Skocz do zawartości

#12 - Powrót do szkoły

Polecane posty

Kx5NlNy.png

sm9W3UA.png

Czymże byłoby MPC bez plakietek? Tych kochanych, a jednocześnie tych znienawidzonych, tych, które sprowokowały już niejedną forumową wojnę i które dla jednych są najważniejsze, a dla innych to tylko zbędny dodatek. Każdy może odpowiedzieć na to pytanie samodzielnie, ale pewne jest, że warto wiedzieć, skąd i za co można je otrzymać. A skoro tak, to oczywiste jest, iż wprowadzenie nowej plakietki nie może przejść bez echa. Panie i Panowie, powitajmy zatem w gronie forumowych nagród jedną, zupełnie nową – oto MPC Helper!

Hlpx7bU.png

Plakietka została wykonana przez zdolnego @Yaboku– liczymy na (miłe) opinie dotyczące jej wyglądu! My oczywiście jesteśmy w niej zakochani, ale to na pewno nikogo nie dziwi.

Dla kogo przeznaczona jest nowa nagroda? Przede wszystkim dla osób, które od dłuższego czasu aktywnie pracują na rzecz MPC, nawet jeśli ich wkładu czasem nie widać na pierwszy rzut oka z zewnątrz. Chodzi tu głównie o członków zespołów funkcyjnych, ale także o takich użytkowników, którzy w zasadzie nieprzerwanie od kilku lat udzielają solidnych porad oraz w znacznej mierze tworzą dany dział, chociaż robią to z własnej woli, nie będąc w zespole forum i nie otrzymując żadnego wynagrodzenia. Nawet jeśli obecnie takich osób jest niewiele, to kandydatów jest sporo – miejmy nadzieję, że to kwestia czasu, aż grono posiadaczy nowej plakietki się powiększy. To oznacza, iż szansę tak naprawdę ma każdy, niezależnie od przynależności do zespołu forum – liczy się zaangażowanie i chęci do dzielenia się wiedzą. MPC Helper oczywiście nie jest wyróżnieniem konkursowym i nie można go wygrać.

Postanowiliśmy udać się do źródła i dowiedzieć się, jaka jest wizja przyznawania plakietek dla zwykłych użytkowników. Co udało nam się dowiedzieć? Przeczytajcie sami.

Cytat

Wiemy, że obecnie na forum są działy, w których ciężko o konkretną pomoc poza tą typowo moderacyjną. Niestety, zamiast tego zdarzają się momenty, iż możemy zaoferować jako MPC jedynie ironiczne lub prześmiewcze wypowiedzi, albo kompletny ich brak. Pierwsza opisana sytuacja to oczywiście jest typ zachowania, który nie jest przez nas mile widziany i jest piętnowany. Uznaliśmy jednak, że w takiej sytuacji może warto spróbować docenić te osoby, które są znane ze swoich dobrych podpowiedzi i zaangażowania. Planujemy sukcesywnie takich użytkowników wyłapywać i nagradzać ich właśnie nową plakietką, a z czasem – kto wie – może czymś więcej. Oczywiście, tak naprawdę wszystko zależy od tego, jak w praktyce będzie to wyglądać.

W takim razie kto, jeśli chodzi o załogę forum, może liczyć na wyróżnienie?

Cytat

Nie będzie zaskoczeniem, że na pewno poszczególni członkowie zespołu pracującego nad materiałami na forumowego fanpage’a. Niektórzy z nich mogą się pochwalić ponad dwuletnim stażem i niesłabnącą obowiązkowością, co nie umknęło naszej uwadze. Również najwytrwalsi moderatorzy, którzy mają na swoim koncie imponujący staż, nieustającą pomoc użytkownikom oraz sumienność w wykonywaniu obowiązków, nie będą nam obojętni.

