Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GreatMuOnline [BrakWebShopa][Season6ep3] Start 09.12.2016r


adik518

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zwiększcie drop wypadajek i poprawcie to co z nich leci. Poza tym drop jeweli też tragicznie niski. Uwielbiam to, gdy ludzie mają kilka resów i latają w itemach ze sklepu bez wingów :D exp niedopasowany do dropu albo odwrotnie he

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Tez sie z tym zgadzam. Mozna chodzic na drop i robic samemu itemy, ale trzeba miec z czego. Kamienie nie leca w ogole. Drop medali/serc to chyba 1/10000000000000. Z kamieniami tak samo. Te dwie rzeczy napewno do poprawy. Az mnie dziwi, ze jest to 5 edycja, poprawiacie wszystko zeby bylo lepiej, a tu nie leca kamienie. Moze byc hard serwer, ale to jest przesada raczej.

Opublikowano

+ niedociagniecia typu RF nie dostaje Dmg od dodawnia w Agi :D ktos sie zalil :D Kiedy Agi to glowny stat przy koGzowaniu RFa xD + Ten zlagowany czat... Boshh.. :D Chcesz cos szybko napisac to Ci sie okienko nawet nie otworzy ^^ jest ponoc jakis fix na to, poszukajcie bo ja sie nie znam na tych pliczkach xD Bo to tez w ciul denerwuje ;d Btw. teraz tylko czekac jak roznica miedzy Expem w 2-3 osoby a full pt zacznie wkurwiac ludzi :D 600 expa vs 1200 expa ;D To tak jakby 2 serwer ;D Medium i hard xD

Opublikowano

No to ja juz sobie podarowalem te podboje GreatMU :D Ciezka walka o zen, o kaaazdy tak rzadko padajacy kamyczek ;D A tu nagle wbija koles ktory ma w Inv. 850kk ; D Po kilku wiadomosciach i naglosnieniu Jego skromnej osoby na POST nagle z 850kk zrobilo sie 100kk ^^ pojemne depo ; D Admin na sam cynk jakos nie zareagowal ;D moze kolega Nelchael wykupil pakiet WCoinsow + Zen :D ? Mniejsza, widac, ze serwerek wraca do starych nawykow HANDLOWYCH :D Item - PLN ^^ POWODZENIA :D

Opublikowano

Nelchael rozbił bank z zen ^^ 5 edycja - jest się czym chwalić. Piąty raz start i piąty raz guano zrobione. Ale ważne że fresh start. 

Opublikowano

Z tego co widze, ze BK dostal nerf hammerem na ostro. % skilla zamiast normalnej formuly, tzn 200+energy/10 ma 200+energy/100.

Zabraliscie 90% dmgu z energy, o ktorym nikt nie wspomnial. Zamiast mowic, ze podawac takiego info nie bedziecie, bo i tak "nie zrozumiemy", lepiej byc szczerym z graczami i przygotowac ich na kupe, nie dmg. Ciekawe co jeszcze zmajstrowaliscie w balansie. 

Opublikowano

Cześć.

Jak sami widzieliście wczoraj byliśmy wszyscy świadkami niesamowicie mocnego uderzenia DDosow w naszą stronę. Jest to tylko przykład tego jak bardzo konkurencja się nas boi ; )

W ramach rekompensaty dla wszystkich którzy nie mogli wejść na serwer zwiększamy jeszcze exp w party oraz po godzinie 12;00 ustawimy większy drop kamieni oraz wypadajek typu Gold medal etc.

Rekompensata ta potrwa do Niedzieli do godziny 20;00.

Wszelakie błędy na serwerze prosimy zgłaszać bezpośrednio na forum.

Pozdrawiamy.

Great Team.

