Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zmienić W Eq ? - Potrzebujesz Pomocy I Dobrej Rady ? Zajrzyj Tutaj !


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka chciałbym dawać rady na spoty w v2 pająków mogę wykorzystać 2kkk co zmienić w eq:

 

Serwer: Eteor

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 72

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 2KKK

 

Pż :10.5k

Obrona:519

Atak:1000 + aura

- Boga +9 3 spalone ewentualnie wyczyszcze

- Eboniktki +7

- Srebna +8

- Żelazny hełm +9

- Magnet +6 2 bony 3% spowolnienie 2% mistyki

- Butki 1k pż

- Naszyjnik 1k pż

- Lwia tarcza +9

 

Skille:

- Aura m6

- Szarża m5

- Berek m2

- Wir miecza m4

- Trzystronne 1 pkt

 

Konnik:Bojowy

qesty:Oddaje pamiątki pozostało 9

 

Buff 34 lvl pomoc m1 błogo 15

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Siemka chciałbym dawać rady na spoty w v2 pająków mogę wykorzystać 2kkk co zmienić w eq:

 

Serwer: Eteor

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 72

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 2KKK

 

Pż :10.5k

Obrona:519

Atak:1000 + aura

- Boga +9 3 spalone ewentualnie wyczyszcze

- Eboniktki +7

- Srebna +8

- Żelazny hełm +9

- Magnet +6 2 bony 3% spowolnienie 2% mistyki

- Butki 1k pż

- Naszyjnik 1k pż

- Lwia tarcza +9

 

Skille:

- Aura m6

- Szarża m5

- Berek m2

- Wir miecza m4

- Trzystronne 1 pkt

 

Konnik:Bojowy

qesty:Oddaje pamiątki pozostało 9

 

Buff 34 lvl pomoc m1 błogo 15

To tak =] Pierwsze co to ribek do zakupu najlepiej sr +30 potem sellnii butki / naszyjnik i wymień na 2k hp , kup/ulepsz srebna na +9 lub zakup białego złota , to samo z ebonitami ;) i Koniecznie skile koksuj ! co do zbroji wloż jakies kd +4 lub zakup staleczke ;) aaa i bufffek ;> również czytaj ku na nim ... i to chyba tyle ;>

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Serwer: Deimos (19)

Klasa i profesja: Sura Bm

Poziom postaci: 38

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 220kk

0129235921.jpg

 

Co do butów to wiem że mam do bani szukam 500/1000pż czy dobrze czekam na porady

Opublikowano

Serwer: Monastyr

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 50

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 40kk

http://yfrog.com/j7mojapostacp

 

Też gram na monku.. nazbierałem 190kk i teraz jest wszystko tak drogie, że za to nawet nie kupie żelaka+9

 

Woj - body

Monastyr

38lvl

 

teraz nie wbijam lvl-a, bo nie mam eq.. poradzisz coś??

Opublikowano

Serwer: Deimos (19)

Klasa i profesja: Sura Bm

Poziom postaci: 38

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 220kk

0129235921.jpg

 

Co do butów to wiem że mam do bani szukam 500/1000pż czy dobrze czekam na porady

nie wiem jak u ciebie z cenami ale pierwsze co wg mnie powinienes zrobic to kupic fmsa z albo dobrymi sr albo umkami(zalezy czy z buta czy z konia expisz) przydałyby się ebony +8/9, wsadz przetopy do srebrnej, helmik na +7 i zrob kd w zbrojce i bedziesz spokojnie expil na bo

 

@up takie rzeczy to na pw

Opublikowano

@UP

 

1. Idź do doliny i przejdź do Atlantydy V1

2. Szukaj kordów powyżej 1000 . Naprzykład : y:1022 x:1004

3. Bij po 1 grupce . Exp miodzio ; )

4. Kaske narazie zbieraj . Będziesz miał/miała dużo kasy ze sztabek , które Ci tam dropną

 

 

Jeśli zastanawiasz się nad +/- , wolę + . Pozdrawiam i życzę dużego lvlowania ; p

REFY color]

Opublikowano

serwer : syriusz (s25)

wojownik body 40 lvl i rośnie

eq: rib +5 śr 30%

zbroja : śmiertelka +7 z kd defa +2 i uchyłki +3; od 42 smocza +8 póki co czysta, ale wsadze kd

tarcza: bojowa +8; od 41 okrągła +6

buty: 500 pż 3% na spowolnienie

naszyjnik: 1 k hp

branza: 500 pz

kolce : ebo +7

hełm: żelek +8

skille : aura m1; berek m1; jade w wir

koń: bojowy

 

 

postać póki co tylko do ekspienia ma być; nie mam dużo kasy, ale zarabiam cały czas, powiedzcie mi od czego powinienem zacząć zmieniać eq? myslalem najpierw o ebonach lub branzolecie; co o tym sądzicie? s 25 jest dosyc drogim serwem ( aura 20kk;/)