Czy MPC Helper okaże się dobrym pomysłem, czy może nie zmieni kompletnie nic? Tego niewątpliwie dowiemy się za jakiś czas. Tymczasem mamy przyjemność uroczyście poinformować, że pierwszą nagrodzoną osobą został @Gajwer, który od dawna jest aktywnym komentującym w dziale Sprzęt – Kupno i który nieustannie pomaga użytkownikom forum w wyborze idealnego laptopa lub komputera. Gratulujemy i oby tak dalej!

Oczywiście jak zawsze jesteśmy ciekawi Waszych opinii dotyczących nagrody MPC Helper! Uważacie to za krok w dobrą stronę, czy jest to dla Was bezsensowne? Podzielcie się swoją opinią w komentarzach!

VkLPZdM.png

W trakcie okresu wakacyjnego na naszym forum nastąpiło kilka zmian w zespole moderacyjnym. Najważniejszą z nich jest niewątpliwie awans N3ST0 na stanowisko lidera grupy MPC News. Ponadto do forumowej grupy dziennikarskiej dołączył Szymon., który pracuje dla nas jako lektor. 

Po pomyślnym przejściu okresu próbnego sk8erace1, objął nadzorem dział Minecraft, a będzie mu w tym pomagał nowo przyjęty kidmoderator - AlexsanderARG.

7tAzA0k.png

Premiery nowych sprzętów od Apple, a w szczególności iPhone'ów, zawsze budzą skrajnie różne emocje – jest bowiem grupa osób, która nie wyobraża sobie funkcjonowania na systemie innym niż iOS, natomiast zdecydowana większość użytkowników smartfonów woli się jednak trzymać tańszych alternatyw z oprogramowaniem od Google. Czy iPhone 11 jednak będzie w stanie przekonać do siebie fanów Androida? Na pewno ma na to większe szanse od swoich poprzedników. Dlaczego? Głównie za sprawą dość niskiej ceny podstawowego modelu (iPhone 11 64 GB), która w Polsce wynosi ok. 3 500 złotych. Oczywiście nadal są to bardzo duże pieniądze, jednak na pewno to krok w dobrą stronę bowiem jest to o ponad 200 PLN mniej, niż kosztował iPhone XR w dniu premiery. Niestety niższa wartość przełożyła się na zdecydowanie gorszy wyświetlacz oraz jeden moduł aparatu mniej w porównaniu do wersji Pro, która to już została wyceniona podobnie do iPhone'a X w momencie debiutu. Jak zatem wypada „jedenastka” na tle konkurencji? Ogólnie rzecz biorąc średnio – z jednej strony Apple zaprezentowało swój najnowszy procesor A13 Bionic, który w benchmarkach radzi sobie zdecydowanie lepiej od telefonów Samsunga czy Huaweia, jednak z drugiej po raz kolejny nie zaprezentowano żadnej przełomowej funkcji – chyba że za taką uznamy możliwość nagrywania filmów z przedniej kamery w slow motion... A Wy co myślicie o najnowszym smartfonie firmy z Cupertino? Dajcie nam znać w postach poniżej.

pytania.png

W dzisiejszym wydaniu pytania może nie do końca skierowane do członka administracji, jednak na pewno poruszają ważne kwestie związane z przyszłością projektów MPC News - a odpowiada na nie, nowy lider naszej grupy - @N3ST0.

Czy nie uważasz, że dwóch liderów to trochę za dużo przy takiej liczebności grupy?

Spoiler

Nie, nie uważam tak. To prawda, grupa jest niewielka, ale wbrew pozorom na barkach jednego lidera spoczywa ogromna odpowiedzialność. Do tej pory @carbonx musiał zajmować się sam organizacją i zadbaniem o to, żeby końcowy efekt był dobry, chcę go odciążyć. Zazwyczaj liderów było dwóch i myślę, że przy tym projekcie to dobra stała.

Czym zajmujesz się w MPC News?

