Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie na temat przyjmowania islamskich uchodźców?


#Ethes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Ci co są za przyjmowaniem islamskich uchodźców to mają najebane w głowie. Tyle. 

A możesz to chociaż uzasadnić?

A teraz chyba trzeba niektórym coś przypomnieć:

Każdy człowiek posiada wszystkie prawa i wolności zawarte w niniejszej Deklaracji bez względu
na jakiekolwiek różnice rasy, koloru, płci, języka, wyznania, poglądów politycznych i innych,
narodowości, pochodzenia społecznego, majątku, urodzenia lub jakiegokolwiek innego stanu.

 Gdyby ktoś się nie zorientował to jest art. 2 Deklaracji Praw Człowieka, polecam przeczytać.

 

To prawo jednak nie ma zbyt wiele wspólnego z przyjmowaniem uchodźców. 

1398258449-U383457.png

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

Ci co są za przyjmowaniem islamskich uchodźców to mają najebane w głowie. Tyle. 

A możesz to chociaż uzasadnić?

A teraz chyba trzeba niektórym coś przypomnieć:

Każdy człowiek posiada wszystkie prawa i wolności zawarte w niniejszej Deklaracji bez względu
na jakiekolwiek różnice rasy, koloru, płci, języka, wyznania, poglądów politycznych i innych,
narodowości, pochodzenia społecznego, majątku, urodzenia lub jakiegokolwiek innego stanu.

 Gdyby ktoś się nie zorientował to jest art. 2 Deklaracji Praw Człowieka, polecam przeczytać.

 

To prawo jednak nie ma zbyt wiele wspólnego z przyjmowaniem uchodźców. 

 

Chodziło o pokazanie tego że każdy jest równy bez względu na to czy jest czy nie jest uchodźcą.

Opublikowano

 

 

Ci co są za przyjmowaniem islamskich uchodźców to mają najebane w głowie. Tyle. 

A możesz to chociaż uzasadnić?

A teraz chyba trzeba niektórym coś przypomnieć:

Każdy człowiek posiada wszystkie prawa i wolności zawarte w niniejszej Deklaracji bez względu
na jakiekolwiek różnice rasy, koloru, płci, języka, wyznania, poglądów politycznych i innych,
narodowości, pochodzenia społecznego, majątku, urodzenia lub jakiegokolwiek innego stanu.

 Gdyby ktoś się nie zorientował to jest art. 2 Deklaracji Praw Człowieka.

 

Ciekawe jak ta deklaracja funkcjonuje w arabii saudyjskiej

 

 

+1

 

 

Ci co są za przyjmowaniem islamskich uchodźców to mają najebane w głowie. Tyle. 

A możesz to chociaż uzasadnić?

A teraz chyba trzeba niektórym coś przypomnieć:

Każdy człowiek posiada wszystkie prawa i wolności zawarte w niniejszej Deklaracji bez względu
na jakiekolwiek różnice rasy, koloru, płci, języka, wyznania, poglądów politycznych i innych,
narodowości, pochodzenia społecznego, majątku, urodzenia lub jakiegokolwiek innego stanu.

 Gdyby ktoś się nie zorientował to jest art. 2 Deklaracji Praw Człowieka, polecam przeczytać.

 

 

Wystarczy tylko spojrzeć co się dzieje w krajach gdzie masowo napłynęli "uchodźcy". Zero asymilacji, wzrost przestępczości, tworzenie własnych stref gdzie obowiązuje prawo szariatu. Muzułmanie praktycznie tworzą swoje własne społeczeństwo wszędzie tam gdzie ich liczba masowo się zwiększa. W islamskiej rodzinie rodzi się przeważnie 5+ dzieci a w polskiej? <2. Przy takim przyroście naturalnym u muzułmanów kwestią czasu jest to, że staną się większością. 

Opublikowano

 

 

 

Ci co są za przyjmowaniem islamskich uchodźców to mają najebane w głowie. Tyle. 

A możesz to chociaż uzasadnić?

A teraz chyba trzeba niektórym coś przypomnieć:

Każdy człowiek posiada wszystkie prawa i wolności zawarte w niniejszej Deklaracji bez względu
na jakiekolwiek różnice rasy, koloru, płci, języka, wyznania, poglądów politycznych i innych,
narodowości, pochodzenia społecznego, majątku, urodzenia lub jakiegokolwiek innego stanu.

 Gdyby ktoś się nie zorientował to jest art. 2 Deklaracji Praw Człowieka.

 

Ciekawe jak ta deklaracja funkcjonuje w arabii saudyjskiej

 

 

+1

 

 

Ci co są za przyjmowaniem islamskich uchodźców to mają najebane w głowie. Tyle. 

A możesz to chociaż uzasadnić?

A teraz chyba trzeba niektórym coś przypomnieć:

Każdy człowiek posiada wszystkie prawa i wolności zawarte w niniejszej Deklaracji bez względu
na jakiekolwiek różnice rasy, koloru, płci, języka, wyznania, poglądów politycznych i innych,
narodowości, pochodzenia społecznego, majątku, urodzenia lub jakiegokolwiek innego stanu.

 Gdyby ktoś się nie zorientował to jest art. 2 Deklaracji Praw Człowieka, polecam przeczytać.

 

Wystarczy tylko spojrzeć co się dzieje w krajach gdzie masowo napłynęli "uchodźcy". Zero asymilacji, wzrost przestępczości, tworzenie własnych stref gdzie obowiązuje prawo szariatu. Muzułmanie praktycznie tworzą swoje własne społeczeństwo wszędzie tam gdzie ich liczba masowo się zwiększa. W islamskiej rodzinie rodzi się przeważnie 5+ dzieci a w polskiej? <2. Przy takim przyroście naturalnym u muzułmanów kwestią czasu jest to, że staną się większością. 

I ja temu co powiedziałeś nie zaprzeczam ale od dobrych paru postów próbuje wam uświadomić że uchodźca = człowiek i naprawdę są osoby które bardzo chciały by mieszkać w normalnym kraju i normalnie pracować. I żeby była jasność tez nie jestem za przyjmowaniem setek tysięcy uchodźców i dawania im zasiłków. 

Opublikowano

 

 

 

Wystarczy tylko spojrzeć co się dzieje w krajach gdzie masowo napłynęli "uchodźcy". Zero asymilacji, wzrost przestępczości, tworzenie własnych stref gdzie obowiązuje prawo szariatu. Muzułmanie praktycznie tworzą swoje własne społeczeństwo wszędzie tam gdzie ich liczba masowo się zwiększa. W islamskiej rodzinie rodzi się przeważnie 5+ dzieci a w polskiej? <2. Przy takim przyroście naturalnym u muzułmanów kwestią czasu jest to, że staną się większością. 

