Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przekierowane Em2 Na Inny Serwer Działa!


hex^

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak widać nie tylko ja mam ten problem

 

@up team easymetina naprawił problem i juz nic z darmowego em ;]

Zbieram +/- ;D

 

 

Woj Mental lv 63 Ban Phantos

 

 

Ninja Dagger lv 38 Ban Phantos

 

 

Ninja Dagger lv 55+ Ban Kronos

 

 

Woj Mental lv 48 Ban Kronos

 

 

Ninja Dagger lv 34+ Obecnie Off Syriusz

 

 

Wojownik Mental lv 75+ On Kronos

Opublikowano

Ciekawi mnie tylko kto z tego forum im o tym doniósł...

Bo bankowo ktoś doniósł....

Nie pamiętali o Dallas, a obciążenie serwera na kilkaset osób z mpc było znikome.

Moim, podkreślam MOIM zdaniem ktoś im doniósł !

Kogoś zabolało, że kupił na miesiąc a my mamy gratis. :/

Osobiście nie zależy mi na plusach i minusach, za stary chyba jestem na ganianie się w "Kto ma więcej", ale jeśli już jakimś cudem Ci pomogłem, doradziłem i masz zamiar coś postawić to będę wolał plusa zamiast minusa, zielony kolor ładniejszy :)

Opublikowano

Na mpc jest szpieg tak samo było z click_mall ...

PRZEMOC nie jest OZNAKĄ SIŁY ale SŁABOŚCI - Bł.Ks.Popiełuszko

 

Wiesz co :-) : Nie obchodzi mnie to czy dasz -/+ - to jest beznadziejna zabawa wasza ... lepiej wejdz na pajacyk.pl i kliknij w brzuch pajacyka ;]

kisloo.jpg

Za co Kurwa ten WARN ?!

Opublikowano

byle szybko ;s przechlapane ;x

Jeżeli ci pomogłem, daj +

100 postów - [V]

150 postów - [V]

200 postów - [V]

300 postów - [x]

400 postów- [x]

450 postów - [x]

500 postów - [x]

600 postów - [x]

 

!!! <320627.jpg <3 !!!

33365.png

9968.jpg

21571.jpg

26981.jpg

21495.png

Opublikowano

nie jestem biegły w tej sprawie ale ktoś podał pomysł na zrobienie własnego serwera i wklepanie do configa jego ip, no tak, a co ci to da ?

każda baza musi mieć swoją strukturę, ponadto z tego co wiem jest to bot na tyle mądrze zrobiony że samo zalogowanie nie popłaci ponieważ całe serce znajduje się na ICH serwerze.

 

jeśli wymóg sprawdzania danych jest w "kliencie" em2 to raczej jest szansa na ominięcie tego.. jeśli zaś po stronie serwera to sprawa bedzie trudniejsza.

ogólnie to moją propozycją jest wjebanie im się na serwer i kopia wszystkiego co tam jest. jeśli by to się udało to było by to dostępne tylko dla mpc,tych którzy coś piszą i tworzą to forum.

 

pozdrawiam.

 

autor, masz -

Opublikowano

Jebany konfident myśli że dostanie za to free czas przy boceniu, zrób tak że ktoś pisze do Ciebie na priw i ty wtedy mu dajesz sposób, albo nie. ;d

Opublikowano

Może najpierw pomyślcie?

Na naszym forum ma konto jeden typ z teamu easymetin2...

Opowiada on za polski support

Crafty coś tam czy jakoś tak.

Nikt nei musiał kablować.

CX7Rrj.png

Opublikowano
Tak to jest jak ktoś się chwali nie swoją pracą, biorę się za em2. Pzdro

 

Czekam z niecierpliwością, i trzymam za Ciebie kciuki. Pozdrawiam!

Jeżeli ci pomogłem, daj +

100 postów - [V]

150 postów - [V]

200 postów - [V]

300 postów - [x]

400 postów- [x]

450 postów - [x]

500 postów - [x]

600 postów - [x]

 

!!! <320627.jpg <3 !!!

33365.png

9968.jpg

21571.jpg

26981.jpg

21495.png

Opublikowano

Witam wszystkich

 

 

otóż nie działa już nam za darmo EM2 wiec postanowiłem zrobić własnej roboty HACK podnoszący YANG z ziemi oraz wszystkie item-ki. Bardzo przydatny botek nie musisz ciągle klikać myszą na wskazany item itp po prostu odpalasz to po tym metina ( ciesz się grubo zarobioną kasa )

 

 

o to link

http://www.sendspace.com/file/zkxxqf

Opublikowano

Witam wszystkich

 

 

otóż nie działa już nam za darmo EM2 wiec postanowiłem zrobić własnej roboty HACK podnoszący YANG z ziemi oraz wszystkie item-ki. Bardzo przydatny botek nie musisz ciągle klikać myszą na wskazany item itp po prostu odpalasz to po tym metina ( ciesz się grubo zarobioną kasa )

 

 

o to link

http://www.sendspace.com/file/zkxxqf

tak a moze skana bys dal co i nie w czyims temacie co ?

nie sciagajcie tego pewnie jakis keyloger

72249255222927783161.png

Dasz + czy - ,oto jest pytanie ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...