Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Koniec Świata ! Wierzysz ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pisałem wcześniej o tych gwiazdach co mają wybuchnąć ale tak naprawde to nikt tego nie wie i ten gościu co mówi niby tak to na starość ma coś niepoukładanie w baniaku jak niebędzie 2012 to kur.. 2020 i 2036 i tak dalej

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie wiem czy was obchodzi moje zdanie, ale powiem to. Mam wyjebane. Pierdolę.

Fake następny, jakiś amerykański grubas wymyśłił to i myśli że gwiazdą pseudointernautów zostanie. Zero jebane.

Tutoriale Minecraft:

 

Mody:

http://www.mpcforum.pl/topic/361079-mod-nazywanie-pupila/

http://www.mpcforum.pl/topic/360910-modpokeballs-pokemon/

 

Cs 1.6:

http://www.mpcforum.pl/topic/362003-tutduzy-ping-wejdz/page__p__2559165#entry2559165

Opublikowano

up@

to jest to co w 2000, za dużo wypił, kolego. :)

Tutoriale Minecraft:

 

Mody:

http://www.mpcforum.pl/topic/361079-mod-nazywanie-pupila/

http://www.mpcforum.pl/topic/360910-modpokeballs-pokemon/

 

Cs 1.6:

http://www.mpcforum.pl/topic/362003-tutduzy-ping-wejdz/page__p__2559165#entry2559165

Opublikowano

Nie wiem czy was obchodzi moje zdanie, ale powiem to. Mam wyjebane. Pierdolę.

Fake następny, jakiś amerykański grubas wymyśłił to i myśli że gwiazdą pseudointernautów zostanie. Zero jebane.

 

Ten czlowiek jest akurat chyba szczuplejszy od Ciebie . Ja bym chcial zeby moj ojciec tak powiedzial i zgarna z pol miliona za media :)

wakow9.png
Opublikowano

Ahh, następny koniec świata? Coś mnie ominęło?

 

Wybaczcie, ale nie mam zamiaru słuchać jakiegoś naprutego tanim winem starego dziada, przez którego moja sąsiadka pół dnia szlochała, że jest za młoda by umierać.

Opublikowano

nie nie, końca nie będzie. Impreza jest przeniesiona na następny tydzień (nawet dobrze, bo jadę na działkę)

LifeSro

FusionRoad

Opublikowano

Znowu koniec świata?

To ja zjem sobie bułke i będę happy xD

 

Bez jaj. Znowu?

Dla mnie bardziej prawdopodobne jest 2012 <_<

1328997611-U170772.png

Opublikowano

Jakby nie zauważyć to znani wszystkim Szwedzi też przepowiadają koniec świata i to dosyć często. Nigdy się nie dowiemy kiedy będzie koniec świata. Jeżeli wyczytał to z biblii, bez przesady, ale nie oszukujmy się nikt mądry takich rzeczy by nie wyliczył. Trzeba być chorym i mieć obsesje na tym punkcie. W innym przypadku gdyby powiedział mu to sam Bóg (podobno w śnie), w śnie?! Sny mamy czasem dziwaczne. Musiał o tym za dużo myśleć. Człowiek ma fantazję. Tak samo było z rokiem 2012 zapowiedzianym przez Majów. Co się dowiadujemy? Koniec świata zapowiedziany w kalendarzu przodków będzie miał miejsce za 100lat o.O...

 

Ludzkie wymysły. Czasem muszą się czymś zająć.

cvsk.jpg


Opublikowano

Macie rację. ale co to za gówno. takie zero tylko kasę zdobywa. precz z głupotą i pedalstwem. <_<

Tutoriale Minecraft:

 

Mody:

http://www.mpcforum.pl/topic/361079-mod-nazywanie-pupila/

http://www.mpcforum.pl/topic/360910-modpokeballs-pokemon/

 

Cs 1.6:

http://www.mpcforum.pl/topic/362003-tutduzy-ping-wejdz/page__p__2559165#entry2559165

Opublikowano

Masturbacja? tak tego nie pojmuję. i nie pojmę. to nic nie warte gówno, które chce zarobić. kto tak myśli? ja mam to zdanie, i tego się trzymam.

