Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prośby, Problemy, Pytania- Global,Nos99,Korean.


beliaar12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy spolszczenie mogę wrzucić do koreana a nie pl"a?

 

 

@edit

 

Nie działa mi nos. Od rana działał. Teraz się loguje, sprawdza patche. Klikam start i nic się nie dzieje :( A chciałem zrobić 1 sp ;x

xxx

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

2@UP moim zdaniem nie

 

UP: tak , wydaje mi sie ze tak jak na PL , nie wiem dawno nie gralem na 99nos

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

Exp leci zarabiscie szybko ludzie , w 4 dni wbiłem 58 lvl maga i 56 jlvl na normalu , bardzo polecam

 

Mój nick w nos99 ToxicWizard

Opublikowano

ja mam takie pytanko wychodze z gry wchodze po godzinie i nie mam nic doslownie nie mam nic na koncie ani sp1,2 doslownie wszystko wyparowalo i nie sadze zeby to byla kradzierz dzieciaka poniewaz musial by miec pudlo na sp a nie sadze zeby sie komus chcialo

mam jeszcze 1 pytanie co to jest zts1319e na spolszczeniu 99nos i gdzie to dropi z gory dzieki za obydwie odpowiedzi bedzie 5 i + lub - jak kto woli

Opublikowano

Mam problem... 99Nos nie chce mnie zalogować:/ Jak chcę to pojawia się unkown error teraz pobieram od nowa ale zacina sie na 95+% i pisze coś w sensie że serwer padł proszę o pomoc:/ No dobra pobrałam teraz spróbuje wystartować

Opublikowano

Proszę o pomoc... Nic się nie zmiania nadal nie moge wejść a błąd wygląda tak:

A i co próbuje sie zalogować to inny błąd jest

post-376775-0-03614500-1312454798_thumb.png

Opublikowano

Wycena

 

http://imageshack.us/photo/my-images/820/201108040daroo25.jpg/

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7 (maks. 5 linijek).

Opublikowano

Szukam Ludzi do zrobienia fam na 99nos LVL +50

Pisać na forum lub na grze nik Wobbo

Wobbo105_eune_103_3_logo.png

Opublikowano

Wie ktos moze co to jest zts1319e na spolszczeniu 99nos?? prosze o szyvkie odpowiedzi bede nagradzal 5 i + lub - jak kto woli :)

Opublikowano

Mam do was prośbe czy powiedział by mi ktoś jaka najlepiej sobie zrobić postać w nos99 dobra do exp i pvp

drzewou.jpg

by nn49261111

POMOGŁEM WZBOGAĆ MNIE O PLUSIKA ^^

Opublikowano

wabbo, ja moge zalozyc z tb fam, sam wiesz chyba jaki mam lvl xD. kiedy konczymy te misje na sp3? ja mam juz chyba 30 łupek

02animowane010.gif

 

 

 

 

Expie i pomagam Pomagam za eq dla woja, kase lub piórka na enigmie oraz avalonie

Opublikowano

Odpowie mi ktoś mo moje wyżej zadane pytanie??

 

Mam do was prośbe czy powiedział by mi ktoś jaka najlepiej sobie zrobić postać w nos99 dobra do exp i pvp

drzewou.jpg

by nn49261111

POMOGŁEM WZBOGAĆ MNIE O PLUSIKA ^^

Opublikowano

Takie pytania dotyczące 99nos:

Ile wbije levela w ciągu 3 dni jeśli będę cały czas expić

O której tu jest bb? Bo ja nie wiem...

Czy tu jest otwarte lod czy zamknięte?

Opublikowano

Wie ktos moze co to jest zts1319e na spolszczeniu 99nos?? prosze o szyvkie odpowiedzi bede nagradzal 5 i + lub - jak kto woli :)

 

www.nostaleporadnik.bloog.pl - W dziale "Dzialy klikasz np. Akt 1-3 i masz spis wszystkich misji polecam ci ten bloog

 

Ale jak nie lubisz szukac to bierz

 

http://nostaleporadnik.bloog.pl/kat,691720,index.html

http://nostaleporadnik.bloog.pl/kat,691721,index.html

http://nostaleporadnik.bloog.pl/kat,691722,index.html

http://nostaleporadnik.bloog.pl/kat,692732,index.html

 

Daje ci do aktu 1-4 reszte sam szukaj na bloogu

PS. Na dole mozesz przewinac strony

PS2. Aktow jest tam duzo ;]

 

Licze na +

Opublikowano

Takie pytania dotyczące 99nos:

Ile wbije levela w ciągu 3 dni jeśli będę cały czas expić

O której tu jest bb? Bo ja nie wiem...

Czy tu jest otwarte lod czy zamknięte?

Około 60 lvl jak bedziesz cały czas ekspić

Jak na pl (tak mi sie wydaje bo tak zawsze było jak ja byłem)

Dołączam sie do pytania bo też nie wiem

drzewou.jpg

by nn49261111

POMOGŁEM WZBOGAĆ MNIE O PLUSIKA ^^

Opublikowano

Raczej niema też sprawdzałem osobiście dzisiaj i nie było może dodadzą niewiem poczekamy zobaczymy

drzewou.jpg

by nn49261111

POMOGŁEM WZBOGAĆ MNIE O PLUSIKA ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...