Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zmienić W Eq ? - Potrzebujesz Pomocy I Dobrej Rady ? Zajrzyj Tutaj !


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka , poproszę o wyceną mojego RIBA +9 śr 25 % um -10 % , kd +3 śmierci potwora , bony 20 % na nieumarłych , 8 % na omdlenie , 3 % przeszywka . Świat Monastyr

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer: Almanach

Postać:Woj Body

Lvl: 48

Koń: Bojowy

EQ:

Fms+9 srd 24%

Smocza +9 kd defa i uchylki +3 6 na miecze

igla +7

Okragła tarcza +7

branza +1000 pz

Ebo +8

naszyjnik +1000pz

buty +1000 pz

Skille: aura m1 berek m1 wir 9

Def: 390

Pż:9,6k

Pe:1k

Kasa: ile trzeba tyle uzbieram

 

 

Opublikowano

@Magg Wydaj te 110kk na ku aure i berka. Wbij do G i zobaczysz, ze inwestycja Ci sie zwroci. Wiem co mowie. :)

21939.png18706.png

28119.png32274.png

993912480.pngs24f85.jpg

Opublikowano

Woj 38 lv Aura M7 Berek M5 reszta po 1 Full sila eq:

 

Tarcza 5kat+9

Zbroja smiert+9 kd+3

Bron fms+9 5 sr 5 spowolnienie kd+3 pvp

Ebo+9

Zelak+9

Naszyjnik 2000hp

Buty 2000hp/ Skorzane kozaki +9(z abs na strzały+9) 1000hp

Bransa 1000hp

 

Co zmienic zeby byc pro i w expie i w pvp?

Kwota ile sie tam na metkach zarobi to liczmy 500-1kkk ;x

Wbijac wyższy lv czy skillowac?

 

Prosze o odp na pytania na moim serwie aura 4,2kk Ber 1,7kk

Metin2.pl - 86+ lv

Opublikowano

Serwer:OBsydian

Postać:Woj Body

Lvl: 35

Koń: Zwykły 3lvl od jutra wbijam codziennie lvl konia i robie boja

EQ:

Fms+9 srd 8 kd woja+3 smierci+2

Smiertelka+8 czysta

tarcza 5kontna+9

branza +500 pz (mam tez 1000pz ale od 38lvl)

Ebo +7

naszyjnik +1000pz

buty +500 pz

zelak+8

Skille: aura m1 berek 14 reszta 1

Def: 306

Pż:6.3k

Kasa: 70kk

:]

Gość RoyalShark
Opublikowano

@up

 

Zbroje od 21 ^^. ?

Najwyżej Hełm/Tarcze ; >

 

Ja na twoim miejscu zainwestowałbym kaskę na porządnego FMS'a ; >

Opublikowano

Kwota na korektę : Nie mam dużych funduszy ale szybko zarabiam na potrzebne przedmioty :P

 

Ninja dagger 54 lv Wir 17 :f ( szukam OZ ) Zasadzka M2 i Trujaca chmura M3

 

Eq :

 

Lwia mrowka +9 kd def speed +3

Srebrna Bransa +9 3 przetopy

Kozy spalone kd sr 27

Okragla tarcza +6

Ebo+8

Butki 1.5 k hp

Kolcza maska +8

Miedziany naszyjnik -.- 20 % reg HP xD

 

 

Co mam zmienić ? ; P

sygnampc.jpg

Sygnatura by FreeSz

Opublikowano

Okrągła słaba można by było ulepszyć +8/9.

Ebo +9 powinny być.

Kolcza jeśli miał byś kasę to +9 by się przydała ;D.

hevan.png

Kliknij na plusik ;d

Opublikowano

Woj 38 lv Aura M7 Berek M5 reszta po 1 Full sila eq:

 

Tarcza 5kat+9

Zbroja smiert+9 kd+3

Bron fms+9 5 sr 5 spowolnienie kd+3 pvp

Ebo+9

Zelak+9

Naszyjnik 2000hp

Buty 2000hp/ Skorzane kozaki +9(z abs na strzały+9) 1000hp

Bransa 1000hp

 

Co zmienic zeby byc pro i w expie i w pvp?

