Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zmienić W Eq ? - Potrzebujesz Pomocy I Dobrej Rady ? Zajrzyj Tutaj !


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Woj mental level 65

Eq:

Żelazny+9

Lwia tarcza+9

Boga+9 z kd defa/uchylenia+3 i speeda+4

srebrna branza+9

drewniany naszyjnik+9

ebony+9

partyzana+8 z kd śmierci/potwora+4 i woja+3

Buty 1k pż

 

720kk przeznaczone na ulepszenie eq ale nie wiem co zmienić

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Kup Itemy 2k HP, a nie 1. ;) Boga + 9 z KD + 3, do wymiany Kamyki na + 4 :

 

- Speed

- Def

- Uchylenia

 

To samo Partyzana, wyjmij KD i wsadź Powtórki, Woja i Ninjy, bo to broń pod PVP, a do expa kup sobie riba 35-40% średnie.

Kup sokołą + 9

 

Pozdrawiam.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Krzynio93 : Radze ci zarób trochę więcej kasy i kup bony 1.5-2k hp bo masz mało pż jak na swój lv. Tu masz jak zarobić: Kliknij!

 

--Spróbuj zrobić ebo i srebrna na +9 (polecam Glidijnego kowala)

--Spróbuj nimfę na +8

 

Pomogłem? daj +

76561198004333862.png

 

Bądź Pan człowiek i kliknij w środek Pajacyk.pl

 

 

 

 

 

 

 

empty.gif

Opublikowano

Serwer: Feniks

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci:45

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku:20kk

FOTKI

 

 

ccckb.jpg

sigxc.pnghaha.gif

- Jestem Hardkorem !

- A ja jestem Papqus, pozdro.

Opublikowano

Kup Itemy 2k HP, a nie 1. ;) Boga + 9 z KD + 3, do wymiany Kamyki na + 4 :

 

- Speed

- Def

- Uchylenia

 

To samo Partyzana, wyjmij KD i wsadź Powtórki, Woja i Ninjy, bo to broń pod PVP, a do expa kup sobie riba 35-40% średnie.

Kup sokołą + 9

 

Pozdrawiam.

Ogólnie nie udzielam się w tego typu tematach bo dla mnie są one bądź co bądź głupie ale nie w tym rzecz. Mam takie pytanie od kiedy parta to broń do pvp? Owszem spisuje się całkiem nieźle ale do pvp mój drogi to jest złodziej a parta zawsze była, jest i będzie do expa, pozdro!

Opublikowano

MAM do dyspozycji 500kk co kupić eq na screenach LVL 66 i rośnie

592a66019cc9a_post-90648-0060783001284399073_thumb.jpg

"W czas wojny potrzebujemy kogoś nowego, komu możemy zaufać, kto poprowadzi ludzi jak jakiś święty. "

 

"Nie oceniaj mnie, jeśli mnie nie znasz."

 

"Toczę walkę przez cały czas z czymś innym. Czasem z samym sobą. Są we mnie dwie osobowości - jedna chce żyć w spokoju, druga nie podda się, dopóki nie odzyska wolności. "

 

Moje Tuty:

 

Wallhack

 

FISHBOT,BLOK CPU,OBEJŚCIA

Opublikowano

Hej!

Mam 44 lvl body (prawie 45)

352 defa, 9k hp

 

Jestem troche w gorącej wodzie kąpany i chcę już na 45 lvlu zmienić expowisko.Aktualnie siedze na BO. Nie wiem dlaczego ale jakoś exp leci pooowooli... Biore z moim buffkiem (Błogo 26%)

3/4 spota, czasami całego. No ale jak wiadomo spot jest oblegany, a nie bedę grał nocami, czy tam wcześnie rano, bo rano do pracy itp. Na gre mam czas od godziny 15 do 18(ew. 19). Więc doradźcie gdzie mam expić, aby exp leciał SZYBKO. I również doradźcie do dokupić, co zmienić...

