Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poszukuję/Zostanę Administratorem, Moderatorem, Budowniczym Serwera


wnS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1.Nick:Noraxx2xx

2.Wiek:14 lat

3.Doświadczenie:Dosyć duże miałem serwer 40 slotów dedykowany, byłem Administratorem na kilku serwerach 50-40 slotów.Znam większość komend i umiem konfigurować pluginy.

4.Staż w minecraft:Ok. 8 msc.

5.Kontakt:Ts, skype, pw i GG:41254217.

 

Pozdrawiam Noraxx ^^

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Witam przyłącze jakiś serwer RP/FB/Hardcore/creative pod sieć serwerów. Strona posiada forum na myBB (na miesiąc planowany zakup

ip.broad lub vBulletin), oraz bloga na wordpressie. Hosting stronki oraz obsługę domeny zapewnia nazwa.pl.

Jeśli znajdzie się jakaś zainteresowana osoba niech pisze na gg/skype, gdzie podaje również adres stronki, oraz raport ze statystyk odwiedzin.

GG= 42361885

Skype= Kalinek780

Opublikowano

Witam szukam kolesi co by ze mną zbudowali mapkę na serwa i byli współwłaścicielami.Potrzebuje 2 współcicieli żebyś my we 3 złożyli na opłacanie serwa i jeszcze powiem że ja będę Head Założycielem.Czyli potrzebuje budowniczych i współwłaścicieli.Powiem jeszcze że serwer będzie hostowany na

http://www.ownserver.pl/. Będę też go ogłaszał na mpcforum.pl jak jest ktoś chętny pisać na pw.To będzie dedykowany dla wszystkich graczy z mpcforum.

 

 

Witam poszukuję bardzo obeznanych i ogarniętych ludzi do założenia server

 

Potrzebuję:

 

- Moderatora (który zna się na php co w razie potrzeby dopisze skrypt na stronę i zadba o nią )

- Kogoś do pomocy technicznej, Bardzo dobra znajomość servera i pluginów

-Budowniczych do zrobienia mapy

 

-2 współwłaścicieli którzy by się ze mną składali na opłacanie serwa.

 

Wzór Podania

Nick:dog123456

Wiek:14

Rekrutacja na :Współwłaściciela

Mikrofon :tak

Dodatkowe informacje: zadzwon na skype jakubmajewski4.

 

Witam

 

Poszukuję moderatorów na serwer o rodzaju Survival + FreeBuild

 

Moderator może awansować na wyższą rangę i wymagam ,żeby miał

 

pomysły na ładne budowle wszystko niżej

 

Serwer startuje końcem maja ,ale są pewne wymagania:

 

*Wiek 16 lat

 

*Pomoc graczom

 

*Mikrofon

 

*Skype

 

*Około 3 godziny dziennie na grę

 

Jeżeli jesteś zainteresowany podaj twojego skype na PW

 

Wszystkie informacje przez skype

napisz mi skypa

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

napso.png

 

1.Wiek: 14

2.Znajomość komend: 99.9%

3.Ponieważ jestem ogarniętym człowiekiem wiem co to serwer i na czym polega ogarniam wszystkie komendy więc nie ma żadnego problemu. Tak samo nie ma problemów u mnie z ortografią więc jest ok. Tag że mam bardzo kulturalne zachowanie wobec graczy. Mogę pomóc tag że z konfiguracją pluginów .

4. Staż z minecraftem:2lata

5. Staż z serwerami:rok

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem/budowniczym jakiegoś serwera: Byłem na nie których serwerach

7. Na ilu serwerach grałeś:jesli graczem to ok 50 a adminem/modem to z 7 razy

 

 

Skype: jakubmajewski4

Zostanę Administratorem lub HeadAdminem

Jeśli będzie taka potrzeba pomogę pomagać opłacać serwer

Potrzeba już zrobiona prawie mapa

v6aq.jpg

Przeważnie nicki w grach:

*TheRainbowDoggie

*Doggie

*Emily

Opublikowano

Witam. Nazywam się TerrorError , mam 14 lat / 1 czerwca skończę 15. Od roku zajmuję się robieniem grafiki. Mogę i tobie zrobić banner , logo , sygnatury dla graczy, sygnatury dla administracji. Nie czekaj!! Pisz na gg :42869322 !!

 

 

Oczekuję jedynie rangi na serwerze oraz jak jest strona internetowa to rangi Grafik. KONTAKT GG DO GÓRY!!

sygna2.png

Opublikowano

Cześć, szukam "pracy" jako budowniczy server`a MineCraft.

