Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby, Problemy, Pytania- Global,Nos99,Korean.


beliaar12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam kolejne pytanie z kad wziac wysokiej jakosci sztabki metalu i drewna na misje do jajamaru

Z gory dzieki noi bedzie 5 i +

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mam kolejne pytanie z kad wziac wysokiej jakosci sztabki metalu i drewna na misje do jajamaru

Z gory dzieki noi bedzie 5 i +

Dołączam sie do pytania szukałem na nb i nic ..... ;/

Też dam plusa ;]

drzewou.jpg

by nn49261111

POMOGŁEM WZBOGAĆ MNIE O PLUSIKA ^^

Opublikowano

Masty weźmiesz z:

Drewno napewno z tartaku a metal z pts 50-60 drewno też:]

 

Prosze tu masz nagrody z poszczególnych minigier ;] xxxxxxx

Opublikowano

Poszukuje Fam

Nik- Wobbo

Klasa-Mag

LVL- 57

Profesja-49

SP

Red Mag 33 Job +0

Holly 30 Job +2

Blue W trakcie robienia

 

Proszę pisać na grze lub na forum

Wobbo105_eune_103_3_logo.png

Opublikowano

Nom, też sprawdzałem. Ciekaw czy dodadzą ; /

Raczej nie ponieważ ten serv jest zacofany ....No może za kilka miesiecy

drzewou.jpg

by nn49261111

POMOGŁEM WZBOGAĆ MNIE O PLUSIKA ^^

Opublikowano

Ludzie mam pytanko jaka postać jest najlepsza do pvp i w miare dobra do exp ? W nos99 daje +

Ps odpowiedzi z uzasadnieniem :P

drzewou.jpg

by nn49261111

POMOGŁEM WZBOGAĆ MNIE O PLUSIKA ^^

Opublikowano

Kolego poco ma cie ktoś ekspić z samych zadań masz duży lvl ja na 45 lvl mam zadania na 37 ... :P(Nie ekspie nic z samych zadań a profka to 42 na 46 lvl :P)

 

Ludzie mam pytanko jaka postać jest najlepsza do pvp i w miare dobra do exp ? W nos99 daje +

Ps odpowiedzi z uzasadnieniem :P

drzewou.jpg

by nn49261111

POMOGŁEM WZBOGAĆ MNIE O PLUSIKA ^^

Opublikowano

mam taka prosbe czy ktos ma jakiegos bota do wciskania spacji bo profke musze wbic :)

Ale zeby mozna bylo minimalizowac gre z gory dzieki i bedzie 5 i +/-

Opublikowano

do expa dobry jest łuk (mam 73 łuka na pl, miałem maga 74 tez na pl ale jest o wiele słabszy od łuka... a woj jak ma resy to dobry w pvp ;])

 

p.s. czemu nie moge usunac postaci na 99nos? wpisuje haslo i jakies chinskie znaki wyskakuja... a haslo jest dobre...

Opublikowano

Kolego poco ma cie ktoś ekspić z samych zadań masz duży lvl ja na 45 lvl mam zadania na 37 ... :P(Nie ekspie nic z samych zadań a profka to 42 na 46 lvl :P)

 

Ludzie mam pytanko jaka postać jest najlepsza do pvp i w miare dobra do exp ? W nos99 daje +

Ps odpowiedzi z uzasadnieniem :P

 

Heh, też expie z samych zadań aktualnie mam woja 49, maga 44 i luka 45

 

Aby nie było spamu

 

Wiecie za ile sprzedają pojazdy? typu skuter,dywan,

Opublikowano

@Up ja jeszcze nie widzialem tych przedmiotow w sklepach ale jezeli sa to naprawde bardzo duzo kosztuja

@Topic pomoze mi ktos mam 2 problemy

1. Czy ma ktos bota do naciskania spacji ale zeby byla mozliwosc minimalizowania nostale i oczywiscie na 99nos ma byc ten bot

2. Czy wie ktos jak pokonac karly jajamaru w cp1 na sp jajo?

Z gory dzieki bedzie 5 i +/-

@Edit Ale mozna je kupic za nosdolary ktore sie zdobywa grajac w grze 120min gry - 1 nosdolar czyli musisz pograc okolo 6 dni aby kupic taki sprzet jak skuter czy dywan ;)

Opublikowano

@Up czyli sie bardzo opłaca :P Nie wydajesz bez sesu kasy tylko za czas spedzony przed nt dosajesz nd

Moim zdaniem to bardzo fajna sprawda

drzewou.jpg

by nn49261111

POMOGŁEM WZBOGAĆ MNIE O PLUSIKA ^^

Opublikowano

Mam do was pytanie bo msuze szybko nabić wszystkim wr 30 % jak moge to w godzine zrobić za pomoc daje plusy;]

Ps odpowiedzi z uzasadnieniem :P

Pytanie dotyczy nos99 i PL ;]

drzewou.jpg

by nn49261111

POMOGŁEM WZBOGAĆ MNIE O PLUSIKA ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...