Kwota ile sie tam na metkach zarobi to liczmy 500-1kkk ;x

Wbijac wyższy lv czy skillowac?

 

Prosze o odp na pytania na moim serwie aura 4,2kk Ber 1,7kk

 

Kup lepszego FMSa lub RIBka (na metki- + do śr) A potem ciśnij w skille Aurę, a po niej berka. Zwróci się z nadwyżką, zobaczysz.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Serwer:OBsydian

Postać:Woj Body

Lvl: 35

Koń: Zwykły 3lvl od jutra wbijam codziennie lvl konia i robie boja

EQ:

Fms+9 srd 8 kd woja+3 smierci+2

Smiertelka+8 czysta

tarcza 5kontna+9

branza +500 pz (mam tez 1000pz ale od 38lvl)

Ebo +7

naszyjnik +1000pz

buty +500 pz

zelak+8

Skille: aura m1 berek 14 reszta 1

Def: 306

Pż:6.3k

Kasa: 70kk

 

Kup itemki 1k+ pż

Potem uzbieraj na ebo +9

Wsadź do śmierty kd defa +3, jak wejdzie to dodatkowo uchylkę +3/ wita +4

Potem możesz na lepszego FMSa uzbierać, lub jeśli chcesz szybko zarobić tą kasę to najpierw kup FMSa

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Mam taki problem mam 68lv i 250kk i zastanawiam się czy kupić stal+6 z kd+4 czy zostawić boga+7 z kd+3 proszę o rade u mnie na serwie stal+6 z kd+4 około 230kk a Boga+7 z kd+3 35kk, bo różnica zbroi chyba jest niewielka a różnica cen bardzo duża ! :(

Opublikowano

Kup, lub raczej zrób boga+9 i będziesz zadowolony jak będziesz miał wyższy lv tak 72-75 kup stal, zbieraj kasę na ulepszacze do stali i zrobisz na 7/8/9

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Opublikowano

Serwer:PandoraMT2

Postać:Wojowniczka Body

Lv.:87

Koń:21

Broń:beztytuumuc.png

Zbroja:stalh.png

Buty:butyo.png

Kolczyki:kolczykiy.png

Tarcza:tarczao.png

Naszyjnik:naszyjnikg.png

Czemu potrzebuje rady?

Radzę tylko jedną grupkę w V2 Atlantydy

PL

78-off

57-off

 

 

 

Gram na privach najczęściej pod nickiem-FiDi

 

Zbieram +

Opublikowano

Serwer:PandoraMT2

Postać:Wojowniczka Body

Lv.:87

Koń:21

Broń:beztytuumuc.png

Zbroja:stalh.png

Buty:butyo.png

Kolczyki:kolczykiy.png

Tarcza:tarczao.png

Naszyjnik:naszyjnikg.png

Czemu potrzebuje rady?

Radzę tylko jedną grupkę w V2 Atlantydy

Nie gram na tym serwie, ale jeżeli to możliwe to radzę kupić sobie broń pod exp i wogóle eq pod exp. Baardzo dużo krytyka- lepszy niż pż, szybciej ubijesz moby, więc mniej ci życia zabiorą. Ogólnie to widać, że masz eq pod pvp. Zresztą skoro priv to polecam grę ninją. Na wyższym lvlu w pvp niszczyciel, a do expa też bardzo dobry. Aha i jeśli 6/7 bon nie są z IS, to zarób i dodaj- ogromna różnica. Na SDlongju miałem woja z 105 kryta i ponad 100 na moby, skille P. Potworkom po 9-10k hity szły. (Krytyk x2, potworki x2, więc hity x4)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Ninja dagger LVL prawie 54

