Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zmienić W Eq ? - Potrzebujesz Pomocy I Dobrej Rady ? Zajrzyj Tutaj !


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@Ev0oL21

 

Ja bym zainwestował w

 

-Pięciokątną tarczę +7/8/9

-Żelazny hełm +8/9

-Ebo +7/8/9

-Butki z PŻ

i Naszyjnik z krytykiem lub HP

1317460154-U259168.png

 

Achievementy:

mca.png

1317460445-U259168.png

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No to moze ja:

Woj body 33lvl na twierdzy nick Narcis

eq:

fms+9 sr 9 2 na swpowolnienie kd potwora+3

tygra+8 czysta

buty bambusowe+7 z max pe 20

kolce: ebo+4 bon 4 na diably

bransa: srebrna+6

helm: tradycyjny+5 10 na nieumarlych

naszyjnik jadeitowy +2 max pz 200

skille aura m1 reszzta berek i po 1 w szarza i 3strona

mam 5100 pz

1230 pe

ataku z fms ok 350 bez ok 200

defa mam 250( cos okolo tego)

 

kasa na przeznaczenie na nowe eq ok 20kk wiem malo ale kupilem fms za 110kk wiec juz nic nie mam. ale bede dropil i robil zalegle questy. troche podropie na metkach ale to potem

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

No to moze ja:

Woj body 33lvl na twierdzy nick Narcis

eq:

fms+9 sr 9 2 na swpowolnienie kd potwora+3

tygra+8 czysta

buty bambusowe+7 z max pe 20

kolce: ebo+4 bon 4 na diably

bransa: srebrna+6

helm: tradycyjny+5 10 na nieumarlych

naszyjnik jadeitowy +2 max pz 200

skille aura m1 reszzta berek i po 1 w szarza i 3strona

mam 5100 pz

1230 pe

ataku z fms ok 350 bez ok 200

defa mam 250( cos okolo tego)

 

kasa na przeznaczenie na nowe eq ok 20kk wiem malo ale kupilem fms za 110kk wiec juz nic nie mam. ale bede dropil i robil zalegle questy. troche podropie na metkach ale to potem

Za 20kk praktycznie nic nie kupisz , pierwsze co to leci do wymiany fms i zbroja , fms sr+20 zakup , dobij 34 i kup smiertelna +7+8+9 potem ebo wymień na +7+8 srebna to samo , następnie zelak +8+9 na to wszystko trzeba kasy więc zarabiaj i zmienaj ;)

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

watpie taki fms kosztuje ok 500kk wiec wiesz. wolal bym kupic halke+9 pro lub toporek+9 pro, na zelka sobie uzbieram te 60kk, na ebony tez ok 50kk i na 5katna tez. smiertelke to ulepsze bo mam +4 z kd jakimis tam bo kupowac sie nie opalca. srebrna nie wiem moze jakos skoluje +7,8,9. abym takie eq skolowal to potrzeba kasy i czasu, mam nadzieje ze sie takiego eq dorobie

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

woj body 52lvl

 

Zbroja:smocza +7 defa speda +3

Broń:igła +6/fms +9 um 8

Hełm: żelek +9

Tarcza:okrągla +6

Buty:+ 500 hp

Akcesoria: kazde + 500 hp i ebo +9

 

 

do wydania 300kk

Opublikowano

zrób boja i kup jakiegoś riba +9 sr 20+ i bedzie ok. To może ja: Mam 22lvl jak cos

moje eq:

5katna+8

srebrna+8

ebo+7

tygra+8 kd uchylki+3

buty bambusowe+7 z max pe 20

zelak+7 10 na diably

szeroki+9

naszyjnik mam z reg pz 20% od 28 z max pz 200

kasa na wydanie ok 100kk

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

zrób boja i kup jakiegoś riba +9 sr 20+ i bedzie ok. To może ja: Mam 22lvl jak cos

moje eq:

5katna+8

srebrna+8

ebo+7

tygra+8 kd uchylki+3

buty bambusowe+7 z max pe 20

zelak+7 10 na diably

szeroki+9

naszyjnik mam z reg pz 20% od 28 z max pz 200

kasa na wydanie ok 100kk

u nas srebrna+8 100kk

Opublikowano

Witam!

