Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[UPDATE AARings & Pets!] LOC-MU [200X/30%] [S VI] Token System! NewMixes! Play2Win! Events! Jedyny


.Apostle

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wyżej.. projekt jest unikatowy.

Lecz zobaczymy jak na to zareagują inni gracze, z tego co zauważyłem na testach, będzie dosyć ciężko.

Mi to się podoba i raczej wpadne, jeśli będzie oczywiście z kim pograć :)

sygnatura.png

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@szewa12staramy się mocno żeby było z kim grać. Zapraszam wszystkich zainteresowanych którzy pragną wrócić do MU na dłużej niż tydzień czy dwa. Na naszym forum cały czas wpływają tematy z bugami które rozwiązujemy instant. Potrzebujemy waszej pomocy żeby niczego nie przeoczyć i wszystko ustawić jak należy.

Zapraszam po raz kolejny, moim zdaniem warto się przywiązać do naszego serwera :)

 Land Of Chaos - MUOnline - Season 15 - https://arena.mu-loc.com

image.png

Opublikowano

CBhLbcP.png

Greeting Citizens,

there was suggestion and alot of dicussion about new shield to make them really good and usable even for end-game gear, PvP and to make great alternative to reduce the Dual Wielding in MU-Online.

So here it's - another shield update which was designed by @Evilek 

It's first time in MU-Online that shields worth something for now. Every shield got additional "LOC" Options to increase defense or even damage of first weapon. All normal (not excellent shields) are now activated in game and of course, if you'll find exe. shield it'll be even better because special options can be repeated and summed up.

For example, if you'll find Excellent Legendary Shield +DSR10% +REF5% so you'll have in total Epic Legendary Shield +DSR13% +REF6% and WIZ. +10%

Give us some feedback what do you think about this update!
Shields are already live, just use our launcher.exe and client will be updated!

TvH145e.png

 Land Of Chaos - MUOnline - Season 15 - https://arena.mu-loc.com

image.png

Opublikowano

Jestesmy juz prawie przy samym koncu naszej kilku miesiecznej pracy przy serverze. Lecz wciaz potrzebujemy waszej pomocy przy testach na ktore serdecznie zapraszam. Aktywni Beta testerzy zostana oczywiscie nagrodzeni drobnymi upominkami przy oficjalnym starcie. To my wszyscy tworzymy ta spolecznosci i aby gra byla jak najlepsza musimy wspolnie wyeliminować wszelkie niedociągnięcia.

Opublikowano

Zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie ! Mam nadzieje, że to wszystko się utrzyma i będzie z kim pograć :) Bankowo wpadnę na start serwera i będę chciał dłużej tutaj posiedzieć jeśli tylko się da! Także pozostaje czekać na start :) 

Opublikowano

BETA testy nie są po to żeby grindować na helperze, oczekujemy raczej aktywności i informacji które pomogą nam sfinalizować projekt i ustalić datę startu.
MU_Helper będzie po starcie ustawiony tak, żeby nie zjadał "całego zenu". Zen będzie wzrastał ale nieznacznie.

Zapytaj graczy, pomogą Ci z Zenem.

 Land Of Chaos - MUOnline - Season 15 - https://arena.mu-loc.com

image.png

Opublikowano

GRAND OPEN 8 września!

Kilka informacji z BETY:

- dodano NPC z potionami na mapy takie jak LT, Atlans, Tarkan, Aida, Kanturu

- zmniejszono koszt opłaty helpera

- zmniejszony drop dusz konia i kruka, a także piórek (przy większej ilości graczy ten drop nie będzię straszny)

- NOWOŚĆ! Zen dzieli się na cały party, kazdy z party dostaje zen

Opublikowano

7I0PE65.png

6I6ZpPv.png

Dear Mutizens,

The time came when we need to slowly leave BETA and stand up to the fight against real evil. Land Of Chaos was created long enough for over six months, we were spending time at work, after work and in free time. We tried to refresh the best MUOnline Season which of course is Season 6. For the last few months in the fight helped us BETA-testers and best thanks for that!

In this whole time we have gained even more experience, knowledge and even more familiar with the MUOnline world, so we have created something that we will proudly modify and update. So much work can not go to waste, we will continue to mod the game into new and original items such as new Ancient Sets, new Evolved Sets or new items like Weapons, and of course new Crafting Recipes.

We have prepared one of the best projects of recent years and we believe we will enjoy a variety of competitions and player activities on the server. MUOnline has always been and will be something special, we want you to love MU again with this great Land Of Chaos project.