:)

Opublikowano

@UP

 

Zmień ebo na dziewiątke , skołuj srebrną +9 i popracuj nad skillami - skille to potęga ; ) Pozdro

REFY color]

Opublikowano

Klasa : Sura

Profesja : WP

Poziom : 35

serwer : Grymuar

 

EQ:

-Wyzywka +9

-Nieszczęsna +6 1k hp

-bojowa +8 nno :)

-ebony +9

-złoty naszyinik +4 5% na krytyka

-buty na 34lv 1.5k hp

-FMS +9 sr 31 10% mistyki 10% orki 3% przeszywka

-Srebrna branza +6

 

Skille :

-Czarowane Ostrze - M6

 

Yang na poprawke EQ : 500kk

 

Status postaci:

-wit 51

-int 60

-siła 17

-zr 3

949ccbbb22d5333dgen.jpg


El Chapo, donde esté peligroso?


                   

                                                                                                                                    

 

Opublikowano

Naszyjnik to napewno (nie wiem na jaki) , Srebrna na +9 .

 

A tak przy okazji . Posiedź na metkach w m2 ;p

REFY color]

Opublikowano

Klasa : Sura

Profesja : WP

Poziom : 35

serwer : Grymuar

 

EQ:

-Wyzywka +9

-Nieszczęsna +6 1k hp

-bojowa +8 nno :)

-ebony +9

-złoty naszyinik +4 5% na krytyka

-buty na 34lv 1.5k hp

-FMS +9 sr 31 10% mistyki 10% orki 3% przeszywka

-Srebrna branza +6

 

Skille :

-Czarowane Ostrze - M6

 

Yang na poprawke EQ : 500kk

 

Status postaci:

-wit 51

-int 60

-siła 17

-zr 3

 

 

Mógłbys Zainwestować Na Przyszłosc na 65 lvl +

Ale tak to zrób Srebrna na +9

I Eq z HP 1 k hp lub 1,5k hp

95986687546687315738.png

 

 

ZBIERAM -

Opublikowano

Klasa : woj

Profesja : body

Poziom : 68

serwer : Onyks

 

EQ: -boga +9 , sokoła +9 , kolczyki na 15lvl 2k hp , branza ebonitowa +8 2 ebonity 10% na orki , nimfa +9 all kd +4 , heł na 41 +8 , naczyjnik z niebianskih lez +7 z 1k hp , buty na 52 lvl +7 na kryta 10 :D

 

 

Skille : aura na g , berek g , wir m10 .

 

 

Status postaci:

-witall - 90

-inteligencja 18

-sila - 97

-zrenczność - 71

 

Yang na poprawke EQ : 1kkk i w eq stalka +8 al kd +4

Opublikowano

35 lv Endurion nie wiem czy prawidlowa nazwa wiem ze 20 serw :P nicku nie podam

Eq

 

Ebonitowe kolczyki +9 4 bony

Rib 15 sr 12 sila 10 na ludzi

Ebonitowa branza 2k hp 4 bony

smiertelka 4 bony 2k hp

zlote buty 4 bony 2k hp

pieciakatna +9 10 na diablow energia zyc +6 sila +4 4 bony

zelak +9 4 bony

 

Aura na P (78 kamykow poszlo) Aura + 403

Berek na P (62 kamyki poszly) Berek Szybkosc Ataku 62% poruszanie sie 25%

 

do zainwestowania mam 1.5kkk

Chcecie SS prosze pisac niedlugo wrzuce :P

 

Zakup jakiegoś ribka sr +35 , rozumiem ze smiertelna i zlote są +9? jeśli tak to Okey jeśli nie to smiertelna +9 obowiązkowo , zakup sobie jeszcze smoczke itd i to chyba było by na tyle ;)

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Serwer: Twierdza

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 31

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 500 KK

Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami :

 

mojeeq.jpg

 

Chciałbym kosić ludzi na pvp ^

ALe z mobami też nie mieć za dużych problemów.

Doradźcie

 

Jak coś to byłem z wędką daltego tak mało ataku bo fmsa miąłem u handlaza ^

" Jakie to prawo kruche skoro łamie je buchem "

 

 

 

spiderew.gif

evol.png

Opublikowano

Serwer : Feniks

Klasa i Profesja : Woj Body

Poziom: 39

Pieniądze na korekte eq : 100kk

eq:

Smiertelka+9 z kd deffa+3 i speeda+3

Zelak+9

ebo+7

naszyjnik z 1k hp

bransa z 1k hp

Bojowiec

Fms+9 śr 20 x2 kd +3

5kątna +7

Buty 1k hp

 

PŻ : 7862

Obrona : 330

 

Przeciętne eq czy w miarę dobre ? xD xD xD

cristiano_ronaldo___signature_by_manuexp


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...