Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zmienić W Eq ? - Potrzebujesz Pomocy I Dobrej Rady ? Zajrzyj Tutaj !


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zrób sobie sure BM, wbij ten 65-70lvl, przełóż eq z tej WP i dokup szpona +6/9 z 3xKD+4 SURY WOJA NINJI i będzie kosiara w PVP. Możesz na początek podexpic BMa w v1 do tego 40-45lvla a potem już idz na poli do v2 z tym fms'em spoko dasz rade a pewnie masz buffka to szybko wbijesz lvl. BM pro w pvp i ku tanie. Na poli potrzebne Ci będzie jakaś zbrojka z 1,5/2k hp z KD+3/4 witala i bloku ciosów moze byc nawet +0 na obojętnie jaki lvl, helm z regeneracja PZ tak z 20/30%, tarcza z nno, ten twoj fms, w butkach bransie i naszyjniku bony na hp 1/1,5/2k hp (jakie Ci się uda załatwic). Super byłobby gdybys w naszyjniku albo bransie mial cos na regeneracje PZ a w butkach blok ciosów. Tak przy 12/14k hp+buff ok. 30% w v2 na poli szybko dobijesz 65-70 lvl. Potem tylko skile szkolic :D

Już niedługo moja MAZDA 323F BA będzie wyglądała tak:

 

max_100.jpg

 

 

WALNIJ + TO NIE BOLI

Opublikowano

Serwer: Phobos

Klasa i profesja: Wojownik Mental

Poziom postaci: 54

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 100kk

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

 

 

metin2client20110106165.png

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Serwer: Phobos

Klasa i profesja: Wojownik Mental

Poziom postaci: 54

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 100kk

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

 

 

metin2client20110106165.png

 

 

Kup sobie jakiegos porzadnego Rib'a, tarcze +7 i podbij silne

23486196860117068834.png

 

 

 

Zbieram + !!!! ;D

Opublikowano

Wojownik body 52lv skil aura m7 berek m9 wir na 15

Eq:

Lwia zbroja+9 1000pz kd+3 defa speeda Smocza+9 kd speeda i deffa+3

Zelak+8 10 na magie

Buty od 9lv +5 1500pz

Naszyjnik od 42+5 1500pz

Ebo+9 ze slotami 3

branza od 22 1000pz +8

okrągła +8 nno

Fms+9 sr-10 um42(kd śmierci+4 woja+4) jeszcze 1 FMS+9 sr 39 um-15(śmierci i powtórki+4)

 

Na shopie ponad 600kk!!

Nie bd robił zdjęcia może później bo się spieszę!!

hooligans20.jpg

 

 

Zapraszam Na Profil

 

Dasz +/- Daj Co Chcesz

 

Tematy w profilu:)

Opublikowano

zrobilem zblad majac 25 lvl mialem szarze na m fajnie wygladala i wiec wolalem ją od aury itp jak rozwinac postac zeby radzila sobie w pvp i pvm ? mam 39 lvl 17 pkt w aure szarza m6 2 pkt w berka 1/wir/3str

do dyspozycji mam 350kk niemam w sumie nic z eq gram na serwerze s12 (monolit) prosze o rady dam +

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Serwer: Grymuar

Klasa i profesja: Ninja Dagger

Poziom postaci: 37

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 150KK

 

na ss all

http://img839.imageshack.us/f/kjj.png/

 

sory ze nie na forum ale nie dziala mi cos

 

prosze o opinie tej postaci i czy ewentualnie cos zmienic

 

z góry thx

Opublikowano

Serwer: Grymuar

Klasa i profesja: Ninja Dagger

Poziom postaci: 37

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 150KK

 

na ss all

http://img839.imageshack.us/f/kjj.png/

 

sory ze nie na forum ale nie dziala mi cos

 

prosze o opinie tej postaci i czy ewentualnie cos zmienic

 

z góry thx

 

Eq narazie nic nie zmieniaj, tylko dokup zbroje na 42 +9 i wbijaj skille ;)

23486196860117068834.png

 

 

 

Zbieram + !!!! ;D

Opublikowano

Witam!

Mój problem polega na tym że gry expie z ochronką i duszkiem za szybko schodzi mi mana pada i osłonka i duszek ;/ Nie wiem jak sobie z tym poradzić ;(

 

Serwer:Feniks

Klasa i profesja: Sura BM

Poziom postaci: 35

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku:1kkk

SS:

post-278043-0-19732800-1294511688_thumb.jpg

Opublikowano

Witam!

Mój problem polega na tym że gry expie z ochronką i duszkiem za szybko schodzi mi mana pada i osłonka i duszek ;/ Nie wiem jak sobie z tym poradzić ;(

 

Serwer:Feniks

Klasa i profesja: Sura BM

Poziom postaci: 35

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku:1kkk

SS:

 

Po pierwsze zrób bojowca, po 2 kup nowego FMS'a najlepiej z sr+30 i kd potwora/kryta+3/4, albo umj+10 i kd potwora/kryta+3/4.Nowy naszyjnik +2k hp, branse +9 wykuj i hełm +8szybkości ataku bo to się przyda dla sury.Aha i moim zdaniem powinieneś zrobić zbrojke +1000-2000PZ z kd speeda+3/4, a zbrojka może być nawet +0/4.

Pomogłem ? Lajk !

Opublikowano

1.Zrób Bojowca

2.Zrób Zbrojke i Tarcze na +9

3.Z FMS SR 30 % Bym się narazie powstrzymał

Dopiero jak bedziesz miał 50 + To go kup

95986687546687315738.png

 

 

ZBIERAM -

Opublikowano

Serwer : Feniks ( s2)

 

Profesja:Sura WP

 

 

 

Poziom 54/55

 

Eq: ( wymienie tylko to wartościowe i w miarę dobre :D) czarna okrągła tarcza, to tyle z mojego eq :D.