Opublikowano

No to ja juz sobie podarowalem te podboje GreatMU :D Ciezka walka o zen, o kaaazdy tak rzadko padajacy kamyczek ;D A tu nagle wbija koles ktory ma w Inv. 850kk ; D Po kilku wiadomosciach i naglosnieniu Jego skromnej osoby na POST nagle z 850kk zrobilo sie 100kk ^^ pojemne depo ; D Admin na sam cynk jakos nie zareagowal ;D moze kolega Nelchael wykupil pakiet WCoinsow + Zen :D ? Mniejsza, widac, ze serwerek wraca do starych nawykow HANDLOWYCH :D Item - PLN ^^ POWODZENIA :D

Nikt z administracji nie podarował nikomu żadnych zenów..

 

Nelchael rozbił bank z zen ^^ 5 edycja - jest się czym chwalić. Piąty raz start i piąty raz guano zrobione. Ale ważne że fresh start. 

"guano" zrobione, co masz na myśli?

 

Z tego co widze, ze BK dostal nerf hammerem na ostro. % skilla zamiast normalnej formuly, tzn 200+energy/10 ma 200+energy/100.

Zabraliscie 90% dmgu z energy, o ktorym nikt nie wspomnial. Zamiast mowic, ze podawac takiego info nie bedziecie, bo i tak "nie zrozumiemy", lepiej byc szczerym z graczami i przygotowac ich na kupe, nie dmg. Ciekawe co jeszcze zmajstrowaliscie w balansie. 

Ów balans sprawdził się na sezonie 4, dlatego postanowiliśmy do niego wrócic..

Bez nazwy-5.png

 

Opublikowano

Cześć.

Jak sami widzieliście wczoraj byliśmy wszyscy świadkami niesamowicie mocnego uderzenia DDosow w naszą stronę. Jest to tylko przykład tego jak bardzo konkurencja się nas boi ; )

W ramach rekompensaty dla wszystkich którzy nie mogli wejść na serwer zwiększamy jeszcze exp w party oraz po godzinie 12;00 ustawimy większy drop kamieni oraz wypadajek typu Gold medal etc.

Rekompensata ta potrwa do Niedzieli do godziny 20;00.

Wszelakie błędy na serwerze prosimy zgłaszać bezpośrednio na forum.

Pozdrawiamy.

Great Team.

gracze piszą o niedociagnieciach a administracja z dupy (za przeproszeniem) o czyms innym, tu sie nie da grac z takim dropem :) kompletnie nie dopasowany do expa :)

Opublikowano

CI KTORZY ATAKOWALI SERWER DOSTALI ZEN ITEMKI I PRZYSPIESZACZE EXPA W POSTACI RINGOW I PETOW WZAMIAN ZA TO ZEBY PRZESTALI ATAKOWAC SERWER

 

POTWIERDZONE INFO

Opublikowano

CI KTORZY ATAKOWALI SERWER DOSTALI ZEN ITEMKI I PRZYSPIESZACZE EXPA W POSTACI RINGOW I PETOW WZAMIAN ZA TO ZEBY PRZESTALI ATAKOWAC SERWER

 

POTWIERDZONE INFO

 

Sam sobie je potwierdziłeś ?  ;)

Opublikowano

 

Cześć.

Jak sami widzieliście wczoraj byliśmy wszyscy świadkami niesamowicie mocnego uderzenia DDosow w naszą stronę. Jest to tylko przykład tego jak bardzo konkurencja się nas boi ; )

W ramach rekompensaty dla wszystkich którzy nie mogli wejść na serwer zwiększamy jeszcze exp w party oraz po godzinie 12;00 ustawimy większy drop kamieni oraz wypadajek typu Gold medal etc.

Rekompensata ta potrwa do Niedzieli do godziny 20;00.

Wszelakie błędy na serwerze prosimy zgłaszać bezpośrednio na forum.

Pozdrawiamy.

Great Team.

gracze piszą o niedociagnieciach a administracja z dupy (za przeproszeniem) o czyms innym, tu sie nie da grac z takim dropem :) kompletnie nie dopasowany do expa :)

 

Naprawdę dziękujemy za info i działamy już w tej kwesti..

