Skocz do zawartości

Blaaszka

 • MPC Winner
exModerator
 • Zawartość

  3402
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Blaaszka

 • Ranga
  Love yourself ♥
 • Urodziny 5 Styczeń

Metody kontaktu

 • Telegram
  Blaaszka

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Katowice

Ostatnio na profilu byli

5845 wyświetleń profilu
 1. 1. Kiedyś w szeregi Global Moderatorów trafiały osoby, które robiły wielkie zasługi dla MPCForum i nie brało się pod uwagę relacji między sobą, w tym momencie można łatwo zauważyć, że odkąd Lord Makin sam objął stanowisko właściciela forum wszystko zaczęło zataczać się tak, jak to było w przypadku kokosza - czyli tworzenie koła wzajemnej adoracji, które wśród starych moderatorów, jak i niektórych obecnych łatwo idzie się dowiedzieć i zauważyć po tym. Dlaczego taka rzecz nastąpiła, mimo zapierania się, że tak nie będzie? :) 2. Aktualnie wiele dużych działów jest bez żadnych moderatorów, forum może i podnosi kondycję, ale skupia się na bardzo mało znaczących rzeczach. Fundamentem byli moderatorzy, a teraz są to grupy forumowe? Za wszystko praktycznie odpowiada sama @Aive gdzie kiedyś GM zajmował się tylko rzeczami, którymi moderator już nie dawał rady. Aktualna kondycja moderacyjna jest słaba, więc dlaczego na fokusie jest coś innego, co jest mało znaczące dla całego funkcjonowania forum? Napomnę dla @Lord Makin że Marselo na stanowisku administratora nie bał się takich pytań, zobaczymy jak to będzie w Twoim przypadku ;-)
 2. Nie oszukujmy się, jakbym zadał te pytania co chcę, to nie odpowie na nie Makin, bo będą zbyt trudne, żeby je poruszyć na społeczności forumowej.
 3. Pierwszy lektor w porównaniu do drugiego wypadł miernie, ale plus zawsze za chęci. Mało interesujących rzeczy dotyczących samego forum, czekam na jakieś ciekawe pytania tabu do Makina, tak jak to kiedyś było w przypadku @Marselo przy wywiadzie.
 4. Kontynuacja w odświeżonej formie, fajnie sie czyta, miło sie słucha, jednak lekkie poprawki głosowe pójdzie wyeliminować. Dobra robota, oby poszło to wszystko z głową ?
 5. @Issia jak się bawiłas u mnie na sylwku? 🤔 

  1. Revayerq

   Revayerq

   Czyli MPC w tym roku jednak miało swojego oficjalnego 'sylwestra'. Wiedziałem.

  2. Issia

   Issia

   Wspaniale! <3

 6. nub

 7. Brzmi całkiem ciekawie, myślę, że i tym razem nie zawiode się grając na WOGu, a z takimi ustawieniami to bajka ?
 8. ...a historia kołem się zatacza...

 9. Hej, Dominik, 21 lat, nienaganna dykcja i czytanie tekstów, które będą przyjemne dla ucha to pewnie coś dla mnie. Myślę, że nadam się na takie stanowisko.
 10. Reaktywacja MNT? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 11. No i bolączka tego, że niczym się nie różni od innych H'n'S
 12. Kolejność raczej nie ma znaczenia, ale myślę nad: 1. Block/Health 2. Max HP, 3. Max Mana, 4. Redu 5. Ref
 13. Niektóre klienty pozwalają uruchomić więcej, niż jeden proces, a niektóre to blokują. Obejściem tego jest stworzenie wirtualnego serwera i odpalenie tam klienta lub po prostu ten sam plik utworzony, ale zmienione parametry uruchamiania po przez właściwości. Także ilość uruchomionych klientów jest zależna od serwera i plików, a co do logowania do konta, możesz być tylko na jednym koncie, musiałbyś sobie stworzyć kolejne konto - lecz tutaj też problem się pojawia, bo czasaemi serwery blokują to, że tylko 1 konto na IP może być połączone do serwera. Sporo opcji unikania multikont jest, ale i tak zawsze znajdą się luki :P
 14. Wszystko się zaczęło dobre 4, prawie 5 lat temu: Od tego czasu minął kawałek, a ja przez hierarchię forum przeleciałem niczym błyskawica. Po moderatora, który miał pod sobą najwięcej działów, później lidera działu, aż po lidera grupy MNT. Jako, że były wpadki - rezygnacje oraz degradacje, wracałem dzięki swojemu doświadczeniu na stanowisko. Jednak jak to zbłąkana owieczka popełniłem wiele błędów, które do dzisiaj mają swoje piętno. Na pewno będzie to powrót i rachunek sumienia oraz pomoc forumkowi. Z MU jestem związany od młodości, pierwsze MMO w który rozpoczęła moja przygoda i trwa nadal. Gram w tą "prehistoryczną" gierkę, udzielam się i raportuję. Jako, że dział wymaga pomocy chcę startować na stanowisko KidModeratora, aby znowu nadać mu swój stary blask i doprowadzić go przy pomocy wyższych rangą do dawnej światłości. Myślę, że nie muszę się zbytnio rozdrabniać, ponieważ większość mnie zna pod tym dobrym, jak i złym kątem. Liczę na szansę i po dostaniu się na stanowisko owocną współpracę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...