Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego Championa Kupić


lordwyder

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Gangplank vs Kassadin vs Urgot

Kogo kupić?

 

Kass i Urgota masz w rotacji więc przetestuj, GP:

-Ulti, które ma zasięg na całą mapę,

-Heal + cleanse

-Na Q może siąść krytyk.

 

No ja z tego proponowałbym Urgota.

wobqx.jpg
Opublikowano

Khartus VS Phanteon VS Xin Zao

KAŻDY ADMIN TO KURWA WYPIERDALAĆ SZMATY
CICHY TY JEBANA SZMATO MOŻESZ MI ZROBIĆ LODA
KAŻDY ADMIN TO POJEBANA KURWA A DZIEWCZYNY TO SZMATY
MOŻECIE MI OJEBAĆ KOLBE CHUJE JEBANE 

 

Opublikowano

Zalezy co lubisz, ap carry to karthus, jezeli gut junglera i offtanka to xin, ale jezeli lubisz byc useless polecam pantheona.

 

Pozdrawiam

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Opublikowano

Xin Zhao, zajebiste combo nim wchodzi i do jungli się nadaje.

 

Katrhus na mida ale szybko mana mu zchodzi. (koniecznie runy na mane)

 

Pantheon solo top extra postać i ten jego blok .

Opublikowano

@up

 

Gragas:

 

+mocny dmg

+świetna farma

+dobry jako tank i mag

+dzięki [E] skillowi może uciec przez ścianę

+ulti, bardzo mocna obszarówka, która na dodatek odrzuca wrogów

 

-manożerny

Zbliżamy się ku końcowi.

 

95/100 %

 

Żegnaj MPC Forum

Opublikowano

@Up i i c*** że manożerny jak na W odnawia sobie mane i HP?...

@4x UP Pantheon useless? No chyba żeś się urodził w czopku... Nadal sieje zament, ogarnięty gracz robi nim masakre...

errorforlife.jpg

 

Sygnatura oraz avatar stworzone przez @xamizo

Opublikowano

Ta 'sieje zamENt' to chyba na 20 lvlu,

Panteona zjebali juz calkowicie, jego dmg opiera sie na Q, przez co nie jest juz tak dobrym fighterem jak kiedys.Przed nerfem e i ulti to rozumiem, teraz jestes juz bezuzyteczny.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Arcymistrz
Opublikowano

LUX vs NIEDEELE vs KARTHUS Sorka ,że 2 raz ale mało odp było jeżeli tą 2 źle napisałem to sora

Lux mało powiem bo nie grałem zbytnio tylko jak w rotacji była :D

Fajne ulti duży zasięg

Skill zatrzymujący

xD

 

Niedeele ''

Włócznią ciska op dmg

Kotek pod ad jedzie w cholere

 

Karthus

Miny

Pasyw

Ulti wkurwiające nie tylko mnie ale cały mój team przeciwko karthusowi :D

 

Nidalee ... polecam :D

 

 

Kennen vs Nocturne

Kennen good na mid'a

Noc dobry w jungle dobre ulti poprostu dobry

 

Ale polecam ci kennena

Opublikowano

Shaco#

 

- Dobre gangi od 2 lvla,

- dobry jungler,

- w miarę trudno ogarnąć

 

Karthus#

- global ulti

- spam Q

 

xin Zhao#

- podrzut

- ulti w TFie boskie, dodające 17 absow, za kazdego trafionego bochatera.

- Doskok do przeciwnika

 

Pantheon#

- stun

- good ullti, do farmy/dobicia/środek TF

- blok

 

 

Weź Xin'a

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Shaco vs. Xin Zhao vs Karthus vs. Pantheon ?

 

Jak dla mnie weż shaca takiego pantha czy xina ma na 2 strzały w lacie a o karthusie nie wspomne..

 

Kennen vs Nocturne

 

Kennen jest dobry tylko i wyłącznie na mida (gorzej ma na solo topie) ma stuna nawet na 5 ale jest zbyt papierowaty

Nocek to offtank robiony only do jungli

 

 

Yyyy...

Udyr Vs kennen?

+ i - proszę.

 

Udyr:

 

+stun co 6 sek

+można go robić na 2 sposoby

+dobra jungla i ganki

 

-wrażliwy na slowy,stuny itp

 

Kennen

 

+ stun nawet na 5

+ bardzo dobry na midzie

+ mały cd na shurikena z którego idzie duże dmg

 

- papierowaty

- wrazliwy na stuna

<>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...