Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Przekierowane Em2 Na Inny Serwer Działa!


hex^

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 255
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

niewiem dlaczego ale mam ze

nie mozna utworzyc tego pliku

 

i upewnij sie czy sciezka i nazwa pliku jest poprawna

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Opublikowano

Wyskakuje bład

 

DETECT_GAME_HACK

D:\Gry\easymetin\EasyMetin22_pl_

I wywala mnie z Gry

da rade tylko sie zalogowac i wybrac postac potem zonk

Opublikowano

Dzięki działa masz - i 5

Hot Spot Shield program do omijania limitów na megavideo.

http://www.programosy.pl/program,hotspot-shield.html

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=8a493bbdd3a6215233b806a609af88a4a0deac751401ea846b4bc27d0255a270-1290517114

Sprawdzone działa!

Działa na stałym IP!!!!

 

Daj +

 

 

Jak masz jakieś pytania na temat Hot Spot Shield to pisz do mnie!

 

999150916.png

Opublikowano

AK jest okno gdzie się klika start nowa gra klikam start nowa gra wszkakuje jakiś komunikat klikam continun okno znika i od razu wylancza sie klikam znowu start nowa gra i znowu sie zamyka pomocy acha i dzieje się to nawet w czasie free limit plusów dam plis pomóż ktos

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Dzieci, free time JESZCZE DZIAŁA!!!

Co Wy testujecie skoro normalnie hula free?

Osobiście nie zależy mi na plusach i minusach, za stary chyba jestem na ganianie się w "Kto ma więcej", ale jeśli już jakimś cudem Ci pomogłem, doradziłem i masz zamiar coś postawić to będę wolał plusa zamiast minusa, zielony kolor ładniejszy :)

Opublikowano

A mi wyskakuje takie coś :

 

"Błąd: Brak obsługi dla tej wersji gry. Chcesz aktualizować EasyMetin2?"

 

HELP !!

Opublikowano

DLA TYCH KTÓRYM WYSKAKUJE KOMUNIKAT Z HackShieldem:

Pobierzcie sobie tego HS i wklejcie do storrentowanego Metka

 

LINK :

http://hotfile.com/dl/77661508/bb9d2ee/hshield.rar.html

 

Licze na ''+''

POMOGŁEM ? DAJ ''add.png'' :)

 

 

34821.gif

 

21571.jpg

 

32902.gif

 

<a href="http://krakow.mpcforum.pl/change_please/9090648/" target="_blank"><img src="http://inodes.pennergame.de/kr_PL/signaturen/22462.jpg"/></a>

Opublikowano

mi dziala jezeli ktos niewierzy to ss :

 

 

 

http://img831.imageshack.us/img831/5113/easymetin2.jpg

Pomogłem daj +? zapewne zminusujesz, ale to zależy od ciebie..

bo przecież nie każdy jest dzieckiem..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...