Spoiler

Zajmowałem się korektą i tak jak inni członkowie podrzucałem pomysły na kolejne miesięczniki. To pierwsze wydanie, w którym uczestniczę jako lider, zająłem się przydzieleniem obowiązków, ciekawostkami i pomocą przy grafikach. Przy kolejnych wydaniach może się to zmienić, zależy mi na tym, aby z @carbonx pracować po równo. Teraz obaj jesteśmy odpowiedzialni za kolejne miesięczniki.

Czy masz jakieś nowe pomysły na kolejne wydania i projekty, czy zamierasz się trzymać utartych schematów?

Spoiler

Jest pewien schemat publikacji miesięczników i nie uważam, żeby był on zły. Nie ukrywam, że pomysły na nowe wydania są dosyć mocno powiązane z tym, co aktualnie dzieje się na forum i poza nim. Co nie zmienia faktu, że mam kilka sugestii, które można wcielić w życie, a czy będą dobre? Sami to ocenicie.

k1.png

Konkurs był jedną z kolumn, która przez ostatnie miesiące ewoluowała najbardziej - bowiem staraliśmy się Wam zapewnić jak najbardziej rozmaite zadania. Jednak po wielu dyskusjach postanowiliśmy wrócić do tego co sprawiało Wam największą przyjemność - czyli gier zręcznościowych. Dzisiejszy konkurs jest jednak nietypowy, bowiem jest to Snake, ale bez wyznaczonej bariery punktowej - pierwsze miejsce zajmie osoba, która do godziny 21.30 prześle Screenshota, na którym przedstawiona będzie największa liczba punktów (wiadomości kierujemy do @MPC News). W ramach wynagrodzenia za długi czas oczekiwania na miesięcznik pozwalamy Wam wysyłać nielimitowaną liczbę SS - uwzględnimy tylko najwyższą punktację.

k1.png

Dziękujemy, że wytrwaliście do końca. W tym wydaniu to już wszystko, co dla Was przygotowaliśmy, standardowo czekamy na Wasze opinie i uwagi w sekcji komentarzy oraz propozycję co mogłoby się znaleźć w przyszłym miesięczniku.

Kilka słów wyjaśnienia, dlaczego to wydanie ukazało się dopiero po dwóch miesiącach. Z poprzednim wydaniem w parze szły rozpoczynające się wakacje. Wielu z członków MPC News postanowiło w ten czas jeszcze bardziej poświęcić się pracy zarobkowej, niektórzy nawet w tym celu wyjechali za granicę, inni wypoczywali w górach, nad jeziorami, czy na plażach. Za pracę w grupie jedyną nagrodą jest tak naprawdę satysfakcja, dlatego nigdy nikogo nie zmuszamy do działania (poza grafikiem :)). Chcielibyśmy, abyście zrozumieli, że za wszystkimi projektami stoją ludzie, a jeżeli ich brakuje, to nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Śledziliśmy statusy na forum i widzieliśmy, że nie raz dopytywaliście się o nowy miesięcznik. Bardzo nas to cieszy, że go wyczekujecie, a jego czytanie sprawia Wam przyjemność. Pamiętajcie, że sami możecie wziąć udział w ich tworzeniu, brakuje nam dziennikarzy i grafika. Będąc częścią zespołu, na pewno wielu z Was usprawni i wzbogaci proces tworzenia kolejnych miesięczników.

To wydanie powstało dzięki pracy:

@Aive, @Biter., @Issia, @Yaboku, @N3ST0, @Verlikylos@GrubertQ

No dobra, to teraz rajd po MPC Helpera. ?

,,Całkiem zabawne, że jedyne osoby które bronią raweryka to osoby, które są mniej lub więcej powiązane z mpc, tj. mpc facebook i mpc news, ciekawe na ile jest to obiektywne, a na
ile wymuszone przez makina lub inną osobę wyżej, która "przekonała" te osoby do napisania swojej "obiektywnej" opinii na ten temat, bo makin lubi dupolizów pokroju raweryka :)))
''

~ mądry rabin, 2020r.