 

Tutaj coś o mnie:

- Mam 15 lat

- Mam mikrofon

- Ogarniam Mc

- Moje budowle są Epickie i Oryginalne

- Jestem dysklektykiem ( dlatego mam takie błędy )

- Nie posiadam premium ( nie długo kupię )

 

Tutaj to co muszę posiadać:

- Server dedykowany ale nie taki gdzie grają 2 osoby

- Admin musi posiadać mikrofon aby się z nim dogadać

- Server dobry tzn. bez lagów ( może lekkie mogą być )

- No i oczywiście potrzebuję dużo surowców lub po prostu creativ`a

 

To tyle mam nadzieje, że ktoś się odezwie pisać pytania lub propozycje dotyczące " Pracy" na gg

 

 

Moje gg : 39462170

Jestem na niewidoku lub z/w jeżeli nie odpiszę w ciągu 5-10 minut to znaczy, że akurat mnie nie ma... później się odezwę

 

 

Serdecznie Pozdrawiam Pablito

Sygnatury brak z powodu nauki ;3

Opublikowano

Welcome

Witam chciałbym przedstawić swoją propozycję.Miałem kiedyś Serwerownie z 1 serwerem CS i 2 Serwer a więc zaczynamy coś omnie

-15 Lat

-Po Mutacji

- Staż w minecraft od bet 1.3

-poprzednio 3 Lata w tworzeniu serwerów Metin2

-Znajomośc HTML i CSS

-Posiadam Dobry Mikrofon

- Znam MySQL

Oferuje:

Serwer:

-Konfiguracje Serwera pod Dedyk/Vps/HostinG

-Pełna konfiguracja Premissions

-Pełne spolszczanie Pluginów

-Konfigurowanie Pluginów

Strona:

-Zakładanie Forum

-Prowadzenie

-Instalacja Strony

i wszystkie inne przeróbki

 

i wiele innycH

KONTAKT:

SKYPE: MrSzymulewski

GG: 5770016

8 LAT Z MPC

Opublikowano

Witam. Poszukuje 2 Adminów, 3 Modów, Grafika, Technika i Sponsora!

 

Wymagania:

Premium

Ogarnianie gry

Wolny czas

Mikrofon

TS 3

minimum 15 lat.

 

Zainteresowani pisać na :

gg 43198477

Opublikowano

PILNIE SZUKAM TECHNIKA SERVERA RPG

 

Wzór podania na moje gg :2673274 lub na pw tu albo na skype bialko1232

 

1. Wiek:

2. Obycie z komendami:

3. Dlaczego ty:

4. Staż z minecraftem:

5. Staż z serwerami:

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:

7. Na ilu serwerach grałeś:

 

8.Obeznanie z server FTP,PANELEM:

P.S :Server ma 80 slotów!

Opublikowano

ZOSTANĘ MODERATOREM

 

 

1.Nick: madison

 

2.Wiek: 14

3.Doświadczenie: Bardzo dobre

4.Staż w minecraft: Gram 1,5

5.Kontakt: Pisz na pw , GG:19151161

Opublikowano

Witam szanowną Administracje szanownego serwera:

----

1.

Nick:

"Gibalski",

-------

2.

Wiek:

"16",

------------

3.

Imię:

"Bartek",

-------------------

4.

Ile razy byłeś Moderatorem/Administratorem na serwerze:

"Te rangi miałem dość często z powodu zaufania, jestem miłym i spokojnym graczem",

--------------------------------

5.

Znajomość komend:

"Komend uczyłem się ze stron i innych serwerach bardzo pomagały mi różne: "Tut'y", dobrze orientuje się w komendach i znam kilkadziesiąt na pamięć. Znam komendy: "WorldGuard" jaki i: "WorldEdit",

-------------------------------------------

6.

Dlaczego ty:

"Jestem doświadczony, ogarnięty, miły, pomocny oraz wiele innych dobrych cech. Znajdą się u mnie też zalety. Grałem i gram na wielu serwerach na których zostaję na dłuższy czas. Potrafię się dogadać z innymi ludźmi i jestem wobec nich kulturalny. Posiadam dużo wolnego czasu więc mogę grać i pilnować serwera, będę regularnie sprawdzał graczy czy przypadkiem nie używają żadnych "dopalaczy",

---------------------------------------------------------------

7.