Mam pytanie odnosnie broni. Mianowicie, wbije za moment 80lvl i zastanawiam sie nad jakas mega kosa. Skille stoja na dobrym poziomie - 4xG, eq rowniez ladnie wybonowane itd... Narazie mam ribka +9 43sr, kd potwora i smierci +4 - do expa oraz nimfe +9 kd woja, sury, ninjy +4 pod pvp. Mam troche kasy i tu pojawia sie pytanie jaka bron i czy w ogole bedzie lepsza od mojego obecnego zestawu? Chodzi mi glownie o wieksze hity przy expie... Czy taki tryton bedzie sobie radzil lepiej czy moze zatruty +9 ze sr 30+? Szukam od paru dni tematow na necie, ale nie moge znalezc niczego interesujacego;/ Moze ktos z Was moglby mi powiedziec, ktora z broni "zasieje wieksze zniszczenie"? Ribek, zatruty+9 30sr czy tryton+0(i wyzej) w expie oraz nimfa, truciak+9 30sr czy tryton+0(i wyzej) w pvp?;)

Z gory dzieki za odpowiedzi, trzymajcie sie cieplo;)

Opublikowano

@up

 

Jeśli chodzi o bron do expa to pewnie w grocie expisz to lepiej jakiś truciak.

A broń do pvp to polecam zalatwić bojowy +9 i wbić tylko bon na 10 ludzi, bo potem się przyda jesli obecnie nie masz kasy na bonowanie to zostaw sobie bojowy +9 narazie.

matjes4.png

Opublikowano

Witam. Mam takie pytanie.

 

Mam obecnie wojownika body 35 lvl z bojem. Skille 2x m1 ( dropek )

 

I zastanawiam sie czy grac tym bodym czy ninja od poczatku ?

 

Kasy mam malo 250kk :/

 

Moze sie skusze na allegro i kupie 1kkk.

 

 

I jakie eq polecacie zrobic ?

Opublikowano

Napewno To Nimfe Zmien Na Lepsza :)

 

@ Bład Nie DO Tego Napisałem

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Opublikowano

Witam. Mam takie pytanie.

 

Mam obecnie wojownika body 35 lvl z bojem. Skille 2x m1 ( dropek )

 

I zastanawiam sie czy grac tym bodym czy ninja od poczatku ?

 

Kasy mam malo 250kk :/

 

Moze sie skusze na allegro i kupie 1kkk.

 

 

I jakie eq polecacie zrobic ?

 

 

Ja bym wzial te 1kkk z allegro gdyz ceny sa bardzo niskie i zrobil ninje, ogolnie woj juz "przereklamowany"

02758850976702993171.png
Opublikowano

Serwer: Phantos

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 49

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: Ok. 50kk

Itemy:

Smocza +7 z kd uchylki +3

ebonitki +7

fms +9 sr 6 z kd smierci +3

zelak +7

okragla +6

butki +4 bez HP

37698095486185698330.jpg

Opublikowano

beztytuu2qd.jpg

beztytuuaia.png

Do wydania 1kkk

Ps:aura chodzi 30kk wiec nie przesadzajcie

 

 

Proponuje kupic riba do expa z sr 30 ~, i wbijac aure z berkiem ( tak ceny sa wysokie lecz umiejetnosci sa wrecz najwazniejsze ) Ewentualnie jeszcze mozesz kupic jakies eq z 1,5k pz gdyz 2k niewielka roznica w pz a w cenie ogromna.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

wojownik body 43lvl i rośnie Syriusz s25

koń: bojowy

skille: aura M2; berek M1; wir na 6(chyba) reszta 1

eq:

-smocza+8 kd defa i uchyłki +3

-Rib +6 śr 30 kd penetry +3 i spalony

-żelek +9

-okrągła +6

-ebo +9

-branza 500 pz

-wisior 1k hp

- buty 500pz 3% na spowolnienie

 

Moje pytanie brzmi na co powinienem zbierać najpierw eq czy skille; myslalem o tarczy najpierw na +7 i branzie 1.5k hp lub srebrnej +9; poradzcie co robic teraz

(zęby już prawie oddane; aura chodzi 20kk; berek okolo7kk; srebrna +9 130-150kk; okragla +7 60-70kk; branza 1.5k hp nie wiem ile stoi, ale duzo na pewno; mam jakies 40kk kasy teraz ale szybko zarabiam)

:)

Opublikowano

wojownik body 43lvl i rośnie Syriusz s25

koń: bojowy

skille: aura M2; berek M1; wir na 6(chyba) reszta 1

eq:

-smocza+8 kd defa i uchyłki +3

-Rib +6 śr 30 kd penetry +3 i spalony

-żelek +9

-okrągła +6

-ebo +9

-branza 500 pz

-wisior 1k hp

- buty 500pz 3% na spowolnienie

 

Moje pytanie brzmi na co powinienem zbierać najpierw eq czy skille; myslalem o tarczy najpierw na +7 i branzie 1.5k hp lub srebrnej +9; poradzcie co robic teraz

(zęby już prawie oddane; aura chodzi 20kk; berek okolo7kk; srebrna +9 130-150kk; okragla +7 60-70kk; branza 1.5k hp nie wiem ile stoi, ale duzo na pewno; mam jakies 40kk kasy teraz ale szybko zarabiam)

 

Załatw lepsze buty i bransoletę .

Kup pare bodzi i wkręcaj riba na 9

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...