1 godzinę temu, MPC News napisał:

Plakietka została wykonana przez zdolnego @Yaboku– liczymy na (miłe) opinie dotyczące jej wyglądu! My oczywiście jesteśmy w niej zakochani, ale to na pewno nikogo nie dziwi.

Plakietka faktycznie ładna, ale nie rozumiem aż takiego zachwytu, w końcu to gotowe .psd z wymianą tła, ikonki (nie umniejszam tego, że mógł sam tworzyć i nie pobierać gotowego bg)

-

-

Jakościowo nagłówek nie powala, nieważne ja jakim ekranie - pikselowe brzegi - szkoda, że nie macie dobrego grafika od prac wektorowych.

-

-

Jak na czas pracy spodziewałem się czegoś lepszego. (zwłaszcza, że jest czwarta, a nie druga niedziela)

image.png.5fac5f67c3d588b45ee6aab91b806d

Dodatkowo - błąd w tytule nad artykułem. 

fntZ6Xq.png

Usunęło mi część wypowiedzi, zaraz wyedytuję!

Do lektora - za bardzo się śpieszysz by skończyć wypowiedź - przed "miłej lektury" powinno być trochę więcej przerwy.

Ogólnie na plus, jeśli chodzi o grafikę i prezencję. Poza wężykiem miesięcznik wygląda jak praca trzech osób w 2-4 godziny.(to moja osobista opinia) Można by było zwiększyć ilość ciekawostek, jakieś polecenie miejsc w kraju, fajnych restauracji, miłych spokojnych wzgórz by pooglądać gwiazdy i zjeść coś w jakiejś karczmie.

Mam nadzieję, że uzupełnicie braki kadrowe i życzę powodzenia!

I tak was kocham! ❤️ 

Edytowano przez Eladrin
Jakiś błąd

sygna.png.7f53327fa1ac545c98f2042007446d

Burgerek pozdrawia.

1 godzinę temu, Eladrin napisał:

Jak na czas pracy spodziewałem się czegoś lepszego. (zwłaszcza, że jest czwarta, a nie druga niedziela)

Tak jak już pisałem, ze względu na okres wakacyjny mieliśmy trochę przesunięć, jednak od teraz wracamy już do regularnych wydań. Ponadto po uzgodnieniach w grupie wydania będą miały miejsce właśnie w czwarte niedziele miesiąca (czyli kolejny miesięcznik 27 października), a nie w drugie jak to było pierwotnie zaplanowane. 

Dodatkowo - błąd w tytule nad artykułem. 

Nie jest to błąd, ponieważ to 12 wydanie jako property mpcnews, jednak dopiero drugi miesięcznik. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że takie nagłówki są mylące, więc wkrótce możecie się spodziewać zmian w numeracji. 

Ogólnie na plus, jeśli chodzi o grafikę i prezencję. Poza wężykiem miesięcznik wygląda jak praca trzech osób w 2-4 godziny.(to moja osobista opinia) Można by było zwiększyć ilość ciekawostek, jakieś polecenie miejsc w kraju, fajnych restauracji, miłych spokojnych wzgórz by pooglądać gwiazdy i zjeść coś w jakiejś karczmie.

Pamiętaj, że czas powstawania miesięcznika nie równa się czasowi pracy nad nim. Nikt z nas nie ma możliwości poświęcenia 40h tygodniowo na prace nad wydaniem, staramy się więc realizować wydania na najwyższym możliwym przy naszych środkach poziomie. Nie zmienia to faktu, że pracujemy już nad nowymi kolumnami i treściami, które mogą urozmaicić przyszłe wydania.

1 godzinę temu, sk8erace1 napisał:

A co z wynikami wcześniejszego konkursu?

Tabela punktów została już w lipcu zaktualizowana i uwzględnia wyniki poprzedniego konkursu. 

