Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zmienić W Eq ? - Potrzebujesz Pomocy I Dobrej Rady ? Zajrzyj Tutaj !


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serwer: SyriuszKlasa i profesja: Wojownik BodyPoziom postaci: 54Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 184kk0111022912.jpg

 

 

Tak jak już @up napisał pokaż umiejętności, kup riba +9 śr 25%+ i to chyba wszystko.

Sygnatura by

AdamS12

Każdy dodatkowy + mi się przyda, więc bądź pomocny i daj +. To nic nie kosztuje.

 

Tutorial Jak zrobić spolszczenie

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer: Monastyr

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 65

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 450kk

 

 

statiskile.png

 

 

 

90237938.png

 

 

 

 

Dodam jeszcze ze moge wydac "troche" SM na korekte eq.

Opublikowano

Serwer: Monastyr

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 65

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 450kk

 

 

statiskile.png

 

 

 

90237938.png

 

 

 

 

Dodam jeszcze ze moge wydac "troche" SM na korekte eq.

 

Więc tak.

Parte sprzedawaj odrazu. Na co bodziakowi parta czy to do pvp czy expa. Kup za tą kasę jakąś nimfe lub bojowego. A do expa riba 30śr +. Nie wiem czy masz kolczyki bo nie podałęś ale kup ebo +9. Naszyjnik kup z 2k hp bo ten 1 się na wiele nie zda. Tarcza też mogłaby być z bonami... Stanowczo za mało hp masz. Skille porażka. Conajmniej do m7 podnieś all... Boga w ostateczności może zostać ew. kup stal/boga z mniejszym + ale z bonem do hp. Trochę pkt deffa wiele się nie zda porównując do np 2k hp. Butki jak chcesz to mogą zostać. Zależy co kto lubi bardziej (hp czy kryt). To mniej więcej na tyle.

Opublikowano

Nimfe/bojowy do pvp tak?

Tak,na bodego do pVp broń 1-reczna najlepiej jak masz berka i aure to z kd przeszywki +4 i bon na szycie.To padają na same hity.

Opublikowano

Serwer: Metin2US New World

Klasa: Body

Poziom: 39

Pieniądze: 4-5kk

 

EQ:

Smiertelna +5 kd defa +2

Zelak +6

5-kątna +7

buty na 29 500pz

branza jadeitowa +7

ebony +7

i halka +5

 

Skille:

Aura m1

Berek 16

reszta po 1

 

 

Staty:

61 w życie

73 w siłę

reszta jak na start

Opublikowano

Serwer: Obsydian

Klasa i profesja : Wojownik Mental

Poziom Postaci: 52

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 220kk

 

 

Miecz 12 wymien na ribk'a sr. 20+, naszyjnik i buty po 1,5k PZ i podbij sobie skille do m6

23486196860117068834.png

 

 

 

Zbieram + !!!! ;D

Opublikowano

61lvl body

 

-Aura m5

 

-Wir m5

 

-Berek m5

 

-Szarza 8

 

-3stronne 1

 

-Militar

 

-poli 4

 

-dowodctwo 2

 

-przywolanie konia 4

 

-gornictwo 2

 

-kombo 2

 

EQ:

 

-lwia tarcza +9

 

-ebony +9

 

-Boga +9 kd deffa/speeda/uchylki +4

 

-Lwi +6 do 65 musi mi starczyc bo na 65 mam nimfe +9 kd woja/smierci/powtorki +4

 

-buty 1.5k pz

 

-srebna branza +9

 

-naszyjnik 1.5k pz

 

-zelek +9

 

+ 300kk do wydania i 150 sm

Opublikowano

61lvl body

 

-Aura m5

 

-Wir m5

 

-Berek m5

 

-Szarza 8

 

-3stronne 1

 

-Militar

 

-poli 4

 

-dowodctwo 2

 

-przywolanie konia 4

 

-gornictwo 2

 

-kombo 2

 

EQ:

 

-lwia tarcza +9

 

