Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up

 

Osobiście wolę Lux

 

A co moglibyście powiedzieć o Evelynn, Kayle i którą polecacie?

 

Oczywiście że Evelynn, jak na początku ci dobrze pójdzie to robisz sie niewidzialny a później "E" i koleś prawie death

Opublikowano

Kog'Maw vs Trumdle ?

 

Koga Bierz [; !

 

Warto brac vladimira?

 

Pewnie przy dobrym rozwinięcoi kosi w late ;p

 

GP vs Lux? + i - Pls :)

 

Obydwie postacie bardzo przyjemne i dobre ale chyba wybrałbym GP

Opublikowano

Witam grałem wieloma postaciami ale chcę zobaczyć jakie wy postacie mi polecicie

 

Dobrze radzę sobie:

-Ryze

-Veigar

-Sivir

-Ashe

-Warwick

-Teemo

-Tryndamere

-Galio

-Fiddlesitck

-Master Yi

-Singed(średnio)

 

Źle radzę sobie:

-Rammus

-Nunu

-Ezreal

-Kayle

-Tristana

-Zilean

 

Czekam na odpowiedzi i życzę wam wesołych świąt

 

Pantheon i dzięki [;

Opublikowano

Co sądzicie o Riven ? ;p

Dobry solo toper . Stun tarcza podrzut + mocny dmg po użyciu ult pierw się podbija a potem tylko dobija ultaczem.Dobra w TF może wbić zestunować walnąc ult i lecieć dalej

Opublikowano

Fizz vs Brand vs Ahri

 

+ i - oraz kogo polecacie z tej trójki.

Fizz

 

+Dobry DMG

+Fajne Combo

+Nie aż takie combo

+Skill pozwalający na uniknięcie ataku.

 

-Bez feedu może tylko zadrapać wrogów

-NIe ogarniasz staty 0/8/0 (taki przykład)

Opublikowano

Mam w planie kupić jakąś postać za RP, kogo polecacie z postaci za 6300 PZ ? Najlepiej żeby był op.

Fizzu

 

 

Lee sin vs Voliebear vs Riven

+ i kto the best bo nie chce zle wydac kasy :)

Volibear narazie jest to najlepszy offtank solotoper

Opublikowano

kennen vs vladimir

Kennen raczej. Ma mocny dmg w late , aoe ult , spam z q ,dobra farma minionów dzieki E i W . Energia zamiast many

Opublikowano

<p>

Co sądzicie o Riven ? ;p

 

DUZE DMG, Piękny Solo Toper, Dobre combo i Last Game przy nawet srednim Buildzie.POLECAM.

 

@Dami3345

A oprócz Fizza ? Nie podoba mi się on zbytnio ;)

 

Zdecydowanie Lee Sin. Dobry z niego Solo Toper i Jungler. Jest OP.

Opublikowano

Graves , Vayne , Lee Sin

 

Lee Sin

 

kennen vs vladimir

 

Kennen

 

Mam w planie kupić jakąś postać za RP, kogo polecacie z postaci za 6300 PZ ? Najlepiej żeby był op.

 

Lee Sin

Opublikowano

@up

 

+energia

+7 skilli

+duży dmg

+bardzo dobry jungler

+doskok

+slow

minusów nie znam, ale jeszcze escapy ma dobre jak jest jakiś stworek albo sojuszniczy champ w okolicy

Opublikowano

Opłaca się kupić Ahri? Widziałem paru typków, którzy dość nieźle nią grali.

 

Poczekaj do wtorku będzie w rotacjii przetestuj i zobacz czy ci się spodoba

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...