1 minutę temu, Marchwj napisał:

za łatwo oszukiwać w tego typu konkursach hehe ?

Zdajemy sobie sprawę, z tego że gdyby ktoś chciał to faktycznie może zawyżyć swój wynik, jednak musimy mieć trochę zaufania do naszych użytkowników, bo w przeciwnym razie pozostałyby nam tylko konkursy pokroju krzyżówek czy pytań.

Ahh, nareszcie.. 

1. Lektor, głośny dla mnie jak cholera, wystraszyłem się go, a nie mogę ściszyć tylko wyciszyć. Słychać mocny szum, bez jakiegoś lekkiego wprowadzenia muzycznego co prowadzi do tego, że odbiór sam w sobie jest słaby - z tego co kojarzę to chyba ostatnio też o tym pisałem.

2. Trochę dziwny pomysł z plakietką, był np. MPC Beta Team, dopóki był Nightmare, miała ona sens, była fajna aktywność w dziale z sugestiami, a teraz? Wszystko stoi dalej w miejscu, nie ma zmiany, które proponowaliśmy już dobry czas temu, dlaczego? @Lord Makin

3. @N3ST0 oczywiście gratuluję. Jednak czy zmieni to coś w wydawaniu Waszych publikacji? Jeżeli macie braki kadrowe to dziwne, że nie wypełniacie ich czymś. Pamiętam, że raz jak montażysta nam odszedł, to sam siedziałem 4-5h nad tym, aby pojawił się materiał video mimo wszystko, chyba i tak brakuje takich osób, które poświęcą się bardziej. 

4. Fajne logo jest, trochę zwiało starymi śmieciami. 
image.png

5. Wstawka o iphone wydaje mi się taka trochę z dupy, wszystko dotyczące forum, a tu nagle bum o Iphonie, jeżeli taką wstawkę zrobiliście to może wypadałoby wplatać jeszcze jedną, żeby to dziwnie nie wyglądało.

Tragedii nie ma, ale jak na 2 miesiące to spodziewałem się większych fajerwerków jak kiedyś. 

Ciekawi mnie czy plakietka jak MPC Helper wprowadzi coś lepszego, kiedyś ludzie otrzymywali za pomoc w dziale goldy, blacki czy championy, było pełno konkursów, fajne nagrody, teraz tego nie ma i łatacie dziurę czymś, co niby jest zabiegiem, aby podnieść aktywność - ale co ja tam wiem.

k4L2ZMS.png

22 minuty temu, MPC News napisał:

Wyniki konkursu:

1. @ILui

2. @dawidex335

3. @Eladrin

Punktacja zostanie zaktualizowana w ciągu 24h. Gratulacje! ?

Oooooooo superancko! Dziękuję!!!!

image.png

Dziękuję serdecznie za plakietkę ? daje to tylko dalszego kopa! 
Do pozostałych wygranych również gratulacje. 

Edytowano przez Gajwer

Masz problem z wyborem laptopa czy komputera? >Napisz do mnie<
Jestem równiez na GG: 1484081 również na facebooku >KLIK<
Lenovo Y510p i7-4700MQ // 8GB DDR3 // Lite-on 128GB SSD // NVIDIA GeForce GT 755M // Windows 8.1
Mysz Razer Deathadder

23 godziny temu, Lord Makin napisał:

Już poczuł rywalizację! ?

Może nie rywalizację, tylko kopa do działania, żeby zgłaszać więcej glitchy, bugów i fixów do działania forum, a także więcej rzeczy typu improve, gdybyście tylko zechcieli mnie wysłuchać i wziąć pod uwagę to, co do Was piszę; a nie tylko pisanie, że się pomyśli.

