Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co myślicie na temat przyjmowania islamskich uchodźców?


#Ethes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Brzmi to jak jeżdżenie po islamie a to trochę idiotyczne, ponieważ w katolickim chrześcijańskim "prawie" zgwałcona kobieta musi ożenić się z gwałcicielem, wymieniony poniżej pan był także odpowiedzialny za zakrywanie tego w cieniu: 
 
jp2.jpg
 
To nie jest żadna forma propagandy tylko fakt.
 
Skoro już wyjaśniliśmy sobie, że to ludzie z Syrii, nie koniecznie wyznający islam(który jest podobny do chrześcijanizmu tak w ogóle, zakładanie, że osoba z Syrii jest islamistą jest jak zakładanie, że Polak jest chrześcijanem, bardzo możliwe ale wiadomo też, że większość z nich to hipokryci, którzy robią to bo rodzina im kazała i głupio by było i co by ludzie powiedzieli i inne inteligentne powody), to zamiast odpowiadać na temat "co myślę" zadam na to pytanie, gdybyś postawił się w sytuacji osoby, której wymordowano rodzinę, zniszczono kraj jak i miejsce zamieszkania, z brakiem dostępu do edukacji, jakbyś się zachował i jakby według Ciebie powinno się z Tobą postąpić?

Opublikowano

jeżeli ktoś dorosły boi się powiedzieć, że nie jest katolikiem to trochę dziwnee, nie?

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

jebane skurwiele nie chce ich w Polsce tyle w temacie

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

 

 

giphy.gif


Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Opublikowano

@up lepiej żebyśmy nie zniżali się do ich poziomu (filmiki isis ścinania głów) tylko reaktywowali obozy koncentracyjne, pracy. Prawie darmowa siła robocza, to jest to!

pedodres3.png

Opublikowano

Imo trzeba im pomagać pieniężnie a nie osiedlać w EU. Beka z tych narodowców nazioli. 80% z was nawet nie wie kiedy się skończyła wojna. Większość z was myśli ze w 1944 lol

Opublikowano

najpierw to niech Polska pomoże sama sobie, czyli wymieni koryto, bo po co pomagać im skoro średnia zarobkowa w Polsce to coś koło 1,5 koła rzeczywista, ofc nie w dużych miastach, bo tam imho jest inaczej.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...