Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby, Problemy, Pytania- Global,Nos99,Korean.


beliaar12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sebastian ja sie nie uważam za najlepszego i nie mam 11lat ale on mnie wkurza siedzi i obraża innych bo mają więcej tutków od niego a jego jedynym jest jak przełorzyć kase przez magazyn xDDD

i304475_erzua-.jpg

350x19.png

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

witam. Mam problem, wlonczylem google chrome i nie wiem jak zmienic kod bezpieczenstwa, wyskakuje blad, o co chodzi z tym co zaznaczylem? plz

 

Fotka : http://imageshack.us/photo/my-images/37/sdaasdasdasd.png/

 

daje + lub -, jak kto wolo xD

 

 

 

up dawn, racja, wypad

 

 

ok, juz duże

 

proszę o odp

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

direct

 

 

Ja w 2 dni wbiłem 51 ale nie robilem sp2. Jeżeli robisz misje to nic trudnego

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

Witam czy mógł by ktoś zrobić Rodzine w Nos99 tylko dla Polaków. ?

Nazwa może być tam PolishLegion czy coś.

I dołączyć będzie mógł każdy z tego forum.

Lub podanie będzie niewiem składane na forum np w formie ;

 

Nick :

LVL :

Profesja :

 

I coś tam jeszcze.

 

 

Jeżeli piszesz się na Polską rodzinke to odwiedz ten temat i napisz co masz o tym do powiedzenia

Link do tematu > http://www.mpcforum.pl/topic/421412-nos99-rodzina/ <

Opublikowano

bravo , dobry temat ;). Ok, to napiszę do ciebie jak zaczne gre od nowa ;)

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

Osoby co brały udział w tej kłutni załatwcie to miedzy soba na pw albo zgłaszam moderatorowi i posypia sie warny ;]

 

Maple moge być 3 osobą do famki na nos99 ?

drzewou.jpg

by nn49261111

POMOGŁEM WZBOGAĆ MNIE O PLUSIKA ^^

Opublikowano

ale co my robimy? ja mam tego vinc..... gdzies. A z nikim innym się nie kluce ;). Ja jestem jak aniolek ( jak spie xD ). Drzewko, mam pomysl, jak chcesz sygny to daj mi linki to dajnych tapet a ja dodam napisek i juz, ok?

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

Prędzej do mnie bo ja interesuję się grafiką i potrafię coś więcej niż wkleić obrazek...

Kiedy się ta konserwacja skończy ?!

chrisdi.jpg

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Właśnie widze jaka sygna alt r

Nie wiem. Jak tylko sie dowiem to napiszę

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

Vamph, bo dopiero jestem w trakcie robienia .. a na pewno nawet biały kwadrat byłby lepszy od twojej. zwykły gif z neta. pf. 0 własnego wkładu.

 

Kiedy to otworzą...

chrisdi.jpg

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

@linajge45 (czy jak to tam się pisze twój nick :D)

Jest po 7 rano,ja weszlem na mego ukochanego 99nos a tu patrze...i własnym oczom nie wierze :O

Dalej NIE DZIAŁA!!!! ;(((((((((

I może niech ktoś stworzy tutorial jak się zarejestrować na nostale jp.

Bo jest nowa rejestracja do nostale jp i bym prosił bo niewiem co robić.

Opublikowano

a co to jest te jp? priw?

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

nie działa

No i co Viencent?

A gadasz że działa, niewiem co się z tobą dzieje ale dzisiaj mi sie wydaje że dzisiaj nie włączą serva.Musimy czekać lub do dzisiaj bo na czacie wczoraj pisałem z kolegami na mpcforum,albo do czwartku albo w poniedziałek dopero serv będzie ON

Opublikowano

wątpie. oni chyba cos zepsuli i wotpie zeby otwożyli do końca tygodnia, ale może . Na JP sa ładowarki sp ? ile jest pds pkt i czy się ładuja?

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...