Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Konta Silkroad - Przyjmę/Oddam/Wymienię


Cain

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oddam 2 konta na GrindRoad na kontach jest war/cler 98 lvl a na drugim bowmen 96 w zamian chcem golda na zszc water . ; ]

  • Odpowiedzi 384
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wymienie(GRINDROAD) bow pure str 102 lvl FF + 550k sp , BOW nova 101 lv ,avatar, 600kk kasy i wiele smieci w pecie... za china full str postac na isro najlepiej 60+ z sp. Rozwaze kazda propozycje. Do konta moge dorzucic glaviera 70 lv i puste konta . !

 

9421416 GG ZAPRASZAM !

 

SPRZEDANE !

Opublikowano

WYMIENIE !

Xbow / dagger / cleryc lvl 69 i 26 % na Esro SerVer 3 :D . Gap -3 zapas sp 34,5 k . 20 m golda na początek . W depo elki i inne żeczy . Xbow drop +3 blue dagger drop cleryc drop . Set ma niestetny npc . Dobry do expa , pvp i na unikaty .

 

Wymienie za postać na ZSZC . WATER najlepiej 105 ;d ale rozwarze każdą ofertę więc pisać na PM . Na GG - 23019664 lub E-mail [ [email protected] ]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Przyjme konto do zszc water GG 10286637

18706.png34260.png

silkroadcomplbg3f.png34297.png

34491.gif34793.gif

33032.gif33251.gif

Serwer: H2K

Nick: PureIntSword

LvL: 110FF

Build : Cold/Light/Bitcheon

Sword 101 +7 Shield Sun 90 +5

Opublikowano

przyjme 2 konta na serverze grinroad jezeli masz to pisz na pw napisz odrazu id pw i to do zmiany hasla ^^ a jezeli cos chcessz w zamian tez pisz napewno sie dogadamy:D

Opublikowano

witam , mam taką propozycję wymienie konto w guild wars na silkroad , najlepiej xbow/bard ale pomyśle nad każdą propozycją :) Na koncie guild wars są kampanie Nightfal/factions jest dużo dobrych itemków . zapraszam na rozmowe GG : 37022362 POZDRAWIAM!

Opublikowano

WYMIENIE !

Xbow / dagger / cleryc lvl 69 i 26 % na Esro SerVer 3 . Gap -3 zapas sp 34,5 k . 20 m golda na początek . W depo elki i inne żeczy . Xbow drop +3 blue dagger drop cleryc drop . Set ma niestetny npc . Dobry do expa , pvp i na unikaty . Dorzucę do tego postać 31lvl 100k sp w trakcie farmy postac nie ma rozdanych skilli wiec mozna zrobić z tego : warlocka , wizza , barda ,cler - ponieważ staty rozdane w int . JEST TO PLANOWANY WIZZ ;)

 

Wymienie za postać na ZSZC . WATER najlepiej 105 ;d ale rozwarze każdą ofertę więc pisać na PM . Na GG - 23019664 lub E-mail [ [email protected]

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Oddam(sprzedam) konta na ZSZC Water.. najchetniej za golda na ESRO_4

1. Char 105 GLavier FF

2. Bowman 105 FF z zapasem 1,8kk sp (set +5 FB)

 

 

PM tutaj ;)

Layers_SRO
Nick: HeadFighter
LvL: +++
Guild:
Build: nuker/ss

Opublikowano

Sprzedam chara na ZSZC 105lvl Nuker s/s z zapasem 750k SP najchętniej za Golda na EliteSRO_04

Jeżeli wiem w czym tkwi problem, ZAWSZE Ci pomogę.

Opublikowano

Wymienię konto na :

 

ZSZC: 65 Glavier +3 glavie sos+ dead grab pet+200m+1m SP

SJSRO: 80 Bower+ bow+5 SOS+ 100m

 

Wymienię je na postać/gold na EliteSilkroad lub iSRO (Saturn)

Mogę je też sprzedać na za kasę. Info gg: 12736199

I hope life teach you good... I hope...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...