-ebony +9

 

-Boga +9 kd deffa/speeda/uchylki +4

 

-Lwi +6 do 65 musi mi starczyc bo na 65 mam nimfe +9 kd woja/smierci/powtorki +4

 

-buty 1.5k pz

 

-srebna branza +9

 

-naszyjnik 1.5k pz

 

-zelek +9

 

+ 300kk do wydania i 150 sm

Pierwsze co to Skile postaraj sie na G wbić i zakup ribka jakiegoś sr +30 ;)

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

61lvl body

 

-Aura m5

 

-Wir m5

 

-Berek m5

 

-Szarza 8

 

-3stronne 1

 

-Militar

 

-poli 4

 

-dowodctwo 2

 

-przywolanie konia 4

 

-gornictwo 2

 

-kombo 2

 

EQ:

 

-lwia tarcza +9

 

-ebony +9

 

-Boga +9 kd deffa/speeda/uchylki +4

 

-Lwi +6 do 65 musi mi starczyc bo na 65 mam nimfe +9 kd woja/smierci/powtorki +4

 

-buty 1.5k pz

 

-srebna branza +9

 

-naszyjnik 1.5k pz

 

-zelek +9

 

+ 300kk do wydania i 150 sm

 

Lwi?

Eq całkiem niezłe, możesz próbować się bonować, dobrze by było zacząć od boga, wcisnąć 1,5/2k pz lub/i jakieś abs..

I tak jak kolega @up wbijaj skille ;)

EMPTY :C

Opublikowano

serwer : Twierdza

kwota na korektę EQ: jak narazie 150 kk będzie dużo więcej

beztytuuhdr.png

Dodam jeszcze ze codziennie czytam KU

@ Edit : Tarcza : Czarna okragla +6

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Opublikowano

serwer : Twierdza

kwota na korektę EQ: jak narazie 150 kk będzie dużo więcej

beztytuuhdr.png

Dodam jeszcze ze codziennie czytam KU

@ Edit : Tarcza : Czarna okragla +6

Hmm zaczął bym od kupna butków 1-2k hp , potem sprzedania fmsa i zakupienia jakiegoś ribka sr +25 i na koniec skile..ale skoro czytasz codziennie to nie powinno być tak zle ;)

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Serwer: Onyks (S8)

Klasa i profesja: Wojownik Mental ;(

Poziom postaci: 35

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 300kk i ciągle rośnie.

84446955.png

Uciągam cały spot na ezo. Bojowca bedę robił w sobotę.

Ps. Czytam codziennie ku silne już 2gie nie weszło :/

Opublikowano

Serwer: Onyks (S8)

Klasa i profesja: Wojownik Mental ;(

Poziom postaci: 35

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 300kk i ciągle rośnie.

84446955.png

Uciągam cały spot na ezo. Bojowca bedę robił w sobotę.

Ps. Czytam codziennie ku silne już 2gie nie weszło :/

Pierwsze co sellasz fmsa kupujesz lepszego ribka następnie załatw sobie lepszą zbroję , ulepszcz pieciokątną i zelaka ;)

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Serwer: Phantos

Klasa i profesja: Ninja Dagger

Poziom postaci: 61

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 1kkk.

Moje EQ:

Twarz Diabła +7 5%Na omdlenie, i Kolczyki +0 10% na miecze. Na 41/42 lvl.

Statystyki:

WIT:90

PE:6

Sił:18

ZR:90

SKILE:

Zasadzka M3

Wirujący Sztylet M4

Otrucie M5

Szybki atak : 8

Znikanie: 1

beznazwy1in.jpg

Sygna by EmpioS

Opublikowano

Serwer: Phantos

Klasa i profesja: Ninja Dagger

Poziom postaci: 61

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 1kkk.

Moje EQ:

Twarz Diabła +7 5%Na omdlenie, i Kolczyki +0 10% na miecze. Na 41/42 lvl.