W końcu niniejszy fragment o tym, dla kogo jest plakietka: ,,[...] dla osób, które [...] aktywnie pracują na rzecz MPC, nawet jeśli ich wkładu czasem nie widać [...]'' nie mówi tylko i wyłącznie o pracy w dziale jako ,,pisarz'' (mimo, iż następujący po nim fragment już do tego nawiązuje); choć mimo to w duchu wierzę, że w końcu docenisz to, że spamuję Ci tymi zmianami nie po to, żeby się czymś tam pochwalić, tylko po to, aby Was nakłonić do zmian, by forum wygladało lepiej, działało płynniej i zwiększył się jego współczynnik P&C (przejrzystości i czytelności). W końcu w dalszym ciągu jest dużo rzeczy typu glitch i bug.

Oczywiście ktoś zaraz napisze, że atencja. Otóż nie, ta cała plakieteczka jest mniej ważna, co nie zmienia faktu, iż fajnie byłoby ją mieć, bo im więcej odznaczeń, tym większy prestiż i więcej zdań typu (o, ten chłop to chyba czymś się przysłużył).

Żeby nie było, że pierdolę bez sensu, kilka rzeczy z listy:

- błąd int/typu literówka w odnośnikach do nagród użytkownika (post author block)

- formatowanie HTML & CSS w quick search expanded

- niedokończone od strony ,,dashboardowej'' short url creator (tj. panel ,,short url manager'')
i wiele innych...

A rzeczy pod improve i czytelność tutaj nie będę wymieniał. ^_^

,,Całkiem zabawne, że jedyne osoby które bronią raweryka to osoby, które są mniej lub więcej powiązane z mpc, tj. mpc facebook i mpc news, ciekawe na ile jest to obiektywne, a na
ile wymuszone przez makina lub inną osobę wyżej, która "przekonała" te osoby do napisania swojej "obiektywnej" opinii na ten temat, bo makin lubi dupolizów pokroju raweryka :)))
''

~ mądry rabin, 2020r.

Jakoś zawsze bardziej wolałem stare logo MPC, jednakże i tak miło jest zobaczyć chociaż raz na jakiś czas ten znajomy nagłówek ?

A i gratuluję ?

6 godzin temu, Gajwer napisał:

Dziękuję serdecznie za plakietkę ? daje to tylko dalszego kopa! 
Do pozostałych wygranych również gratulacje. 

My dziękujemy za tyle cennych podpowiedzi dotyczących sprzętu w dziale, zasłużyłeś na tę plakietkę w 100% i nadanie Ci jej było dla mnie samą przyjemnością :) Oby tak dalej!

Dnia 22.09.2019 o 21:46, Blaaszka napisał:

1. Lektor, głośny dla mnie jak cholera, wystraszyłem się go, a nie mogę ściszyć tylko wyciszyć. Słychać mocny szum, bez jakiegoś lekkiego wprowadzenia muzycznego co prowadzi do tego, że odbiór sam w sobie jest słaby - z tego co kojarzę to chyba ostatnio też o tym pisałem.

Zapomniałem się do tego odnieść przy poprzednim wydaniu, to odniosę się teraz. Ten szum to najprawdopodobniej mój komputer, który chodzi niestety tak a nie inaczej, i nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić. Jedyna opcja to wyłączenie komputera. Nawet odszumienie z tego co widzę nic nie daje. Mimo tego, że ja podczas odsłuchu nagrania nie słyszę szumów, to jednak chyba je potem słychać.

9amUS1C.png

Stare logo daje świetny klimat.?

Miesięcznik w porządku, ale czuje jakiś niedosyt. Kompletnie nie znalazłam zahaczenia. Zatrzymałam się na chwilę przy nowej plakietce (gratki dla @Gajwer , który ją dostał), przy zmianach kadrowych i przy... waszym tłumaczeniu. Wątek o IPhone pojawił się ni stąd ni zowąd. Liczyłam na coś z grami, są bijatyki na w lolu i to mógł być ciekawy temat. W innych gierkach też się pewnie coś dzieje, mniejszego czy większego - mało ważne.  Forum jest głównie o grach, więc miło by było przeczytać coś o nich ? 

