Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostane administratorem, modem,opiekunem serwera dedykowanego.

 

*Wiek: 15,5

*Premium: Owszem

*Staż z mc: Od 1.4

*Staż z serwerami: od 1.5 (pierwszy swoj)

*Znajomosc komend: 100%

*Mikro: Tak

*Skype: Tak, MrMedionification

*Ts: Tak

*Kontakt: gg: 36649716

mialem krótką przerwę z MC, bylem adminem na wielu serwerach, w tym na swoim 60-slotowym.

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poszukuję budowniczego

 

Wymagam:

*Pewność w swojej pracy

*Znajomość pluginów

*Ogarnięta atmosfera

*Gotowość do pracy

*Około 5 godzin gry dziennie

*Wiek 15 +

*Jeszcze raz ogarniętej osoby z mutacją

*Mikrofonu

*Skype oraz GG

 

Oferuje:

*Admina

*Miłą atmosferę

*Serwer ok. 50 slotów

 

ZAINTERESOWANY ?

Napisz coś o sobie na PW oraz podaj swoje GG lub skype

PILNIE CZEKAM !

Opublikowano

Witam szukam kogos kto zrobi serwer sv lub rp

wymagam min

15lat

doswiadczenie

pisanie pluginów i swoich plików serwerowych

wybudowanie mapy + dobra reklama

dam dobrego vpsa min 50slotow

gg:12490159

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

Ranga Moderator/Budowniczy

 

 

Imię: Wojciech

Nick w grze: Engineer

Ile czasu poświęcasz na grę: Sa wakacje no to wiekszosc dnia

Jedynie noc odsypiam

Znajomość Komend:Administratorem na roznych serwerach jestem naprawde długo. Gram od wersji 1.2 Beta i od 1.3 Uczylem sie komend

 

Znajomosc? Bardzo dobra

Wersja minecrafta (pirat czy oryginał): Niestety Piracik

Od jakiej wersji Minecraft Grasz? Opisalem to w 4 punkcie

1.2

 

Doświadczenie z grą: W minecrafcie jestem bardzo doświadczony jak i w byciu moderatorem nawet i tym Kid. Wszystko o grze wiem

Tak sądze

 

Wiek: 14 lat

Dlaczego chcesz bModeratorem: Wiec tak znajomosc komend perfect. Ogarniety jestem pod wzgledem zachowania jak i ortografi

 

Coś o sobie: Jestem Wojciech tak jak to w 1 punkcie napisalem

Gram w piłke nożna w pewnym klubie

Nazwy wam nie podam bo mnie czesc kibiców by dojechała. Interesuje sie informatyka oraz Grami

 

Mieszkam w Krakowie

 

Dlaczego w ekipie ważna jest ścisła współpraca i zaufanie?: Jezeli kłotnie wystepuja w administracji nic z tego nie bedzie. Musi byc zaufanie i wspolpraca. Bez niej serwer nie ruszy

 

Kid Mod/Mod/Budowniczy

PISAC GG 5782790

Opublikowano

1. Wiek:15

 

 

 

2. Obycie z komendami: WE WG i inne

 

 

 

3. Dlaczego ty: na pewno przydam się na servie

 

 

 

4. Staż z minecraftem: od 1.7

 

 

5. Staż z serwerami:od 1.8

 

 

 

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera: byłem 3 razy adminem i 5 modem

 

 

 

7. Na ilu serwerach grałeś: około 100

 

 

 

8. nick : Fabian

sygna-666_xrrhens.jpg


Opublikowano

Witam Poszukuję budowniczego na mój serwer 5 slotowy(później większa ilość)

 

Opis:

poszukuje kogoś lub większą ilość osób do pomocy w budowie mojego miasta później mapa będzie przekształcona w mape na multi

 

Oczekuję:

 

wiek: 14 lub więcej

skype: Wymagany !

