Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zmienić W Eq ? - Potrzebujesz Pomocy I Dobrej Rady ? Zajrzyj Tutaj !


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w związku z coraz większą ilością tematów typu "[HELP] Co zmienić w moim eq" postanowiłem stworzyć temat od tego typu pytań.

W temacie będzie obowiązywał wzór, aby uniknąć wszelkiego typu wątpliwości i niepotrzebnego spamu.

 

A oto on:

 

Serwer: Gromo

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 36

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 50KK

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

 

dropek.png

 

 

Wzór na udzielenie rady osobie o to proszącej:

 

@Nick_User'a

 

W ekwipunku powinieneś zmienić:

 

Kup sobie ...

 

Teraz mała informacja dla was, nie piszemy żadnych postów typu "dzięki, leci + :P", lecz dajemy osobie tego plusa, bez żadnego gadania.

 

No i to na tyle, dziękuje i pozdrawiam, Schitti.

 

Kary:

 

Double post. #warn

Spam. #warn

Bezsensowny post. #warn

Brak screnn'ów. #warn oraz usunięcie posta

Niezastosowanie się do wzoru. #warn

Celowe wprowadzanie w błąd osoby proszącej o pomoc. #warn

 

*Warn dodaje 10% do statusu ostrzeżeń !

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer: Gromo

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 55

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 170KK

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

beztytuuhkw.png

Opublikowano

@Schittest kup sobie: ebony +9, ulepsz srebrna na +9(ja zawiedzie to odrazu kup +9) naszyjnik 10kryt/2k/1.5 hp tarcza +7 wystarczy ;] oczywiscie skille minimum m3/4 ;)

IDIOT, IDIOT EWRYŁER !!

 

Opublikowano

@Schitsset

Ja polecałbym jeszcze wbic przywołanie konika chociarz na 5 i wbic kombo przydaje sie do expa z buta albo PvP;)

Jesli pomoglem daj +;)

18706.png
Opublikowano

@Schittset

 

w ekpiwunku powinieneś zmienić:

 

Okrągłą na 8/9+

Zamienić Smoczą 9+ na Złotą 7/9+ z kd 2/3/4+

Kupić 55ku i jeśli masz pieniądze to kupić Zwoje Egzorscymu ( Czy jakoś tak ) i rady pustelnia

i Postać będzie naprawdę bdb ;]

1290020186-U148832.jpg

Opublikowano

filip dalbym ci warna... nie czytasz jego... postu.. ma 170kk do wydania Tak jak wyżej skille chociaż m3 :) Spróbuj ulepszyć w dt Okrągła na +6 i kup sobie luske +7 z pz i z kd +3

Opublikowano

Serwer: Agronas(s9)

Klasa i profesja: Sura WP

Poziom postaci: 35

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 30KK

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

przemo144.jpg

 

Niedługo będe miał więcej kasy bo robie sobie jutro dropka do imha(mam już całe eq +7/8/9)

Wczoraj zroibłem boja i biore po 4 grupki na BO więc exp leci dobry. W tym tygodniu chce wbic 39/40 lvl bo nie chce siedzieć dużo przy kompie :P

Licze na ciekawe sugestie :)

@edit mam jescze 5 ku czarowane ostrze do przeczytania bo 5 pod rząd nie weszło :angry:

Opublikowano

@przemo143

 

W ekwipunku powinieneś zmienić:

 

Wywal: buty, naszyjnik, ebony (mógłbyś podkręcać na minimum +8, ale znając kowala to Ci zjara), hełm i branzę.

Zbrojke zostaw i do 42 lvl Ci styknie potem mistyczna +9 z kd +3 obowiązkowo oraz okrągła +7/8/9.

FMS podkręć na +8 minimum, możesz go też sprzedać, lecz jak sobie dobrze radzisz na bo to zostaw i najwyżej w przyszłości kup lepszy do v1/2.

