Skocz do zawartości

Blaaszka

 • MPC Winner
exModerator
 • Zawartość

  3426
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

Blaaszka wygrał w ostatnim dniu 31 Styczeń

Blaaszka ma najbardziej lubianą zawartość!

O Blaaszka

 • Ranga
  Love yourself ♥
 • Urodziny 5 Styczeń

Metody kontaktu

 • Telegram
  Blaaszka

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Ostatnio na profilu byli

6156 wyświetleń profilu
 1. Nie ma się co dziwić, że nie został nadany żaden ban za 100 punktów, osoby, które kiedyś siedziały, a te co teraz siedzą. Więcej gości, którzy przeglądają jedynie fora, a zarejestrowani to w większości starzy wyjadacze albo osoby, które głównie spędzają czas na publikacjach czy też jednorazowych problemach. Po drugie nie ma tutaj już nic ciekawego co by mogło przyciągnąć użytkownika, są jakieś klucze do wygrania to jakby kiedyś było z 20-30 stron komenatrzy tak teraz pewnie jest tego o wiele wiele mniej. Może czas zainwestować w AdWordsy lub jakieś kampanie promujące? Co do samego artykuły to nudny, nic ciekawego z niego się nie dowiedziałem, a grafiki wydaje mi się, że z artykułu na artykuł coraz gorsze, zamiast coraz lepsze.
 2. Na aktualne warunki masz dwa wyjścia IPS i płacisz miliony monet albo wybierasz MyBB i masz spoko społeczność plus bardzo dużo rzeczy darmowych - do tego koszt pluginów/szablonów zamkniesz w tym co byś miał zapłacić na IPS.
 3. Ostatni komentarz. Czytaj ze zrozumieniem: Odblokowanie Cię i tak pewnie nic nie zmieni.
 4. to prawda

