Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zmienić W Eq ? - Potrzebujesz Pomocy I Dobrej Rady ? Zajrzyj Tutaj !


Schittset

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

duchowa na 9 skrec,wyzywke tez ,dokup buty 1,5 , 2k hp , kolczyki nieb lzy +7

 

 

a i wyczysc szpona i wstaw kd jak do pvp to na ninje sure woja a exp potwor smierc i powtorki.

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

Witam, w związku z coraz większą ilością tematów typu "[HELP] Co zmienić w moim eq" postanowiłem stworzyć temat od tego typu pytań.

W temacie będzie obowiązywał wzór, aby uniknąć wszelkiego typu wątpliwości i niepotrzebnego spamu.

 

A oto on:

 

 

 

 

Wzór na udzielenie rady osobie o to proszącej:

 

 

Teraz mała informacja dla was, nie piszemy żadnych postów typu "dzięki, leci + :P", lecz dajemy osobie tego plusa, bez żadnego gadania.

 

No i to na tyle, dziękuje i pozdrawiam, Schitti.

 

Kary:

 

Double post. #warn

Spam. #warn

Bezsensowny post. #warn

Brak screnn'ów. #warn oraz usunięcie posta

Niezastosowanie się do wzoru. #warn

Celowe wprowadzanie w błąd osoby proszącej o pomoc. #warn

 

*Warn dodaje 10% do statusu ostrzeżeń !

 

Dobrze że zaczołeś się korektą ekwipunku na średnim lvl:)

Ale 50kk dokładnie w co władowałeś?

+ za bodego:D i układ skili Aura i Bersek:)

Opublikowano

Serwer: Onyks

Klasa i profesja: Sura WP

Poziom postaci: 54 (50%) ^^

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: +70 KK

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

 

 

 

Sorry za tego screena ale cos mi sie z metinem stalo jak robie ss : Niepomyślny zrzut ekranu czy cos takiego .

 

Jak nie widac na ile skille mam wiec tak : Czarowane m5 Czarowana m5 Wir m3 Strach 1 Palec 1

 

Naszyjnik na 100% zmieniam na 1.5 k pz :)

 

Militarek powoli sie zrobi

 

Ostatnio tylko KU czytam rzadko

 

Cos jeszcze ? Jakies sugestie ? Piszcie ;)

 

Zobacze odp rano ;DD

 

Dobranoc All ;)

88980808639483698438.png

Opublikowano

Chcę iść do v2 lecz nie wiem czy dam radę więc proszę o radę co zmienić w eq. A może ktoś wie gdzie się lepiej expi niż w v2 więc proszę o odp

Serwer: Arkantes s11

Klasa i profesja: Wojownik Body

Poziom postaci: 67

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku: 200kk

[Zdjęcie z ekwipunkiem, statusem postaci oraz skillami.]

al54es.jpg

Opublikowano

Server : Phantos s24

Klasa i Profesja : Ninja Dagger

Poziom postaci : 47

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku : 40kk

EQ :

 

Broń : Koziki +7 10% UM

Zbroja : Ta na 26 (zapomniałem nazwy xD) +5 6% na odbicie

Tarcza : 5-kątna +7

Hełm : Kolcza +6

Naszyjnik : Jakiś tam +500hp

Branza : Brak

Kolczyki : Ebony +7

Buty : Brak

 

Idę bulidem typowym dla DMGhacka ;)

 

Sory , że bez zdjęć ale zalałem klawiaturę i m.i. Print Scrn mi nie działa :/

Opublikowano

@Ja24

Walnij boga w dt na +7/8, wykonaj pamiątki bo wątpię że masz :P i sellnij fms i spróbuj dorwać nawet głupią nimfę z +8 i naszyjnik wymień na 1.5/2k . To będzie na tyle :P

1390831561-U140955.jpg

Opublikowano

server obsydian lvl 30 ninja dagger

 

skille

 

zasadza M2

chmurka 11

wirujacy 1 punkt

 

statu 50 wit 46 dex all tak jak bylo

 

eq

 

czerwone+9 kd wita +3

kozy +9 sr26 um -10 kd ninja+3 i spalone

buty branza naszyj +500 pz

kolcza+7

5kontka+7

 

deffa mam 280 ataku kolo 250

 

ps mam 16kk ale nie wiem w co zainwestowac

 

prosze o ocene posta

ci

sygnatura.png

pomogłem zapodaj minuska !

