Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe 2010 Od xxxxPl Zrobione W Całości .


AreYouKidMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak Tak Tak

 

 

Słuchaj wiem że jesteś kim tam na mcncc.pl więc zadam ci pytanie.

http://www.mpcforum.pl/topic/283644-downloadmysql-na-plikach-2010/

 

 

O co w tym chodzi??Przecież ja normalnie odpalam baze danych;/??

 

Ps:Jest może jakiś lepszy program od navicata,chodzi mi o to czy jakiś program odczytuję jeszcze baze danych mt2.

sygna22t.png
  • Odpowiedzi 483
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@Up

Wytłumacz mi to jakoś .... bo nic z tego nie czaje... ;/

Chodzę w XXL robie bum - bum - bach

gwiazdek mam 5 na 5 moje kung - fu to rap

 

 

rozkurwiamwszystkichjednymwersem.fm !

 

 

13494596404ee935f631828.png

Opublikowano

Dajcie to na jakiś inny serwer a nie jakieś gówno.. chcę to pobrać klikam pokazuje mi te party i hu* tylko cała strona w takich krzaczkach:

 

zůxîkP¨äŇĘ˙ĆD\ &Źdv3Í#ˇëÓ} (śgM˝ąľeú8}ŞĎamvPL[PŁ<ËĘYĎşiŚEbĘ2ÍoߎRvaXĚ{=ÔlŁ'këč*ŤĽšÇ&ˇQâěü4÷.űéSo̡ęgÓÖęĺÁ=XçwwŠîe9#móbr(ëdxňŇ´­n:óE8(f˙Ťs­s},°ôRRăŘM<ĘĚňXćżő^éOž4iËÉIë§Ć&ĚçĎ .`ęľÖNnăi§WiŘa H* ą Š-`éí'ŇőŻ6înä}%ÉůqýB7˝ś:&g˛lJLďŽ%źá\-cĽOę÷;ő|#Ęw"y´~ń2h#ź_{ąmÄQň7 3˝ýW~Kó ×đĐŮ_­^4blé˘Ál˘źŞŻ=Äz8ĚdPţC#VWüăzĎîĹ]ű>WٞŤ˛EdŻřm:(űfwu<á¤óôżć1k4dLŐűSF9ő,7ŠťAJÔbç?¨3ÂíY<*ŕmýÓŰâ^HwŤĚôQâŕ=đđëŐP,^şÚ<_/äkă,¨g4@ČÇ[%Á/acă+ő`Mvqľ2ĽÁjMGňz~ŞńŚîĚ^tŻLÓ.rűşŔ?ńĹ4עŰů89´ŘË2ÂC:Tń[żÜ<Áp6§h>šlEH1&`IÂĐtŻäl6Ý$ ľSxëa^łqźpÂR~7Ń"Ż/ˇ´ţOPLîŹsţm3°mÇ3ÝyzŇUŇŤŃuÁŮ(Ń[öB_Çüs F)÷ŘgÉumSbf7č*ę FťĂŢ6.lhń*WçŔe

 

i co ja mam zrobić?

 

Kto Nie Ryzykuje Nie Zna Smaku Życia ;]

Opublikowano

Mozna sciagnac za 1 razem calosc czy trzeba sciagac 7 partow oddzielnie bo jesli tak to kurwa gratuluje inteligencji upajacego.

wakow9.png
Opublikowano

Sprawdź czy CAPS-LOCK'a włączonego nie masz... Jaki ci komunikat wyskakuje??

 

@Edit może ktoś dobrego ponga dodać, bo nie mogę sie połączyć z serwerem.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...