 

To dlatego, że rozdają im zasiłki. Gdyby w Europie były wprowadzone zasady podobne do tych, które opisałem w pierwszym swoim poście w tym temacie, to przyjeżdżali by tylko ci normalni, pracujący.

 

 

 

Wystarczy tylko spojrzeć co się dzieje w krajach gdzie masowo napłynęli "uchodźcy". Zero asymilacji, wzrost przestępczości, tworzenie własnych stref gdzie obowiązuje prawo szariatu. Muzułmanie praktycznie tworzą swoje własne społeczeństwo wszędzie tam gdzie ich liczba masowo się zwiększa. W islamskiej rodzinie rodzi się przeważnie 5+ dzieci a w polskiej? <2. Przy takim przyroście naturalnym u muzułmanów kwestią czasu jest to, że staną się większością. 

 

To dlatego, że rozdają im zasiłki. Gdyby w Europie były wprowadzone zasady podobne do tych, które opisałem w pierwszym swoim poście w tym temacie, to przyjeżdżali by tylko ci normalni, pracujący.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

 

 

 

 

Wystarczy tylko spojrzeć co się dzieje w krajach gdzie masowo napłynęli "uchodźcy". Zero asymilacji, wzrost przestępczości, tworzenie własnych stref gdzie obowiązuje prawo szariatu. Muzułmanie praktycznie tworzą swoje własne społeczeństwo wszędzie tam gdzie ich liczba masowo się zwiększa. W islamskiej rodzinie rodzi się przeważnie 5+ dzieci a w polskiej? <2. Przy takim przyroście naturalnym u muzułmanów kwestią czasu jest to, że staną się większością. 

 

To dlatego, że rozdają im zasiłki. Gdyby w Europie były wprowadzone zasady podobne do tych, które opisałem w pierwszym swoim poście w tym temacie, to przyjeżdżali by tylko ci normalni, pracujący.

 

 

 

Wystarczy tylko spojrzeć co się dzieje w krajach gdzie masowo napłynęli "uchodźcy". Zero asymilacji, wzrost przestępczości, tworzenie własnych stref gdzie obowiązuje prawo szariatu. Muzułmanie praktycznie tworzą swoje własne społeczeństwo wszędzie tam gdzie ich liczba masowo się zwiększa. W islamskiej rodzinie rodzi się przeważnie 5+ dzieci a w polskiej? <2. Przy takim przyroście naturalnym u muzułmanów kwestią czasu jest to, że staną się większością. 

 

To dlatego, że rozdają im zasiłki. Gdyby w Europie były wprowadzone zasady podobne do tych, które opisałem w pierwszym swoim poście w tym temacie, to przyjeżdżali by tylko ci normalni, pracujący.

 

I z tobą się w 100% zgadzam, i uważam że trzeba dawać szansę tym którzy chcą zacząć od nowa w innym kraju.

Opublikowano

Z w.w zasadami może i by to przeszło, ale obecnie nie ma takiej możliwości by sprawdzić każdego w 100%. 

Nie ma i nie będzie, zawsze będzie prawdopodobieństwo ale coś takiego zminimalizowało by szansę na przyjęcie "terrorysty". 

Opublikowano

Myślę, że osoby które tak bardzo bronią uchodźców nigdy nie były np. w Paryżu, nigdy nie zostały skrzywdzone przez uchodźców. Myślę również ze regularnie karmione są przez telewizje TVN (Czyt. Telewizja niemiecka). Nie każdy uchodźca jest zły, to prawda. Ale tych "złych" jest zdecydowana część. Ktoś wyzej pisał coś o Polakach.. taki mały komentarz. Jeśli Polak gdzieś pojedzie to raczej nei wybuchnie :) 

Opublikowano

Na jednym z niemieckim przedszkoli pojawił sie napis: "W imie allaha zabijemy wasze dzieci". Jak sądzę napisał to islamista. Czy to samo chcecie widzieć jak w przyszłości będziecie odprowadzać swoje dzieci do przedszkola? Pamiętacie beztroskie dzieciństwo? Bezpieczne spacerowanie po ulicach miast? Dlaczego kolejne pokolenia nie będą tego mogły doświadczyć? Na każdym kroku będą mogły zostać obrażone, zgwałcone, pobite, okradzione lub nawet zabite. To prawda że każdy Polak, Niemiec, Hiszpan itd. też to może zrobić. Lecz faktem jest że zdecydowana większość przestępstw jest wykonywana przez uchodźców. Można o tym sobie poczytać na necie ;)

Edit: Źle zapamietałem, na przedszkolu widniał napis: " W imię allaha obetniemy waszym dzieciom głowy" 

Opublikowano

Myślę również ze regularnie karmione są przez telewizje TVN (Czyt. Telewizja niemiecka). 

Właścicielem TVNu jest amerykańska firma Scripps Networks Interactive.

 

Tak, to prawda, że sporo przestępstw jest dokonywana przez uchodźców. Jednak ci legalnie pracujący, znający język ludzie, zazwyczaj nikomu nie zagrażają.

A wysoki wskaźnik przestępczości jest też wynikiem tego, że rządy krajów europejskich nie robią nic by zapobiec jego wzrostowi. Ktoś popełni przestępstwo, złapią go, idzie do więzienia na pół roku, wychodzi i robi znowu to samo - powinni od razu deportować.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

 

Myślę również ze regularnie karmione są przez telewizje TVN (Czyt. Telewizja niemiecka). 

Właścicielem TVNu jest amerykańska firma Scripps Networks Interactive.

 

Tak, to prawda, że sporo przestępstw jest dokonywana przez uchodźców. Jednak ci legalnie pracujący, znający język ludzie, zazwyczaj nikomu nie zagrażają.

A wysoki wskaźnik przestępczości jest też wynikiem tego, że rządy krajów europejskich nie robią nic by zapobiec jego wzrostowi. Ktoś popełni przestępstwo, złapią go, idzie do więzienia na pół roku, wychodzi i robi znowu to samo - powinni od razu deportować.

 

Z tym TVN-em to był oczywiście sarkazm. Moim zdaniem nawet nie musieliby znać od razu języka. Wystarczyłoby jakby normalnie się zachowywali, chcieli pracowac i nikomu nie zagrażali. Lecz wybór tylko takich uchodźców jest niestety niemożliwy.

Opublikowano

Nie. Po prostu nie. 

Zbyt duża sprzeczność kultur i to na dłuższą metę się nie sprawdzi, co w sumie widać po innych krajach w Europie. 

Jeżeli kogokolwiek mamy sprowadzać do Polski to tylko i wyłącznie zarobkowych imigrantów z np. Ukrainy. 