 

Skille: czarowane m7, czarowane m7 ( 1 lub 2 ku do m8) strach m3

 

Kasa na korekte : póki co 1kkk w II połowie miesiąca dojdzie 500kk lub 1kkk :).

Opublikowano

Serwer: Exandros

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 56

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 1kkk - 1,250kkk

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

Zamierzam dobić berka na G.

Koń militar.

 

46748073.png

Opublikowano

Serwer: Exandros

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 56

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 1kkk - 1,250kkk

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

Zamierzam dobić berka na G.

Koń militar.

 

46748073.png

 

 

kup smocza+9 , żelaka+9 buty/naszyjnik do 1k-1.5k i ebony+9 kup jak nie masz bo nie ma ss a i lepiej ci czytać Aure ;] niż berka

Opublikowano

Serwer: Exandros

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 56

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 1kkk - 1,250kkk

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

Zamierzam dobić berka na G.

Koń militar.

 

46748073.png

 

 

Polecam nie kupować smoczej, bo masz kd defa to prawie jest jak +9 , kup zelka + 9 oraz itemy na pz + 1,5k

matjes4.png

Opublikowano

30lvl body Candia

 

-Fms +9 sr 20 kd woja +3

 

-Smocza +9 kd deffa witala +3

 

-Tygra+9 kd speeda+3

 

-żelazny chełm +9

 

-5katna+9

 

-Ebony+9

 

-Srebna+9

 

-buty 1.5k pż

 

-naszyjnik 1.5k pż -300kk na nowe itemy

 

 

Specjalnie sie o itemy martwic nie musisz ;) , wbijaj narazie skille, eq masz dobre do 61 lvl'a ( no moze kup sobie okragla +8 ) B)

23486196860117068834.png

 

 

 

Zbieram + !!!! ;D

Opublikowano

Co kupić mojemu droperkowi? :>

Serwer: Astral

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 30

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 70kk ~

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

 

FMS +6, kd mooba i kryta +3 10% srednie

Tygra +9

Żelek +7

naszyjnik 500 hp

bojowa +8 :D

reszty brak

 

Berek 12

Aura M1

Opublikowano

Co kupić mojemu droperkowi? :>

Serwer: Astral

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 30

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 70kk ~

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

 

FMS +6, kd mooba i kryta +3 10% srednie

Tygra +9

Żelek +7

naszyjnik 500 hp

bojowa +8 :D

reszty brak

 

Berek 12

Aura M1

 

kup mu : bojowa +9, riba +9 sr. 10+, buty, naszyjnik i bransa 1k PZ

23486196860117068834.png

 

 

 

Zbieram + !!!! ;D

Opublikowano

Postać:Woj Body lvl 65

Serwer:Onyks

Koń:Militar

Eq:Żelak +9

Parta +8 z kd potwora i smierci +4 i do pvp nimfa +8 z kd +3

Boga +8 z kd +3 i speed +4

buty 1kpż

lwia tarcza +9

Ebo +9

srebrna branza +9

Naszyjnik:1,5kpz

Skille:Berserk m6 aura m4 wir m4

Co zmienić w eq żeby z bufkiem 48 lvl dawać rade caly spot szponow v2 albo metką mordu w piekle

Kasa na korekty:200-300kk

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Postać:Woj Body lvl 65

Serwer:Onyks

Koń:Militar

Eq:Żelak +9

Parta +8 z kd potwora i smierci +4 i do pvp nimfa +8 z kd +3

Boga +8 z kd +3 i speed +4

buty 1kpż

lwia tarcza +9

Ebo +9

srebrna branza +9

Naszyjnik:1,5kpz

Skille:Berserk m6 aura m4 wir m4

Co zmienić w eq żeby z bufkiem 48 lvl dawać rade caly spot szponow v2 albo metką mordu w piekle

Kasa na korekty:200-300kk

 

buty i branse na 1,5k PZ wymien ) chyba ze masz wbite przetopy do srebrnej ) i boga na +9 z KD ;)

23486196860117068834.png

 

 

 

Zbieram + !!!! ;D

Opublikowano

Serwer: Obsydian

Klasa i profesja: Ninja Dagger

Poziom postaci: 65

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 1,1kkk

 

skillenf.jpg

 

 

ekwipunek.jpg

 

Powiedzcie mi, co mam teraz robić ? Expić mi się nie chce, ale jeśli trzeba, to nie jest to zbytni problem. Chciałbym urozmaicić sobię grę. Może budowa postaci pod pvp ?

Opublikowano

Serwer: Obsydian

Klasa i profesja: Ninja Dagger

Poziom postaci: 65

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 1,1kkk

 

skillenf.jpg

 

 

ekwipunek.jpg

 

Powiedzcie mi, co mam teraz robić ? Expić mi się nie chce, ale jeśli trzeba, to nie jest to zbytni problem. Chciałbym urozmaicić sobię grę. Może budowa postaci pod pvp ?

 

 

Jesli chcesz budowac postac pod PvP to kup sobie smoczki +9 ( 3 KD +4 pod PvP ) lub doexpij do 75 i jakies skrzydelka +9 z um 10+, podbij skille na G, kup abs po 15% i bedzie w miare dobrze ;]

23486196860117068834.png

 

 

 

Zbieram + !!!! ;D

Opublikowano

Serwer: Syriusz

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 54

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 184kk

 

0111022912.jpg

 

 

FMS wymien na taki z srednimi 25+ ( jesli bijesz z boja praktycznie caly czas to kup rib'a sr 20+ ), wymien tarcze na +7 i podbij skille bo pewnie masz slabe ;)

23486196860117068834.png

 

 

 

Zbieram + !!!! ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...