Statystyki:

WIT:90

PE:6

Sił:18

ZR:90

SKILE:

Zasadzka M3

Wirujący Sztylet M4

Otrucie M5

Szybki atak : 8

Znikanie: 1

Hmm...Pierwsze co jakieś kozy sr +30,Fukcja +7+8+9,Tarcza 61 +9,butki i naszyjnik z bonikiem do HP,ebony +8+9 , srebna+9 lub białego złota ;)

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Serwer: Twierdza

Klasa i profesja: Ninja Dagger

Poziom postaci: 36

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 1kkk

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

Nie mam zdjęcia ale chodzi mi o to co kupić?!

 

Chcę kupić tak

Zbrojkę.

Tarczę.

Ebo.

Srebrną

Naszyjnik

Hełm

4194.png

dlugopisy.jpg

Opublikowano

Serwer: Almanach

Klasa i profesja: body

Poziom postaci: 54

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 1kkk+++ (moge wiecej :P)

Za duzo itemow zeby ss robic a więc wymienie :

-Krwawy +9 kd woja, smierci, powtorki +3 (do pvp)

-Rib +9 sr 27 kd smierci i potwora +3 (do expa)

-Złota +7 kd defa, speeda, uchylki +3

-Zelak +9

-Okragla +7

-Okragla +5 nno

-ebony +9

-buty, naszyjnik, bransa +1500 pz

 

skille aura m2 berek m3 :/ Pali 10 raz pod rząd.

 

 

Opublikowano

Serwer: Almanach

Klasa i profesja: body

Poziom postaci: 54

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 1kkk+++ (moge wiecej :P)

Za duzo itemow zeby ss robic a więc wymienie :

-Krwawy +9 kd woja, smierci, powtorki +3 (do pvp)

-Rib +9 sr 27 kd smierci i potwora +3 (do expa)

-Złota +7 kd defa, speeda, uchylki +3

-Zelak +9

-Okragla +7

-Okragla +5 nno

-ebony +9

-buty, naszyjnik, bransa +1500 pz

 

skille aura m2 berek m3 :/ Pali 10 raz pod rząd.

Hmm to tak pierwsze co idzie ribek do wymiany na sr +30 , potem zlota spróbuj wykuć na +9 lub zakup +9 albo boga...następnie tarcze również spróbuj ulepszyć ;) i na końcu skile :P

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Serwer: Twierdza

Klasa i profesja: Ninja Dagger

Poziom postaci: 36

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 1kkk

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

Nie mam zdjęcia ale chodzi mi o to co kupić?!

 

Chcę kupić tak

Zbrojkę.

Tarczę.

Ebo.

Srebrną

Naszyjnik

Hełm

Zakup kozy sr +30 , zbroja to wiadome +9 ebo i srebna również ;) kolcza +9 i najlepiej jak byś kupił naszyjnik butki z bonem hp 1.5-2k :P

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Serwer: Twierdza (s4)

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 52

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: prawie 300kk

 

http://img831.imageshack.us/i/postav.jpg/

 

Dodam, że s4 jest strasznie drogie nie wiem jak na innych serwach.

Z góry dziękuje. Plusiki i minusiki czekają :)

Co do twojego eq to wszystko jest w porzadku jedynie możesz ribka wymienić na jakiegoś lepszego i tą smoczke lub włozyć kd +4 ;) skile ładne i to chyba wszystko.

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Co do twojego eq to wszystko jest w porzadku jedynie możesz ribka wymienić na jakiegoś lepszego i tą smoczke lub włozyć kd +4 ;) skile ładne i to chyba wszystko.

 

Okej dzięki. A co może być powodem tego, że nie daje rady wziąć 3 grupek pająków w v1? :/

Opublikowano

Okej dzięki. A co może być powodem tego, że nie daje rady wziąć 3 grupek pająków w v1? :/

zbyt mała ilość hp ;) naszyjnik też zmień na 1.5-2k :P do tego jakiegoś buffka żebyś miał

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...