Moje eq:

Smocza +9 z kd defa i uchylenia +3

żelek +9

Okrągła +7

ebo +8, branza 1000pz, Butki 1,5k hp, naszyjnik 1k hp

Rib +9 sr 26 kd penetry i potwora +3...

Łącznie 352 defa i 9k hp

Narazie mam coś koło 60kk może będzie troche więcej.

Zęby oddane,a teraz oddaje księgi

 

Czekam na wasze opinie,. Pozdrawiam!

Opublikowano

Serwer: Gromo

Klasa i profesja: Sura WP

Poziom postaci: 65

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 150KK

 

Skille: Czarowane Ostrze M7 Czarowana Zbrojka M6 Smoczy Wir M3

 

Ekwipunek:

 

Zbroja: Duchowa +7 z KD Defa,Uchylenia,Witalnosci +3 * Bez Bonow

Helm: Wyzywajacy +8 * Bez Bonow

Tarcza: Lwia Tarcza +9 * Bez Bonow

Branza: Srebrna Branza +9 * Bez Bonow

Kolczyki: Kolczyki z Nieb. Łez +7 * Bez Bonow

Naszyjnik: Kryształowy Naszyjnik +0 * 1,5k PZ+

Buty: Buty ognistego Ptaka +4 * 2% na spowolnienie 500 PZ +

Bron: Miecz Egzorcysty +7 z KD Potwora Smierci i Powtorki +4 * 2% na krytyka i 4 na Mistyki

Opublikowano

MAM do dyspozycji 500kk co kupić eq na screenach LVL 66 i rośnie

 

500kk starczy na dobrą parte+9

Opublikowano

Ja mam takie nietypowe pytanie.

Umieszczam to pytanie tutaj bo nie chciałem robić nowego tematu.

Mam takie pytanie gdzie szybko zarobić na 15+ lvl

Chcę widzieć jak szybko i komfortowo zarobić wiem że doradzicie na małpach ale ja nie lubię dużo przesiadywać w jednym miejscu

Tak więc proszę was o pomoc :)

 

@EDIT Dodam jeszcze że mam 16 lvl mental eq +6 na ten lvl

BŁAGAM DAJ MINUSA !

Opublikowano

@Up

 

Imha ?

 

@Rzymianin

 

Ekwipunek:

 

Zbroja : Zbroja może być lecz starał bym się o + 8.

Hełm : Do zmiany na +9.

Tarcza : Odpowiednia.

Branza : Odpowiednia.

Kolczyki : Wiem WP, ale ja bym tam wolał Ebonitki +9.

Naszyjnik : Odpowiedni.

Buty : Do zmiany na 1.5k - 2k HP.

Broń : Wolałbym Ci załatwić jakiegoś FMS'a + 30 średnie.

 

Podsumowując, ekwipunek masz w miarę dobry. : )

g0Tef.jpg

Opublikowano

Serwer: Elares

Klasa i profesja: Sura Wp

Poziom postaci: 35

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: mogę wydać 30kk

 

Broń: Fms +9 sr36 z kd smierci i potwora+4

Zbroja: yy+9 z speeda+3 i spalone

Tarcza: 5kątna +9

Hełm: wyzywka+9

Bransoleta: srebrna+9 (Przetopy)

Butki: bambusowe 2k PZ

Klolczyki: Ebonitowe +9 (Przetopy)

Naszyjnik: srebrny 2k PZ

 

 

Ostrze M3

Zbroja M3

Smoczy wir 0

ku czytam codziennie

Opublikowano

@Up

 

Lekko ciśniesz spot na Czarnych Orkach. : )

 

Ps. Sory tematy mi się pokićkały. ^^

 

A co do twojej postaci, to tylko KU czytaj, eq masz zajebiste, więc więcej ci nie potrzeba. : )

g0Tef.jpg

Opublikowano

Hey. Mam do Was pytanie dotyczące Mojej postaci na PL'u :P

 

Mam zamiar kupić z 500-700kk yang na allegro i nie wiem jakie eq powinienem kupić. Powiem tylko, że jestem Sura WP do PvM a nie PvP ^^

 

Chce kupić:

