Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0


[Dl] Pliki Serwerowe By Krzysztofa Na Minecraft 1.0.0  

2 416 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy robi? nast?pn? wersj? plików?

    • TAK!
      2094
    • Mi wszystko jedno
      143
    • Nie rób...
      178
  2. 2. Czy podobaj? Ci si? moje pliki?

    • Tak!
      2036
    • Nie!
      166
    • S? dobre, ale znam lepsze :)
      213
  3. 3. Czekasz na nowe wydanie plików z poradnikiem ?

    • Tak!
      1992
    • Nie!
      156
    • Sam da?em rade to ustawi?.
      267

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dlaczego od czasu do czasu wyskakuje napis "Serwer jest przeciążony" głownie wtedy kiedy wchodzę na internet. Da się coś z tym zrobić ?

i JESZCZE jedno jak ustawić aby każdy gracz mógł robić warpów. Zwykly gracz nie admin?? Co trzeba zmienić w permission

Opublikowano

Sprawdz czy masz online mode na false, czy firewall nie blokuje i sprawdz czy masz nadane odpowiednie uprawnienia i nie probujesz byduwac/niszczyc na spawnie :D

 

online-mode mam false firewall mam wylaczonego now wlasnie nie wiem jak dodac te uprawnieni

 

 

 

 

PS nie jestem na spawn

Opublikowano

Chciałbym zrobić więzienie na serwerze... Że jak ktoś złamie regulamin, to trafia do niego. Tylko mam mały dylemat, bo w chwili obecnej w permission nie ma takiej grupy, w której nic nie można robić budować/używać warpów/ teleportowac się na spawn do home itd nawet budować :D Tylko i wyłącznie chodzić można :D. Mogłby ktoś zrobić taką grupę abym wgrał do perrmiosion i ten kto trafi do więzienia dam mu taką grupę.

Tylko chodzenie, zero budowania teleportowania się.

 

Z GÓRY DZIĘKI

Opublikowano

@piotras8845 proszę

Supernoob:
    default: true
    permissions:
    - ChestShop.shop.*
    - lockette.user.create.*
    - lockette.user.break.*
    - commandbook.who
    - commandbook.kit.list
    - commandbook.kit.kits.tools
    - commandbook.spawn
    - commandbook.msg
    - commandbook.motd
    - commandbook.rules
    - commandbook.spawn
    - commandbook.warp.teleport
    - commandbook.time.check
    - BetterShop.user.*
    - essentials.afk
    - essentials.warp
    - essentials.back
    - essentials.kit
    - essentials.kit.tools
    - essentials.list
    - essentials.me
    - essentials.home
    - warpz0r.use.*
    - essentials.sethome
    - essentials.motd
    - essentials.msg
    - essentials.help
    - essentials.rules
    - essentials.spawn
    - multihome.home
    - iConomy.list
    - iConomy.payment
    - iConomy.rank
    - iConomy.top
    - lwc.protect
    - signedit.edittext
    - simpleshop.buy
    - simpleshop.buy.gift
    - simpleshop.sell
    - simpleshop.top
    - mh.home
    - localshops.buysell
    - localshops.create
    - /rshop create
    - RealShop.create
    - wolfpound.use
    - iConomyChestShop.shop.create
    - iConomyChestShop.shop.use
    - iConomyChestShop.shop.sell
    - stats.log
    - stats.view.own
    - stats.view.others
    - stats.view.playtime
    - craftbook.mech.ammeter.use
    - craftbook.mech.bridge
    - craftbook.mech.bookshelf.use
    - craftbook.mech.cauldron
    - craftbook.mech.elevator.use
    - craftbook.mech.gate
    - craftbook.mech.light-switch
    - craftbook.ic.safe
    - multihome.namedhome
    - multihome.home
    - multihome.deletehome
    - multihome.listhomes.myself
    - uQuest.CanQuest.*
    - uQuest.CanDropQuest
    - multihome.home
    - warp.to.*
    - warp.command.list
    - warp.command.search
    - warp.command.info
    - warp.world.within.*
    - regionmarket.sell
    - regionmarket.remove
    - regionmarket.offer
    - regionmarket.list
    - regionmarket.accept
    - regionmarket.agent
    - jobs.join.*
    - jobs.world.world
    - pvptoggle.use
    - pvptoggle.command.toggle
    - pvptoggle.command.status
    - reporter.reports
    - factions.participate
    - simpleclans.anyone.*
    - simpleclans.member.*
    - skylandsplugin.goto
    inheritance: []
    info:
	    prefix: '&7'
	    build: false
	    rank: 1
	    suffix: ''

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Opublikowano

Wielkie dzięki :) A to wystarczy wkleić do folderu do perrmision/ word/groups?

I mam pytanie jak za pomocą komendy w trakcie gry zmienić rangę z zwykłego gracza na SuperNoba?

 

PROBLEM ROZWIĄZANY WIELKIE DZIĘKI "mpm112"

Opublikowano

Gdzie można zmienić tą wiadomość "Królem plików jest Krzysztofa" czy coś takiego ?? W jakim pluginie?