 

mój eq wygląda tak:

kolcza +9

ub. zabójcy +8 (kd obrony +3, spalony)

okrągła tarcza +8

ebony +8 (2 wolne sloty)

kozy +9 śr.17% um-6% (kd potwora +3 i spalony;/) ,, krwawy +7 do exp z boja

buty deszczowe +2 hp 2000 , pe 50

ametystowy naszyjnik hp 1000

bran. perłowa +4 hp 1500

 

Staty

wit 90

int 1

sił 12

zr 71

 

HP ok. 11853

umiejętonści

szybki M8 (5ku do M9)

wirujący M6

zasadzka 11

chmurka 2

krycie 1

 

Obecnie nie mam pieniędzy ale proszę o podpowiedzi co mogę jeszcze zmienić.

wgzxgl.png


Opublikowano

Ninja dagger LVL prawie 54

 

mój eq wygląda tak:

kolcza +9

ub. zabójcy +8 (kd obrony +3, spalony)

okrągła tarcza +8

ebony +8 (2 wolne sloty)

kozy +9 śr.17% um-6% (kd potwora +3 i spalony;/) ,, krwawy +7 do exp z boja

buty deszczowe +2 hp 2000 , pe 50

ametystowy naszyjnik hp 1000

bran. perłowa +4 hp 1500

 

Staty

wit 90

int 1

sił 12

zr 71

 

HP ok. 11853

umiejętonści

szybki M8 (5ku do M9)

wirujący M6

zasadzka 11

chmurka 2

krycie 1

 

Obecnie nie mam pieniędzy ale proszę o podpowiedzi co mogę jeszcze zmienić.

Kup jedną OZetkę chmurki i cofnij ten 1 pkt. Do expa z konia lepszy FMS z w miarę dobrymi średnimi (15+), potem możesz uzbierać na ebo +9 i zbroję +9 z kd, a jak chcesz być dobry w pvp, to kup kozy +9 z 10+ um i kd woja, powtórki +3+

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ja mam takie odmienne pytanie co do broni :

są takie bronie <gdzieś widziałem> że jak by to wytłumaczyć... broń ma obrażenia<jakieś tam niewiem> na +0 pd 0 do 25 np. i puźniej ma większe ale ta broń jest mocna i polecana ... jak one sie nazywają<prosze o przykładowe nazyw> i która jest najlepsza? dam ++++ za pomoc

Pomogłem?! Daj KaMiEnIa!!

 

Posty:

 

 

50

100

150

200

250

300

350

400 X

450 X

500 X

 

Poradniki :

http://www.mpcforum.pl/topic/367904-tut-kradziez-dropu/

http://www.mpcforum.pl/topic/365583-tut-sura-wp-mit-czy-hit/

http://www.mpcforum.pl/topic/351976-tut-rozwiazanie-problemu-modeli-cs-steam/

http://www.mpcforum.pl/topic/352077-tut-obsluga-admina/

http://www.mpcforum.pl/topic/352001-tut-tak-zwane-kolko-na-dr/

Opublikowano

Chodzi ci o święty miecz, księżycowy, wachlarz 8 trigramów, bezduszne noże, strumykowe noże. Itp

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

Opublikowano

Serwer: Onyks

Klasa i profesja: Sura WP

Poziom postaci: 65

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: Aktualnie mam 10 kk ale uzbieram na luzie :)

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

88980808639483698438.png

Opublikowano

Po zbanowaniu mojej koksowej ninji postanowiłem zrobić sobie woja,od kolegów wyżebrałem to 20kk i mam woja 20 lv eq podstawowe +6 co mam kupić by sumę yang powiększyć by na większych lv mieć luzy dysponuje tymi 20kk ps gram na almanachu/s7

Down właśnie spaliłem fms fuxem wydropionego 20 sr na +8 ale za to kupiłem lwia +7 okrągła +6 kosa+8 i halka +9 mnisia+9 dobrze zrobiłem czy nie?

sygnature.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...