teamspeak: Niekoniecznie ale jezeli ktoś ma ts3 a nie ma skype to jest na +

doswiadczenie: Ludzie jedynie obeznani w komendach, jeszcze dobrze bedzie jezeli ktoś już był kiedyś Moderatorem czy innym Budowniczym

 

Adres ip minecraft: PW / Serwer na hamachi(u znajomego narazie żeby serwer działał, jeżeli uda mi się jutro do dostawcy odblokować porty od razu updatuje posta)

 

Kontakt: gg- 7843787, PW

 

Oferta nadal dostępna, serwer już na non-hamachi

 

Witam Poszukuję budowniczego na mój serwer 5 slotowy(później większa ilość)

 

Opis:

poszukuje kogoś lub większą ilość osób do pomocy w budowie mojego miasta później mapa będzie przekształcona w mape na multi

 

Oczekuję:

 

wiek: 14 lub więcej

skype: Wymagany !

teamspeak: Niekoniecznie ale jezeli ktoś ma ts3 a nie ma skype to jest na +

doswiadczenie: Ludzie jedynie obeznani w komendach, jeszcze dobrze bedzie jezeli ktoś już był kiedyś Moderatorem czy innym Budowniczym

 

Adres ip minecraft: PW / Serwer na hamachi(u znajomego narazie żeby serwer działał, jeżeli uda mi się jutro do dostawcy odblokować porty od razu updatuje posta)

 

Kontakt: gg- 7843787, PW

 

Oferta nadal dostępna, serwer już na non-hamachi

nfsw_MAXXSONY.png
Opublikowano

witam

 

 

Poszukuję budowniczych(8)

 

 

Wymagam:

 

wiek 13+

 

gg

 

Znajomość pluginów

 

UMIEJETNOSC BUDOWANIA NA WYSOKIM POZIOMIE

 

kontakt gg 761877

Opublikowano

Siemka.

 

Szukam admina na serwer hamachi (Po budowie mapki kupuje dedyka!!!)

Wymagania:

Wiek 15 lat lub więcej

Skype (Mikro nie obowiązkowe)

Składki mniej więcej 10-100000 zł na serwer.

Ogarnianie komend.

Kontakt: Skype: mateusz.jurga2 Bądz PW na MPCForum ;].

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

Witam Poszukuję osób chętnych do pomocy na serwer typu RP/RPG-Survival

Informacje dotyczące serwera

 

-Serwer jest czynny 24/7

-Ilość slotów do 240 (aktualnie 125)

-Posiadamy własny TeamSpeak3

-Strona oraz Forum

-Brak lagów

-Doświadczona ekipa

 

Wymagamy Obowiązkowo

 

-Wiek 15+

-Głos po mutacji

-Długi staż gry w minecraft

-Ćierpliwość oraz Opanowanie

-Posiadanie sprawnego mikrofonu

-Komunikator teamspeak 3

-Umiejętność budowy Bardzo dobrych budynków

-Codzienna aktywność w godzinach 20-24

-Obsługa pluginów typu WorldEdit,WorldGuard + stawianie Flag na Cuboidach

-Znajomość różnych pluginów przydatnych na serwerze

 

Kontakt w sprawie rekrutacji

GaduGadu Nr: 38572900

TeamSpeak3 ip: ts.soban.pl kanały Minecraft (mój nick Grzegot)

 

UWAGA OSOBY KTÓRE NIE SPEŁNIAJĄ WYMAGAŃ OBOWIĄZKOWYCH NIE MOGĄ NAWET SIĘ UBIEGAĆ O POSADĘ NA SERWERZE PONIEWAŻ BĘDĄ OD RAZU ODRZUCENI

Opublikowano

Szukam administratora na serwer freebuild [ dzialki ]

 

Wymagania:

- Wiek +14

- Doswiadczenie [ Ogarniety w pluginach takich jak worldguard, worldedit & chestshop itp ]

- Ogar

- Najlepiej jakby mógl miesiecznie chociaz dorzucic 11.07 zl SMS

- Mily [ Nie toleruje obrazania graczy ;) ]

- Pomoze w budowaniu nowej mapy / miasta na serwa

Chetni pisac GG: 7084982, SKYPE: alan.x5, STEAM: alan1992a } Ewentualnie PW na mpcforum.pl

Opublikowano

pop.png

adaomo.png

 

 

OPIS :

Planuję zrobić serwer 30 slotowy, FreeBuild

 

 

WZÓR

:

 

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

 

 

 

|

|

\/

 

WYPEŁNIONY WZÓR PROSZĘ PRZESŁAĆ NA

GG : 43650840

Opublikowano

Witam.