Dlaczego ten serwer:

"Serwer dopiero wystartował więc myślę że potrzebujecie moderatorów na serwer. Serwer widać zapowiada się ciekawie z prezentacji która jest na forum. Lubie serwery z frakcjami na których gra dużo ludzi z którymi można się zmierzyć i na których można nieźle spędzić czas",

-----------------------------------------------------------------------------

8.

Składka na serwer:

"Niestety bardzo słabo u mnie z kasą, nie chcę nic sugerować ale nie polecam wam robić płatnych rang prócz: "Vip"

I tym podobnym.

Była raz kiedyś sytuacja - młody człowiek - 6 lat kupił Administratora na serwerze, nie wiedział żadnych komend ani nic, przeklinał jak szewc, obrażał graczy oraz niszczył budowle. Następnego dnia po zakupie rangi ekipa zadecydowała zdjąć mu rangę, młody człowiek powiedział to rodzicom, a ci zaś dali sprawę do sądu. Nie chcecie wiedzieć co było dalej.

Ekipa serwera jako wyrok musiała płacić przez rok 100 zł na miesiąc jako kara.

Morał chyba nie muszę przedstawiać.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

9.

Kontakt:

Gadu - Gadu:

"42803954",

Skype:

Brak mikrofonu,

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dziękuję, pozdrawiam.

Z poważaniem - Gibalski.

... Proszę Cię ;/ Tu sie nie pisze takich postów! Jakby administracja serwera szukała ekipy, napewno by gdzieś na Forum napisała 'Szuakmy moderatorów/budowniczych/Administratorów/Sponsorów/techników ....

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

Szukam Budowniczego na mój serwer dedykowany minecraft. Posiada on 20 slotów, najlepiej żeby budowniczy miał min.15 lat. Pisz na skype: dawid.sawicki50

 

Oczywiście ranga na serwerze "Admin"

hv5ejfyo1ykv_t.jpg

Opublikowano

 

 

Witam szukam kolesi co by ze mną zbudowali mapkę na serwa i byli współwłaścicielami.Potrzebuje 2 współcicieli żebyś my we 3 złożyli na opłacanie serwa i jeszcze powiem że ja będę Head Założycielem.Czyli potrzebuje budowniczych i współwłaścicieli.Powiem jeszcze że serwer będzie hostowany na

http://www.ownserver.pl/. Będę też go ogłaszał na mpcforum.pl jak jest ktoś chętny pisać na pw.To będzie dedykowany dla wszystkich graczy z mpcforum.

 

Witam poszukuję bardzo obeznanych i ogarniętych ludzi do założenia server

 

Potrzebuję:

 

- Moderatora (który zna się na php co w razie potrzeby dopisze skrypt na stronę i zadba o nią )

- Kogoś do pomocy technicznej, Bardzo dobra znajomość servera i pluginów

-Budowniczych do pomagania w budowania mapy(jak cos to juz jest mapa)

-2 współwłaścicieli którzy by się ze mną składali na opłacanie serwa.5 zł przelewem

 

Wzór Podania

Nick:

Wiek:

Rekrutacja na :Moderatora/Technicznego/Współwłaściciela/Budowniczego

Mikrofon :tak/nie

Dodatkowe informacje:

 

podania można składać na pw w mpcforum.

Uczeń
Opublikowano

1. Wiek:

13 lat

2. Obycie z komendami:

Znam prawie całęgo bukkita komendy mi nie strażne

3. Dlaczego ty:

Znam prawie całego bukkita więc czemu nie ja?

4. Staż z minecraftem:

Od wersji Beta 1.3

5. Staż z serwerami:

Od Wersji Beta 1.4

 

6. Czy byłeś już moderatorem/administratorem jakiegoś serwera:

Tak,Byłem nie raz adminem,technikiem i moderatorem.

7. Na ilu serwerach grałeś:

Napewno ponad 50 w tym na 25 z nich mialem range mod,admin lub technik.

8.Kontakt

Skype-Sebastian13024

 

Pozdrawiam all

Opublikowano

Poszukuje sponsora, modów oraz innych na taki serwer:

 

Posiadłość

Zarządca

Gracze

Max działek

Max straganów

Wieś

Sołtys

Chłopi

10

0

Miasto

Burmistrz

Mieszczanie

30

5

Zamek

Lord

Rycerze

50

10

Królestwo

Król

Szlachcice

70

25

Imperium*

Cesarz

-----------------

------------------

------------------

 

* Imperium to złączenie wszystkich innych posiadłości!