 

CI KTORZY ATAKOWALI SERWER DOSTALI ZEN ITEMKI I PRZYSPIESZACZE EXPA W POSTACI RINGOW I PETOW WZAMIAN ZA TO ZEBY PRZESTALI ATAKOWAC SERWER

 

POTWIERDZONE INFO

Administracja nigdy nikogo nie wspierała i wspierać nie będzie! Nie tolerujemy tego typu zachowań. Każdy ma mieć równe szanse i jeżeli ktoś z administracji faworyzuje kogoś to automatycznie traci swoją "posadę".

Także jeżeli ktoś ma tylko jakieś dowody to zapraszam na PW. Dodam również że sprawdzam na bieżąco administracje.. I nie widze żadnych przejawów "faworyzacji".

 

Bez nazwy-5.png

 

Opublikowano

Drop jest fatalny. Moim zdaniem potrzebny bedzie rework tego dropu, bo w tej chwili po 18h trwania serwera handel nie istnieje. Kompletnie nikt nic nie sprzedaje, bo nie ma co sprzedawac i nie ma za co kupowac. To jest piata edycja, a jeden z wazniejszych elementow tej gry kompletnie lezy. Wingi to moze za miesiac ktos upierze, bo nawet nie ma co do pralki wrzucic. 

Opublikowano

Kazik pięknie grasz na niekorzyść serwera , aż dziwi mnie twoja pozycja w aktualnym rankingu. Skoro tak narzekasz i wypisujesz brednie to co tutaj jeszcze robisz?

 

Siadamy do roboty , jeszcze dzisiaj zauważycie poprawki.

 

Mamy ponad 100 osob online , uratujemy jeszcze ten serwer :- )
My działamy , a wy narzekajcie

Piona ;]

Opublikowano

Kazik pięknie grasz na niekorzyść serwera , aż dziwi mnie twoja pozycja w aktualnym rankingu. Skoro tak narzekasz i wypisujesz brednie to co tutaj jeszcze robisz?

 

Siadamy do roboty , jeszcze dzisiaj zauważycie poprawki.

 

Mamy ponad 100 osob online , uratujemy jeszcze ten serwer :- )

My działamy , a wy narzekajcie

Piona ;]

 

Szkoda ze niecale niecale 20h po starcie trzeba juz ratowac serwer.

gif.gif

Opublikowano

 

Kazik pięknie grasz na niekorzyść serwera , aż dziwi mnie twoja pozycja w aktualnym rankingu. Skoro tak narzekasz i wypisujesz brednie to co tutaj jeszcze robisz?

 

Siadamy do roboty , jeszcze dzisiaj zauważycie poprawki.

 

Mamy ponad 100 osob online , uratujemy jeszcze ten serwer :- )

My działamy , a wy narzekajcie

Piona ;]

 

Szkoda ze niecale niecale 20h po starcie trzeba juz ratowac serwer.

 

 

Ratować - utworzyć rekompensatę ;- )

Opublikowano

Poprawki wprowadzone

Drop medali hertów etc zwiekszony.

Drop kamieni zwiększony.

Itemy w wypadajkach otrzymały wyższy level.

 

Exp w party jest bardzo wysoki.

Zapraszam : - )

Opublikowano

Jakby bylo ustawione wczesniej 15% szansy na wypadajki czy tam kamienie, to by lecialy jak szalone...

Nie leciały by jak szalone ;- )

 

Teraz na 10000 itemów na serwerze które polecą bedzie to albo wypadajka albo kamien

Koniec tematu

Opublikowano

Wiec szans jest 1/10,000 ? To jest konkretna odpowiedz, a nie 15%. Konkrety Panowie, konrkety. To samo przy cyferkach w balansie, nie mysl kolego, ze znasz sie czy potrafisz liczyc lepiej od nich. Odpowiedz, ze i tak ktos nie ogarnie jest wysoko nie na miejscu. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...