Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Battlefield Heroes. Darmowe Ubranka!


ZiolkoJr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 333
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ej mam taki problem przez proxy wszystko elegancko smiga, tylko ze na Proxy nie daje tego bonusu z 300 punktami :f Jakie macie sposoby na ta listie?? :P

 

P.S. mam stale Ip, wiec zmiana IP nie wchodzi w gre

21278_23_12_11_6_30_19.png

Opublikowano

Tylko ubranka czy bronie itd tez ? ^ ^

stop.gif

Zanim pójdziesz dalej Daj -

 

 

 

Poprosze - i 5 ;) Napewno się odwdzięcze ;)

 

Du Li 101lvl szaman SMOK - OFF

YT2www 91 lvl wojownik BODY - OFF

Candylongju 85 lvl sura BM - OFF

 

50 postów - 6.11.10

100 postów

150 postów

200 postów

 

Opublikowano

zawsze mozesz pojechac do stanow kupic butelke dr pepper i wrocic :P

21278_23_12_11_6_30_19.png

Opublikowano

zawsze mozesz pojechac do stanow kupic butelke dr pepper i wrocic :P

 

Dobry plan, chyba tak zrobie :):D:D

Jeśli pomogłem daj "+"

System of a Down

Opublikowano

Ja już mam Legionnaure Set mój kumpel mi załatwił, a po za tym nie wiem jak u was, ale u mnie w Realu jest Dr.Pepper.

JEŚLI POMOGŁEM - DAJ MINUSA!

Opublikowano

@Up

u mnie też kiedyś był w realu ale i tak w nich nie ma kodów.

 

teraz chyba jest gdzieś na takim jakby targowisku ale trzeba by było trochę poszukać.

Opublikowano

U mnie w Realu to jest tak, że te kody się jakby wygrywa - tak jak w chipsach raz się trafi kapsel raz nie :P

JEŚLI POMOGŁEM - DAJ MINUSA!

Opublikowano

@Up

nie możliwe... ta promocja obejmuje tylko Stany Zjednoczone. Nie ma tych kodów nigdzie indziej...

chyba że dostaniesz butelkę np. od ciotki która tam mieszka. Ale w Polsce i innych tego typu krajach ta promocja nie obowiązuje.

 

@edit

dobra stawiajcie minusy. wyrównajcie mi range do 0 :)

teraz mam na range wylane :)

Opublikowano

Nie jest trudno wstawić zdjęcie nakrętki od Dr.Pepper'a które łatwo można znaleźć na necie ;p Jeśli już będziesz robił te zdjęcie to zrób na kartce papieru na której napiszesz swój nick lub pomaluj na niej Polska flagę ;> Dopiero wtedy będę miał pewność że mówisz prawdę.

Opublikowano

Wszystko ok. Pochwalę się 2gim setem z dr. peppera :)

 

Pierwszy: (Cliffhanger's Set)

04381263244469867909.png

 

Drugi: (Legionnaire's Set)

81260608962743969381.png

BATTLEFIELD

heroes

 

 

 

Opublikowano

Świetne ;) juz 3 stroj dzisiaj będę zakładał na mojego soldiera dzięki temu sposobowi ;) wtedy editne i wrzuce screeny z moją mieszanką :D

 

@edit

Już 3 stroje są i 2 zbędne kody xD niestety zdjęć nie wrzucę, bo mi się robić ich nie chce może innym razem ;)

komen.png
Opublikowano

Ejj na prawde trzeba tam miec taki emial jak na koncie BF heroes ? bo ja mam problem nie przyjmuje konta z o2.pl ...

30364378.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...