Opublikowano

server obsydian lvl 30 ninja dagger

 

skille

 

zasadza M2

chmurka 11

wirujacy 1 punkt

 

statu 50 wit 46 dex all tak jak bylo

 

eq

 

czerwone+9 kd wita +3

kozy +9 sr26 um -10 kd ninja+3 i spalone

buty branza naszyj +500 pz

kolcza+7

5kontka+7

 

deffa mam 280 ataku kolo 250

 

ps mam 16kk ale nie wiem w co zainwestowac

 

prosze o ocene posta

ci

 

Troszke mało masz kaski na wydanie ale proponuje sprzedać kozy i kupic z um na + a jak nie to kolcza +8/9 albo bizuterie po 1k hp ; ) Juz kupić ebo +7/8/9 na przyszłosc ; )

Opublikowano

@NextNPC

 

Zrób koziki na +9, kup sobie zbrojke na 42 + 7/8/9 z kd +3 , pięciokątną tarcze wymień na okragła +7 , kołcza zrób na +7/8/9 i kup sobie buty i branze z bonem do hp, kasy powinno ci wystarczyć 

 

 

83e6a56c3c295.png

Opublikowano

Wojownik body, 40lvl, jestem w trakcie robienia boja (dopiero 3lvl konia), s13.

EQ:

- halka +9

- żelak +8

- tygra +9

- buty 500pż

- pięciokątna +7

- srebna branza +6

- ebo +4

- naszyjnik 500pż

Skille:

- aura - m1

- berek - 17

- trzystronne - 1

- wir - 3

- szarża - 1

90 wita i 40 sily

 

Mam tylko 20kk ;/

 

Myślałem żeby sprzedać żelaka i kupić +9 albo dozbierać trochę do śmiertelki +9.

Albo kupić 100kk na allegro... ;p

Opublikowano

Wojownik mental 47lvl bojowiec jest

Eq:

Smocza +9 kd defa+3 i spal

Bransa buty i naszyjnik max pz 1000

Fms sr 21 kd woja+3 i(ajc zapomnialem;P)

Zelak+9

Silne m3

Duchowe m3

Daje wiecej w silke

Na zmiane eq mam 90kk + moge sellnac fms jak by zmienic mieczyk

Na allegro moge zakupic 500kk ale chce sie sam dorobic codzi o ostatecznosc;p

sstwc.jpg

Opublikowano

@foxi1995

Sprzedaj boga, kup sobie +7 z 3kd+3.

Sellnij parte, kup riba+9 sr 20++

Branse i naszyjnik wymien na 1,5k hp.

A jak chcesz pvp, polecam parte nawet +6 z kd woja, sury, powtorki *3/4.

Skille troche cienkie, wypadalo by miec m7+ :)

Z biegiem czasu wymien ebo na +9.

OMG.TECZA!

Opublikowano

Server : Phantos s24

Klasa i Profesja : Wojownik Body

Poziom postaci : 33

Pieniądze w grze przeznaczone na korektę ekwipunku : 20kk

EQ :

 

Broń : Kosa Bojowa +7

Zbroja : Lwia + 4

Tarcza : 5-kątna +6

Hełm : zelak +7

Naszyjnik : miedziany naszyjnik +3

Branza : Miedziana Branzoleta

Kolczyki : Ebony +4

Buty : Brak

 

 

 

Sory , że bez zdjęć ale instaluje windowsa od nowa bo mam wirusa i nie moge wlaczy painta a ni programow

32325.jpg

Opublikowano

ProNone

 

kup sobie

Broń : Kosa Bojowa +7

Zbroja : Lwia + 6/7 lub śmiertelna

Tarcza : 5-kątna +7

Hełm : zelak +7

Buty Naszyjnik Branza z 1k hp lub kryt 10%

Kolczyki : Ebony +6/7

 

 

 

jak starczy kasy to poczytaj ku

Opublikowano

Zdecydowanie ODRADZAM czytania Ku na takim Lvlu! Nie lepiej wydać na Eq? Jak dla mnie 200 razy lepiej. Na 35 Lvlu zrobi boja, pójdzie do M2 i Ku dla swojej klasy poczyta, a resztę sprzeda. Ja inwestowałem all w Eq i dopiero od 35 Lvla zacząłem czytać Ku.

Zbieram +'iki.

 

.:Tut o Mp3 w Grze:.

 

.:Opis Mapek w Metinie!:.

 

supere.jpg

 

Sygnatura by Paszak

 

Jak piszę komentarz pozytywny, równa się to z + dla autora tematu!!!

 

[ √ ] 25 postów

[ √ ] 50 postów

[ √ ] 100 postów

[ x ] 150 postów

[ x ] 200 postów

[ x ] 250 postów

[ x ] 300 postów

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...