Opublikowano

 

 

Kiedy w końcu zdacie sobie sprawę z tego, że nie każdy uchodźca to terrorysta? Gwałtów i wszelkich innych przestępstw dokonują również Polacy, nie tylko na terenie Polski, ale również poza jej granicami. Nie wsadzajcie każdego do jednego worka. Sami nie chcecie, aby tak was oceniano, przypisywano wam plakietkę i mówiono jacy jesteście (mimo, że wcale możecie tacy nie być), więc przestańcie oceniać każdego powierzchownie.

Załóżmy, że masz przed sobą 100 cukierków i jednocześnie wiesz, że powiedzmy 5 z nich jest zatrutych (zjesz jednego z nich = umierasz). To jak, poczęstujesz się? Przecież nie każdy Cię zabije ;-)

 

Tak, poczęstowałabym się, ponieważ w życiu napotykamy różnych ludzi i jednych z twoich przykładowych cukierków mogą być także Polacy, więc twój argument jest inwalidą.

Naoglądałeś się chyba za dużo filmów lub telewizja już kompletnie wyprała ci mózg. Takie rzeczy się zdarzają, ten UCHODŹCA to CZŁOWIEK, więc oceniamy ludzi jako ludzi, a nie jako 'to jest uchodźca, na pewno jest terrorystą'

Polacy robią też różne złe rzeczy, nie mówi się o tym tak jak o sprawie z uchodźcami. To nie jest trudne do zrozumienia, że w telewizji pokazują coś, co 'chcemy zobaczyć' lub też nie pokazują nam dobrych rzeczy, o to w tym chodzi. Nikt w telewizji nie powie Ci 'ten uchodźca pomógł komuś bla bla bla', nie powiedzą, że akurat ten jest dobry, że ten chce spokoju od wojny, że jest dobry i pracuje. Oni powiedzą i wyłącznie o tych złych. Wiesz co to by było jakby mówiono o każdym złym Polaku? Tak to właśnie działa. Polecam zagłębić się w sprawę, bo wielu uchodźców naprawdę chce żyć normalnie, chce żeby ich rodziny żyły normalnie, uważasz, że każdy kto urodzi się na ich terenie ma ochotę wziąć broń w rękę i zabijać? Nie, dlatego chcą stamtąd uciec, a wiadomo, że niekiedy zdarzają się i tacy, którzy nie potrafią żyć w człowieczeństwie, być człowiekiem, ale skoro my potrafimy, to przestańmy zachowywać się jak zwierzęta. Gdybyś to był ty- czy chciałbyś, aby od razu cię skreślono? Powiedziano, że "O nie nie nie, jesteś uchodźcą, nie obchodzi mnie, że chcesz żyć spokojnie, poczekamy, aż tam sobie umrzesz"

Zastanów się. Ja piszę o tym, że każdemu trzeba dać szansę. Jeśli rzeczywiście ktoś nie potrafi być człowiekiem, nie potrafi kochać drugiego człowieka, traktować go z szacunkiem, to takie osoby powinny być po prostu deportowane.

 

Tobie juz mozg przesiaklo do reszty chyba, odkad muslimy i sand niggersi wjebali sie na krzywy ryj do europy a Ci siegali po jeszcze wiecej internet zalala fala kilkudziesieciu tysiecy filmikow, gdzie obrazali i fizycznie atakowali zwyklych ludzi na ulicach/w pociagach/cokolwiek BEZ POWODU, albo chocby z NAJMNIEJSZEJ blachostki, dochodza do tego jeszcze zamachy terrorystyczne, te udane jak i nie, na szczescie tych pierwszych nie bylo az tak duzo, znacznie wiecej tych drugich, spora czesc ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele zamachow terrorystycznych zostalo powstrzymane, bo to nie jest tak rozpowszechniane. Ludzi zawsze oceniamy na podstawie ogolnej opinii na ich temat, jezeli jebani sand niggersi w 80% przypadkow to niewychowane i niezdolne do zycia w spoleczenstwie gowno, to tego nie wpuszczasz, bo na cholere masz miec na sumieniu swoich ludzi, w imie jakiejs chorej idei zeby pomagac kazdemu, gdzie zdecydowana wiekszosc to przestepcy i bydlo.

Szanse daly Francja, Niemcy i Szwecja, i prosze, popatrz sobie jak sie tam fajnie bawia :)

 

 

 

Ci co są za przyjmowaniem islamskich uchodźców to mają najebane w głowie. Tyle. 

A możesz to chociaż uzasadnić?

A teraz chyba trzeba niektórym coś przypomnieć:

Każdy człowiek posiada wszystkie prawa i wolności zawarte w niniejszej Deklaracji bez względu
na jakiekolwiek różnice rasy, koloru, płci, języka, wyznania, poglądów politycznych i innych,
narodowości, pochodzenia społecznego, majątku, urodzenia lub jakiegokolwiek innego stanu.

 Gdyby ktoś się nie zorientował to jest art. 2 Deklaracji Praw Człowieka, polecam przeczytać.

[Chodzi o pokazanie tego że każdy jest równy bez względu na to czy jest czy nie jest uchodźcą.]

 

Gdzie Ci w Deklaracji Praw Czlowieka pisze o tym, zeby do kraju obowiazkowo przyjmowac imigrantow, ktorzy rozjebia Ci kraj, bo mala czastka z nich to normalni ludzie?

Opublikowano

 

 

 

Kiedy w końcu zdacie sobie sprawę z tego, że nie każdy uchodźca to terrorysta? Gwałtów i wszelkich innych przestępstw dokonują również Polacy, nie tylko na terenie Polski, ale również poza jej granicami. Nie wsadzajcie każdego do jednego worka. Sami nie chcecie, aby tak was oceniano, przypisywano wam plakietkę i mówiono jacy jesteście (mimo, że wcale możecie tacy nie być), więc przestańcie oceniać każdego powierzchownie.

Załóżmy, że masz przed sobą 100 cukierków i jednocześnie wiesz, że powiedzmy 5 z nich jest zatrutych (zjesz jednego z nich = umierasz). To jak, poczęstujesz się? Przecież nie każdy Cię zabije ;-)

 

Tak, poczęstowałabym się, ponieważ w życiu napotykamy różnych ludzi i jednych z twoich przykładowych cukierków mogą być także Polacy, więc twój argument jest inwalidą.