Zostanę administratorem lub moderatorem jakiegoś serwera.

Minimum 50 slotów , bo nie mam zamiaru bawić się w 10 slotowe serwery.

Oczywiście dedyk.

 

Wiek : 21 Lat.

Staż w minecraft : 1,3 Roku.

Doświadczenie: Byłem administratorem na ponad 20 serwerach.

Znajomość komend : 9/10

Znajomość pluginów : 9/10

Nick w grze : PanEnderman

W jakim stopniu opanowałeś minecraft : 10/10

Jesteś dobry w tym co robisz : Oczywiście.

 

O mojej osobie mogą poświadczyć posty na mpc , lub like.

 

Kontakt : Pod PW na mpcforum. Posiadam też TS , skype , GG.

Zapraszam na PW , potem się dogadamy co do komunikowania.

Ewentualne dodatkowe pytania także pod PW.

Opublikowano

Zostanę Administratorem/Moderatorem na serwerze dedykowanym, minimalnie 40 slotów.

 

Imię:Sebastian

 

Wiek:18

 

Staż w minecraft: około 1 roku.

 

Staż z serwerami: 3-4 miesięcy, miałem już 3 swoje serwery.

 

Obeznanie z komendami:Znam komendy do większości popularnych pluginów.

 

Premium:Tak

 

Dodatkowe informacje:Jestem bardzo cierpliwą i opanowaną osobą, znam się trochę na grafice, webmasteringu oraz bardzo dobrze na pluginach, znam też angielski.

 

Kontakt:

Skype: sebastian.okrzes

gg: 43384030

TS3

PW na mpcforum

pre1341428492nasza.png

Opublikowano

1.Nick: niXon

2.Wiek: 16 lat

3.Doświadczenie: Bardzo duże ,ogarniam większość pluginów ,cuboidy ,bukkity ,iConomy.

Pomagam też graczom ,stawiałem też budowle na znanych serwerach np mc speed którego nie ma przez głupiego H@ ,piratecraft ,

któego też nie ma niestety.

4.Staż w minecraft: 3 lata

5.Kontakt: GG 12995193

Opublikowano

Szukam administratora na serwer The Survival Games 3

 

1. Wiek:
2. Obycie z komendami:
3. Dlaczego ty:
4. Staż z minecraftem:
5. Staż z serwerami:
6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:
7. Na ilu serwerach grałeś:
8. Czy jesteś wstanie zapłacić 10 zł SMS na serwer?:

 

 

Podania wysyłać na skype:frozer15 lub PW

Opublikowano

Poszukuję człowieka, najlepiej z doświadczeniem, który jest kreatywny, i ma talent do budowania ukrytych zamków w podziemiach.

Coś na wzór takich zamków, jakie możemy spotkać w mapkach adventure.

Nie buduję mapki adventure, a buduję mapkę na serwer. Wszystkich innych informacji dowiesz się, przyjmując moją propozycję.

 

Czego wymagam :

- Talent do budowy, conajmniej powyżej przeciętny. ( zamek z dirta? no way )

- Opanowanie mechanizmów z redstone. Nie mówię tutaj o ogromnych licznikach, ale o bramach na płytę naciskową, czy otwierającą się, po kliknięciu odpowiednich przycisków.

- Ogarnięcia.

 

Nagrody za pomoc :

- Stały VIP (możliwości dość nietypowe, jak sam serwer)

Chyba nie chcesz w nagrodę rangi, od której wymagam czegoś ? Od moderatora panowania nad czatem, administratora obserwowania graczy. Jednak możemy ustalić co, i jak.

