Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download]Pliki Serwerowe Bukkit (Edit By Nismons)


NismonS

Co mam dalej robić?  

247 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mam:

    • Kontynuowa? swoj? edycj? plików. S? super i z nich korzystam!
    • We? mi id? st?d! Nie kontynuuj tego badziewa! Inni na forum ci? przerastaj?!
    • Nie mam zdania. Jak lubisz to kontynuuj.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ops nick a potem /op drakula

Jeśli zdobęde 1000000+ów to stawiam bigos + piwo wszystkim polakom :P.

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

jak plz zna ktoś strone z opisem lub filmem jak to zrobić (lub powiedcie)

Jam jest Inkwizytor SzalonyHollow na stos rzucony przez Boga, przez ludzkość Śmiercią nazwany Eonem będący!
Kogo dziś palimy?

Opublikowano

pliki serwerowe działają znakomicie :) tylko mam jeden problem: craftbukkit nie do końca działa bo jak podłącze prąd do nether racku to normalnie ogień się pojawia tak samo z dynią ale tabliczki mi nie działają :( Czy ktoś wie jak to rozwiązać?

 

PS:na tabliczkach wpisuje kod w drugiej linijce w nawiasach [] a w nich kod tak jak na filmikach:http://mycraft.pl/jahmaican/

32266.png

34904.jpg

21939.png

35353.png

Opublikowano

mam pytanie wgrany tu jest cuboid? bo w spisie nieznalazłem a jakoś oddzielnie niechce mi się zainstalować

Jam jest Inkwizytor SzalonyHollow na stos rzucony przez Boga, przez ludzkość Śmiercią nazwany Eonem będący!
Kogo dziś palimy?

Opublikowano

Jak na tych plikach dać sobie admina?

 

dałem hasło i ID na poczatku.

wpisuje dobre przy logowaniu i wywala i jest Bad Login. czemu?;/

GB Street i jedziesz dalej!

 

Moja ulubiona pozycja?

To pozycja za kierownicą mojego motoru :D

 

 

 

Necik :

 

internetz.png

Opublikowano

Załamujesz mnie <_< <_< <_< 8S 8S 8S o.O O.o o.O

Wszystko jest napisane!

refy w sygnie RMCF1902

Opublikowano

to pokaż niby gdzie to jest napisane.

 

w spojlerze jakims?

 

Bo ja mam cos popsute i mi spojlery na MPC nie dzialaja -.-

GB Street i jedziesz dalej!

 

Moja ulubiona pozycja?

To pozycja za kierownicą mojego motoru :D

 

 

 

Necik :

 

internetz.png

Opublikowano

NismonS A powiesz mi czy gracz żeby miał Kasę to musi tylko sprzedawać coś? czy może w jakiś inny sposób ją zarabiać? Np. zamienia sztabki złota na tą Wirtualną Kasę?

Opublikowano

jest tu wgrany cuboid?

Jam jest Inkwizytor SzalonyHollow na stos rzucony przez Boga, przez ludzkość Śmiercią nazwany Eonem będący!
Kogo dziś palimy?

Opublikowano

Mi się bardzo te pliki podobają, ale mam problem bo mi nie działa plugin iconomy. Robie jak na instrukcji i ID przedmiotu nie zamienia się na nazwę. Nie działa także kasa w grze, więc kupować nie mogę. Jeszcze do tego mechanizacja mi nie działa. Wyskakuje No IConomy found :/ Liczę na pomoc

 

Nikt nie wie ?

jLRw2A6.png

Opublikowano

Pisze, że założyłem sklep pomyślnie, ale nie moge kupować i używać komend, aby dawać kase. A tak dla jasności może ktoś mi wpisać kolejność wpisów w tabliczke, bo z ang. nie jestem najlepszy

jLRw2A6.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...