Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przekierowane Em2 Na Inny Serwer Działa!


hex^

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jestes boski normalnie koxiarz :DD masz 10 minusow 5 w profilu wymiatasz koles jestes poprostu pro

I jestem zatym bys dostal Administratora forum ;d.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

wszystko pięknie działa tylko, że mi hshield wykrywa ;/ nawet jak mam tego co tam ktoś @up podawał ;/ wie ktoś może co nie tak? -,-

gaara3jc4.jpg

vegetasygna.png

userbarc.png

Opublikowano

moze do innego folderu z metinem wgrales, (ja mam 2 jeden US, a jeden PL wgralem do US a odpalalem PL i nie dzialalo) Wgraj do poprawnego folderu (musi wyskoczyc czy podmienic pliki)

Opublikowano

bylo

 

http://www.mpcforum.pl/topic/226532-dzialajacy-em2-po-wprowadzeniu-oplat/

 

Wczoraj to dodałem

 

OJ WIELKI MISTRZU BYLO TAK JA WIDZE ZE SPOSOB DZIALAJACY UKAZAL SIE TUTAJ SZYBCIEJ WIEC NIE GADAJ GLUPOT !!!

Zalozyl temat wczesniej i czekal az ktos zrobi jakis patent pff ;/

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mi juz niedziala ;/

@edit

mialem wersje od mama

Sciagnolem od ps19 zrobilem te porty i wszystko jest git masz kolejne 10 -.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

@up pobierz tego hshielda i nadpisz pliki

http://hotfile.com/dl/77661508/bb9d2ee/hshield.rar.html

skan :

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=e4a32088a142b710065788b82f9c0b12e575a3deb1b910c7d784ebc6b960cc74-1288006418

gaara3jc4.jpg

vegetasygna.png

userbarc.png

Opublikowano

Server jest to ten EasyMetin2 TEMP od Andrzeja kiedy server niemiecki nie działał to Andzej zrobił Temp'a i to jest ten server ...

PRZEMOC nie jest OZNAKĄ SIŁY ale SŁABOŚCI - Bł.Ks.Popiełuszko

 

Wiesz co :-) : Nie obchodzi mnie to czy dasz -/+ - to jest beznadziejna zabawa wasza ... lepiej wejdz na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka ;]

kisloo.jpg

Za co Kurwa ten WARN ?!

Opublikowano

lol jestes WIELKI !!! WIELKIE THX !

Miejski autobus. Nastolatek do kaszlącej staruszki:

- Na zdrowie, babciu!

- Przecież zakaszlałam, a nie kichnęłam, chłopcze... - odpowiada zdziwiona staruszka.

- Dla mnie to babcia mogła się i chujem zadławić! Dla harcerza najważniejsze to być grzecznym!

 

Zbieram +

Opublikowano

Server jest to ten EasyMetin2 TEMP od Andrzeja kiedy server niemiecki nie działał to Andzej zrobił Temp'a i to jest ten server ...

 

Ten serwer jest ich dawno zapomniany.

sygnahex.png

muzyka :x.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...