Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@UP

Nie rozumiem. Mi się wydaje, że nabijasz posty takim czymś. Zero argumentów nic..

 

Twitch lepszy niż Akali?! wtf!?

Oczywiście Akali. Pro Ulti, dobry Last Game. Daje rade sama na linii.

Opublikowano

Nocturne vs Blitzcrank

Poproszę wady i zalety, a także jeśli można uzasadnienie czemu jeden lepszy od drugiego :)

Pozdrawiam, Kitzekeldar

kitzekeldarsygna2.jpg

 

By ME

 

Pomogłem? Daj +

:)

Opublikowano

Nocturne vs Blitzcrank

Poproszę wady i zalety, a także jeśli można uzasadnienie czemu jeden lepszy od drugiego :)

Pozdrawiam, Kitzekeldar

 

Nocturne

+Szybka Jungla

+Dobre ganki

+Super ulti

+OP Tarcza dobra przed ulti karthusa

 

Blitz

+Ludzie robią go pod Supporta

+Przyciąganie łapą

+Mały cd ulti z silencem

+Podrzut

+Można im iść na jungle ale nie polecam

 

Polecam Nocturna bardziej przydatny dla teamu dzięki obszarowemu ulti .

Opublikowano

Ezreal vs Wukong

 

Dlaczego i opinia

 

Zależy co wolisz . Ezreal to Ad carry zawsze idzie z suppem na bota na rankedach. Ma ulti w stylu aszki ale może wszystko atakować miniony też. Jego skille to skill shoty trzeba ogarnąć cela.

 

Wukong to solo toper. Jak robisz go pod offtanka wytrzyma ganka i przy okazji nieźle przywali. Jego ulti jest dobre w teamfightach ponieważ podrzuca wszystkich do góry i przez jakiś czas nawala coś w stylu skilla garena kiedy się obraca.

 

Polecam Ezreala. Niby papier ale ma super ulti z małym cd jak złożysz pare skilli + to że ma mocny dmg z lifestealem .

Opublikowano

@UP

Nie rozumiem. Mi się wydaje, że nabijasz posty takim czymś. Zero argumentów nic..

 

Twitch lepszy niż Akali?! wtf!?

Oczywiście Akali. Pro Ulti, dobry Last Game. Daje rade sama na linii.

 

Ale czy oni żądali argumentów?Nie.Tylko się spytali kto.Jak by napisali że chcą np + i - to co innego.

1324905338-U324332.png

Sygnatura by Eucalyptus

Opublikowano
Master Yi Garen Patheon który i dlaczego?

 

za odpowiedź 3xlike.

 

Master Yi - papier ,dasz mu exhausta i po nim.

Pantheon - w early game niezły haras, w late game usless.

Garen - jeden z lepszych solotoperów, bardzo twardy offtank z mocnym hitem :]

 

BIERZ GARENA

 

 

Nocturne

+Szybka Jungla

+Dobre ganki

+Super ulti

+OP Tarcza dobra przed ulti karthusa

 

Blitz

+Ludzie robią go pod Supporta

+Przyciąganie łapą

+Mały cd ulti z silencem

+Podrzut

+Można im iść na jungle ale nie polecam

 

Polecam Nocturna bardziej przydatny dla teamu dzięki obszarowemu ulti .

 

 

Ogarnięty Blitz budowany pod supporta robi niezły stres na lini, trzeba trzymać się za swoimi minionami bo inaczej złapie Cie z Q, podrzuci z E i może być krucho, to nieźle przeszkadza w last hitowaniu. W late game też jest całkiem przydatny bo może łapać z Q przez ściany, ogólnie fajny champ, tylko trzeba trochę praktyki do niego.

Opublikowano

Garen w cale nie jest jednym z lepszych solo toperow, to jest postac do odfarmienia przeciwnika, zreszta i tak wystarczy kupic armor i 5 potkow na start zeby nam ssal ;d

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Opublikowano

Master Yi Garen Patheon który i dlaczego?

 

za odpowiedź 3xlike.

 

Według mnie najlepszym wyborem będzie Pantheon świetny DMG dobre ulti

Opublikowano

@EDIT Mógłbym jakoś usunać ten post /;?

ponieważ nie chce dostać warna

Vladimir vs Volibear

 

Są to obydwie postacie dobre na solo topa. W sumie każdy ma co innego z heala. Vlad się leczy dzięki transfuzji i spellvampowi a Volibear leci w tanka a leczy go passyw . Ogólnie polecam bardziej Vlada większy dmg niż volibear .

Opublikowano

@EDIT Mógłbym jakoś usunać ten post /;?

ponieważ nie chce dostać warna

Vladimir vs Volibear

 

Volibear tank. Vladimira większość robi pod full HP.

Ja bym jednak wybrał Volibeara, dobre efekty ze skilli, pasyw z hp.

Opublikowano

Gangplank vs Lux ?

 

100% GP. Super Q na który może wbić kryt nawet 1200. W które leczy GP przy okazji anulując stuny slowy itp. E buffuje ciebie i drużyne dając trochę dmg i move speeda . No i na koniec obszarowe ult które pomaga teamowi . GP jest jednym z lepszych solo toperów jak i junglerów. POLECAM GP

 

@Down

Sorry już poprawiam xD

Opublikowano
E buffuje ciebie i drużyne dając trochę dmg i att speeda .

 

Chyba movement speeda.

 

Garen w cale nie jest jednym z lepszych solo toperow, to jest postac do odfarmienia przeciwnika, zreszta i tak wystarczy kupic armor i 5 potkow na start zeby nam ssal ;d

 

Na długo ci te 5 potionów starczy :]

 

darmowy spam skillami i pasyw i tak pozwoli Garenowi Cię odfarmić.

Opublikowano

Sorry stary, ale ja nie pushuje linii jaki idiota :(

 

Btw. Kontra na garena? Rush armora ;)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Opublikowano

Btw. Kontra na garena? Rush armora ;)

 

Rush armora? Złagodzisz trochę obrażenia które Ci będzie zadawał, ale dalej sam mu nic nie zrobisz;]

 

@2xDown: Spoczko spoczko nie ucz matki garów zmywać koleżko.

Opublikowano

Gangplank vs Lux ?

GP

Sorry stary, ale ja nie pushuje linii jaki idiota :(

 

Btw. Kontra na garena? Rush armora ;)

Chyba rammus,yorick i takie typu offtanki

@EDIT Mógłbym jakoś usunać ten post /;?

ponieważ nie chce dostać warna

Vladimir vs Volibear

Vladimir,nie do pokonania gdy sie go dobrze zrobi

sstwc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...