Naoglądałeś się chyba za dużo filmów lub telewizja już kompletnie wyprała ci mózg. Takie rzeczy się zdarzają, ten UCHODŹCA to CZŁOWIEK, więc oceniamy ludzi jako ludzi, a nie jako 'to jest uchodźca, na pewno jest terrorystą'

Polacy robią też różne złe rzeczy, nie mówi się o tym tak jak o sprawie z uchodźcami. To nie jest trudne do zrozumienia, że w telewizji pokazują coś, co 'chcemy zobaczyć' lub też nie pokazują nam dobrych rzeczy, o to w tym chodzi. Nikt w telewizji nie powie Ci 'ten uchodźca pomógł komuś bla bla bla', nie powiedzą, że akurat ten jest dobry, że ten chce spokoju od wojny, że jest dobry i pracuje. Oni powiedzą i wyłącznie o tych złych. Wiesz co to by było jakby mówiono o każdym złym Polaku? Tak to właśnie działa. Polecam zagłębić się w sprawę, bo wielu uchodźców naprawdę chce żyć normalnie, chce żeby ich rodziny żyły normalnie, uważasz, że każdy kto urodzi się na ich terenie ma ochotę wziąć broń w rękę i zabijać? Nie, dlatego chcą stamtąd uciec, a wiadomo, że niekiedy zdarzają się i tacy, którzy nie potrafią żyć w człowieczeństwie, być człowiekiem, ale skoro my potrafimy, to przestańmy zachowywać się jak zwierzęta. Gdybyś to był ty- czy chciałbyś, aby od razu cię skreślono? Powiedziano, że "O nie nie nie, jesteś uchodźcą, nie obchodzi mnie, że chcesz żyć spokojnie, poczekamy, aż tam sobie umrzesz"

Zastanów się. Ja piszę o tym, że każdemu trzeba dać szansę. Jeśli rzeczywiście ktoś nie potrafi być człowiekiem, nie potrafi kochać drugiego człowieka, traktować go z szacunkiem, to takie osoby powinny być po prostu deportowane.

 

Tobie juz mozg przesiaklo do reszty chyba, odkad muslimy i sand niggersi wjebali sie na krzywy ryj do europy a Ci siegali po jeszcze wiecej internet zalala fala kilkudziesieciu tysiecy filmikow, gdzie obrazali i fizycznie atakowali zwyklych ludzi na ulicach/w pociagach/cokolwiek BEZ POWODU, albo chocby z NAJMNIEJSZEJ blachostki, dochodza do tego jeszcze zamachy terrorystyczne, te udane jak i nie, na szczescie tych pierwszych nie bylo az tak duzo, znacznie wiecej tych drugich, spora czesc ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele zamachow terrorystycznych zostalo powstrzymane, bo to nie jest tak rozpowszechniane. Ludzi zawsze oceniamy na podstawie ogolnej opinii na ich temat, jezeli jebani sand niggersi w 80% przypadkow to niewychowane i niezdolne do zycia w spoleczenstwie gowno, to tego nie wpuszczasz, bo na cholere masz miec na sumieniu swoich ludzi, w imie jakiejs chorej idei zeby pomagac kazdemu, gdzie zdecydowana wiekszosc to przestepcy i bydlo.

Szanse daly Francja, Niemcy i Szwecja, i prosze, popatrz sobie jak sie tam fajnie bawia :)

 

 

 

Ci co są za przyjmowaniem islamskich uchodźców to mają najebane w głowie. Tyle. 

A możesz to chociaż uzasadnić?

A teraz chyba trzeba niektórym coś przypomnieć:

Każdy człowiek posiada wszystkie prawa i wolności zawarte w niniejszej Deklaracji bez względu
na jakiekolwiek różnice rasy, koloru, płci, języka, wyznania, poglądów politycznych i innych,
narodowości, pochodzenia społecznego, majątku, urodzenia lub jakiegokolwiek innego stanu.

 Gdyby ktoś się nie zorientował to jest art. 2 Deklaracji Praw Człowieka, polecam przeczytać.

[Chodzi o pokazanie tego że każdy jest równy bez względu na to czy jest czy nie jest uchodźcą.]

 

Gdzie Ci w Deklaracji Praw Czlowieka pisze o tym, zeby do kraju obowiazkowo przyjmowac imigrantow, ktorzy rozjebia Ci kraj, bo mala czastka z nich to normalni ludzie?

 

Błagam przeczytaj mój post, nic tam nie ma o przyjmowaniu uchodźców. Chodziło o to aby pokazać że uchodźca jest tak samo człowiekiem jak ty i ja i niczym się nie różni. I proszę zanim napiszesz jeszcze jakiś post przeczytaj cały temat a nie bazuj na pojedynczych wyrwanych z kontekstu postach.  

A tak a propo to jeżeli już to mała cząstka z nich to "terroryści" ale widzę że dla ciebie to i tak nie ma znaczenia.

 

Informuję że nie będę dłużej odpowiadał w tym temacie gdyż to co miałem do powiedzenia już powiedziałem.

Opublikowano

Przeczytalem, prosze bardzo, typek ci pisze tak:

Załóżmy, że masz przed sobą 100 cukierków i jednocześnie wiesz, że powiedzmy 5 z nich jest zatrutych (zjesz jednego z nich = umierasz). To jak, poczęstujesz się? Przecież nie każdy Cię zabije ;-)

A Ty mu odpisujesz:

Tak, poczęstowałabym się

I, wez mi powiedz, jak inaczej ma to ktos zinterpretowac, jak nie tak, ze chcesz aby uchodzcow przyjmowano, bo do tego nawiazywala cala ta analogia.

 

@Edit.

No, a tak w ogole, to koncertowo odjebalas ta obrone uchodzcow, no faktycznie teraz mam o nich calkowicie inna opinie, ludzie tak jak my, bjere.

http://www.bbc.com/news/uk-36845647

Nie.

Opublikowano

Przeczytalem, prosze bardzo, typek ci pisze tak:

Załóżmy, że masz przed sobą 100 cukierków i jednocześnie wiesz, że powiedzmy 5 z nich jest zatrutych (zjesz jednego z nich = umierasz). To jak, poczęstujesz się? Przecież nie każdy Cię zabije ;-)

A Ty mu odpisujesz:

Tak, poczęstowałabym się

I, wez mi powiedz, jak inaczej ma to ktos zinterpretowac, jak nie tak, ze chcesz aby uchodzcow przyjmowano, bo do tego nawiazywala cala ta analogia.

@f4lcon Gdybyś dokładnie przeczytał to zobaczyłbyś że nie napisałem tego ja tylko @Błękitna Ja otwarcie mówię że obecny sposób przyjmowania uchodźców mi się nie podoba i wymaga on wielu zmian i tyle, co nie zmienia faktu że są to normalni ludzie.

Opublikowano

 

 

 

 

Kiedy w końcu zdacie sobie sprawę z tego, że nie każdy uchodźca to terrorysta? Gwałtów i wszelkich innych przestępstw dokonują również Polacy, nie tylko na terenie Polski, ale również poza jej granicami. Nie wsadzajcie każdego do jednego worka. Sami nie chcecie, aby tak was oceniano, przypisywano wam plakietkę i mówiono jacy jesteście (mimo, że wcale możecie tacy nie być), więc przestańcie oceniać każdego powierzchownie.

