Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe 2010 Od xxxxPl Zrobione W Całości .


AreYouKidMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem. Zminilem server info w root wlaczam przez mc2010v2, robie konto w navi, ale caly czas mam blad, ze bledne haslo lub login. Pomozecie?

This is who I am, this is what the world made me

I don't give a fuck whether you love me or hate me.

  • Odpowiedzi 483
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziala:)

Myslalem ze spolszczone sa;P ale i tak wielkie dzieki.

This is who I am, this is what the world made me

I don't give a fuck whether you love me or hate me.

Opublikowano

A wiec Gdy Odpalam pliki przez Virtual PC... Klikam F1 Później 1 czekam mniej wiecej do "sshd" czasami później np po logowaniu i wyskakuje mi cos takiego :

 

Bląd w Virtual PC

 

 

No i Tak za kazdym razem..... ;/ Pomożesz ?

 

Bo widze ze nie jeden ma z tym problem.... !

 

 

Gdy macie taki błąd jak tutaj wystarczy użyć virtual PC 2004 zamiast 2007.

 

A tak przy okazji nie wie ktoś czemu loga na tych plikach co losową ilość czasu ?

Opublikowano

Siemano nie moge sie zalogowac na serwer na serwerze jest taki sam pong jak na launcherze ale tez nie moge bo rozpakowalem root i zmienilem serverinfo i nie moge zpakowac tego root moze ktos pomoze ?

Opublikowano

Dlaczego zawsze jak robie reboota to ip sie usuwa i musze znow wpisywac sysinstall itp.

 

btw. Wie ktos jak usunac wszystkie questy i zostawic tylko te potrzebne?

This is who I am, this is what the world made me

I don't give a fuck whether you love me or hate me.

Opublikowano

jaka wersja Fbs jest na tych plikach ??

czy można je odpalić Sun virual boxem ??

i jak edytować i pliki i clienta... pod hamachi ??

1312138057u250359.png
Pomocnik
Opublikowano

witam mam problem wszystko postawilem ok ale gdy generuje sobie plik ten ktory ma sie laczyc z serwerem do gry przez hamachi (ze strony kamera) i go wklejam do metka - wyskakuje error log, moglby ktos mi pomoc jak to naprawic?

Opublikowano

pierdol spolszczenie ^^

 

 

potrzebny Ci odpowedni luncher z pongiem ^^ i serverinfo.py

 

A czy mógłbyś podać ten odpowiedni launcher razem z serverinfo? lub chociaż powiedzieć jak samemu to zrobić ^^

the quieter you become, the more you are able to hear

Opublikowano

Niby dobrze chodzi, ale jak na koniec mam wpisać komendę do startu serwera (./start.sh) ciągle tylko command not found. WTF?? HELP

 

Spróbuj poprostu wpisać: /start a następnie wybrać który chanel

the quieter you become, the more you are able to hear

Opublikowano

Link do lunchera:

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/

 

Wklejasz do clienta 2010 w serwerimfo.py zmieniasz ip na swoje. Rozpakowujesz root. Serwerinfo.py z root zmieniasz na swoje http://www.mpcforum.pl/topic/204180-downloadserverinfopy-generator-new/ mozesz uzyc tego generatora. Pakujesz root. Wklejasz do pack. Odpalasz serwa przez Mc2010

This is who I am, this is what the world made me

I don't give a fuck whether you love me or hate me.

Opublikowano

Mam to samo co koledzy wyżej.

Na serwerze jest wszystko dobrze skonfigurowane , launcher to samo i gdy łącze się z innego komputera BUM i widzę pulpit ;]

To jest chyba wina map albo portmapów ( może są pozmieniane ?). Mam odpalone 48 portmapow.

 

Za pomoc z góry dziękuje.

youtubegj.png

Opublikowano

Zmieniłem serwer z hamachi na wewnętrzne ip i teraz mnie w ogóle nie loga. A innych co jakieś 10 min.

 

PS: Jak tu się kompiluje questy ?

Pomocnik
Opublikowano

szkoda tylko ze tu nie ma groty / atlantydy ;/ ma ktos pomysl jak ją dodac?

 

aa i naprawione skille ripera to sciema

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...