Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe 2010 Od xxxxPl Zrobione W Całości .


AreYouKidMe?

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 483
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A ja Mam problem ze zmiana Hasła do bazy danych przy komendach wychodza takie błędy:

 

mysql -u -p:

ERROR 1045 (28000): Access denied for user '-p'@'localhost' (using password:NO)

 

mysql -p:

ERROR 1045 (28000): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)

 

Za pomoc wynagrodzę 5 i +

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Ja hasło mam inne a takie :

 

152424

 

Nie wiem skąd ty masz arymanik123 ^^

 

i Chodziło mi o zmiane Hasła a nie o podanie Go.

 

do roota w freebsd jest 152424

ale jeśli chcemy na tych plikach zmienić hasło mysql

to jak wpisujemy

 

mysql -p

wpisujemy hasło : arymanik123

i dopiero teraz możemy wpisać

GRANT ALL PRIVI.....

Opublikowano
Mam mały problem z tymi plikami gdy wgram coś przez FileZille serwer nie chce działać...Włączy się jest wszystko git lecz gdy chce się zalogować wywala z serwera jest "Zostaniesz połączony z serwerem..." i wywala . Czekam na sugestie.
Help...

Jeżeli piszę haotycznie to znaczy, że piszę na szybko i nie zwracam uwagi na to w jaki sposób piszę!

 

hjbu.jpg

Opublikowano

Nie mogę wypakować tych plików. Przez Total Commandera wypakowuję, dojdzie do 10% i pisze Błąd w spakowanym pliku Metin2 2010 Server Files.001. Pobrałem go 2 razy nawet i cały czas ten sam problem. Proszę o pomoc na PW, gg:10896479 lub w tym temacie.

Opublikowano

Jest jakiś poradnik jak postawić na tych plikach serwer na hamachi?

 

Robisz normalnie jak na plikach 2006 tylko musisz mieć client 2010 i launcher.

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-download-mc-2010-v2-launcher/

Opublikowano

Prosze pomóżcie robie serwa 2 tygodnie i nagle jak próbuje włączyć to taki błąd: Enter pathname of shell or RETURN of /bin/sh:

POMOCY!!!

 

klikasz enter

a potem wpisujesz

fsck -y

czekasz i po pewnym czasie będzie komunikat ,żebyś zrestartował maszyne.

Opublikowano

Bo tych plików nie trzeba, a zarazem nie wolno restartować bez odpowiedniej wiedzy...

 

Wystarczy To :

 

./close.sh opcja 3

i potem ./start.sh

 

To nam restartuje bazę + serwer All . Prócz Systemu FreeBSD...

Nie trzeba restartować razem z FreeBSD,aby zresetować bazę.

bad88b73cf946d45869bcc02de0876de.gif?1335132094

Opublikowano
Wyższy problem już z głowy . Lecz to nie koniec moich problemów Teraz inni gracze nie mogą się połączyć do gry... Pong poprawny, IP dobre, Porty odblokowane. Tych którzy pomogą lub spróbują dostaną symbolicznego + lub - jak kto woli.

 

Help...

Jeżeli piszę haotycznie to znaczy, że piszę na szybko i nie zwracam uwagi na to w jaki sposób piszę!

 

hjbu.jpg

Opublikowano

Siema. Pobrałem pliki serverowe 2010 od mcncc.pl pobrałem klienta na 2010 gotowego pod privy zmieniłem serverinfo na swoje z .100 wpisuję passy i ciągle jest ,,Zostaniesz połączony z serverem" do MySQL mogę się zalogować bezproblemowo :/ Wie ktoś co mogło by pomóc ?

 

Mam drugi problem, pozmieniałem pong odpalam launchera wpisuje passy loguje mnie i jak ma się pokazać wybór postaci to od razu wywala, da sie coś z tym zrobić ?

6a988de14ac30.jpg

Opublikowano

próbowałem 3

 

http://www.mpcforum.pl/topic/290808-dl-mc-2010-v2-launcher/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/339126-downloadmetin2-2010-launcher/

 

http://www.mpcforum.pl/topic/338768-dllauncher-by-mcnccpl/

 

i na żadnym nie idzie

6a988de14ac30.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...