Załóżmy, że masz przed sobą 100 cukierków i jednocześnie wiesz, że powiedzmy 5 z nich jest zatrutych (zjesz jednego z nich = umierasz). To jak, poczęstujesz się? Przecież nie każdy Cię zabije ;-)

 

Tak, poczęstowałabym się, ponieważ w życiu napotykamy różnych ludzi i jednych z twoich przykładowych cukierków mogą być także Polacy, więc twój argument jest inwalidą.

Naoglądałeś się chyba za dużo filmów lub telewizja już kompletnie wyprała ci mózg. Takie rzeczy się zdarzają, ten UCHODŹCA to CZŁOWIEK, więc oceniamy ludzi jako ludzi, a nie jako 'to jest uchodźca, na pewno jest terrorystą'

Polacy robią też różne złe rzeczy, nie mówi się o tym tak jak o sprawie z uchodźcami. To nie jest trudne do zrozumienia, że w telewizji pokazują coś, co 'chcemy zobaczyć' lub też nie pokazują nam dobrych rzeczy, o to w tym chodzi. Nikt w telewizji nie powie Ci 'ten uchodźca pomógł komuś bla bla bla', nie powiedzą, że akurat ten jest dobry, że ten chce spokoju od wojny, że jest dobry i pracuje. Oni powiedzą i wyłącznie o tych złych. Wiesz co to by było jakby mówiono o każdym złym Polaku? Tak to właśnie działa. Polecam zagłębić się w sprawę, bo wielu uchodźców naprawdę chce żyć normalnie, chce żeby ich rodziny żyły normalnie, uważasz, że każdy kto urodzi się na ich terenie ma ochotę wziąć broń w rękę i zabijać? Nie, dlatego chcą stamtąd uciec, a wiadomo, że niekiedy zdarzają się i tacy, którzy nie potrafią żyć w człowieczeństwie, być człowiekiem, ale skoro my potrafimy, to przestańmy zachowywać się jak zwierzęta. Gdybyś to był ty- czy chciałbyś, aby od razu cię skreślono? Powiedziano, że "O nie nie nie, jesteś uchodźcą, nie obchodzi mnie, że chcesz żyć spokojnie, poczekamy, aż tam sobie umrzesz"

Zastanów się. Ja piszę o tym, że każdemu trzeba dać szansę. Jeśli rzeczywiście ktoś nie potrafi być człowiekiem, nie potrafi kochać drugiego człowieka, traktować go z szacunkiem, to takie osoby powinny być po prostu deportowane.

 

Tobie juz mozg przesiaklo do reszty chyba, odkad muslimy i sand niggersi wjebali sie na krzywy ryj do europy a Ci siegali po jeszcze wiecej internet zalala fala kilkudziesieciu tysiecy filmikow, gdzie obrazali i fizycznie atakowali zwyklych ludzi na ulicach/w pociagach/cokolwiek BEZ POWODU, albo chocby z NAJMNIEJSZEJ blachostki, dochodza do tego jeszcze zamachy terrorystyczne, te udane jak i nie, na szczescie tych pierwszych nie bylo az tak duzo, znacznie wiecej tych drugich, spora czesc ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele zamachow terrorystycznych zostalo powstrzymane, bo to nie jest tak rozpowszechniane. Ludzi zawsze oceniamy na podstawie ogolnej opinii na ich temat, jezeli jebani sand niggersi w 80% przypadkow to niewychowane i niezdolne do zycia w spoleczenstwie gowno, to tego nie wpuszczasz, bo na cholere masz miec na sumieniu swoich ludzi, w imie jakiejs chorej idei zeby pomagac kazdemu, gdzie zdecydowana wiekszosc to przestepcy i bydlo.

Szanse daly Francja, Niemcy i Szwecja, i prosze, popatrz sobie jak sie tam fajnie bawia :)

 

 

 

Ci co są za przyjmowaniem islamskich uchodźców to mają najebane w głowie. Tyle. 

A możesz to chociaż uzasadnić?

A teraz chyba trzeba niektórym coś przypomnieć:

Każdy człowiek posiada wszystkie prawa i wolności zawarte w niniejszej Deklaracji bez względu
na jakiekolwiek różnice rasy, koloru, płci, języka, wyznania, poglądów politycznych i innych,
narodowości, pochodzenia społecznego, majątku, urodzenia lub jakiegokolwiek innego stanu.

 Gdyby ktoś się nie zorientował to jest art. 2 Deklaracji Praw Człowieka, polecam przeczytać.

[Chodzi o pokazanie tego że każdy jest równy bez względu na to czy jest czy nie jest uchodźcą.]

 

Gdzie Ci w Deklaracji Praw Czlowieka pisze o tym, zeby do kraju obowiazkowo przyjmowac imigrantow, ktorzy rozjebia Ci kraj, bo mala czastka z nich to normalni ludzie?

 

Błagam przeczytaj mój post, nic tam nie ma o przyjmowaniu uchodźców. Chodziło o to aby pokazać że uchodźca jest tak samo człowiekiem jak ty i ja i niczym się nie różni. I proszę zanim napiszesz jeszcze jakiś post przeczytaj cały temat a nie bazuj na pojedynczych wyrwanych z kontekstu postach.  

A tak a propo to jeżeli już to mała cząstka z nich to "terroryści" ale widzę że dla ciebie to i tak nie ma znaczenia.

 

Informuję że nie będę dłużej odpowiadał w tym temacie gdyż to co miałem do powiedzenia już powiedziałem.

 

A co jeśli ta "mała cząstka" islamskich imigrantów zabiłaby akurat kogoś kogo znasz? Spójrz... we wszystkich zamachach... zginęła komuś matka, ojciec, córka, syn, wujek, ciotka, znajomy itd. Wszystko przez "małą cząstke" imigrantów którzy okazali się mordercami.

Opublikowano

 

Przeczytalem, prosze bardzo, typek ci pisze tak:

Załóżmy, że masz przed sobą 100 cukierków i jednocześnie wiesz, że powiedzmy 5 z nich jest zatrutych (zjesz jednego z nich = umierasz). To jak, poczęstujesz się? Przecież nie każdy Cię zabije ;-)

A Ty mu odpisujesz:

Tak, poczęstowałabym się

I, wez mi powiedz, jak inaczej ma to ktos zinterpretowac, jak nie tak, ze chcesz aby uchodzcow przyjmowano, bo do tego nawiazywala cala ta analogia.

