Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

pemo444

[DL] Mc 2010 V2 - Launcher

129 postów w tym temacie

@up
coś mi się nie wydaje
próbowałem
jest błąd połączenia
a mam włączony server na drugim cliencie śmiga
a jak jest pong czyli trzeba mieć 2010SF a na 2010SF chyba działa metin2client.bin to po co to?

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Bo to jest głównie pod 2010er files . Czyli też trzeba zmienić ten pong po stronie servera .

@up
to to nie jest potrzebne bo już lepsze jest metin2client.bin...

Moze ktos wyprobowac czy sie polaczy do mojego priva? wystarczy ze bedzie mial 2010 client i ten launcher i podam ip to jest hamachi tak dla testu pisac PW

metin2client ma zablokowane zmiany pliku root
1 osoba lubi to

Chce ktos przetestowac? Siec
durablemt2-adminy
Haslo: 123

IP: 5.46.21.251

PROSZE O TESTERA... THX!!! TO NIE JEST REKLAMA XDD
1 osoba lubi to

@up
mi nie działa własny server na tym to komuś by działął twój????
raz jest
błąd
raz wogule nie łączy

Mi nie działa ciągle zostaniesz połączony z serwerem...
1 osoba lubi to

Odpalę maszynę i sprawdzę plik. Wcześniej odpalałem patcherem z pl'a hmm. Czy to jest dla innych osób poza localhostem dla hamachi? ; )

btw. Ten pong standardowy jest? Znaczy się taki jak po stronie serwera na 2010SF?

Jak działa na hamachi to mi strasznie ułatwi ^^ Możliwe że przejdę na 2010sf
Dziękuje Ci za wstawkę.
1 osoba lubi to

Mi działa ale na moim kompie nie wiem jak u innych ponieważ mam solo serwer.
1 osoba lubi to

Napisano (edytowany) · Zgłoś post

xxx Edytowano przez marcin9994PL
1 osoba lubi to

Ja mam właśnie te pliki game do tego launchera, ale po wgraniu tego game server poszedł w piz.. ;D
Potem się wkur.. i usunąłem server bo szkoda mi nerwów było na to.
Jak ktoś chce to mogę upnąć te pliczki...(tylko nie odpowiadam za szkody)

Pozdrawiam
1 osoba lubi to

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Dokładnie tak jak napisał fast77 . Pong po stronie clienta jest w metin2.bin lub metin2client.bin . W przypadku tego lauchera jest to metin2.bin .

jak zmienić ponga?
nie wyszukuje mi nic w metin2.bin
1 osoba lubi to

up jesli mozesz podaj jak zmieniles ponga
1 osoba lubi to

[quote name='robo112' timestamp='1297033206' post='2023791']
Mi działa doskonale masz +
Mam pliki z 2010
[/quote]
Podaj link z którego tematu masz pliczki 2010rok ;>
Oczywiście nagrodą będą plusiki.

Pozdrawiam

[code]http://www.mpcforum.pl/topic/282455-dldzialajace-pliki-serwerowe-2010[/code]

Coś złe w tych plikach jest ja poprzerabiałem i mam i działają jak powinny tylko wgrałem stare questy bo po co mi po niemiecku serwer. Tylko DB nie mogę wgrać z 2006:/

Ja w nich nic nie grzebałem. Tylko podałem IP w serverimfo.py i działa ale logało mnie to pobrałem hackshield i mniej loga i to znacznie
2 osoby lubią to

A co nie łącze się. Spokojnie się łącze. Tamte mi nie działają. Z tego co ja wiem to też mają zablokowane DMG i 1hit killer. Mi tam beż problemu działa. Tylko mam item_proto po niemiecku ale za to mam po polsku mob_proto

Można zmieniać porty w tym? jesli nie to nie ma sensu tego aplikować do mojego klienta^^

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0