The only thing left for us is invite you:

Official opening of the server will take place on
08.09 this year at about 18.00 + 1GMT.

Our server is still Online and you can register here: http://s1.mu-loc.com
Follow us on our official community forums here: http://forums.mu-loc.com

See you in-game! We're waiting for you!

Kind regards,
LOC-AT

 Land Of Chaos - MUOnline - Season 15 - https://arena.mu-loc.com

image.png

Opublikowano
28 minut temu, szewa12 napisał:

Z ciekawości spytam :ninja:

Jaką nagrodę na starcie dostaną beta-testerzy?

Everyone who will be active and will be member of guild will get:

  • Lifetime special group on our forums "Beta Veteran"
  • 1X Unicorn or Deamon or Guardian Spirit Angel Pet - random
  • 1X Evolved Stone
  • 1X Archangel  Soulshard

Zaczerpniete z forum

Opublikowano

Jakis czas temu z chęcia powrotu do mu zacząłem szukać jakiegoś fajnego servera, który postoi dłużej niz miesiąc i nie bedzie to server widmo, którym nikt sie nie interesuje i nie wiadomo kiedy go wyłączą. Odrazu publikacja tego servera wpadła mi w oko, wbiłem na testy no i... zostałem :p juz chyba od ponad 3 tygodni testujemy z kilkoma osobami server, dużo bugów się znalazło były one usuwane bardzo szybko, kontakt z Adminami świetny, powinno być tak na każdym serverze... no ale mało gdzie tak jest :P Razem z Administracją staramy się tak dobrać wszystkie ustawienia aby dało się ciekawie grać, zeby nie było za łatwo ani jakoś strasznie trudno no i zeby gra sie nie znudziła po kilku rr, pododawac ciekawe rzeczy do gry np. wspomniane opcje tarcz. Uważam, że to server godny polecenia Administracja robi świetną robotę i serdecznie zapraszam Was na start servera no i również na testy, które jeszcze potrwaja do samego startu. Ja jeszcze ktoś wbije na testy po piszcie do "MuMasterek" jak tylko nie bede afk ;p to w jakis sposób pomoge, przynajmniej sypne troche zenem, mam chyba pare zbednych piorek itp. bo jako mg expic nie pomoge;p bo nie ustoicie tam gdzie ja :P

Pamietajcie im więcej nas tym lepsza zabawa :P

Serdecznie zapraszam

MuMasterek

Opublikowano

Czy postacie zostały jakoś mniej więcej zbalansowane by na pvp jakoś każda miała ze sobą szanse czy tradycyjnie BK będzie rządził 1v1?

Oraz czy przed startem wszystkie konta będą kasowane i trzeba będzie na nowo zakładać czy zostaną usunięte postaci z konta?

Opublikowano
2 godziny temu, z1xeN napisał:

Czy postacie zostały jakoś mniej więcej zbalansowane by na pvp jakoś każda miała ze sobą szanse czy tradycyjnie BK będzie rządził 1v1?

Oraz czy przed startem wszystkie konta będą kasowane i trzeba będzie na nowo zakładać czy zostaną usunięte postaci z konta?

Jest Globalowy system Balansu wiec wszystko jest OK i nie koniecznie BK musi byc nr 1 u nas jest tak duzo nowinek ze to itemy/sety/tarcze beda mialy znaczenie + duze umiejetnosci

 

Wszystkie postacie zostana skasowane lecz konta zostaja nie bedzie trzeba zakladac nowych :D

Opublikowano

Ty evilek, a teraz nie zawiniesz z hajsem jak to bylo za czasow chaosa? Szewa po znajomce dostanie gm'a i bedzie sprawdzac ludzi co go przescigna w ranku ?

Opublikowano

Z szewą nie mam już nic wspólnego i jeżeli ma ochotę grać to będzie grał, u nas nie ma będzie oceny indywidualnej graczy, każdy jest i będzie równy, każdy będzie traktowany tak samo i każdego będą obowiązywać takie same zasady.
Jeżeli mam być szczery, nawiązując do Twojego pierwszego posta w naszym temacie, noi w dodatku pierwszy post który jest negatywny, muszę przyznać że nie jesteś mile widziany na serwerze. Prawdą jest to że każdy a bynajmniej większość graczy która miała z Tobą doczynienia wie że strasznie płaczesz, wiecznie Ci się coś nie podoba, i tak w kółko, ciągle i ciągle. 
Swoim postem nie pokazałeś nic, jest to zwykły spam, przeglądając forum i pisząc podobne rzeczy zarażasz tylko innych toksyczną atmosferą która przy Tobie panuje.
Dodam jeszcze – tylko z mojej strony, że jeżeli jednak zawitasz (chodź wolał bym nie) to osobiście będę Cię obserwował i zbanuje Cię przy pierwszej próbie stworzenia toksycznej atmosfery na serwerze.

