Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download]Pliki Serwerowe Bukkit (Edit By Nismons)


NismonS

Co mam dalej robić?  

247 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mam:

    • Kontynuowa? swoj? edycj? plików. S? super i z nich korzystam!
    • We? mi id? st?d! Nie kontynuuj tego badziewa! Inni na forum ci? przerastaj?!
    • Nie mam zdania. Jak lubisz to kontynuuj.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie będzie przez ten weekend więc nie będę mógł dodać tu'tów i aktualizacji :(

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

Proszę o dodanie runax64 taki jak na krzysztofa bo twoj mi nie działa.

RMCF1902

Opublikowano

Co tygodniowa aktualizacja alpha2

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

A ja mam taki problem, gdyż inni gracze (prócz adminów) nie mogą teleportować się do spawna. Co mam zrobić?

Opublikowano

na na który spawn, ten zwykły czy spawnr?

 

jakiś? to znaczy jaki?

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

Nie działają mi komendy... jedyna komenda która działa jest to /god. Regulamin i spawn przedmiotów jak i reszta komend nie działa :mellow:


sig--SXNIUGlOUDdwendqNmVkTjVqV09yWEJZc2l

Opublikowano

ak95

Tu się z tobą nie zgadzam! Wszystko działa! :O

Jak by nie działały to bym nie publikował -.-

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

No ale mi nie działa i liczyłem na pomoc...

 

 

jesteś adminem u siebie na serwie?

Tak jestem... Gdybym nie był nie działała by komenda /god i jak pisze na czacie jest obok nicku [Admin]


sig--SXNIUGlOUDdwendqNmVkTjVqV09yWEJZc2l

Opublikowano

bym Ci pomógł, ale mi nigdy nie pojawiał się ten błąd. Pobierz od nowa

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

witam wszystkich, mam pytanie, czy można sprzedawać itemki komendami i zarabiać na nich kase nie wystawiając żadnych sklepików??

Opublikowano

@UP da sie prawdopodobnie pod komeda /shop :P

 

bym Ci pomógł, ale mi nigdy nie pojawiał się ten błąd. Pobierz od nowa

 

O dziwo pomogło wypakowanie ponownie paczki komedny działają :D A jak dać komuś np. moda, vip'a albo 2 admina?

 

Jak zrobić dynamiczną mape serwera?


sig--SXNIUGlOUDdwendqNmVkTjVqV09yWEJZc2l

Opublikowano

tuku1991

Tak zrobię to w alpha-3

 

ak95

Nie mam już siły na odp twoje pyt. powiem ci ze mape robi się

/dynmap fullrender

ale jak zrobić admina lub vip'a jest w video tut...

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

W wideo jest jak dodać admina. Nie jest pokazane jak dodać drugiego admina ani moda lub vip'a więc się tak od razu nie wściekaj :P


sig--SXNIUGlOUDdwendqNmVkTjVqV09yWEJZc2l

Opublikowano

W wideo jest jak dodać admina. Nie jest pokazane jak dodać drugiego admina ani moda lub vip'a więc się tak od razu nie wściekaj :P

No to bierzesz na logikę.

Jak jest

Nismons:
              grups: Admins
              Permissions:

To admin zamienisz na Vip/Moderator i masz gracza w innej grupie. Masz szczegółowego tut'a:

http://www.mpcforum.pl/topic/315375-tutplugin-permissions-dla-craftbukkit/

 

a kiedy to bedzie?? jestem ciekaw jak to wygląda

poszperam w necie i znajdę, a wygląda to tak że masz normalny teleport do piekła, obok tabliczki z nazwami do mapy i cie przenosi.

 

Wodę i lawę blokujesz pluginem WorldGuard

refy w sygnie RMCF1902

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...