Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zmienić W Eq ? - Potrzebujesz Pomocy I Dobrej Rady ? Zajrzyj Tutaj !


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer:Onyks

klasa:woj body

lvl:61

Koń:Militar

skille: berek m4 aura m2 wir miecza m2 szarża 5 i trzystr 3

EQ:

Boga+8 kd defa i uchylki +3 i speeda +4

Rib +9 srd 32% z kd defa i smierci +3

zelek+9

lwia tarcza +9

naszyjnik 1,5kpz

ebo +9

srebr branz +9

Kasa na wydanie:150kk

                                                  21f0dgn.jpg

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@up

Zacznij czytac ku. Przynajmniej do m5. Jesli nie masz to zrob sobie buffa 35lv ^^ kup mu jakies zabawki na inta. Wbij sobie 65lv i kup jakaś bron do pvp ^^

Eq masz bardzo ładne wiec nie ma co zmieniac ;p

Staram się pomagać w tematach związanymi z grą Metin2 , ponieważ przez lata gry dowiedziałem się bardzo dużo o grze .

Więc jeśli chcesz aby na mojej twarzy pojawiał sie uśmiech , kliknij " Lubie to " mobilizuje mnie to do dalszej pomocy wam ! :)

 

Gram/łem na serverach typu :

- Tiveria

- Balmora

- Metin2.PL s3 ,s4 , s8 , s26

- Metin2.SG 35lv , czytam sobie ku :)

- Metin2.US

- Wiele wiele innych serwerów , wymieniłem te , na których na prawde coś osiągnąłem ponieważ grałem na wielu innych , które po tygodniu niestety padały .

 

Nie znam sie na tworzeniu serverów , lecz mam pomysł na idealny Dedyk , hard ! Który myslę, że by się spodobał :)

 

Jeśli masz jakieś pytanie , pisz smiało na PV :)

 

 

Wyedytowane przez AceBoy

Opublikowano

Ile Czasu Expiles Ten LvL Ze Zdazyles Juz Wbic Skill W M4...?

2u6igkp.png

 

Trzeba Tam Być Żeby Poczuć Tą Atmosfere :-)

 

Gdzie Najlepsi Kibice W Polsce Są?...To Jest Na To Dowód:

Opublikowano

zrobisz boja i będzie dobrz , chyba . ps nie pokazałeś zbroi jak narazie kup ebo i srebrną . chcesz expić w v2 ? czyli na marmurkach ? jeśli tak to kup jelona

Opublikowano

Sorry, ale nie moge dać ss-ów bo net mi zamula...

A więc tak:

Body s3

Aura m1, berek 6, wir 1

Tygra +8 kd defa +3

Szeroki +9 potwora+2

Żelak +7 czysty

Buty drewniane +500 hp / Drewniane +6 czyste

Naszyjnik drewniany +6 5 na kryta

Miedziane kolce +6 czyste

Pięciokątna +7 czysta

 

Mam 25kk + posellania pare rzeczy myśle że koło 30kk będzie

 

(JAKBY KTOŚ CHCIAŁ KUPIĆ KU SILNE LUB OGNISTE PISAĆ PW!)

Opublikowano

Serwer: Phantos

klasa:woj mental

lvl:61

Koń: Bojowy

skille: silne m1 tapniecie m3 walneicie 17( nie weszlo ale tym sie zajme)

EQ:

Boga +7 kd defa uchylenia uniku +3

ebo +8

Lwia +8

Zelazny Hełm +9

krzysztalowa branz +0 500hp

perłowy naszyjnik +2 1500hp

skórzane kozaki +2 1000hp i 6% DOŚ

Zabójca Lwów +4

Kasa na wydanie: narazie 10kk

Moga bec też porady gdzie zarobic hajs oraz gdzie expić bo w V1 za duzo potek idzie łącznie z silnym mam 601 defa i prawie 11k hp

Opublikowano

Zainwestuj w lepsza bron, mozesz zrobic sobie dropera na metki do m2 to ci pozwoli na zarobek i kolejna wymiane rzeczy, zalatw sobie potem tarcze +9 i buty 1,5k HP, to ci powinno wystarczyc. Dobij 65 i podbijaj skille + kolejna zmiana eq na lepsze

23486196860117068834.png

 

 

 

Zbieram + !!!! ;D

Opublikowano

UP. Dokup buty 1,5/2k hp oraz zmien Jelona na średnie 35 ++ :)

Załatw buffa i jedziesz.

 

@E. Może jeszcze jakieś noże z kd/bonami ;)

Opublikowano

S12

 

body aura M2

berek 17

wir 8

 

lvl 46

eq:

smocza +7 kd defa +3

okragla +7

igla +6 kd woja +2, smierci+2, bony: 10% na krytyka

buty od 34 +4 1k pz

wisior 500 pz

srebrna branza +8

ebo+7

zelek +8 reg pz +8 %

 

 

 

 

POMOZE MI KTOS?

7.4k hp razem def nie pamietam atak okolo 650 z boja z aura

 

kasa na eq: 20kk maks(wiecej bedzie ale powoli)

:)

Opublikowano

cofnij berka i wbij na m1, wymien smocza na +8/9 ( niewiem jakie tam u was ceny ) i to chyba tyle z taka gotowka

23486196860117068834.png

 

 

 

Zbieram + !!!! ;D

Opublikowano

WOJ 56 lvl aura m6 berek m3 wir m1

EQ:ZLOTA+6 def uchyl +3 branza naszyj buty 1k hp ebo +9 zelak +9 okragl +7 nie mam broni ale mam 10kk+ jaka bron kupic za ta marna kase i co zmienic w eq ?

Opublikowano

Serwer : Obsydian

Klasa i profesja:Ninja dagger

Poziom postaci: 71

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: okolo 200kk

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.] ( SS nie dam bo eq nie mam wcale )

 

Chodzi o to ile defa i hp musze mniec zebym w v2 bral przynajmiej okolo 5/6 grupek

 

Licze na pomoc (wiem ze troche nie o to w tym temacie chodzi ale nie chce spamowac i robic nowych tematow )

e6f347deb9b7f.jpg
Opublikowano

raczej 200kk ci nie wystarczy na takie eq, pomysl o tym zeby skolowac skads jeszcze raz tyle i wtedy bedzie o czym gadac xD, to tylko moje zdanie, jak ktos zna sie lepiej i ci pomoze to dobrze

23486196860117068834.png

 

 

 

Zbieram + !!!! ;D

Opublikowano

@Erywin.

Poboć troche na fb, ew. zrób dropka i leć na metki w m2.

Jak uzbierasz trochę kasy to polecam riba z średnimi ;)

Opublikowano

to moze tak ci sie uda :

 

bransa, buty i naszyjnik - 1,5k PZ,

ebo +9,

kolcza +9,

lwia +9,

funkcja +8,

siamensy ( takie na jakie ci starczy ).

 

 

Mysle ze te rzeczy do 200kk powinno sie znalezc

23486196860117068834.png

 

 

 

Zbieram + !!!! ;D

Opublikowano

Kup kase na Alegro 15 zł 100kk a 25 zł 200kk to nie drogo ale będziesz mieć PRO Eq. Narazie tyle.B)

Opublikowano

Kup buty 2K PZ, ulepsz sobie ta tarcze z nno na +9, funkcje +9 z bonami KD +4 i bedzie koks. Reszte chyba mozna przeznaczyc na skille albo dodatkowe zbonowanie eq.

23486196860117068834.png

 

 

 

Zbieram + !!!! ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...