Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koniec Świata ! Wierzysz ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powiem tak .

Poczekajmy do jutra i zobaczymy jak to będzie .

Interesuje mnie jedno...

Niby o 18 jakiej strefy czasowej niby ma mieć to miejsce ?

9368_gold.png

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Odniosłem wrażenie, że niektórzy nawet z Was mimo, że nie wierzą w to to i tak czują jakąś wewnętrzną obawę przed jutrem. Gdyby to było nic takiego to zapewne temat nie miał nawet 3 stron.

@UP:

http://21052011.pl/

YOU MUST DIE

- Ganon, Koridai

Opublikowano

Powiem tak .

Poczekajmy do jutra i zobaczymy jak to będzie .

Interesuje mnie jedno...

Niby o 18 jakiej strefy czasowej niby ma mieć to miejsce ?

 

Polskiej - gdyż w oryginale czytałem o 6:00 czasu ÓSA

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Odniosłem wrażenie, że niektórzy nawet z Was mimo, że nie wierzą w to to i tak czują jakąś wewnętrzną obawę przed jutrem. Gdyby to było nic takiego to zapewne temat nie miał nawet 3 stron.

@UP:

http://21052011.pl/

 

Tak to prawda.

Chodź nie wierzę w to coś to i tak coś we mnie nie daje mi z tym czymś spokoju ...

Nie wiem dlaczego

 

@up

Dzięki

9368_gold.png

Opublikowano

up@

down? nie ma downa, ja jestem. dajcie spokój. Peace, Please, O my god. end with stupidity.

Tutoriale Minecraft:

 

Mody:

http://www.mpcforum.pl/topic/361079-mod-nazywanie-pupila/

http://www.mpcforum.pl/topic/360910-modpokeballs-pokemon/

 

Cs 1.6:

http://www.mpcforum.pl/topic/362003-tutduzy-ping-wejdz/page__p__2559165#entry2559165

Opublikowano

Tak , wszyscy zginą tylko Ci co nie są chrześcijanami ... hehe pomyśl trochę :)

Nie ma tak że ktoś zostanie wyróżniony , zagłada to zagłada ... czyli koniec świata ... wszyscy zginą i nikt wtedy nie pomoże ziemi że pierdyknie meteor czy coś innego tak samo z wybuchem super nowej ... nikt tego nie zatrzyma ...

Ziemia a w raz nią zginiemy aby dać życie innym formom życia ... z ziemi może być inna planeta z życią ... ( to jest wszystko na discovery ) ... :)

Wiesz co to żart, chłopcze?

Opublikowano

Żałosne jakiś frajer chciał zabłysnąć i mu się to udało, ja nawet o tym nie myślę więc z leksza wisi mi to co się stanie jutro czy za rok :)

Jeżeli w Twoim temacie znalazła się trafna odpowiedź oznacz ten post klikając "Oznacz jako rozwiązany"

Aby docenić pomoc użytkowników którzy starali się rozwiązać Twój problem kliknij "Lubię to"

Przed założeniem nowego tematu upewnij się że robisz to w "Odpowiednim Dziale"

Opublikowano

18:00 była już w jakiejś strefie czasowej 21 maja, i chuj się stało.

 

"Jego proroctwo że dziś będzie koniec świata jest równe mojemu proroctwu że za 10minut będzie koniec świata" - Jakiś koleś.

Opublikowano

@2up

Jeśli się nie mylę to Japonia ma najpóźniejszą strefę czasową, a u nich jest dopiero 14:00

Jakaś dupna wyspa Kiribati ma jeszcze późniejszą -.-

http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Wiemy-gdzie-zacznie-sie-koniec-swiata-Znamy-lokalizacje,wid,13426892,wiadomosc.html

@top:

Jak widać gówno prawda -.- A już sobie schron szykowałem ;s

@edit: Dałem zły link <_<

1280314365-U1.png

Opublikowano

a u mnie w ogródku wulkan rośnie o_0

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

76561198014515809.png

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Opublikowano

Polska ma zawsze wszystko do tyłu, więc koniec świata też będziemy mieli ostatni. ;D

Pewnie dowiemy się o tym z telewizji. :D

g0Tef.jpg

Opublikowano

Jezuuu czemu wy tego nie zrozumiecie... Katastrofa powinna zaczynać się w każdym kraju o 18:00. Czyli jeżeli w Polsce mamy 18:00 i zaczyna się rozpierdol to tak w Japonii sobie siedzą spokojnie i czekają do 18:00 bo dopiero wtedy się zaczyna w każdej strefie czasowej. Dziadek, który to wymyślił ma wybujałą fantazję. Gdybyście tylko spojrzeli na jego konto bankowe. Znajdują się tam miliony dolarów. Ludzie oddają te pieniądze, bo wierzą, że będzie katastrofa, a oni zostaną zbawieni, bo zapłacili. Istna bzdura. Jeżeli jesteś katolikiem to wierzysz w jedną osobę w górze, które jednym pstrykiem palców zniszczy świat, a my nawet o tym nie będziemy wiedzieć, bo nikt tego nie przepowiedział. To jest pic na kasę..

cvsk.jpg


Opublikowano

Jakby Bóg chciał zniszczyć świat to by się nie bawił tylko bum i wszystko przestaje istnieć

Ci co mają zostać zbawieni zostają zbawieni reszta dezintegracja

s2c77Oa.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...