@f4lcon Gdybyś dokładnie przeczytał to zobaczyłbyś że nie napisałem tego ja tylko @Błękitna Ja otwarcie mówię że obecny sposób przyjmowania uchodźców mi się nie podoba i wymaga on wielu zmian i tyle, co nie zmienia faktu że są to normalni ludzie.

 

A tu to faktycznie, moj blad, przyznaje.

"A tak a propo to jeżeli już to mała cząstka z nich to "terroryści" ale widzę że dla ciebie to i tak nie ma znaczenia."

Terrorism is, in its broadest sense, the use of intentionally indiscriminate violence as a means to create terror or fear, in order to achieve a political, religious, or ideological aim.

Masz definicje, terroryzm to nie tylko rozjezdzanie ludzi ciezarowka, ale tez jak pisalem, atakowanie ludzi bez powodu- czyt. bo im tak sie chce, bo taka ich religia.

Jak Ci to nie pasuje to inaczej- No tak, wiekszosc z nich to zwykli kryminalisci i siejacy rozpierdol cwaniacy, ale co tam.

Opublikowano

@#Ethes

A co jeśli kogoś z twoich bliskich zabije Polak? Taki zabójca to też jest "mała cząstka".

Te argumenty nie mają sensu.

Oczywiście nie znaczy to, że jestem za przyjmowaniem wszystkich, o czym piszę już od samego początku w tym temacie.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

@#Ethes

A co jeśli kogoś z twoich bliskich zabije Polak? Taki zabójca to też jest "mała cząstka".

Te argumenty nie mają sensu.

Oczywiście nie znaczy to, że jestem za przyjmowaniem wszystkich, o czym piszę już od samego początku w tym temacie.

Nie musisz powtarzac, przeciez nikt Cie o to nie "oskarza" xD

No, czastka w stylu 0.1%, gdzie u nich, hmm... 10%? Ale co tam, przeciez to tylko "czastka" zabija, faktycznie, co za bezsens.

Nie to ze inni jak juz pisalem sieja rozpierdol albo by sobie kogos chetnie zaszlachtowali maczetka, tyle ze im sie nie chce/nie chca isc do pierdla bo fajnie im sie bezkarnie rozpierdala wszystko w okol :)

Opublikowano

@#Ethes

A co jeśli kogoś z twoich bliskich zabije Polak? Taki zabójca to też jest "mała cząstka".

Te argumenty nie mają sensu.

Oczywiście nie znaczy to, że jestem za przyjmowaniem wszystkich, o czym piszę już od samego początku w tym temacie.

Dlaczego miałby to zrobić? Islamski terrorysta zrobi to dla swojego "boga" bo wierzy że dostanie za to jakieś dziewice czy coś tam. To też mała rożnica. Każdego dnia możemy zginąć ale mozemy też to ryzyko ograniczyć. 

Opublikowano

 

 

 

Kiedy w końcu zdacie sobie sprawę z tego, że nie każdy uchodźca to terrorysta? Gwałtów i wszelkich innych przestępstw dokonują również Polacy, nie tylko na terenie Polski, ale również poza jej granicami. Nie wsadzajcie każdego do jednego worka. Sami nie chcecie, aby tak was oceniano, przypisywano wam plakietkę i mówiono jacy jesteście (mimo, że wcale możecie tacy nie być), więc przestańcie oceniać każdego powierzchownie.

Załóżmy, że masz przed sobą 100 cukierków i jednocześnie wiesz, że powiedzmy 5 z nich jest zatrutych (zjesz jednego z nich = umierasz). To jak, poczęstujesz się? Przecież nie każdy Cię zabije ;-)

 

Tak, poczęstowałabym się, ponieważ w życiu napotykamy różnych ludzi i jednych z twoich przykładowych cukierków mogą być także Polacy, więc twój argument jest inwalidą.

Naoglądałeś się chyba za dużo filmów lub telewizja już kompletnie wyprała ci mózg. Takie rzeczy się zdarzają, ten UCHODŹCA to CZŁOWIEK, więc oceniamy ludzi jako ludzi, a nie jako 'to jest uchodźca, na pewno jest terrorystą'

Polacy robią też różne złe rzeczy, nie mówi się o tym tak jak o sprawie z uchodźcami. To nie jest trudne do zrozumienia, że w telewizji pokazują coś, co 'chcemy zobaczyć' lub też nie pokazują nam dobrych rzeczy, o to w tym chodzi. Nikt w telewizji nie powie Ci 'ten uchodźca pomógł komuś bla bla bla', nie powiedzą, że akurat ten jest dobry, że ten chce spokoju od wojny, że jest dobry i pracuje. Oni powiedzą i wyłącznie o tych złych. Wiesz co to by było jakby mówiono o każdym złym Polaku? Tak to właśnie działa. Polecam zagłębić się w sprawę, bo wielu uchodźców naprawdę chce żyć normalnie, chce żeby ich rodziny żyły normalnie, uważasz, że każdy kto urodzi się na ich terenie ma ochotę wziąć broń w rękę i zabijać? Nie, dlatego chcą stamtąd uciec, a wiadomo, że niekiedy zdarzają się i tacy, którzy nie potrafią żyć w człowieczeństwie, być człowiekiem, ale skoro my potrafimy, to przestańmy zachowywać się jak zwierzęta. Gdybyś to był ty- czy chciałbyś, aby od razu cię skreślono? Powiedziano, że "O nie nie nie, jesteś uchodźcą, nie obchodzi mnie, że chcesz żyć spokojnie, poczekamy, aż tam sobie umrzesz"

Zastanów się. Ja piszę o tym, że każdemu trzeba dać szansę. Jeśli rzeczywiście ktoś nie potrafi być człowiekiem, nie potrafi kochać drugiego człowieka, traktować go z szacunkiem, to takie osoby powinny być po prostu deportowane.

 

Tobie juz mozg przesiaklo do reszty chyba, odkad muslimy i sand niggersi wjebali sie na krzywy ryj do europy a Ci siegali po jeszcze wiecej internet zalala fala kilkudziesieciu tysiecy filmikow, gdzie obrazali i fizycznie atakowali zwyklych ludzi na ulicach/w pociagach/cokolwiek BEZ POWODU, albo chocby z NAJMNIEJSZEJ blachostki, dochodza do tego jeszcze zamachy terrorystyczne, te udane jak i nie, na szczescie tych pierwszych nie bylo az tak duzo, znacznie wiecej tych drugich, spora czesc ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele zamachow terrorystycznych zostalo powstrzymane, bo to nie jest tak rozpowszechniane. Ludzi zawsze oceniamy na podstawie ogolnej opinii na ich temat, jezeli jebani sand niggersi w 80% przypadkow to niewychowane i niezdolne do zycia w spoleczenstwie gowno, to tego nie wpuszczasz, bo na cholere masz miec na sumieniu swoich ludzi, w imie jakiejs chorej idei zeby pomagac kazdemu, gdzie zdecydowana wiekszosc to przestepcy i bydlo.