  • Srebrna bransoleta+9 lub bransoleta 1.5k hp
  • Naszyjnik 1.5k hp.
  • Buty 1.5k hp / krytyk 10%
  • Ebonitowe kolczyki+9
  • Zbroja y-y+8/9 lub mistyczna +8/9 ( na razie starczy +8 jak wbije 61lvl kupie duchową +9)
  • Wyzywający hełm +9
  • Okrągła+7 (na razie starczy byle jaka +7 jak wbije 61 kupie coś +9)
  • Broń i tu jest problem :P Mam FMS'a+9 CLIK

  • Nie wiem czy mi starczy na takie eq :( (Serwer Pierwszy (MONASTYR)
  • Jak coś niech ktoś pisze jak coś źle kupuje:P

Nie wiem czy coś zmieniać czy takie eq kupić? Mam sure WP na razie 39LvL

 

Skile:

 

Klik :D

 

Statystyki Postaci:

Klik :D

 

Poziom konia:

 

Na razie poziom pierwszy (1) ^^ Ale od dziś będzie dzień w dzień poziom up :P

 

Pytania:

  • Czy starczy mi yang (500-700kk) na takie eq?
  • Czy opłaca się kupić takie eq czy narazie +7 a potem coś +8/9?
  • Czy trudno będzie expić bez konia bojowego?
  • Gdzie mniej więcej expic od 39LvL'a do 61LvL'a ?
  • Czy starczy mi ten FMS'a+9 CLIK
  • Czy dobrze mam rozwiniętą postać? (Skille słabe ale juz 13ku czarowanego nie weszło, a 6ku wirka)
  • Jak coś mi się przypomni dam @EDIT lub napisze w poście poniżej :P

Oczywiście odpowiedzi będą nagradzane Plusem lub Minusem :)

Opublikowano

@XxKoXx

 

- Czy starczy mi yang (500-700kk) na takie eq?

Luźno powinno starczyć.

 

Czy opłaca się kupić takie eq czy narazie +7 a potem coś +8/9?

Kup jak najlepsze, później ci się kasa jakoś zwróci.

 

Czy trudno będzie expić bez konia bojowego?

Zrób konia bojowego później exp.

 

Gdzie mniej więcej expic od 39LvL'a do 61LvL'a ?

40 - 50 Czarne Orki, później w V2 z zajebistym Eq i buffem.

 

Czy starczy mi ten FMS'a+9

Tak, jest naprawdę dobry.

 

Czy dobrze mam rozwiniętą postać? (Skille słabe ale juz 13ku czarowanego nie weszło, a 6ku wirka)

Staty dobrze, skille słabe, wiem że to nie twoja wina, tylko szczęścia. Próbuj dalej.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Zmień riba, sprzedaj tego a kup ze śr +30% kd +3/4 do expa.

 

Wbij 42 i kup smoczą +9 bon hp +1k i kd 3/4.

 

Ebonitki +9.

 

Naszyjnik +1k hp

 

Zrób boja i koksisz ;)

 

 

Me gusta.

Opublikowano

@tural

Sprzedaj riba,kup riba z kd potwora i kryta +3\4 i srednimi 20+ zelak +8\9 tarcza niech zostanie kup +7 na 41lvl kup bransoletkę +1k lub 1.5k pz naszyjnik 1k-1.5k pz kup lwia+6 i cisnij z nią do 42lvla potem kup smocza+9 z kd defa+3\4 i speeda +3\4 potem zainwestuj w ebonity +8\9 a buty zostaw jakie masz do tego za resztę kasy kup kilka medali zrób bojowca poczytaj ku najlepiej cofnij wir za pomocą zwoju z itemshopu i daj w berka

 

 

co do robaczka.. pierw wbij ten 34lvl kup zbroje na 34+6 5kątna +7 branse 1k pz lub 500pz tak samo naszyjnik ebony+7 buty 500 albo 1k do tego zarób trochę kasy i kup to co napisałem reszte wydaj na skile,konia,poty i na fun :D

Liczę na + pozdrawiam.

cooltext530248489.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...