Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zmienić W Eq ? - Potrzebujesz Pomocy I Dobrej Rady ? Zajrzyj Tutaj !


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie do was co powinienem zmienic w EQ

i Gdzie mniej więcej expic mam teraz ?

 

Serwer: Kronos

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 61

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: do 200KK

 

zeby i ksiegi klatw oddane u biologa teraz leca pamiatki demona:)

 

skile ciagle rozwijam szarza ciezko wchodzi:P

 

dotego mam jeszcze fms +9 do pvp z um +16% zapomniałem o ss jego:)

 

oto ss :

 

cozmienic.png

 

jak by nie wyswietlało tutaj link

http://img807.imageshack.us/f/cozmienic.png/

 

Oczywiście odpowiedzi będą nagradzane Plusem lub Minusem :) czekam na odpowiedz:)

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Lvl: 39

Profesja: ninja

Typ umiejętności: dagger

Poziomy umiejętności: zasadzka m4 i wirek m1

Posiadam Konia Bojowego: Tak

Ilość defa (obrony):300

Używam bota: Tak

Nazwa bota:EasyMetin2

 

EQ

 

 

Zbroja:czer.mrówa +7 1,5k pż kd defa +3 i spalony

Broń: kozy +9 -9sr i 12 um kd woja i smierci +3

Hełm:kolcza +7

Tarcza:bojowa +9

Buty: 1k pz

Akcesoria:branza 1k pz , ebo +7 , naszyjnik +1 k pz

Opublikowano

@entter

zabójce zostaw sobie na dt sprzedaj tego boga kup +9 z kd defa+4 uchylenia+3\4 speeda +3\4 Sprzedaj tego riba dużo dostaniesz kup takiego 35sr z kd potwora i krytyka +9 za resztę czytaj czytaj i jeszcze raz czytaj ku i na wiekszym lvl kup sobie partyzanę ale do pvp i stalke a boga sprzedaj:p

 

Liczę na +

cooltext530248489.jpg
Opublikowano

Up ^^

 

Kup kozy z um 10-15 kd do pvp, naszyjnik i buty 2 k hp,

zrób pięciokątna na +9 lub kup okrągłą +6/7/8/9

najlepiej jakby byla +7 z nno bo +9 z nno będzie w h** kosztować , nakupuj ku i wbijaj skile, zrub Boja

 

 

To tyle :D

Opublikowano

Wiesz co Eq masz slabe jak na ten lvl powinienes miec juz nimfe/ bojowy co najmniej +7/8 z kd +4 ;] a co do skilli to ci nie powiem bo nie za bardzo dobra jakosc i ci nie powiem :)

Opublikowano

Czesc witam all powiec ci szczerze na ten lvl powinienes meic juz nimfe/ bojowy +7/8 x kd +4 do pvp lub do expa jak kto woli co do skili to ci nie powiem bo nie zbyt widac ;/ ale skile juz powinnines meic na conajmniej m6/7/8

;)

Opublikowano

@Grzechu nie spamuj

 

Do expa to fms dobry, do pvp to załatw sobie kozy z umiejętnościami na +. Przyda się kd przeszywki i na klase postaci

Iron Maiden forever

 

Zbieram -

Opublikowano

Serwer: Almanach

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 41

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: Dysponuję na tą chwilę 7.8kk, ale mam na sell białą perłę (45kk) i KU Duchowe (1.4kk)

 

EQ

 

Nie śmiać się, wiem że kijowe trochę xD

 

Mam jedno pytanko, mam

wycena.png

Ile to kosztuje na Almanachu?

Przyjmuję zlecenia na grafikę - chętny? Napisz do mnie



Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój post - kliknij Lubię to!


Opublikowano

@olokos1

 

chciałeś się pochwalić postacią ? Nie wyszło, same ss'y zrobiłeś nic innego nie podałeś.

 

@PissedMan

 

Nie znam u Was cen, ale spróbuj Riba i Śmiertelną +9 ogarnąć. Ebonity + 7, Żelazny +7, Buty i Naszyjnik 500-1k HP.

Eq masz w miarę przyzwoite, sam lepszego nie miałem swoją pierwszą postacią. ;]

 

@Edit

 

Zapomniałbym, buty są gówno warte.

 

yo.

g0Tef.jpg

Opublikowano

Wojownik Body

lvl: prawie 50 :)

bez boja

do wydania 6kk uzbieram wiecej ok 10kk bo mam malze

do sprzedania

Moje EQ

Moje Skille

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Opublikowano

Wojownik Body

lvl: prawie 50 :)

bez boja

do wydania 6kk uzbieram wiecej ok 10kk bo mam malze

do sprzedania

Moje EQ

Moje Skille

 

 

Zrób boja, kup ebo +8 i zarabiaj kaskę. Metki / Bossy Doliny.

 

a lepiej zostac z tym FMS'em czy zamienic na Rib'a sr +15 kd +3/4 ??

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Opublikowano

oplaca sie kupic rib +9 sr.-2 um.2 1kd spalone 1wolne za 20 kk ??

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Opublikowano

49100498.jpgzzzcb.jpg

Server Monolit

Do wydania MAX 3KK ew. zdobędę więcej kasy ale bez przesady.

Hmm...Napewno musisz kupic ebo +6/7 i itemki z pz 500/1k tj. buty naszyjnik i branze ; D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...