Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałbym usłyszeć waszą opinie na temat tych oto postaci:

Kog vs Noc vs Swain vs Yorick,

Kto dobry na Solo Topa itd.

wobqx.jpg
  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chciałbym usłyszeć waszą opinie na temat tych oto postaci:

Kog vs Noc vs Swain vs Yorick,

Kto dobry na Solo Topa itd.

 

No to tak

 

Kog Maw-Bot

Noc-Jungle,Top

Swain-Mid

Yorick-Solo Top

 

Ja wziąłbym Noca ale ty chyba chcesz champa na solo topa z tych postaci najlepszym wyborem będzie Yorick

Opublikowano

Shaco vs Xin Zhao ? Proszę o + i -.

 

Shaco :

+ łatwa jungla

+ dobre ganki

+ 5 możliwości ucieczki (niewidka fear slow klon i flash)

+ możliwość robienia na 2 sposoby ap/ad

 

- manożerny

- trza opanować

- bez feedu nic nie zrobi

- papierowaty

 

Do xina się nie rozpisze bo 2 razy nim grałem

<>

Opublikowano

Gangplank vs Kassadin.Wiem różnią się te postacie ale co polecacie ?

 

Obydwie postacie bardzo mocne ale jednak Kassadin lepszy

Opublikowano

Gangplank vs Kassadin.Wiem różnią się te postacie ale co polecacie ?

 

Jeśli chcesz ciekawej, nie nudzącej się postaci i przy okazji dominującej mida bierz Kassadina

a jeśli Twoim przeciwnikiem na midzie jest caster to już kompletnie ma pozamiatane jak trochę ogarniesz Kassa.

 

Doskok na R > Silence z Q >> E >> wracasz pod turret >> wróg nie ma 1/2, 1/3 hp.

 

No i pamiętaj, że wróg Ci nie odda bo ma silence : D

 

Uciec przed Kassadinem się nie da, złapać go też jest ciężko.

Z minusów tej postaci trzeba wymienić słabą farmę w early.

A także to, że raczej sobie nim nie pograsz na rankedach.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

Chce grac supportem, co sadzicie o Sonie? Nada sie do gry w 100% supporcie, czy jest jakas ciekawsza postac?

 

Zależy jaką postać będziesz supportował, jeśli ta postać nie zużywa dużo many to sona jest ok, jeśli tak to soraka będzie bardziej przydatna na lini.

Opublikowano

Chce grac supportem, co sadzicie o Sonie? Nada sie do gry w 100% supporcie, czy jest jakas ciekawsza postac?

 

Sona jest najlepszym suppem w grze . Heal speed + stun z ulta . Polecam jak najbardziej

Opublikowano

Lee sin vs nocturne

 

Polecam nocturna. Świetny jungler . Dobre ganki na 6lvl ult fear . OP Tarcza która może uratować cię od karthusa ult . Q dzięki któremu szybciej się poruszasz jeżeli jesteś w nim . Noct jest raczej tylko na jungle , ale za to ma fajnego pasywa . Atakuje wszystkich w pobliżu przy okazji się lecząc

Opublikowano

Lee sin vs nocturne

 

2 Bardzo mocne postacie 2 świetnych junglerów ale według mnie lepszym wyborem będzie Lee Sin ponieważ nie nudzi się i jest naprawdę OP [;

 

Chce grac supportem, co sadzicie o Sonie? Nada sie do gry w 100% supporcie, czy jest jakas ciekawsza postac?

 

Sona to najlepszy support w grze naprawde polecam ją [[;

Opublikowano

Ja Sony nie polecam, ponieważ ma tylko jeden, dość słaby Buffek na Heala, a sama z swoimi skillami nie da rady.

Opublikowano

Co powiecie o sorace . Wczoraj grałem vs sorace i tristanie na lane i po prostu nic nie mogłem zrobić z soną ...

 

Soraka sielencowała i healowała tristane ...

 

Wypowiadać się o sorace

Opublikowano

Co powiecie o sorace . Wczoraj grałem vs sorace i tristanie na lane i po prostu nic nie mogłem zrobić z soną ...

 

Soraka sielencowała i healowała tristane ...

 

Wypowiadać się o sorace

Ma dobry heal x2 z ultem . Może dać mane albo walnąc komuś mocny dmg + silence . Ma łatwą farmę minionów dzięki Q które ma co 2 sec .

Opublikowano

Twich vs Shaco vs Jax vs akali vs karthus

Proszę + i -

 

Twitch:

+Dobry DMG

+Przeszywa champa, na ulti.

+Niewidzalność

 

-Papier jak nic

-Przeciwnik ma oracle DEDASZ

-Stun padasz

 

Shaco:

+Możliwość wyboru AD i AP

+Można nim bajerować wrogów.

+Zdolny uniknięcia Ulti Karthusa

 

-Papier

 

Karthus:

+Niezły DMG z bańek

+Ulti

+Slow

+Pasywka

 

-Mała mobilność

-Zazwyczaj wbijasz się w TF i padasz

-Papier

Opublikowano

Garen vs TF vs Nasus co doradzicie? Możecie mi jeszcze polecić jakies za 1350 pz postacie ?

 

Polecam ci Morganę . Ma łatwą farmę minionów klatkę z Q , tarczę która może ci uratować życie przed stunem lub innymi debuffami. Ulti które atakuje w pobliżu pierw slowuje a po 3 sec stunuje na jakiś czas.

Opublikowano

A co myślisz o Nasusie?

 

Jest to tankowaty ziomek xD . Dobry solo toper z op slowem . Ma ulti podobne do renektona .

Opublikowano

Garen vs TF vs Nasus co doradzicie? Możecie mi jeszcze polecić jakies za 1350 pz postacie ?

 

Również polecam Morgane naprawde świetny champ [;

Opublikowano

Fizz czy Brand ?

 

polecam Branda, dużo stunów z Q, wszystkie skille atakujące + podpalają, AoE z W, bardzo dobre ulti podobne do E, Fiddlesticka.

gdy idziesz na dwóch bez mininów, praktycznie ulti na nich dwóch jest nie do przeżycia.

 

@down.

 

stad, ze mozesz ashk'ą stunować tylko z ulti co kilka minut.

a brandem co nawet nie 15 sec. ;]

Opublikowano

@up

Powiedz mi jak mozna miec malo albo duzo stunow z jakiegos skilla ? ;d

Co do pytania to bierz fizza, w cholere mocny.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...