 

I jeszcze jedno dlaczego w konsoli wyskakuje mi takie coś"

 

2011-12-10 13:22:41 [sEVERE] Could not pass event BLOCK_PHYSICS to AntiXRay

java.lang.ArrayIndexOutOfBoundsException: 102

at com.asdaarg.bukkit.antixray.AntiXRay$3.onBlockPhysics(AntiXRay.java:174)

at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$30.execute(JavaPluginLoader.java:464)

at org.bukkit.plugin.RegisteredListener.callEvent(RegisteredListener.java:58)

at org.bukkit.plugin.SimplePluginManager.callEvent(SimplePluginManager.java:339)

at net.minecraft.server.World.k(World.java:512)

at net.minecraft.server.World.applyPhysics(World.java:495)

at net.minecraft.server.World.update(World.java:461)

at net.minecraft.server.World.setData(World.java:404)

at net.minecraft.server.BlockDoor.interact(BlockDoor.java:105)

at net.minecraft.server.BlockDoor.interact(BlockDoor.java:99)

at net.minecraft.server.ItemInWorldManager.interact(ItemInWorldManager.java:275)

at net.minecraft.server.NetServerHandler.a(NetServerHandler.java:592)

at net.minecraft.server.Packet15Place.a(SourceFile:39)

at net.minecraft.server.NetworkManager.b(NetworkManager.java:226)

at net.minecraft.server.NetServerHandler.a(NetServerHandler.java:92)

at net.minecraft.server.NetworkListenThread.a(SourceFile:108)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.w(MinecraftServer.java:516)

at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:414)

at net.minecraft.server.ThreadServerApplication.run(SourceFile:457)

Opublikowano

Ładna paczka tylko dla mnie trochę za dużo pluginów

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Odświeżam

 

Używam plików Krzystofy 7.1 i mam pytanie w jakim pluginie mogę zmienić to "Królem plików jest krzysztofa"... i cały regulamin (rules) gdzie to mogę zmienić ??

Opublikowano

Regulamin zmieniasz w : plugins/CommandBook/config.YML , następnie szukasz "rules" i sobie zmieniasz :D tak to wygląda :

"rules: |

1. `Y Zakaz przeklinania i obrazania innych graczy na serwerze

2. `Y Nie spamujemy

3. `Y Miej szacunek do wszyskich graczy oraz administratorow serwera

4. `Y Kazdy gracz ma prawo zabezpieczyc swoja skrzynke piec itp komenda /lwc

5. `Y Administracja nie ponosi odpowiedzialnosci za zgubione lub skradzione przedmioty

6. `Y Kazdy gracz ma obowiazek postawic tabliczke przed domem z opisem do kogo nalezy dany budynek,

`Y w przeciwnym razie moze stracic wszystko.

"

to sobie na swoje edytujesz.

A to "królem plików jest krzysztofa (bla bla).

wchodzisz w / plugins/ automessages.properties i edytujesz na swoje. :)

ale tylko to co ma na początku "msg="

 

A co do plików to są bardzo dobre POLECAM :P

Proszę o zdjęcie tych %. Dziękuję.

Opublikowano

Wielkie dzięki kamil445

A mam pytanie bo chciałbym na serwer wprowadzić pieniądze handel itp :).

Tylko nie wiem jak do tego się zabrać. Jak sprzedawać jak kupować/ jak dawać pracę i czy za to kasę się dostaję czy cuś ?

Mógłby mnie ktoś nieco zapoznać z tym :)?? I jakieś rady dać.

Opublikowano

@pittbul19 po jakiego chuj*a stawiłeś link do filmu który nie ma nic wspólnego z tematem zal mi ciebie . A ja mam taki problem co daje vip jakie ma on komendy i tym podobne !!

Mój nowy Internet:

2813783276.png

 

Opublikowano

Wielkie dzięki kamil445

A mam pytanie bo chciałbym na serwer wprowadzić pieniądze handel itp :).

Tylko nie wiem jak do tego się zabrać. Jak sprzedawać jak kupować/ jak dawać pracę i czy za to kasę się dostaję czy cuś ?

Mógłby mnie ktoś nieco zapoznać z tym :)?? I jakieś rady dać.

 

pieniądze są , sprawdzasz ile masz cmd /money do tego służy plugin "iConomy"

prace są pod cmd "/jobs browse" a plugin zwie się "jobs" a kase się dostaje, wtedy gdy będziesz zatrudniony jako np górnik i będziesz kopać.

a handlować to pluginem "ChestShop" Poszukaj na necie poradnik jak zrobić sklepik :)

Proszę o zdjęcie tych %. Dziękuję.

Opublikowano

Właśnie pojawił się rekomendowany bukit pod MC 1.0.0 więc mam pytanie :

Kiedy będzie nowa wersja plików ?

Z góry dzięki za odpowiedź i pozdro :)

Opublikowano

Witam. Mam pytanie odnośnie serwerów na dedyku/vps.

 

Czy przez te pliki Krzysztofy można zrobić serwer 24/7 bez włączonego komputera?? Zna się ktoś na tym ? Mógłby nie co pomóc?

Czy to trzeba na nowo wszystko robić pliki pluginy itd?

Jak to jest... Bo stwierdziłem, że na 5 osób 50zł miesiecznie mogę wydać.

Opublikowano
Witam. Mam pytanie odnośnie serwerów na dedyku/vps.

 

Czy przez te pliki Krzysztofy można zrobić serwer 24/7 bez włączonego komputera?? Zna się ktoś na tym ? Mógłby nie co pomóc?

Czy to trzeba na nowo wszystko robić pliki pluginy itd?

Jak to jest... Bo stwierdziłem, że na 5 osób 50zł miesiecznie mogę wydać.

 

Jasne, że tak dlaczego miało by się nie dać? :D

 

@Edit

 

Przypominam, że jest to wersja testowa i zawiera ona sporo błędzików, aha i od siebie polecam skasowanie pluginu AntyXray ponieważ może być on powodem przeciążenia serwera :)

 

Folder i plik .jar

 

W plikach 8.0 postaram się bardziej to wszystko odchudzić i bardziej dopracować :)

963711463719651277415.png

|<|®Krzysztofa®|>|




Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...