Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[UPDATE AARings & Pets!] LOC-MU [200X/30%] [S VI] Token System! NewMixes! Play2Win! Events! Jedyny


.Apostle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 257
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Serwer ma duzy potencjal. Jest inny niz inne mu ktore gralem. Miasta wygladaja inaczej, latwo rozdac staty, reset, drop nie latwy czyli rynek bedzie dzialal swietnie. Wspolpraca to tos co bedzie fundamentem tej gry wedlug mnie. Musicie sami zobaczyc

Opublikowano

Dzięki @masz89staramy się jak możemy. Jest nas aktualnie 3-ch. Każdy z nas ma ogromne doświadczenie, nie pisząc tutaj o podstawowej konfiguracji. Każdy z nas wie o tym że Polska scena MUOnline zabłysnęła i dalej błyszczy w świecie. Prestiżowe serwery, które już zdążyły nałapać graczy praktycznie wogóle się nie rozwijają - stoją w miejscu. Jesteśmy w stanie stworzyć kolejną Legendę łamiąc przy tym przesądy o Polskich serwerach.

Są serwery które żyją, mają się dobrze, i ratują Polską scenę, wszystko tkwi w tym że pliki w dzisiejszych czasach może ściągnąć i ustawić każdy. Z "Polskości" MUOnline znamy tematy 7-8 edycji. Zamykanie tych "nieaktywnych i otwieranie nowych". Nie jest to naszym celem. Doświadczenie i "pliki" pozwalają nam na wszystko. Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko te łatwiejsze i trudniejsze.

 Land Of Chaos - MUOnline - Season 15 - https://arena.mu-loc.com

image.png

Opublikowano

@esemokanie, oficjalnie dodamy też info. o becie na innych, międzynarodowych forach. Zależało nam na tym aby utrzymać dobry kontakt z BETA testerami. Jeżeli nie uda się wypuścić BETy za granicę to napewno będzie długo-wisząca zapowiedź serwera.

@mubotonlineniech Cię głowa o to nie boli :) 

 Land Of Chaos - MUOnline - Season 15 - https://arena.mu-loc.com

image.png

Opublikowano

heh macie dobrego antyhaka ^^

pozwolisz ze sprawdze.

evilek

Opublikowano

Wiadomo już coś kiedy start? Bo widzę na forum,że większość bugów zfixowane o.O

sygnatura.png

Opublikowano
22 godziny temu, KlLLER napisał:

heh macie dobrego antyhaka ^^

pozwolisz ze sprawdze.

evilek

Jesli masz ochote to zawsze mozesz probowac :D Odrazu zaznaczam ze na chwile obecna nie ma wlaczonego sprawdzania CRC plikow wiec jesli ucieszysz sie ze udalo ci sie podmienic pliki to sie nie ludz ze finalnie bedziesz mial taka mozliwosc.

25 minut temu, szewa12 napisał:

Wiadomo już coś kiedy start? Bo widzę na forum,że większość bugów zfixowane o.O

byc moze jak dobrze pozniej to jeszcze w tym miesiacu na chwile obecna sa planowane 3 daty 18/19/20.08  ale jeszcze nic nie obiecujemy 

 

Jak narazie zapraszam na testy :D 

Opublikowano

Prawdopodobnie nie tak prędko, planujemy otworzyć OBT2 która będzie także informowała przy okazji graczy z innych for, graczy międzynarodowych.
OBT2 potrwa około 1,5 tygodnia a za udział przewidziane są nagrody. Więcej informacji na ten temat wkrótce.

Niebawem ukaże się pierwszy update startowy. Wiele się zmieniło i sporo się jeszcze zmieni, potrwało to trochę z uwagi na to że dzięki BETA testerom nazbierała się nam ładna buglista.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy, wszystkich co kochają wyzwania, długoterminowość i chcą znaleźć własny dom w MU :)

http://forums.mu-loc.com 

 Land Of Chaos - MUOnline - Season 15 - https://arena.mu-loc.com

image.png

Opublikowano

1epKq69.png

Dear Chaos Citizens,

this is the 1st. starter update after releasing our server into Open BETA stage.
Everything changed, modified or new here will be available after official LOC opening.

1. Community board

  • Reorganized main and additional categories
  • Added Polish speaking forums

2. Game-Server S1

  • [Usable Shields] We've just made an large update into Shield category, for now shields are really good, every shield got Block skill and every shield is boosted. The main idea was to upgrade shields and make them usable in PvP. All of shields was boosted in defense and block succes rate for almost 30%
     
  • Fixed Great Fortitude, now showing properly only for BK
  • Fixed 380lv., now stats are correctly working when you're holding 380lv. gear after character reset (progress reset)
  • Fixed Weapons fake info, now every weapons is properly described in-game and its stats are same on the game-client and on server-side
  • Fixed 2H Weapons, now 2H weapons are working like in original, you need to have empty slots on both hands to use two-handed weapons
  • Fixed AA Weapons drop, AA weapons will no more drop from monsters
  • Fixed problem with mixing 3rd. stage items (no zen)
  • Fixed RageFighter Phoenix Soul Set and weapon
  • Fixed drop of SD/AG potions on spider in Lorencia
  • Fixed Quest Items drop problem, rate was criticaly decreased
  • Fixed drop Box of Kundun
  • Fixed problems with upgrading socket items
     