Opublikowano
17 godzin temu, evilek91 napisał:

Z szewą nie mam już nic wspólnego i jeżeli ma ochotę grać to będzie grał, u nas nie ma będzie oceny indywidualnej graczy, każdy jest i będzie równy, każdy będzie traktowany tak samo i każdego będą obowiązywać takie same zasady.
Jeżeli mam być szczery, nawiązując do Twojego pierwszego posta w naszym temacie, noi w dodatku pierwszy post który jest negatywny, muszę przyznać że nie jesteś mile widziany na serwerze. Prawdą jest to że każdy a bynajmniej większość graczy która miała z Tobą doczynienia wie że strasznie płaczesz, wiecznie Ci się coś nie podoba, i tak w kółko, ciągle i ciągle. 
Swoim postem nie pokazałeś nic, jest to zwykły spam, przeglądając forum i pisząc podobne rzeczy zarażasz tylko innych toksyczną atmosferą która przy Tobie panuje.
Dodam jeszcze – tylko z mojej strony, że jeżeli jednak zawitasz (chodź wolał bym nie) to osobiście będę Cię obserwował i zbanuje Cię przy pierwszej próbie stworzenia toksycznej atmosfery na serwerze.

Czyli mowisz, ze kazdy jest rowny, a pozniej pierdzielisz o zbanowniu mnie(ocenie indywidualnej graczy dobre jajca), kiedy sie pojawie na TWOIM serverku <3 Nawet nie odpowiedziales, gdzie sie podzial hajs z chaosa, czy moze szewa z nim uciekl(albo Ty). Mi osobiscie by zalezalo zebym nie mial opinii zlodziejaszka, nie wiem jak Ty. Nawiazujac do Twojej opini o mnie, to przyznam, że sie mylisz. Kazdy  Ci przyzna, kto troche ze mna gral i przeczyta te Twoje glupoty to opluje monitor soulami ,ale przed sobie pomysli co ten gosc gada o stempelku. Fakt innych graczy, a raczej przeciwne gildie lubie sobie pomeczyc, randomowymi kllami, czyszczeniem spotow w nocy... Niestety robie to tylko dla ciekawszej rozgrywki, wymien mi chodziaz pare nickow, ktore mnie nie lubia. Przytoczylem sytuacje o hajsie, ktora miala miejsce i sobie jej nie wymyslilem, bo co tu duzo mowic ojebaliscie ludzi na $$$. Zatakowales mnie w dosyc zalosny sposob, powiedziales, ze ciagle placze i wiecznie cos mi sie nei podoba. Twoj problem polega na tym, ze w 90% procent przypadkach moje placze sie sprawdzaly. Nie wiem co sobie myslales piszac to, moze sie przestrasze i zamkne w sobie? Tak przy okazji Ci powiem moze sobie wpadne pograc u CIEBIE o ile mnie wpuscisz, bo przeciez kazdy gracz je rowny xdd 

Pozdrawiam serdecznie 

P.S jesli chcesz sie dalej licytowac daj cyne to odezwe sie fejsie

Opublikowano

@stempl88Twój post jest bez celowy i nie dotyczy tego serwera, nie wiem co było na Chaosie ale wiem że Land Of Chaos to też generalnie mój projekt który jest oryginalny i jedyny. Stawiam na to żeby przywrócić dobrą zabawę w MU i aktywność która kiedyś była duszą MU. Naprawdę nie wiem o jakim hajsie mówisz czytając że wszystko co będzie u nas na serwerze będzie można wymixować czy wymienić za punkty z polowań na bossy, chodzenia na eventy itp. Nie będzie tutaj Pay2Win i tego się trzymajmy.

Jak większość z nas też jestem maniakiem i wiem czym jest fair play ale i dobra zabawa.

Wiadomość którą napisałeś nadaje się na PW, nie tutaj dlatego proszę pisz na PW. Jest to faktycznie pierwszy negatywny post który w dodatku jest wcelowany w zły serwer - rozumiem, potęgi z 1000 online, ale nie tutaj bo nie jest to prawdą.

 Land Of Chaos - MUOnline - Season 15 - https://arena.mu-loc.com

image.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...