 

Rangi inne:

Właściciel – założyciel serwera

Admin

Mod

Grafik

Technik

 

Rangi Premium:

MVip

Vip

SVip

 

Działka wynosi 15 na 15 i kosztuje tysiąc!

Stragan wynosi 5 na 5 i kosztuje 500.

 

Flagi:

Cub – 5000

PvP – 5000

Potwory – 5000

 

Koszt założenia nowej wsi wynosi 10000!

 

WIEŚ à MIASTO

10 działek, młyn, tablica ogłoszeń, przyjęta wiara, wieża strażnicza, dom sołtysa, droga z gravelu lub desek, studnia, znak wyznania, budżet 10000.

 

MIASTO à ZAMEK

Kaplica, port, 30 działek, mury drewniane, wieżyczki, droga z cobla, ratusz (zamiast dom sołtysa), kosz na śmieci, targowisk 5, budżet 100000.

 

ZAMEK à KRÓLESTWO

10 targowisk, 50 działek, mury z cobla, budżet 1000000, wieże z cobla, fort (zamiast ratuszu), drogi z sandstona lub stona, mały statek, kościół, koszary, wielka studnia, pakt (wojna lub sojusz).

 

KRÓLESTWO à IMPERIUM

25 straganów, mury z sandstona lub cegły, 70 działek, katedra, pałac (zamiast fort), duży statek, ładne drogi, pomnik, fontanna, ławka, więzienie, rozwinięty pakt, budżet 10000000, 3 wioski, 2 miasta, 1 zamek.

 

Posiadłość

Zarządca

Gracze

Max działek

Max straganów

Wieś

Sołtys

Chłopi

10

0

Miasto

Burmistrz

Mieszczanie

30

5

Zamek

Lord

Rycerze

50

10

Królestwo

Król

Szlachcice

70

25

Imperium*

Cesarz

-----------------

------------------

------------------

 

* Imperium to złączenie wszystkich innych posiadłości!

 

Rangi inne:

Właściciel – założyciel serwera

Admin

Mod

Grafik

Technik

 

Rangi Premium:

MVip

Vip

SVip

 

Działka wynosi 15 na 15 i kosztuje tysiąc!

Stragan wynosi 5 na 5 i kosztuje 500.

 

Flagi:

Cub – 5000

PvP – 5000

Potwory – 5000

 

Koszt założenia nowej wsi wynosi 10000!

 

WIEŚ à MIASTO

10 działek, młyn, tablica ogłoszeń, przyjęta wiara, wieża strażnicza, dom sołtysa, droga z gravelu lub desek, studnia, znak wyznania, budżet 10000.

 

MIASTO à ZAMEK

Kaplica, port, 30 działek, mury drewniane, wieżyczki, droga z cobla, ratusz (zamiast dom sołtysa), kosz na śmieci, targowisk 5, budżet 100000.

 

ZAMEK à KRÓLESTWO

10 targowisk, 50 działek, mury z cobla, budżet 1000000, wieże z cobla, fort (zamiast ratuszu), drogi z sandstona lub stona, mały statek, kościół, koszary, wielka studnia, pakt (wojna lub sojusz).

 

KRÓLESTWO à IMPERIUM

25 straganów, mury z sandstona lub cegły, 70 działek, katedra, pałac (zamiast fort), duży statek, ładne drogi, pomnik, fontanna, ławka, więzienie, rozwinięty pakt, budżet 10000000, 3 wioski, 2 miasta, 1 zamek.

 

Pisać:

Pw

GG: 43198477
Opublikowano

Cześć.

 

Poszukuje moderatora na serwer (nie Mój serwer lecz poszukuje bo potrzebuje pomocy bo 2 H@ sie opierdalają i tylko ja z innym adminem pracujemy)

Piszcie Skype: mateusz.jurga2

 

Wzór:

1. Ile masz lat (minimum 13) Głos może być bez mutacji

2. Czy masz premium? (nie wymagane)

3. Zdolność budowania 1-10

4. Znajomość komend 1-10 (Będzie test na komendy więc ...)

5. Dlaczego Ty, a nie ktoś inny?:

6. Coś o Sobie:

// nie aktualne

//nieregulaminowa sygnatura - gif

//BR3ND

Opublikowano

1.Nick: ThePssycho (posiadam oryginalnego minecraft'a)

2.Wiek: 14 lat(wiek nie jest ważny, lecz umiejętności)

3.Doświadczenie: Prowadziłem wiele serwerów i także nie jeden posiadałem pod swoją opieką. Mam duże rozeznanie w pluginach jak i samych komendach serwerowych. Interesuje się administrowaniem serwerów, ogólnie prowadziłem nie tylko serwery minecraft jak i także innych gier.

