Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zmienić W Eq ? - Potrzebujesz Pomocy I Dobrej Rady ? Zajrzyj Tutaj !


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@laszko16

Smocze wymien na takie z KD +4, ew. sam wloz

itemy 1k hp wymien na 1,5k hp

postaraj sie upnac funkcje na+8 i wloz kd defa+3

czytaj KU

Reszta super.

 

@ProNone

Kup ribka +7/8, akurat na s24 nie sa jeszcze takie drogie, sr 10+ kd najlepiej do expa

wbij 34 i kup smiertelke +7, dropnij jakis kd defa i wloz(+2/3)

Z takim eq dobij do 35, zrob boja i lec na metiny w m2, po 2 tygodniach po 2h dziennie idzie wyciagnac 120kk+

OMG.TECZA!

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@ProNone

kd*4, ku aura, berka, wir, silny, duchowe, to najdrozsze ku a idzie dropnac nawet pare dziennie

kd+4 woja, defa, speeda, smierci, potwora, powtorki to najdrozsze kd i tez mozna dropnac kilka dziennie.

Po 3h dropienia powinienes miec:

Jedno KD+4, 4kd+3, 2 lepsze ku, 7 gorszych KU

to tak mniej wiecej

policz sobie po ile sa u was KD+4 i lepsze KU, potem dodaj kd+3 i jakies 500k z gorszych KU.

I wyjdzie ci ladna sumka, kolo 10kk

 

@Pomocnikownik

Kup ebo+9, branse 1,5k hp, buty 1,5k hp, naszyjnik 1,5k hp, reszta wporzadku

Ewentualnie tarcze wymien na +7.

 

@ja24

kup naszyjnik 1,5k hp, boga+7 z kd +3, jezeli expisz z konia, to wymien fms na ribka sr 20+, jak z buta to lepiej bojowy+7 z kd do expa. Reszte masz dobra

 

@NextNPC

Koziki zostaw, wloz kd woja i powtorki jak zalezy Ci na pvp, jak na exp to zamiast woja wloz smierci.

Zbroja wymien na zabojce+7 z kd defa*3 drugi obojetny, albo dobij 48 i kup mlodego smoka +6 z kd defa+3 reszta obojetna

tarcze wymien na czarna +6/7, kolcza ulepsz na +7, postaraj sie jeszcze kupic bizuterie 1k hp.

 

@srajtasyma

kup bizuterie 1k hp, i najlepiej zmien koziki na takie z um. kd najlepiej +3

 

@Polon

ebo wymien na +7, kup branse, buty i naszyjnik 1k hp, jak dorobisz kasy, to wymien(dopiero na 42lvlu) zbroja ja smocza +7(najlepiej z kd defa+3), reszta masz dobra (nie wymieniaj zelka, to naprawde bezsens)

 

@Netrodal

FMS wymien na podobnego ribka, nie wiem jaki masz helm i tarcze, ale zelak+8 i czarna +7 spokojnie wystarczaja.

Skille podciagnij. reszta oki.

OMG.TECZA!

Opublikowano

Klasa:Woj Body

lvl:35

staty 2sila 1 wit

Staty:ku berek m2 aura 15

Kasa na drobne korekty:30kk

Server:Onyks

Eq:

Rib +9 srd 20% kd smierci +3 i spalony

Smiertelka +9 kd defa i wita +3

ebo +7

srebr branz +9

buty na 23 lvl 1k pz

tarcza bojowa +6 dopiero mam zamiar na 41 okragla +8 kupic

 

Mam boja

Teraz chodze na metiny w m2 wiec kasa dosyc leci

 

Co mam zmienic?Do jakiego lvla riba uzywac?Expic czy zostawic lvla az dobije jeszcze troche kasy?Czemu jak bije z boja na metinach to mi wgl nic nie leci?