Szanse daly Francja, Niemcy i Szwecja, i prosze, popatrz sobie jak sie tam fajnie bawia :)

 

 

 

Ci co są za przyjmowaniem islamskich uchodźców to mają najebane w głowie. Tyle. 

A możesz to chociaż uzasadnić?

A teraz chyba trzeba niektórym coś przypomnieć:

Każdy człowiek posiada wszystkie prawa i wolności zawarte w niniejszej Deklaracji bez względu
na jakiekolwiek różnice rasy, koloru, płci, języka, wyznania, poglądów politycznych i innych,
narodowości, pochodzenia społecznego, majątku, urodzenia lub jakiegokolwiek innego stanu.

 Gdyby ktoś się nie zorientował to jest art. 2 Deklaracji Praw Człowieka, polecam przeczytać.

[Chodzi o pokazanie tego że każdy jest równy bez względu na to czy jest czy nie jest uchodźcą.]

 

Gdzie Ci w Deklaracji Praw Czlowieka pisze o tym, zeby do kraju obowiazkowo przyjmowac imigrantow, ktorzy rozjebia Ci kraj, bo mala czastka z nich to normalni ludzie?

 

Wy serio jesteście takimi idiotami- z tak niskim poziomem inteligencji, że trzeba wam pomóc w tym, co napisałam?

Zacznijcie czytać ze zrozumieniem, o więcej nawet nie proszę, bo widać, że na dalsze logiczne refleksje niestety was nie stać.

Od samego początku piszę, że trzeba dawać ludziom szansę, a nie od razu ich skreślać, że to mógłby być każdy z nas, że NIE KAŻDY JEST TERRORYSTĄ, tak ciężko wam to zrozumieć? Uznałam także, że jeżeli któryś z nich nie ma w sobie człowieczeństwa, to powinien być deportowany. Przestańcie już oznaczać mnie pod swoimi marnymi argumentami, bo są ciut żałosne.

Dla was to tylko "POLSKA DLA POLAKÓW", ale jak już Polak się wpieprza do cudzego kraju, to jest okej? Załóżmy, że Polaków jest sporo w Niemczech i Francji, mają ich przestać tam wpuszczać, bo któryś z nich może być terrorystą? Zastanówcie się błagam. Ciągle wam piszę o normalnych osobach, a wy mi wyjeżdżacie z jakimiś możliwymi zagrożeniami/z tym co robią. Pragnę wam przypomnieć, że Francja w ciągu 2 lat ma przyjąć 24 tysiące uchodźców i już przyjęli całkiem sporo i co, każdy z nich był terrorystą? Otóż nie, bo między nimi są też normalne osoby, które chcą NORMALNIE ŻYĆ. 

I to wy też ich skazujecie na śmierć. Śmierć odpłaca się tak samo, jeśli zostawicie kogoś tam na pastwę losu, to ilość osób, które umrą, będzie jeszcze więcej niż mniej. 

Powiecie dla małych dzieci, które płaczą i muszą żyć między tym wszystkim, żeby sobie tam pożyły, "może zaraz umrą"? Powiem wam jedno, to wy nie macie w sobie człowieczeństwa, bo problemu nie rozwiązuje się skazując kogoś na śmierć, bo "nie ma wyboru". 

(Nie piszcie mi, że każdy z nich lata z bronią, bo nie lata, a bez odpowiednich argumentów nawet nie zaczynajcie pisać swoich wypocin, że nie, bo oni = terroryści) 

 

Opublikowano

@Błękitna Kto napisał Polska dla Polaków? Zapytam po raz kolejny... byłaś ostatnimi czasy we Francji, Szwecji? Jeśli uznasz że któryś z imigrantów nich nie ma w sobie człowieczeństwa to ich deportujemy... okay. Dobrze wiedzieć że jesteś jasnowidzem i miejmy nadzieję że przed zamachem nam powiesz kogo trzeba deportować. Polaków jest dużo nie tylko w Niemczech czy Francji. Polacy są na całym świecie lecz... Polacy nie wybuchają. Dlaczego nie chcesz pomóc biednych dzieciom które na pewno znajdziesz w Polsce lub krajach europejskich tylko szukasz tak daleko i tym samym próbujesz sprowadzić zagrożenie na europejskie dzieci? 

Opublikowano

 

 

 

 

Kiedy w końcu zdacie sobie sprawę z tego, że nie każdy uchodźca to terrorysta? Gwałtów i wszelkich innych przestępstw dokonują również Polacy, nie tylko na terenie Polski, ale również poza jej granicami. Nie wsadzajcie każdego do jednego worka. Sami nie chcecie, aby tak was oceniano, przypisywano wam plakietkę i mówiono jacy jesteście (mimo, że wcale możecie tacy nie być), więc przestańcie oceniać każdego powierzchownie.

Załóżmy, że masz przed sobą 100 cukierków i jednocześnie wiesz, że powiedzmy 5 z nich jest zatrutych (zjesz jednego z nich = umierasz). To jak, poczęstujesz się? Przecież nie każdy Cię zabije ;-)

 

Tak, poczęstowałabym się, ponieważ w życiu napotykamy różnych ludzi i jednych z twoich przykładowych cukierków mogą być także Polacy, więc twój argument jest inwalidą.

Naoglądałeś się chyba za dużo filmów lub telewizja już kompletnie wyprała ci mózg. Takie rzeczy się zdarzają, ten UCHODŹCA to CZŁOWIEK, więc oceniamy ludzi jako ludzi, a nie jako 'to jest uchodźca, na pewno jest terrorystą'

Polacy robią też różne złe rzeczy, nie mówi się o tym tak jak o sprawie z uchodźcami. To nie jest trudne do zrozumienia, że w telewizji pokazują coś, co 'chcemy zobaczyć' lub też nie pokazują nam dobrych rzeczy, o to w tym chodzi. Nikt w telewizji nie powie Ci 'ten uchodźca pomógł komuś bla bla bla', nie powiedzą, że akurat ten jest dobry, że ten chce spokoju od wojny, że jest dobry i pracuje. Oni powiedzą i wyłącznie o tych złych. Wiesz co to by było jakby mówiono o każdym złym Polaku? Tak to właśnie działa. Polecam zagłębić się w sprawę, bo wielu uchodźców naprawdę chce żyć normalnie, chce żeby ich rodziny żyły normalnie, uważasz, że każdy kto urodzi się na ich terenie ma ochotę wziąć broń w rękę i zabijać? Nie, dlatego chcą stamtąd uciec, a wiadomo, że niekiedy zdarzają się i tacy, którzy nie potrafią żyć w człowieczeństwie, być człowiekiem, ale skoro my potrafimy, to przestańmy zachowywać się jak zwierzęta. Gdybyś to był ty- czy chciałbyś, aby od razu cię skreślono? Powiedziano, że "O nie nie nie, jesteś uchodźcą, nie obchodzi mnie, że chcesz żyć spokojnie, poczekamy, aż tam sobie umrzesz"

Zastanów się. Ja piszę o tym, że każdemu trzeba dać szansę. Jeśli rzeczywiście ktoś nie potrafi być człowiekiem, nie potrafi kochać drugiego człowieka, traktować go z szacunkiem, to takie osoby powinny być po prostu deportowane.

