Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koniec Świata ! Wierzysz ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak szczerze, moi sąsiedzi zaczynają się izolować od reszty świata, skupują masowo kasze, makarony, jakieś wody -.-

U mnie to tam dzisiaj wesele mają sąsiedzi xD

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

 

18706.png

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Arcymistrz
Opublikowano

Przykład 2000r.

Komputery miały zawładnąć swiatem :lol:

A ja jeszcze 18 nie mam ;/

FAILLL fail fail fail

No ale to też niby o 18:00 no ale są strefy czasowe co nie gdzieś jak w angli będzie 18 czy huj wie gdzie to gdzie indziej będzie 00:00 i cholera taki koniec świata

Jakbym w to wierzył i miałbym to zapewnione to bym se 100% warnów z 10% nabił :D (zartuje)

Opublikowano

Po prostu to jest taki chwyt marketingowy. Wszyscy przerażeni końcem świata biegną do sklepów i wykupują co się da, aby korzystać z życia, a później się dziwią, że klepią biedę.

cvsk.jpg


Opublikowano

(ale radzę Ci wyłączyć komputer :P)

To dopiero będzie koniec świata. :P

Tak serio, to wyłączę go wtedy, gdy burza będzie większa, niż tak, która

właśnie jest.

Bywalec
Opublikowano

Powiem wam tak na , każdego przyjdzie pora ...

Wierze w boga a nie w końce świata ...

Rano u mnie w Toruniu było z plus 25 przed chwilą miałem ostrą burze z deszczem a teraz wyszło słońce ...

O 18 idę na grilla tyle ode mnie ...

Bywalec
Opublikowano

No co ty nie będzie tak nie wierze w to przestań ;/

Weteran
Opublikowano

Omg jedna wielka ściema..

Koniec Świata - to pojęcie względne.Może być spostrzegane przez każdego inaczej.

 

^^

1329036830-U154499.png
Opublikowano

Dobrze więc, ja odpowiem na wszystkie wasze pytania:

 

1305977517-U179158.png

 

Koniec świata miał się rozpocząć o 18:00 21 Maja w każdej strefie czasowej- w Nowej Zelandii za pół godziny będzie już 22 Maja i jakoś nic się nie stało.

Dziękuję, dobranoc.

 

PS.

 

jeszcze tylko 5 godzin i nie będzie 98% ludzkości :D

 

Odezwał się kolejny, 14-letni znawca. Zresztą, co ja Ci będę tłumaczył- wyjaśnienie masz wyżej.

Opublikowano

Dobrze więc, ja odpowiem na wszystkie wasze pytania:

 

1305977517-U179158.png

 

Koniec świata miał się rozpocząć o 18:00 21 Maja w każdej strefie czasowej- w Nowej Zelandii za pół godziny będzie już 22 Maja i jakoś nic się nie stało.

Dziękuję, dobranoc.

 

PS.

 

 

 

Odezwał się kolejny, 14-letni znawca. Zresztą, co ja Ci będę tłumaczył- wyjaśnienie masz wyżej.

 

 

myślisz że ja w to wierze

 

ja się tylko śmieje z ludzi którzy w to wierzą :P

Opublikowano

Ściema ;d

Dzisiaj ma być , w 2012 ma być , w 2036 ma być...

To kiedy w końcu?

"Nikt nie zna dnia ani godziny"

Tyle razy miał być koniec świata i nie było , to teraz może też nie będzie ;d

37496916.png

Opublikowano

Może? Na pewno nie będzie..

 

 

OOO czekajcie mam wizję...!!! Koniec świata mi stanął przed oczami wraz z datą. Jest to dzień 09.09.2019r.

 

 

Tak przewidział to ten dziadek, a jak będzie koniec świata to i tak nikt tego nie zatrzyma.

Opublikowano

Gówno prawda...

Wtedy, kiedy wy się spodziewacie na pewno nie będzie.

Gdy będziecie czekać na 3012 pierdolnie w Was (0.00000%) meteoryt..

Tzn.

Koniec świata NIE ISTNIEJE - cały czas spadają na nas meteoryty - spalają się w atmosferze.

za duża sygnatura

Opublikowano

http://www.youtube.com/watch?v=U8QkN31-Mac&feature=related

Pierdoli, KIEDY POWSTAŁ ŚWIAT ;0

Chyba pooojebało!

Wszechświat istnieje od zawsze...Od bilionów lat...

@off

Kurwa przesuńcie to na niedziele!!

 

JUTRO PUDZIAN WALCZY !!!

za duża sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...