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

@Up

 

Nie pisz double-postów ;>

 

A więc dodaj przetopy do biżuterii. Przydałoby się wbić troszkę duchowe :) Masz mało itemków z HP. Postaraj się o buciki 2k albo 1,5k HP. Ametyst możesz wymienić na 1,5k - 2k HP, jeżeli znajdziesz. Wiec najpierw poszukaj a potem dodaj przetopy :>

Zbieram +'iki.

 

.:Tut o Mp3 w Grze:.

 

.:Opis Mapek w Metinie!:.

 

supere.jpg

 

Sygnatura by Paszak

 

Jak piszę komentarz pozytywny, równa się to z + dla autora tematu!!!

 

[ √ ] 25 postów

[ √ ] 50 postów

[ √ ] 100 postów

[ x ] 150 postów

[ x ] 200 postów

[ x ] 250 postów

[ x ] 300 postów

Opublikowano

Serwer: Eteor

Klasa i profesja: Sura WP

Poziom postaci: 63

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 180kk

 

Moje EQ :

Duchowa Zbroja +9 (Jak narazie czysta) / Mistyczna Zbroja +9 Kd Defa I Uchylki +4

Srebrna Branza +9 (3 sloty pelne)

Buty Feniksa +7

Ametystowy Naszyjnik +7(3 sloty pelne)

Wyzywajacy Helm +9

Kolczyki z Bialego Zlota +9 ( 3 sloty pelne)

FMS +9 sr. 27 um -7 KD Smierci i Przeszywki +4

 

 

Skille :

Palec 1

Wir 10

Strach m3

Zbroja m5

Ostrze m6

Za duża.

By pegas10

Opublikowano

@Max095

Ribkiem do 50 mozesz na luzie expic, kup naszyjnik 1k hp i ebo wymien na +8, reszte masz ok.

 

@Foka

Tarcze wymien na lwia+9, naszyjnik i buty na 1,5k hp, jak nie chodzisz czesto do DT, to wymien ribka na +9 z SR 40++ reszta super

 

@cycubramkarz

Do duchowej wloz kd, nawet +3, buty i naszyjnik wymien na 1,5k hp, nie wiem jaka masz tarcze, jakakolwiek na 61+9 sie nada.

Wbij 65 i wymien fmsa na bojowego +7 z kd do expa. Reszta super

OMG.TECZA!

Opublikowano

@m3zus

Ebo wymien na chociaz +7, kup buty i naszyjnik 1k hp, tarcze wymien na okragla +7, jak dorobisz kasy, wymien branse na 1k hp, polecam sellnac zelka bo jest 2x wiecej wart niz zwykly +8, za to dokupic te itemy o ktorych napisalem.

 

@EDIT

Dziekuje za minusy za pomoc, teraz to sami sobie pomagajcie -.-

OMG.TECZA!

Opublikowano

Serwer: Endurion (s20)

Klasa i profesja: Ninja Dagger

Poziom postaci: 37 ( Mam zamiar dziś wbić 38)

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 50kk

 

itemy.jpg

Opublikowano

Serwer Eteor.

Wojownik Mental 30 Lvl ( Bedzie 41 dzisiaj )

Pieniadze na Na Lepsze eq : 105kk

 

Moje eq : ( Wkleje Screena za godzinke )

Ebonitowe Kolczyki +9

Miedziany naszyjnik +1k pz +0

Bambusowe Buty +500 pz +6

Jadeitowa Bransoletka +500pz +6

Zelazny Helm +9

Pieciokatna tarcza +7

Tygrysia zbroja +9 bez kd

Zelazna zbroja +9 bez kd

Rib +7 sr15 kd woja, ninja +3

Fms +9 sr- 7 um 5 kd woja, powtorki +3

 

Co Zmienic? Chce postac do expa , nie pvp ;)

1364672805-U250359.png

Opublikowano

Dobra znow zaczne pomagac, bo widze ze temat swieci pustka

 

@ostroman

Kolcza ulepsz na+7, w tej zbrojce dobij do 42 i kup zabojcy+7 z kd defa+3, na 41lvlu wymien tarcze na okragla+7, jak chcesz pvp to koziki wymien na +9 z kd woja+3 (drugi najlepiej powtorki/smierci/sury) te koziki ozstaw sobie do expa, nawet sie nadaja. Reszta ok.

