Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Battlefield Heroes. Darmowe Ubranka!


ZiolkoJr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 333
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mam pytanie czy z 1 kodu mozna na pare kont czy cos tam zrobic zeby byly ubranka na paru kontach bo narazie mam na 1

18706.png

 

12193011.jpg

 

Gram s9:Agronas

Postać

Woj Metnal 63lvl boga już +9 ebo +9 screen później

 

87718152.jpg

 

buff smok 42 skille m2

heler 38 skile m3

Opublikowano

A mi zbanowali konto nie wiem czemu :unsure: Jak prubuje sie zalogowac pisze your account supsented. jak Stworzylem kolejne kato to odrazu po wylogowaniu sie i po sprubowaniu zalogowania sie znowu wyskoczylo your account supsendet help :(

Opublikowano

A mi zbanowali konto nie wiem czemu :unsure: Jak prubuje sie zalogowac pisze your account supsented. jak Stworzylem kolejne kato to odrazu po wylogowaniu sie i po sprubowaniu zalogowania sie znowu wyskoczylo your account supsendet help :(

Pewnie dlatego, że masz ich za dużo (można mieć tylko 3/komputer).

m1ci22k.png

Opublikowano

@Up

właśnie słyszałem od kolegi, wtedy jak wyszły te pustynne stroje to jakiś bug był i on sobie z jednego kodu dodał ciuszki na 4 postacie :D

ja niestety wtedy miałem przerwę od bfh jakoś mnie nie ciągnęło do gry.

Opublikowano

Wielkie dzięki, już za 1 próbą mam 4200 a mam świetny sposób i wycisne z 10k ^_^ Akurat nie mam w co grać a tu taka okazja ;] Wielkie dziękować dziękować i jeszcze raz dziękować!

 

Edit// Woops no rzeczywiście : DDDDDDDDDDDDDD

43630.gif

Nowy komp :)

 

Intel Core i7 2500K 3.30GHz LGA1155 BOX | OC do 4Ghz

Gigabyte GeForce GTX 560Ti 1GB DDR5/256b PCI-E SOC (1Ghz na rdzeniu :D)

Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 P67 LGA1155

DDR3 Kingston 8GB PC1600 2x4GB CL9 HyperX

ATX Midi SilentiumPC Gladius 800 Pure

XFX Core 650W

 

Opublikowano

Mam tu kilka pytań:

 

What flavor did you purchase?

What size did you purchase?

Where did you purchase?

 

 

co mam wybierać?

PROSZĘ O POMOC!

tu chyba chodzi o to jakie tam masz wybierać. już wygrałeś kod prawda?

z moich obliczeń wynika :D:D:D że wybierasz tam jaki smak wybrałeś jaka wielkość butelki itd.

wybierz byle co oprócz "No Purchase"

Opublikowano

@Up

Są to pytania na tej stronie dr.pepper (o ile dobrze pamiętam)

@Topic

Polecam google tłumacz jak masz z czymś problem (jakoś zrozumiesz co wujek google mówi, ale uważaj bo lubi płatać figle)

@Edit

@Up

Szybszy byłeś :D

z moich obliczeń wynika

LoL xD

maybenow.png

Opublikowano

dzięki! Ale jak wybrałem byle co to jakiś błąd wyskakuje:

We are sorry, but the code that you have entered is not valid. Please verify that you have entered the code correctly.

to chyba znaczy, że jest nieprawidłowy... Nie wiem co zrobić? ktoś mnie oszukał?

 

Wczoraj wychodził mi inny błąd ale już nie pamiętam jaki... ;/ i konto mi zbanowali na Lisii. Nie wiem z jakiego powodu, wy wiecie? Chyba komuś już się to przytrafiło ale chyba nie było odpowiedzi. Z góry dzięki ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

@Up

o kurde pierwsze słyszę... a wyskoczył Ci powód tego bana? i wgl.?

a może źle wpisujesz kod. jak już wcześniej pisałem kiedyś dostałem ten kod i się wkur*iałem bo mi nie przyjmowało a okazało się ze w kodzie jest spacja :D:D

Opublikowano

ale to jest w pełni legalne. oni sami wypuścili te kody oni sami drukują je na zakrętkach więc o co chodzi!?!?!?

nie masz się czego obawiać

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...