Skocz do zawartości

Quriks

Members
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Quriks

 • Ranga
  Pijawka II
 • Urodziny 10.07.1996

Metody kontaktu

 • GG
  24754202
 • Skype
  Vitex.2

O użytkowniku

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kraków

Ostatnio na profilu byli

63 wyświetleń profilu
 1. Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził. Jakiś kierunek trzeba obrać i się go trzymać. Nie wyjdzie? Trudno to tylko serwer a nie całe życie.
 2. W TYCH CZASACH nikomu nie będzie chciało się dokumentować czyjegoś AFK. Po prostu poleci kill, albo osoba pójdzie afczyć na inny spot.
 3. Z tego co się orientuję to nie ma takiej możliwości, myślę również, że to by było bez sensu.
 4. Tak, Helper to jest dość spory problem w tych czasach MU. Nawet, gdyby udało się go usunąć to odbiło by się to negatywnie na serwerze tak jak napisał @carlosmuo. Bez Helpera już ludzie nie potrafią grać w MU, ale też Helper jest główną przyczyną serwerów widmo. Jeśli Helper zostaje to proponuję zakazać AFK. To jest radykalny, ale jeden z najlepszych sposobów na aktywność graczy na serwerze. Nie jestem za karaniem graczy za AFK, ale nocne AFK powinno być sprawdzane i taki gracz powinien po prostu dostać disconnecta.
 5. W takim razie trzeba się poważnie zastanowić. Widzę to tak: -Exp 20/30 ViP -Drop 40/55 ViP -Statystyki zostają -Opóźniacz 72h/48h ViP - Chaos Machine (zmniejszenie każdej pozycji o 5 % na zwykłym i ViP) -PK/KS niedozwolone (PK dozwolone w wyznaczonych miejscach) -Webshop tak jak pisałeś Na ten moment tyle.
 6. Opóźniacze mają sens jeśli nie będzie GR, a za to będą nagrody za RR. Przykładowo tak jak na x-w co 6 rr nagroda. Opóźniacz+GR według mnie nie ma sensu.
 7. Ustawienia jakie podał @leszczu=k są dobre. Zastanawiam się tylko nad wiecznym problemem z AFK. Pewnie będzie dozwolone i ja to całkowicie rozumiem, jednakże moja obawa o 'serwer widmo' nie jest bezpodstawna.
 8. Wiem wiem MałaMi. Już ogarnąłem wszystko i grzecznie się przywitałem na Discordzie ;). Nie było mnie jakieś 2 miesiące, wybacz nie byłem w temacie co się dzieje :)
 9. Postanowiłem wrócić po przerwie, ale widzę, że już nikt się serwerem nie interesuje. Czas pomyśleć nad nowym projektem...
 10. Jak na razie gra się dobrze, dochodzą nowi gracze. W eventach bierze udział coraz więcej osób. Admini są zorganizowani, konsekwentni i chętni do pomocy. Już niedługo wprowadzone zostaną pliki premium, które zniwelują wszelakie bugi. Ogólnie wszystko idzie w dobrym kierunku, osobiście jestem zadowolony. PS. Drugiego września startuje pierwsze CS! Zapraszam wszystkich, jest sporo czasu (prawie miesiąc) na 'doexpienie się' i realne wsparcie swojej guild w walce o zamek!
 11. Wczoraj MalaMi robił event. W godzinach wieczornych. W evencie brały udział 4 osoby, mimo, że MalaMi czekał kilka minut na innych użytkowników. Piszesz, że 'trzeba zrobić trochę statystyk' - oczywiście zgadzam się z tym, ale jak na razie serwer widmo. Niektórzy zostawiają afk na kilka dni. Ja również zostawiam afk bo co mam robić? Mam się patrzeć jak głupi w ekran? Nie ma z kim porozmawiać nie mówiąc już o tradycyjnym handlu. Teraz liczba online wynosi 60 osób, ale ile jest faktycznie online? Nie piszę o tym, że licznik jest podkręcany tylko o tym, że sporo osób gra na kilku postaciach. Znam kilka osób co grają po 3-4 chary (oczywiście mam na myśli multikonta). Według mnie faktyczna liczba online to ok. 25 osób.
 12. No gdyby nie auto pt to by było ciężko o party, gdyż niestety 90%+ serwera jest afk non stop każdego dnia czy to w tygodniu czy w weekend.
 13. Witaj. Tak jak mówi Cinu. według mnie serwer powinien stać 24/7. Idealny sezon to by był sezon 2, exp również jak Ty preferuję niski, max 50x. Jako, że wszyscy teraz robią serwery z systemem, gdzie statystyki się kasują proponuję, aby właśnie statystyki zostawały po rr. Odradzam Ci tego pomysłu z działaniem serwera w określonych godzinach - to bardzo zniechęci graczy. Mam nadzieję, że nie stawiasz na PayToWin. Podsumowując proponuję: -Serwer oczywiście 24/7 -Sezon max 4 (najlepiej 2) -Exp max 50 -Drop jak uważasz, ale według mnie im ciężej tym lepiej -Staty po rr zostają -No WebShop/ItemShop Na ten moment tyle. Mówisz, że chcesz zrobić serwer dla osób pracujących... Ja również pracuję i jakoś daję radę, nic nie stoi na przeszkodzie zostawić AFK na czas pobytu w pracy. W razie czego mogę zaoferować pomoc w ustawieniu serwera. Pozdrawiam

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...