 5. @Lord Makin mówisz o robieniu z siebie męczennika, co z tego, że nawet nie przytoczyłem jak się odbywał mój okres, gdy chciałem wrócić na posadę moderatora i to, jak zostałem potraktowany przez Ciebie oraz @Aive, bo mimo, że wyciągnąłem do Ciebie rękę w ramach przeprosin za swoje zachowanie, zacząłem odbudowywać relację to "ni stąd ni zowąd" nagle było - "nic się nie zmieniłeś", "dalej szukasz intryg", "twoje zachowanie pozostawia do myślenia", gdzie nawet nie dowiedziałem się skąd się to wzięło, bo wiadomości odbijały się echem. Gdy wreszcie @Aive pękła to powiedziała, że po prostu dalej "robię za plecami", gdzie w tym czasie nawet bym o tym nie pomyślał, ale Ty sądzisz, że: Tak, urażona, bo paplasz, że traktujecie wszystkich równo i staracie się patrzeć na te osoby, bawi Cię to, ponieważ jak zwykle nie widzisz nic w swojej osobie, bo "jednostka doskonała nie popełnia błędów". Sam naskakiwałeś na innych administratorów i jak była tylko okazja to ich usuwałeś z forum przy pomocy DM, ale pewnie temu też zaprzeczysz, bo "ja nic nie wiem". Tak, skąd osoba, która kiedyś pomagała GM'om i moderatorom, była pierwszym Liderem CS'a, Liderem MNT i prowadziła dobrze swoje grupy i działy, pomagała każdemu, gdzie był problem - może nic nie wiedzieć na temat tego co było kiedyś, przecież nie współpracowałem z nikim, nie? Jeżeli tak by było, nie dostałbym szans prowadzenia MNT oraz nie miałbym w tamtym czasie największej ilości for, gdzie praktycznie o każde dbałem i nikt do mojej pracy moderatorskiej NIGDY nie miał żadnych ALE - do zachowania drogi Dawidzie się zgodzę, nie byłem święty i miałem swoje wzloty i upadki. Może jeszcze zapomniałeś, że byłem "Świętym Mikołajem", że prowadziłem KidModeratorów, gdy Dektored był zawalony życiem prywatnym, gdzie pomagałem innym załatwiać sprawy, gdy miałem z Tobą "świetny kontakt". Mnie bawi Twoje małostkowe podejście do osób, jeżeli raz Ci się ktoś naprzykrzy traktujesz go z dużym dystansem, a potem wystarczy jedna plotka czy błahostka, żeby odsunąć go od wszystkiego i po prostu powiedzieć "jesteś taki sam, nie zmieniłeś się". Naprawdę, wiele by można było wymieniać, ale argument: Jest w tym momencie bardzo słaby, bo niestety mija się to z prawdą i chyba sam już zapomniałeś jak to wszystko kiedyś wyglądało, ale ja niestety dobrze pamiętam swoją ścieżkę kariery i za co byłem degradowany czy też sam odchodziłem - i to nie było moje doświadczenie, tylko moje zachowanie, a gdy spróbowałem już je poprawić i tak zostałem potraktowany tak, jak każdy inny, który się choć raz naraził. Tak na odchodne tylko dodam - gdy chcę się dowiedzieć co zrobiłem nie tak - nie ucinam całej rozmowy, żeby nie było "że wyrwane z kontekstu"
 6. Czyli innymi słowy "szkolimy swoich piesków, którzy jak nie będą robić to co powiemy i jak nauczymy to wywalamy". Przynajmniej kiedyś było o tyle dobrze w moderacji, że każdy miał swój punkt patrzenia na różne sytuacje związane z użytkownikami itd. Mimo, że było więcej GM'ów i moderatorów był zachowany mierny ład i skład i nigdy nie było sytuacji, żeby brakowało moderatorów, a teraz? Zostawiacie osoby, które WASZYM zdaniem są dobre, awansujecie tylko tych, którzy spełnią dane kryteria dotyczące osobowości, a nie posiadanej wiedzy. Zaraz pewnie się Aive obudzi i powie "Ty wiesz wszystko najlepiej", niestety szkoda, że nie wie jak kiedyś to funkcjonowało i jak było wszystko w miarę dobrze, że nawet jak nie było Makina kilka miesięcy to forum samo z siebie funkcjonowało, a teraz na dobrą sprawę dostęp ACP Aive jest taki, jak nie miał nikt z GM'ów dotychczas, dlatego nie dziwię się, że nie ma GM'ów pokroju Why, Eryk, Majkel, Antix czy nawet Anonymous, bo wszyscy rezygnują po tym jak się dowiedzą jaką "władzę" posiada w tym momencie Aive i to jak Makin leci ze swoim kółkiem wzajemnej adoracji. Tak Makin, było to samo za czasów Kokosza, ale on jeszcze elokwentnie to ukrywał ;) Najlepszym dowodem będzie to, że pewnie za taką wypowiedź dostanę bana za troll czy też inne pierdoły, bądź post zostanie ukryty, a na dobrą sprawę to moje zdanie i to co kiedyś było, a to co obecnie kreuje administracja.
 7. btw. nie podobają mi się grafiki, takie mocno średnie, nareszcie coś ciekawszego się pojawiło w treści. Z filmem na początku jest już lepiej, ale dalej nie podoba mi się forma przedstawiania - zajawka + znajdziesz poniżej, zajawka + znajdziesz poniżej, brakuje mi dalej takiego zachęcenia typu Ofc. pisane na szybko bez ładu i składu, ale myślę, że przekaz lepszy, forma bezpośrednia + powiedzenie o co chodzi od razu i na samym końcu zachęcenie do przeczytania (tuż informacja o tym, że niżej jest "więcej") myślę, że jest lepszą formą prezentacji i bardziej pasuje pod tego typu rzeczy. //Usunąłem odpowiedzi na pytania ~ carbonx
 8. Podsumowanie miesiąca z materiałów, które umieszczacie na facebook'u, większość o tym wie już od dawna, bo obserwują również jakieś inne fanpage, które o tym informują, na moje oko to taki double content, który nie ma najmniejszego sensu. Nie rozumiem w ogóle publikacji tego na forum, skoro jesteście grupą MPC Facebook - to logiczne dla mnie jest, że działacie w głównej mierze na nim, a nie na forum, od takich rzeczy jak ta powinna być grupa MPC News czy tak jak kiedyś było MPC Media Team, a nie społeczność zrzeszająca niebieską "efkę" i umieszczająca rzeczy, które nie mają połączenia z forum jakiegokolwiek oprócz nazwy i ludzi.
 9. dej, jo Ci naskrobia coś fajnego
 10. Nie wiem czy tylko ja tak mam po "pokaż więcej komentarzy"
 11. :61_sob:

   

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. Silver™

   Silver™

   Nie wymienił mnie więc niech pali gume

  3. .Pestka.

   .Pestka.

   jak cie blaszka wtedy na forum nawet nie było

   to co ty płaczesz

  4. Blaaszka

   Blaaszka

   2k12 byłem na forum, ale jako user, pierwsza rejestracja 2k13, w 2k15 Anon mi usunął konto, bo za bardzo się z niego śmiałem

 12. Coś więcej, jakiś kawałek kodu? Po drugie link nie działa :P
 13. Jeżeli Ci chodzi o to, żeby menu było cały czas przypięte u góry wystarczy position: fixed;

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...