Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowe Gotowce 2010 Jakich Jeszcze Nie Było


matix939

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszystko ładne na pewno skorzystam jak tą sprawę rozwiążę. A mianowicie jak chce wejść w usr/home/game itd.. to od razu jest problem bo nie mam tego home.. Pomoże ktoś..?

 

 

Assertion failed: (m_pUsedlist==NULL && "CDynamicPool::``CDynamicPool() - NOT Clear"), function ~CDynamicPool, file ../../common/pool.h, line 41.

Jak to naprawić?...

  • Odpowiedzi 355
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak byś jeszcze dodał 6skill dla woja i ninjy to by zajebiście było, ale i tak jest pięknie ;)

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

Opublikowano

Doda ktoś może linka do klienta gotowego tylko żeby IP podmienić pod hamachi oczywiście DAM + + +

Może byś też link do klienta do którego wystarczy wkleić to .Z góry dziękuje! ! ! ! !

Opublikowano

Jak zwykle..

Assertion failed: (m_pUsedlist==NULL && "CDynamicPool::``CDynamicPool() - NOT Clear"), function ~CDynamicPool, file ../../common/pool.h, line 41.

 

Jak to g.. naprawić?? a jak byś mógł wrzuć całą maszynę bez tego błędu ;O

"I ty zostań Jezusem w swoim domu, zamieniaj wino w mocz"

Opublikowano

Zajebiście, cdynamicpool... :|

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

Opublikowano

A ja mam pytanie czemu to nie są pliki zgodne z opisem ? <_<

 

Hy?!

A odpaliłeś je? Jak? :D

Bo większości wywala błąd cdynamicpool :/

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

Pasjonat
Opublikowano

Za pierwszym razem jak te pliki wgrywałem też miałem ten błąd, wgrywając 2 raz błędu nie ma.

Opublikowano

Za pierwszym razem jak te pliki wgrywałem też miałem ten błąd, wgrywając 2 raz błędu nie ma.

 

 

Zrobiłem jak napisałeś... Wrzuciłem wszystkie pliki drugi raz i coś mi się zj*****.

 

Wyskakują mi takie błędy:

errorlm.jpg

 

 

Pomóżcie ;) proszę

Dam 5 i +

Opublikowano
Gdy znajdziecie błędy proszę pisać, a ja postaram się je poprawić.

 

Liczę, że ktoś utworzy serwer i mnie na niego zaprosi.

Znalazłem jeden błąd a mianowicie cdynamicpool wyświetla się po podmianie plików i jakoś się nie starasz aby go "poprawić" albo naprawić xD

Jak ktoś ma utworzyć serwer z tym błędem ? xD chyba tylko nieliczni potrafią to naprawić <_<

Opublikowano

Potwieradzam te pliki to zwykły syf... no widać że fajne itp... ale gdy wgrywacie na serwer widzicie co się dzieje prawie nic nie spolszczone cale germany po niemiecku...

 

nawet gdy wgrasz jakąś część player bedzie to samo pisało

 

Pozdrawiam.

Mój nick: .SpecOdPopisu.

Pasjonat
Opublikowano

Co wy gadacie? To dlaczego mi to działa? Ten błąd jest do usunięcia.

Opublikowano

Co wy gadacie? To dlaczego mi to działa? Ten błąd jest do usunięcia.

 

 

 

To może mnie/nas jakoś nakierujesz ;) ?

(wiem że offtop, ale pliki są bardzo fajne i chce z nich skorzystać)

Opublikowano

Co wy gadacie? To dlaczego mi to działa? Ten błąd jest do usunięcia.

Jak jest do usunięcia to napisz jak go usunąć a nie tylko tak gadasz xD

Pasjonat
Opublikowano

mogę wam wysłać tylko ss z dowodami że działa, a Wy musicie pomyśleć. To nie jest takie trudne jakie się wydaje.

Opublikowano

@up

Dla początkujących jest trudne... A co by Ci się stało jak byś wytłumaczył jak ten błąd naprawić? świat by się zawalił jak byś coś dobrego uczynił? :)

Pasjonat
Opublikowano

Też jestem początkujący, i dlatego piszę że to nie jest takie trudne na jakie wygląda. Sam teraz próbuję dojść czemu nie działa na tym gotowcu DT od 2 poziomu. przed wgraniem tego wszystko działało. A mówiąc o tych dobrych uczynkach to już wystarczająco robię w pracy. Mój zawód tego wymaga.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...