  • Reconfigured Custom Jewels, for now Jewel Of Growth can give us max. 2 exe. options but it cannot be used on ancient, socket items and wings. Jewel Of Forge for now got 100% chance to boost your item from +9 up to +14
  • Reconfigured Reset Master, now you'll need special Token to make character reset
  • Reworked Thunder Blade for Magic Gladiator, now you can use Power-Slash skill with this weapon
  • Reworked Brova, that's only one weapon which got Power-Slash skill and it's usable by Blade Knight, this weapon will be one of the rarest
     
  • Added new custom Chaos-Goblin recipes and formulas, can be founded here
  • Added alternative Chaos-Goblin recipe for mixing 1st. lv. Wings
  • Added pet-evolution thru Chaos-Goblin recipe for mixing Devil and Spirit Of Guardian
  • Added multi-tickets exchange in Chaos-Goblin machine for exchanging normal invitations into multi-invitations
  • Added AA Weapons mix for Chaos-Goblin machine, AA weapons will not drop from monsters
  • Added Golden Fenrir Fusion in Chaos-Goblin machine, now you can evolve your fenrirs into one, the golden one
  • Added and fixed Evolved Sets mix in Chaos-Goblin machine, now you can evolve your Dragon and Legendary Set into the new, powerfull version of old one

3. Launcher

  • Fully upgraded launcher to the newest version, now in English language
  • Launcher is not the main way to stay updated with latest updates and hotfixes

FAQ. & Known bugs

  • To stay fresh with this changes make sure that you're currently using latest game-client from our download category which is available on forums "Download" category, it's under the "Browse" bar.
  • For this moment unkownn problem is ancient items drop, still need to be fixes
  • For this moment unknown is configuration for Gens Battle System
  • For this moment unknown is configuration for PvP and TvT events
  • For this moment unknown is configuration for Imperial Guardian and Double Goer Events

Stay connected with community forums, we will make alot of hotfixes. Every change will be posted in this category and remember, do not double closed topics and do not test our server on old game-client. There's alot of things fixed but everything you need it's just to update your client to fresh and latest version, make sure you're running Land Of Chaos with Launcher.exe which will allow you to auto-update MU-Game.

Credits for fixes: @Evilek @Apostle @CreatoN

Kind regards,
Apostle

 Land Of Chaos - MUOnline - Season 15 - https://arena.mu-loc.com

image.png

Opublikowano
51 minut temu, pomelojg napisał:

Ile bedzie mozna miec odpalonych mu ??? 

Czy bedzie bot do bicia i podnoszenia ?

Tak Helper bedzie aktywny od 10lvl

Co do ilosci klientow jeszcze nie mamy ostatecznej decyzji  ale myslimy o nieograniczonej ilosci na IP ale bedzie limit na HWID(ID Dysku Twardego) do max 2klientow

28 minut temu, Uchiha. napisał:

Wiadomo kiedy start? Gdzieś będzie opisane od jakiej mapy dropia te nowe jewele i jak stworzyć AA broń ?

O starcie jak Apostle pisal wyzej jeszcze nie wiemy, duzo pracy jeszcze przed nami niestety ale juz coraz blizej :D

Co drugiej czesci pytania to Jewel of Growth(exe) mix w pralce, Jewel of Optium (lepszy JOL) mix w parlce, AA wepon mix w parlce receptury jak stworzyc znajdziesz na naszym forum jest wszystko ladne opisane a wpozniejszym etapie bedzie stworzona strona GUIDE gdzie wszystko z najwiekszymi szczegolami bedzie opisane lacznie z dokladnym konfigiem wszytskiego

Opublikowano

max 2 klienty!!!   na pewno zawitam. dawno takiego serva nie bylo. powo :)

Opublikowano

Najlepiej jedno konto na ip, brakuje starych dobrych czasow gdy ludzie byli aktywni i liczba graczy byla realna. Dobrze regulowalo to rynek i waluty w grze nie upadaly z dnia na dzien. Nie widze sensu zeby przy helperze i innych ulatwieniach kazdy latal ze swoim bufferem albo jak na niektorych serwerach zajmowal 5 spotow noobcharami bo zbiera kamienie w devias. 

Opublikowano
1 godzinę temu, born1 napisał:

Najlepiej jedno konto na ip, brakuje starych dobrych czasow gdy ludzie byli aktywni i liczba graczy byla realna. Dobrze regulowalo to rynek i waluty w grze nie upadaly z dnia na dzien. Nie widze sensu zeby przy helperze i innych ulatwieniach kazdy latal ze swoim bufferem albo jak na niektorych serwerach zajmowal 5 spotow noobcharami bo zbiera kamienie w devias. 

Na IP limitu nie bedzie bo zawsze jest placz ze dziadek,wujek, ciotka czy tam brat albo sasiad nie moze grac bo dzielicie wspólny internet wiec bedzie limit na Kompa i zeby byl kompromis bo sa zwolennicy multiacc jak i ci co chca by kazdy gral na 1 koncie wiec najlepszym wyjsciem jest limit do 2 kont aby prawie zadowolic kazdego 

Opublikowano

Niektore z groszej polki AntyVirusy maja wlasnie problem z plikami exe ktore zostaly czyms zaszyfrowane unieumozliwajac debug i crack danego programu. Launcher jest wlasnie takim szyfrem potraktowany przez ekipe XTeamu dlatego tez mozesz miec wlasnie taki problem 

Opublikowano

no i dla czego wyłączyłeś mi grę xD fajnie sie bawiłem, choć nawet z nori nie wyszedłem bo obczajam te wszystkie nowosci. ogolnie grafa meeega. jest tyle nowego ze nie wiem za co sie zabrac :P jest tez kilka bugow, a zeby wylapac wiecej musze grac ^^

ps na start jest po 200 wcoinow etc, czy  tak zostanie?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...