Tutoriale Minecraft:

 

Mody:

http://www.mpcforum.pl/topic/361079-mod-nazywanie-pupila/

http://www.mpcforum.pl/topic/360910-modpokeballs-pokemon/

 

Cs 1.6:

http://www.mpcforum.pl/topic/362003-tutduzy-ping-wejdz/page__p__2559165#entry2559165

Opublikowano

UP@

dowiedziałem się to od kolegi. nie słuchałem wiadomości / newsów. Ale ma serio 90 lat!?!? hahaha xD hahhaha xD ale polewka, UP thx za info, niech Ameryka se w dupe wsadzi tego nieumytego brudasa. dziwne, a może umyty staruch? :P

Tutoriale Minecraft:

 

Mody:

http://www.mpcforum.pl/topic/361079-mod-nazywanie-pupila/

http://www.mpcforum.pl/topic/360910-modpokeballs-pokemon/

 

Cs 1.6:

http://www.mpcforum.pl/topic/362003-tutduzy-ping-wejdz/page__p__2559165#entry2559165

Opublikowano

Nie sadzicie, ze wszedł na str. 'poznaj datę swojej śsmierci" i ujżał tam napis 21.05.2011?

Oddajcie minusy! :(

Opublikowano

Wpisz sobie na Google Harold Camping. Urodził się w 1921. Kto jak kto, ale takie typowi wierzyć? Kto wie czy nie ma coś z głową?

cvsk.jpg


Opublikowano

Ha, ludzie Ci co się przejmują to mam dla was dobre wieści.. Ten koleś to totalny zgred lecący na kasę, który przepowiedział koniec świata na 1994 rok i jakoś się nie sprawdziło, teraz kolejna próba??? Pojebany koleś, wiecie ile osób pewnie popełni samobójstwo ze strachu przed końcem świata?

Opublikowano

:P Ja dotego ręki przykładać nie będę, ale gościu jest pojebany, krótko. No deixeu de mi.

Tutoriale Minecraft:

 

Mody:

http://www.mpcforum.pl/topic/361079-mod-nazywanie-pupila/

http://www.mpcforum.pl/topic/360910-modpokeballs-pokemon/

 

Cs 1.6:

http://www.mpcforum.pl/topic/362003-tutduzy-ping-wejdz/page__p__2559165#entry2559165

Opublikowano

"Zdaniem Campinga, pastora i badacza Biblii, koniec świata rozpocznie się od serii gigantycznych trzęsień ziemi. Już w pierwszym dniu kataklizmu wyginąć ma 98 proc. ludności, ale dopiero 21 października nastąpi Sąd Ostateczny.

Pastor informację wyliczył na podstawie własnego algorytmu. To nie pierwsza przepowiednia Campinga. Wcześniej ogłaszał już, że koniec świata nastąpi we wrześniu 1994 r. Amerykanin nie jest jednak pierwszą osobą, która spróbowała przepowiedzieć, kiedy skończy się świat. Dnia ostatecznego spodziewano się już:

 

31 grudnia 999 r.

Po tysiącu lat od śmierci, Chrystus miał wrócić na Ziemię. Dlatego w chrześcijańskiej części Europy Sądu Ostatecznego spodziewano się w roku 1000. Nic się jednak nie stało i w większych miastach zaczęto świętować. Miał to być początek tradycyjnych zabaw sylwestrowych.

 

W listopadzie 1992 r.

Południowokoreańska sekta "Kościoła misyjnego Dami" twierdziła, że koniec świata związany jest z… oznaczeniami systemu komputerowego funkcjonującego w EWG, który zawierał wiele razy powtórzoną cyfrę 6. Wyraźnymi oznakami zbliżającego się końca świata miały być dla nich także: olimpiada w Barcelonie i jednoczenie się Europy.

 

24 listopada 1993 r.