 

Jeśli jesteś zainteresowany:

Skype: nalo97 ( Tak, mam 15 lat )

GG: 36176197

Jestem otwarty na propozycję.

Opublikowano

Poszukuję Budowniczego na serwer.

 

Nagrodę i warunki opiszę na GG.

Kontakt ze mną GG: 112228

 

Pisząc do mnie proszę podać następujące informacje:

 

1.Nick:

2.Wiek:

3.Doświadczenie:

4.Staż w minecraft:

6.Przykładowe budowle:


Kiedyś to były czasy. Teraz już nie ma czasów...

Opublikowano

ZOSTANĘ MODEM!

 

1.

Wiek: 14 wiosen

2.

Obycie

z komendami: Perfekt.

3.

Dlaczego

ty: Mam spore doświadczenie i długi staż w Minecrafcie.

4.Staż z Minecraft'em: Od Alpha 1.2.

5.

Staż z serwerami: Od Beta 1.5.

6.

Czy byłeś już moderatorem jakiegoś serwera: Tak. Miałem też kilka własnych.

7.

Na ilu serwerach grałeś: Za dużo aby wymieniać.

Guess Who's Back

Opublikowano

Witam Poszukuje 3 Osób Na Serwer FB

 

Którzy Znajom Bardzo Dobrze Pluginy

 

I Czy Mają Dobre pomysły

 

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

 

Kontakt Zemną Na GG :

234015 lub PW

Opublikowano

Witajcie, szukam technika który szybko przygotuje dobrą paczkę serwerową na serwer - Survival.

Bez zbędnych pluginów, wszystko skonfigurowane, i gotowe do odpalenia na linuxie.

 

 

 

Co oferuję?

-Potężnego VPS'a na 80-90 slotów.

-Forum z panelami gracza minecraft.

-Domenę .pl

-I oczywiście posadę administratora na serwerze.

 

 

 

Kontakt GG: 2764957

Skype: davidsondv

Opublikowano

Witam!

 

Posiadam serwer 20 slotowy Survival/FreeBuild.

Bez działek, ale każdy gracz ma prawo do Cuboida.

Pluginami zajmuję się ja, dobrze to ogarniam włącznie z permissions.

Szukam Admina/HeadAdmina, który będzie w stanie

częściowo opłacać serwer oraz zająć się jego promocją!

W przypadku płatności SMS to serwer otrzymuje prawie tyle samo za jaką kwotę został wysłany SMS!

Osoba ta musi mieć co najmniej 16lat!

 

Serwer stoi już ponad 2 miesiące, ma stałych graczy...

 

Kontakt na PW lub GG: 3764080

 

Pozdrawiam!

Opublikowano

Poszukuję człowieka, najlepiej z doświadczeniem, który jest kreatywny, i ma talent do budowania ukrytych zamków w podziemiach.

Coś na wzór takich zamków, jakie możemy spotkać w mapkach adventure.

Nie buduję mapki adventure, a buduję mapkę na serwer. Wszystkich innych informacji dowiesz się, przyjmując moją propozycję.

 

Czego wymagam :

- Talent do budowy, conajmniej powyżej przeciętny. ( zamek z dirta? no way )

- Opanowanie mechanizmów z redstone. Nie mówię tutaj o ogromnych licznikach, ale o bramach na płytę naciskową, czy otwierającą się, po kliknięciu odpowiednich przycisków.

- Ogarnięcia.

 

Nagrody za pomoc :

- Stały VIP (możliwości dość nietypowe, jak sam serwer)

Chyba nie chcesz w nagrodę rangi, od której wymagam czegoś ? Od moderatora panowania nad czatem, administratora obserwowania graczy. Jednak możemy ustalić co, i jak.

 

Jeśli jesteś zainteresowany:

Skype: nalo97 ( Tak, mam 15 lat )

GG: 36176197

Jestem otwarty na propozycję.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...