4.Staż w minecraft: 2 lata, dokładnie nie wiem ale od pierwszej wersji "Alpha"

5.Kontakt: PW na forum

 

//. Coś od siebie.

Gdybym użył czysto wzoru to nie mógłbym nic więcej napisać o sobie. Mam na imię Wiktor i mam 14 lat. Szukam dodatkowego zajęcia między siedzeniem na forum i budową z minecraft'owych klocków, co już mi się trochę nudzi. Postanowiłem zgłosić się na Administratora/Mod'a, gdyż myślę, że mógłbym się przydać wielu ludziom przy organizacji i administracji serwera. To jedno z zajęć które mnie pasjonują. Interesuje się także Informatyką i Grafiką.

Pozdrawiam

18806821453654626699.jpg

Opublikowano

1. Nick: Joker77

2. Wiek: 17

3. Chciałbym zatrudnić się jako budowniczy

4. gg.13977319

ZBIERAM PLUSY +

Opublikowano

...:::POSZUKUJE SPONROSA SERWER 15/17 SLOTOW DEDYKT:::...

 

 

 

 

 

Witam poszukuje sponsora na serwer minecraft [FB] z ilością slotów podaną w nagłówku (dedykt)... Chciałbym mieć dostęp do plików serwerowych

 

 

team-leader.jpgjak ja to widzę?:

 

 

 

 

-> Serwer z mapą typu miasto/osada

 

-> działki po ok 30x30 lub 35x35

 

-> na start kamienne narzędzia i eq ze skóry

 

-> pierwsza działka free następną można kupić

 

-> (MIASTO: dzialki,sklepy,hotele,urzędy,ratusz,kina,teatry,place zabaw i inne rozrywki,firmy)___(OSADA: puby,karczmy,dzialki,możliwość kupienia farm czyli działek ok 40x40 lub 50x50 zastanowie się,no i inne tego typu)

 

-> pluginy pod FB (FreeBuild)

 

-> rangi: (MIASTO: prezydent (wlasciciel),parlament (admini),moderator,obywatel)___(OSADA: Sultan (wlasciciel),admin,moderator,chłop)

 

 

 

 

KONTAKT DO MNIE: GaduGadu: 13876250

 

 

 

PS: KOMU PODOBA SIĘ POMYSŁ DAWAĆ "I LIKE IT"

E-CRAFT ---->

http://www.mpcforum....fera3-typy-gry/ <---- E-CRAFT

mca.png

Opublikowano

Witam to znowu ja dalej poszukuje Technika

Mamy juz admina czyli mnie i wlascicela serwer Full RP mam juz Sponsora

do startu zostaje dokonczenie mapki 80% zrobiona i jakiegos technika a z tym zwracam sie do was Koledzy

Kontakt:

GG:40373476

Skype:Kragon845

Kragon845.jpg

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

 

Jak pomogłem do daj +

Opublikowano

1.Nick:

Peach (posiadam nie oryginalnego minecraft'a)

2.Wiek:

11 lat(wiek nie jest ważny, lecz umiejętności)

3.Doświadczenie:

Interesuje się administrowaniem serwerów i pomaganie graczom.

4.Staż w minecraft:

2 lata, dokładnie nie wiem

5.Kontakt:

PW na forum

 

//. Coś od siebie.

Gdybym użył czysto wzoru to nie mógłbym nic więcej napisać o sobie. Mam na imię Karol i mam 11 lat. Szukam dodatkowego zajęcia między siedzeniem na forum i budową z minecraft'owych klocków, co już mi się trochę nudzi. Postanowiłem zgłosić się na Administratora

/

Mod'a, gdyż myślę, że mógłbym się przydać wielu ludziom przy organizacji i administracji serwera. To jedno z zajęć które mnie pasjonują. Interesuje się także Informatyką i Grafiką.

Pozdrawiam

Opublikowano

Zostanę KidModem/Modem serwera Survival/Hardcore.

Nie posiadam konta premium.

 

1. Nick

 

Posiak

 

2. Wiek

 

13 lat

 

3. Doświadczenie

 

Znajomość komend - 90%

 

Staż w Minecraft - gram od wersji 1.7.3

surprise motherfucker


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...