Wtedy końca świata spodziewała się ukraińska sekta „Białe Bractwo”. Jej członkowie zorganizowali wtedy manifestację w Kijowie. Nic się jednak nie stało.

 

1 stycznia 2000 r.

Nie dość, że zmieniała się wtedy pierwsza cyfra w zapisie roku, to jeszcze przewidywano globalną awarię komputerów. Urządzenia przetrwały jednak kryzysową noc i 1 stycznia wszystko działało normalnie.

Jeśli koniec świata nie nastąpi 21 maja, kolejne przepowiednie obstawiają go:

 

21 grudnia 2012 r.

Tego dnia skończy się Kalendarz Majów.

 

2060 r.

Ten rok uznawał za datę końca świata angielski fizyk, matematyk, astronom, Isaac Newton, na podstawie badań Biblii.

 

3036 r.

Jan Latosz, polski astronom z zespołem astrologów, matematyków i filozofów obliczył, że koniec świata nastąpi w właśnie w XXXI wieku.

 

3044 r.

Według przypuszczeń astronomów, kometa Swift-Tuttle może zderzyć się z Ziemią.

 

5079 r.

Baba Vanga, bułgarska jasnowidz spodziewa się, że wtedy ludzkość przekroczy "granicę wszechświata".

 

Za ok. 5 000 000 000 lat (5 miliardów lat)

Rozpocznie się zanikanie życia na Ziemi na skutek przeobrażeń Słońca. Według wyliczeń astronomów, Słońcu zaczną się kończyć zapasy wodoru i rozpocznie się jego przemiana w czerwonego olbrzyma. Spowoduje to wchłonięcie Merkurego przez gwiazdę i ogrzanie Wenus i Ziemi do takiej temperatury, że będą się one składały z płynnych skał. Za ok. 10 do potęgi 100 lat, czyli 10 seksdecyliardów lat, według przewidywań astronomów może nastąpić koniec wszechświata."

 

Tysiące przepowiadań, zero prawdy. Jedynie komu mógłbym uwierzyć to Isaac Newton. On jest najbardziej realistyczną osobą. Dużo udowodnił.

cvsk.jpg


Opublikowano

Rozpocznie się zanikanie życia na Ziemi na skutek przeobrażeń Słońca. Według wyliczeń astronomów, Słońcu zaczną się kończyć zapasy wodoru i rozpocznie się jego przemiana w czerwonego olbrzyma. Spowoduje to wchłonięcie Merkurego przez gwiazdę i ogrzanie Wenus i Ziemi do takiej temperatury, że będą się one składały z płynnych skał. Za ok. 10 do potęgi 100 lat, czyli 10 seksdecyliardów lat, według przewidywań astronomów może nastąpić koniec wszechświata."

To jest najbardziej prawdopodobne bo kiedyś słonce się skończy i wszystko zrobi JEBUT .A reszte to kolesie sie najarali i wymyslali sobie brednie tak samo jak z tymi bredniami religijnymi

Ach cr7 klekaj przed mistrzem Messim=)

Opublikowano

 

Za ok. 5 000 000 000 lat (5 miliardów lat)

Rozpocznie się zanikanie życia na Ziemi na skutek przeobrażeń Słońca.

 

Ale kto powiedział, że nie ma kosmitów??

 

w kosmosie jest więcej pm^3 niż być potrafił sobie wyobrazić - więc w całym wszechświecie jest ok kilkaset takich samych ziem jak nasza, lecz i tam ewolucja mogła przebiegać inaczej, szybciej itd.

 

A kto powiedział że istoty mogą żyć w max 130°C?

 

być może na wielu planetach w jądrze pływają istoty gorące

 

Czasem jak się zastanawiam - żyjemy w temp -20 - +40°C a najniższą możliwą temp jest -273°C -> czyli żyjemy w bardzo niskich temp - a czy przy 10^9 nie ma innych pierwiastków które po wejsciu w tem 10^6 odrazu się przekształcają itd?

 

jest masa rzeczy niezbadanych które przez miliardy lat jeszcze pozostaną tajemnicą

Oddajcie minusy! :(

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...