Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Battlefield Heroes. Darmowe Ubranka!


ZiolkoJr

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Up

można mieć inny email, dopiero przy użyciu kodu wpisać e-mail'a (założyć nowe konto na DrPepper) ale to jest bardziej skomplikowane.

  • Odpowiedzi 333
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jeszzce jedno pytanie mozna cofnac sie od licytowania ;p ? Bo pewnie nie .

Bo to chyba fake ? http://www.listia.com/auction/1001261 jak mysliscie

 

 

@edit

 

 

Kurdeee no juz stracilem 2 kody a zrobiłem mialem wygrac nagrode i potem przenosi mnie na strone BTF heroes i nie pokazuje co dalej nic .

30364378.png

Opublikowano

bo nie umiesz zrobić ;d ja mam już te 3 stroje i 2 kody w zapasie i jakoś problemów nie miałem i z aukcjami i z ziomkami wystawiającymi wysłali mi wszyscy ;) także coś chyba nie ogarniasz...

 

@edit

 

"Ejj na prawde trzeba tam miec taki emial jak na koncie BF heroes ? bo ja mam problem nie przyjmuje konta z o2.pl ... "

 

ja też miałem problem z mailami na o2, więc sobie zrobiem na gmailu i wszystko hasało...

komen.png
Opublikowano

spoko ;) tylko najbardziej sie boje, ze przy wybieraniu "nagrody" cos za przeproszeniem spier.. dziele :) i wybiore tapete zamiast ciucha ;/

 

 

 

jestem na tej stronce i mozna bez wpisywania kodu zobaczyc jakie sa ciuchy.

a kazde ubranie pasuje na np. gunera itp.? czy np 1 do soldiera 2 do gunera ?

Opublikowano

jak wybierasz nagrode to tam pisze Wallpaper albo Outfit. Wybierajcie zawsze Outfit ;) Dla zielonych: Wallpaper to tapeta :P

21278_23_12_11_6_30_19.png

Opublikowano

Każdy mnie przelicytowuje , jakby był ktoś taki miły to poprosze o jeden kodzik :) Będzie + i 5 przez 15 kolejnych dni ;]

stop.gif

Zanim pójdziesz dalej Daj -

 

 

 

Poprosze - i 5 ;) Napewno się odwdzięcze ;)

 

Du Li 101lvl szaman SMOK - OFF

YT2www 91 lvl wojownik BODY - OFF

Candylongju 85 lvl sura BM - OFF

 

50 postów - 6.11.10

100 postów

150 postów

200 postów

 

Opublikowano

Dobra to ja narazie czekam na ten kod :))

 

 

@EDIT Mam taki błąd: Application Errors:

# An unexpected error has occurred. Please verify your selection(s) or try back in a few minutes.

stop.gif

Zanim pójdziesz dalej Daj -

 

 

 

Poprosze - i 5 ;) Napewno się odwdzięcze ;)

 

Du Li 101lvl szaman SMOK - OFF

YT2www 91 lvl wojownik BODY - OFF

Candylongju 85 lvl sura BM - OFF

 

50 postów - 6.11.10

100 postów

150 postów

200 postów

 

Opublikowano

Ehh ja wygrałem aukcjei już od 5 dni nic nie chce do mnie dojść.

Na świetnego sprzedawce trafiłem ;/

برو به جهنم در لعنتی الاغ پدال

 

^LoL^ Jak znasz perski to pewnie już srasz w gacie xD

 

Daj Plusa jak pomogłem! Nie dajesz? Patrz w dół!!!

برو به جهنم در لعنتی الاغ پدال

 

No i co znowu srasz w gacie nie? xD

Opublikowano

w sumie racja;p Ale jest mozlniejszy sposob :P Znajdzcie sobie internetowego znajomego ze stanow i poproscie go o kody :O

21278_23_12_11_6_30_19.png

Opublikowano

Ja nie szukam znajomych w internecie ...

stop.gif

Zanim pójdziesz dalej Daj -

 

 

 

Poprosze - i 5 ;) Napewno się odwdzięcze ;)

 

Du Li 101lvl szaman SMOK - OFF

YT2www 91 lvl wojownik BODY - OFF

Candylongju 85 lvl sura BM - OFF

 

50 postów - 6.11.10

100 postów

150 postów

200 postów

 

Opublikowano

Heh.. Chce ktoś zarobić 5 i +. To mam 1 prośbę. Zróbcie mi konto na listii ( ja stale ip, ban, na proxy nie daje 300pkt.) aktywujcie e-mail tak żeby dało 300 punktów i passy wyślijcie mi na PW . :) Dam 5* i [+] x2!! :)

21278_23_12_11_6_30_19.png

Opublikowano

Tak mniej wiecej po jakim czasie ten sprzedawca wysyla do mnie ten kod? Wygralem wlasnie aukcje. Ile powinienem czekac na kod?

FrogiPL.png

zgonikPL.png

 

FrogiPL.png

Opublikowano

Ja czekałem 5 godzin i przysyła na email

stop.gif

Zanim pójdziesz dalej Daj -

 

 

 

Poprosze - i 5 ;) Napewno się odwdzięcze ;)

 

Du Li 101lvl szaman SMOK - OFF

YT2www 91 lvl wojownik BODY - OFF

Candylongju 85 lvl sura BM - OFF

 

50 postów - 6.11.10

100 postów

150 postów

200 postów

 

Opublikowano

przed chwilką znowu secik zdobylem (poprosilem kumpla o zalozenie konta,a sam licytowalem przez proxy) . Taki z Kotwicą dla Nationals. :)

21278_23_12_11_6_30_19.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...