Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przekierowane Em2 Na Inny Serwer Działa!


hex^

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

USUNCIE TO BO TU SĄ KOLESIE Z EM2 I BUG NAPRAWIĄ

"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "

 

"Nie oceniaj mnie, jeśli mnie nie znasz."

 

"Toczę walkę przez cały czas z czymś innym. Czasem z samym sobą. Są we mnie dwie osobowości - jedna chce żyć w spokoju, druga nie podda się, dopóki nie odzyska wolności. "

 

Moje Tuty:

 

Wallhack

 

FISHBOT,BLOK CPU,OBEJŚCIA

Opublikowano

Jestes zajefajny i nic więcej ja jade na darmowym jeszcze nie wiem czy to możliwe ale tylko przestawiam czas zobaczymy o 20:00...

A i powiem że ja także grzebałe mw tym pliku zmieniłem te IP ale tylko koniec i reszte ale nie pomyslałem zeby brać to z innej wersji ;D

Opublikowano

Dziala! Robimy nową religię i HEX będzie Bogiem!!!

A kurwa metin2 pieprzonym nałogiem.

Ogarnijcie troche z ta gra...

muzyka w sygnaturze :x.

Opublikowano

Wydaje mi się , że w starej bazie nie maja kilku wzmianek o hs dlatego kicka, ale spróbuje to naprawić

sygnahex.png

muzyka :x.

Opublikowano

moglby ktos ten folder

http://hotfile.com/dl/77661508/bb9d2ee/hshield.rar.html

* Reuploadnac na np speedyshare? Bede wdzieczny

 

 

 

 

 

 

 

* (hotfile to nie moj ulpload wzialem z 3 strony!)

Opublikowano

Jakby co mogę w każdej chwili usnąć. Ale już mówiłem jestem w posiadaniu jeszcze jednego serwera.

sygnahex.png

muzyka :x.

Opublikowano

Ehh.

To wy nazywacie go "miszczem, bogiem, wielkim" itp.

A Karol Wojtyła, Królowie Polski itp ? (Nie będę tu wspominał o obecnych władzach bo to akurat się nie liczy).

Królem to on może być neo kidów co sami grać nie umieją...

Dałbym wam rozmowe z nim na gg bo to rl ale za dużo by zajęła.

 

A minusujcie sobie neosy zapatrzone w metina i expboty...

muzyka w sygnaturze :x.

Opublikowano

DLA TYCH KTÓRYM WYSKAKUJE KOMUNIKAT Z HackShieldem:

 

Pobierzcie sobie tego HS i wklejcie do storrentowanego Metka

 

LINK :

 

HOTFILE

 

http://hotfile.com/dl/77661508/bb9d2ee/hshield.rar.html

 

MEGAUPLOAD

 

http://www.megaupload.com/?d=NVDI9XEB

 

SPEEDYSHARE

 

http://www.speedyshare.com/files/24851386/hshield.rar

 

Licze na ''+''

POMOGŁEM ? DAJ ''add.png'' :)

 

 

34821.gif

 

21571.jpg

 

32902.gif

 

<a href="http://krakow.mpcforum.pl/change_please/9090648/" target="_blank"><img src="http://inodes.pennergame.de/kr_PL/signaturen/22462.jpg"/></a>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...