 

Tobie juz mozg przesiaklo do reszty chyba, odkad muslimy i sand niggersi wjebali sie na krzywy ryj do europy a Ci siegali po jeszcze wiecej internet zalala fala kilkudziesieciu tysiecy filmikow, gdzie obrazali i fizycznie atakowali zwyklych ludzi na ulicach/w pociagach/cokolwiek BEZ POWODU, albo chocby z NAJMNIEJSZEJ blachostki, dochodza do tego jeszcze zamachy terrorystyczne, te udane jak i nie, na szczescie tych pierwszych nie bylo az tak duzo, znacznie wiecej tych drugich, spora czesc ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, jak wiele zamachow terrorystycznych zostalo powstrzymane, bo to nie jest tak rozpowszechniane. Ludzi zawsze oceniamy na podstawie ogolnej opinii na ich temat, jezeli jebani sand niggersi w 80% przypadkow to niewychowane i niezdolne do zycia w spoleczenstwie gowno, to tego nie wpuszczasz, bo na cholere masz miec na sumieniu swoich ludzi, w imie jakiejs chorej idei zeby pomagac kazdemu, gdzie zdecydowana wiekszosc to przestepcy i bydlo.

Szanse daly Francja, Niemcy i Szwecja, i prosze, popatrz sobie jak sie tam fajnie bawia :)

 

 

 

Ci co są za przyjmowaniem islamskich uchodźców to mają najebane w głowie. Tyle. 

A możesz to chociaż uzasadnić?

A teraz chyba trzeba niektórym coś przypomnieć:

Każdy człowiek posiada wszystkie prawa i wolności zawarte w niniejszej Deklaracji bez względu
na jakiekolwiek różnice rasy, koloru, płci, języka, wyznania, poglądów politycznych i innych,
narodowości, pochodzenia społecznego, majątku, urodzenia lub jakiegokolwiek innego stanu.

 Gdyby ktoś się nie zorientował to jest art. 2 Deklaracji Praw Człowieka, polecam przeczytać.

[Chodzi o pokazanie tego że każdy jest równy bez względu na to czy jest czy nie jest uchodźcą.]

 

Gdzie Ci w Deklaracji Praw Czlowieka pisze o tym, zeby do kraju obowiazkowo przyjmowac imigrantow, ktorzy rozjebia Ci kraj, bo mala czastka z nich to normalni ludzie?

 

Wy serio jesteście takimi idiotami- z tak niskim poziomem inteligencji, że trzeba wam pomóc w tym, co napisałam?

Zacznijcie czytać ze zrozumieniem, o więcej nawet nie proszę, bo widać, że na dalsze logiczne refleksje niestety was nie stać.

Od samego początku piszę, że trzeba dawać ludziom szansę, a nie od razu ich skreślać, że to mógłby być każdy z nas, że NIE KAŻDY JEST TERRORYSTĄ, tak ciężko wam to zrozumieć? Uznałam także, że jeżeli któryś z nich nie ma w sobie człowieczeństwa, to powinien być deportowany. Przestańcie już oznaczać mnie pod swoimi marnymi argumentami, bo są ciut żałosne.

Dla was to tylko "POLSKA DLA POLAKÓW", ale jak już Polak się wpieprza do cudzego kraju, to jest okej? Załóżmy, że Polaków jest sporo w Niemczech i Francji, mają ich przestać tam wpuszczać, bo któryś z nich może być terrorystą? Zastanówcie się błagam. Ciągle wam piszę o normalnych osobach, a wy mi wyjeżdżacie z jakimiś możliwymi zagrożeniami/z tym co robią. Pragnę wam przypomnieć, że Francja w ciągu 2 lat ma przyjąć 24 tysiące uchodźców i już przyjęli całkiem sporo i co, każdy z nich był terrorystą? Otóż nie, bo między nimi są też normalne osoby, które chcą NORMALNIE ŻYĆ. 

I to wy też ich skazujecie na śmierć. Śmierć odpłaca się tak samo, jeśli zostawicie kogoś tam na pastwę losu, to ilość osób, które umrą, będzie jeszcze więcej niż mniej. 

Powiecie dla małych dzieci, które płaczą i muszą żyć między tym wszystkim, żeby sobie tam pożyły, "może zaraz umrą"? Powiem wam jedno, to wy nie macie w sobie człowieczeństwa, bo problemu nie rozwiązuje się skazując kogoś na śmierć, bo "nie ma wyboru". 

(Nie piszcie mi, że każdy z nich lata z bronią, bo nie lata, a bez odpowiednich argumentów nawet nie zaczynajcie pisać swoich wypocin, że nie, bo oni = terroryści) 

 

 

Chcesz pomoc biednym dzieciom, wyjazd do afryki zostan filantropem. No to fajnie, ktos pierdolnie bombe i zabije setke ludzi, no to dobra, dopiero teraz deportujemy.

Ktos komus zajebie dziecko, "OO TY K***A CWELU J****Y, WYJAZD STONT CIAPARITTO" Nie no rozwodzisz sie nad tym jak nasze argumenty sa smieszne a potem piszesz cos takiego, to nie wytrzymam. Dla mnie nie "polska dla polakow" gardze tym narodem nad wszystkie inne, nigdzie nie pisalem polska dla polakow, ani NIC z tych rzeczy, a ty wyjezdzasz z takim syfem, no ????? (I potem placzesz jak to jestesmy zalosni :) ) Miedzy nimy byly takie osoby, faktycznie, 10 na 100, reszta to albo terrorysci (zreszta poczytaj sobie definicje, bo to jak juz pisalem nie tylko bieganie z kalachem i darcie mordy allechu akber skurwysyny) albo kryminalisci i ludzie pokroju polskich kiboli, albo lysych milych przechodniow kuluralnie pytajacych kazdego, czy ma jakis problem ;)

 

Doprawdy, ta polityczna poprawnosc od pewnego czasu mnie nie w*****a, tylko rozsmiesza, nie wiem czy to dobrze w sumie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...