 

@xPrzeMoxD

kup buty i branse 1k hp, sprzedaj fms, zelazna i ribka, kup ribka+9 sr 15+, dobij 42lvl, kup smocza+9, na 41lvlu wymien tarcze na okragla+7.

Reszta dobra. Ofc to eq pod expa, tak jak chciales.

 

@minja

ebo kup +8, kup branse 1,5k hp.

Jak chcesz postac do expa, zostaw to i idz expic, a jak do pvcp, to wymien ribka na fms+9 sr 15+ kd woja i powtorki+3

OMG.TECZA!

Opublikowano

Serwer: Exandros

Klasa i profesja: Woj Mental

Poziom postaci: 46

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: narazie 20kk ale sprzedam kilka śmieci

 

Moje EQ :

Śmiertelka +8 500pż //kd obrony +2 drugi spalony

pięciokątna +8

Żelek +7

buty 1k pż

ebo +4

rib +9 śr. 11% um na - // kd przeszywki +3

jadeitowy naszyjnik 500pż

złota branza 500 pż

sygnahex.png

muzyka :x.

Opublikowano

@hex^

 

Zafunduj sobie: żelak min +8! najlepiej +9

Ebo ulepsz/kup do +7/8

itemki (biżuterię) spróbuj kupić minimum 1k hp

kup nową smoczkę, albo spal na +9 i dodaj jakieś KD :)

Zbieram +'iki.

 

.:Tut o Mp3 w Grze:.

 

.:Opis Mapek w Metinie!:.

 

supere.jpg

 

Sygnatura by Paszak

 

Jak piszę komentarz pozytywny, równa się to z + dla autora tematu!!!

 

[ √ ] 25 postów

[ √ ] 50 postów

[ √ ] 100 postów

[ x ] 150 postów

[ x ] 200 postów

[ x ] 250 postów

[ x ] 300 postów

Opublikowano

Serwer: Serwandes

Klasa i profesja:Ninja dagger

Poziom postaci: 34

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 8kk bedzie wiecej

 

Moje EQ :

ubranie lwiej mrówki 7+ z kd defa 3+ i speeda 3+

pięciokątna +7

Maska kolcza 7+

buty 500 pż

ebo +7

kozy 9+ sr 15% kd potwora 3 + i spalony i bon 10% szybkość zaklęcia

naszyjnik 500pż

srebrna branza 7+

 

 

Skile

zasadzka m4 (czytam ku codzinne)

wirujący sztylet 12pkt

reszta po 1

 

Prosze o sugestię

3c19de77570490e5m.jpg
Opublikowano

@hex^

Zbroje wymien na smocza+7 z jakims kd defa(+2/3), tarcze wymien na okragla +6, zelka zostaw na +7,ebo ulepsz na +7, kup buty i branse 1k hp.

 

@Asta

wlasciwie trudno cos zmienic, wszystko oprocz bizuterii masz dobre. mysle, zeby sellnac srebrna, kupic brasne 1k hp i jak ci styknie kasy buty/naszyjnik 1k hp. Reszta ok.

 

@asdfrgh1234

to zalezy od ilosci posiadanych przez ciebie absow, jezeli nie masz wiecej niz 45% absow w eq do pvp, to wybierz ebo, majac wiecej niz 45% wybierz lezki.

A to dlatego, ze majac eq full abs, nie potrzeba nam itemow z HP, poniewaz ABS zajal nam miejsce itemow do HP, czyli nie oplaca sie maxowac czegos, co nie bedzie na dostatecznie wysokim poziomie. A majac malo badz wcale hp, nie oplaca sie nam odejmowac 1650hp na rzecz malego bonusu na ludzi.

Namieszalem, ale mam nadzieje ze rozkminisz o co biega.

OMG.TECZA!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...