Liczyłam naprawdę na coś więcej po takiej przerwie. Czekam na następne wydanie i mam nadzieję, że znajdę coś dla siebie. 

11 godzin temu, GrubertQ napisał:

Zapomniałem się do tego odnieść przy poprzednim wydaniu, to odniosę się teraz. Ten szum to najprawdopodobniej mój komputer, który chodzi niestety tak a nie inaczej, i nie bardzo wiem jak sobie z tym poradzić. Jedyna opcja to wyłączenie komputera. Nawet odszumienie z tego co widzę nic nie daje. Mimo tego, że ja podczas odsłuchu nagrania nie słyszę szumów, to jednak chyba je potem słychać.

Wiesz, możliwe, że jak ciszej odsłuchujesz to nie ma tego, mnie to jebło w uszy i było słychać. Dodatkowo jakby była lekka muzyka to wtedy w ogóle nie było by tego słychać, a tak suchy materiał. Ale propsuje.

k4L2ZMS.png

Taki mały przykład jak można to lepiej zrobić.

Spoiler

Witajcie Forumowicze!

<Tu wstaw grafikę z cooltext wyjdzie tak samo lub nawet lepiej>

[lektor]

Chcielibyśmy wam zaprezentować drugi już miesięcznik, tyle, że dziś w odmienionej formie - miłej lektury!

[/lektor]

Grafika nr1 - Szkoła

Wiemy, że wielu z Was wraca do szkoły, dlatego chcielibyśmy Wam pokazać kilka ciekawostek/porad jak przeżyć ten rok szkolny!

Duperele

Duperele

Duperele
Duperele

Na koniec tej kolumny życzymy sukcesów w szkole i jak najmniej "pszyrki"

Grafika nr2 Forumowe sprawy

mała grafika sprawa nr 1
Kogo to obchodzi

mała grafika sprawa nr 2

Kogo to obchodzi

mała grafika zmiany kadrowe

Wpleciona ciekawostka o forum

Grafika nr3 Świat gier (mogą być po dwie w danym rzędzie)

mała grafika Riot Games

TFT/Liga Legend - najnowsze patche

LEC, Jankos MVP itd...

mała grafika Minecraft

Minecraft - najnowszy patch

mała grafika Borderlands

Wyszło Borderlands 3 - może coś o tym

mała grafika metin2

GF nadal na baczności

mała grafika WoW

Classic, jak się trzyma, co ciekawego

JAKAŚ GRA POLECANA PRZEZ TEAM MPC NEWS?!?!?!?

ciekawostka forumowa

grafika iphone

porównanie cenowe, specyfikacji do innych flagowców

Kolejne duperele ze świata

Mini grafika wywiadu

Niech zostanie pokazane kto z kim rozmawia, bo to z nesto, wygląda jakby on sam sobie pytania zadawał.

KONKURS (hurra)

Spis najbliższych pseudo świąt staników, jazdy pod wpływem etc

Ciekawe miejsca do zwiedzenia, polecenie jakiejś restauracji w dużym mieście.

Zmiany na rynku kryptowalut

Jakieś dramy/nowości na platformie twitch

Serio, cokolwiek - możecie nawet pisać to równoważnikami zdań, byle było więcej - aktualne wydanie to  MPC Helper, o którym jest 2/3 miesięcznika, a wystarczyłoby napisać 3 zdania. Niepotrzebne mieszanie stylów graficznych, przez co wygląda to gorzej niż prezentacje serwerów metin2 HAMACHI.

Bawcie się słowem, pokażcie, że potraficie myśleć nieszablonowo. Naprawdę, wierzę, że potraficie. (napisałem to dosłownie w 5 minut, mniej niż ma się czasu na przygotowaniu konceptu na maturze)

//wrzuciłem w spolier ~ carbonx

sygna.png.7f53327fa1ac545c98f2042007446d

Burgerek pozdrawia.

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...