 

 

Kup sobie

 

buty 1,5k hp

naszyjnik 1k hp

branza 1k hp ( nie żadne srebrne ścierwo bo zabulisz za ten syf więcej a co Ci da 200 hp)

wyzywke +8/9

ebo +8 (są dużo tańsze od +9, a 17 lipca będzie event z cukierkami i z nich będą leciały bodzie więc ew nimi robisz na +9)

No i to co napisałem już wyżej, ale to przyszłościowo no i codziennie czytaj ku, ale tego Ci powtarzać nie trzeba ;).

Opublikowano

Serwer: Exandros

Klasa i profesja: Sura WP

Poziom postaci: 42

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: Dostosuje się.

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

beztytuugd.png

Ku cały czas czytam.

 

Zbroi już się nie opłaca zmieniać pochodzę w niej do 61 chyba że znajdę okazję i się wymienię.

Opublikowano

@kukisp

Dodaj zdjęcie ze statusem oraz skillami postaci ;]

A tak to kup sobie buty/naszyjnik 2k pż, a jak starczy kasy to kup jeszcze coś na krytyka.

Opublikowano

@kukisp

 

11k hp+ i defa 450+

Ebonki +9 i butki 1,5k hp powinny to załatwić

 

Jeśli chodzi o Defa Pamiątki + tarcza do wymiany najlepiej na +7/8

Opublikowano

Serwer: Eteor

Klasa i profesja: Sura WP

Poziom postaci: 51

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: Jak narazie 30kk ale bedzie ok 100kk+

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

 

Moze cos zle Zdjecie dalem wiec tutaj macie link- http://img827.imageshack.us/i/0719224232.jpg/

 

592a4a6d8d974_post-139318-127957445191.jpg

 

EDIT@

Mam 40ku ostrze i 2strony na postaci ku zbroja

 

Mam jeszcze srebrna branzolete bez przetopow i tu jes pytanie lepsza bedzie ta srebrna z przetopami czy ta krysztaloowa branza

 

I do ebo bede wkladal przetopy

 

Teraz mam zamiar kupic fms +8,9 sr 35%+ z kd+4

Opublikowano

@pavo

Sellnij branzę i naszyjnik, a kub sobie w zamian z 2k pż ;d

Czytaj ku ;)

Kup FMS'a +9 sr 30+ z kd+4 cool.gif

i to wszystko, jeśli masz 100kk to starczy, a jak coś zostanie to możesz kupić jeszcze coś na otrucie/krytyka.

Opublikowano

Serwer: Grymuar

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 65

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 30kk

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

592a4aab86e1f_post-218406-127965647812_thumb.jpg

Nie bądź żyła - oddaj krew! Jeżel chcesz dając mi + mogę Cię wyręczyc :P

teletju2jo9.jpg

Daj + <(

^^,)>

Opublikowano

Pokujpuj jakies eq z bonem do pz i jak bys dorobil sie kasy to ja bym jakiegos pro riba kupil . Masz mniej pz

niz ja na 52lv ^^ ale bez urazy :)

Opublikowano

@up

 

Spraw sobie EQ 1500/2000 hp, żelaka walnij na +8/+9, zamiast nimfy dobry by był bojowy +7, ebony ujdą, bo nie masz za dużo kasy.

I przede wszystkim skille =d

Ryzen 5 3600 | SPC Grandis 2 | MSI B450 Gamming Plus MAX | Crucial Ballistix Sport LT 2x8GB 3000Mhz CL15 | Palit GTX1070 Super JetStream 8GB | Adata XPG S11P Pro 512GB + Crucial 1TB | SPC Supremo FM2 650W | SPC Pax M70 | Dell U2312Hm + Dell U2413f | Zowie FK1 | CMStrom Quickfire Ultimate Brown | Samsung S21+ | Dell Vostro 3560

Opublikowano

Serwer: Ontks

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 55

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 28KK

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

 

42845278.jpg

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...