Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GreatMuOnline [BrakWebShopa][Season6ep3] Start 09.12.2016r


adik518

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

Mozecie podac troche szczegolow tych zmian w balansie ? Konkretne cyferki, zeby po kilku dniach grania nie okazalo sie, ze postac "x" jest warzywem, a "y" niesmiertelna.

UPUP!

 

jakies info pls ?

Opublikowano

 

 

 

Mozecie podac troche szczegolow tych zmian w balansie ? Konkretne cyferki, zeby po kilku dniach grania nie okazalo sie, ze postac "x" jest warzywem, a "y" niesmiertelna.

UPUP!

 

jakies info pls ?

 

Wybacz za pominięcie.. Staraliśmy się aby każda klasa sobie radziła. Jeżeli chodzi o "cyferki" nawet jakbym je tu napisał to nic byś z tego nie zrozumiał ;-)

Bez nazwy-5.png

 

Opublikowano

 

pilchu, 09 Gru 2016 - 16:34, napisał:

snapback.png

 

Cytuj

 

 

Mozecie podac troche szczegolow tych zmian w balansie ? Konkretne cyferki, zeby po kilku dniach grania nie okazalo sie, ze postac "x" jest warzywem, a "y" niesmiertelna.

UPUP!

 

jakies info pls ?

 

Wybacz za pominięcie.. Staraliśmy się aby każda klasa sobie radziła. Jeżeli chodzi o "cyferki" nawet jakbym je tu napisał to nic byś z tego nie zrozumiał ;-)

Przeliczniki dmgu, defa, hp. To nie takie trudne przeliczyc sobie buildy ;) 

Opublikowano

Zbyt duży exp moim zdaniem, ale wpadne.

Robię ee (tylko ee będę grał) ktoś chętny do party na początek?

Opublikowano

Powtarzam pytanie bo nie dostałem odpowiedzi?

 

Co sie kupuje za Credyty jak sie np zapłaci 10 euro? Coś w grze czy na web store???

Opublikowano

 

Powtarzam pytanie bo nie dostałem odpowiedzi?

 

Co sie kupuje za Credyty jak sie np zapłaci 10 euro? Coś w grze czy na web store???

 

Jest możliwość kupna WCOIN, można za nie kupic seale,pety,itp.

 

Zrobicie cos z ta rejestracja ?

Proszę wyczyść cookies w przeglądarce. To na pewno pomoże.

Bez nazwy-5.png

 

Opublikowano

Kolejne moje pytanie, czy mozna grac na wiecej niz 1 konto ? Sam klient nie pozwala odpalic dwoch Launcherow, nawet jesli sa dwie kopie klienta. 

Opublikowano

Double post, serwer przycial...

 

Summonerka od pierwszego lvla ?

 

Czy do resa trzeba sciagac itemy ? Skille/Spelle sie kasuja czy zostaja ?

Opublikowano

ja normalnie zalozylem konto przed chwila. nic nie czyscilem :)

PSYCHIC-DOOM 97J   | www.psychic-doom.eu !!! |  :) 1000 EXP 

Opublikowano

Kolejne moje pytanie, czy mozna grac na wiecej niz 1 konto ? Sam klient nie pozwala odpalic dwoch Launcherow, nawet jesli sa dwie kopie klienta. 

Laucher masz w Taryu i z jednego lauchera możesz odpalić klika okien.

Bez nazwy-5.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...