Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download]Pliki Serwerowe Bukkit (Edit By Nismons)


NismonS

Co mam dalej robić?  

247 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mam:

    • Kontynuowa? swoj? edycj? plików. S? super i z nich korzystam!
    • We? mi id? st?d! Nie kontynuuj tego badziewa! Inni na forum ci? przerastaj?!
    • Nie mam zdania. Jak lubisz to kontynuuj.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co wy mówicie. Da się kupować. Może wystarczy wpisać

/buy

Aktualna wersja tabliczki wygląda tak:

nick(nieobowiązkowy)/adminshop
ilość jaką sprzedajemy
Cena Sell:Cena Buy
Id itemku

np.

adminshop
15
5:4
5

refy w sygnie RMCF1902

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tak

 

UWAGA!

DAL WSZYSTKICH KTÓRZY BORYKAJĄ SIĘ Z PORBLEMEM 10 CUBOID

 

regions:
   enable: on
   wand: 287
   max-claim-volume: 30000 #jaki zasięg klocków
   claim-only-inside-existing-regions: off
   max-region-count-per-player: 7 #ile max cuboid na gracza

 

 

Pozmieniajcie to na swoje ustawienia. To jest w plugins->WorldGuard->worlds->nazwa światu->config.yml

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

Tak, pod 1.4 (O ile nismons nie zmienił). Wszystkie pluginy działają jak należy, nie wiem o co Wam chodzi.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

wie ktoś jak usunąć logowanie? i rejestracja

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

UP@, usuń plugin AuthMe.

 

2xUP tak, wpisz /region flag hNAZWACUBA lava deny (podobnie, na 1.3 to działało.)

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Wybacz, jest ich tak dużo, że aż mnie głowa boli. A z resztą nie pamiętam wszystkich.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Moze i dobre pliki ale po co je dałeś ?

Osoba która chce naprawdę pokazać super serwer sama takie rzeczy robi :)

Opublikowano

Na całej mapie, to chyba nie da się wyłączyć. Ale jeżeli już, to poszukaj w pluginie World Gurad, linijkę z lavą.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

Na pierwszej stronie, tam gdzie masz wypisane pluginy. jest tam link, do komend.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

ej mam taki proble ja to sciaglem dla serwa kolegi i sprawdzilem czy dziala u siebie i mi dzialalo ale inni nie mogli wejsc a teraz jak koledze wyslalem to jak odpali to mi dziala a mu nie co jest przyczyna i czy ma to zwiazek z windowsem ?????

Opublikowano

rozwazalem problam ale mam kolejne pytanie jak jest %time% w coombook czy jakos tak sie nazywa ten plugin to ja jest plugin co powiedzmy 1 min wyskakuje jakis napis np. {info} ello to czy da sie tam zrobic casz bo jak daje %time% to nie dziala

Opublikowano

Dobra podmieniłem iConomy i działa ale z mapą się coś dziwnego stało spawn się ustalił gdzieś pod ziemia i zabija każdego :/ wie ktoś co z tym można zrobić, bo mam wcześniejszy zapis i tam jest dobrze ale jednak 2dni roboty poszły...

Opublikowano

/setspawn i zmieniasz miejsce spawnu.

//Nieregulaminowa sygnatura.
Miyoshi

 

 

 

Bo to kurwa Sygna z 2k11 nagle sie jej uczepili. :O

Slayer -.-

Opublikowano

@Slayer16 poszukaj ... Męczę się z tym od 3 tygodni i nie wiem.

 

disable-all-fire-spread:

disable-fire-spread-blocks:

disable-lava-fire-spread:

lava-spread-blocks:

 

 

JAK TO SKON FIGUROWAC BY GRACZE NIE MOGLI WYLEWAC LAWY Z WIADEREK

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...