Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GreatMuOnline [BrakWebShopa][Season6ep3] Start 09.12.2016r


adik518

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
info.png
 
Sezon 6 Episod 3 (5 Edycja)
Zapraszamy was na kolejną edycje GMO(GreatMuOnline)!
Każda kolejna edycja to usprawnienie i rozbudowanie tego co było w poprzedniej.
Wysłuchaliśmy was i naprawiliśmy wszystko co wymagało naprawy oraz wróciliśmy do starych sprawdzonych statów 32k(max). Ta edycja to nie tylko naprawa bugów to również naprawdę sporo nowości! Znajdziecie tutaj udogodnienia jakimi żaden inny serwer nie może się pochwalić!
Dodam również że zmienił się nieco system nowych jeweli. 
W tej edycji Jewel of Excellent ma 50% powodzenia, a Jewel of Option zwiększa opcje o 4(szansa powodzenia wynosi 100%)
Zmiana ta była konieczna abyście nie znudzili się zbyt szybkim zdobyciem setu FO. Jak wspominaliśmy już w poprzedniej edycji chcieli byśmy aby każda edycja trwała jak najdłużej!
 
 
START SERWERA ODBĘDZIE SIĘ DNIA 09.12.2016r. (Piątek) Godzina 18;00
 
 
Tymczasem zapraszam wszystkich  na forum serwera http://forum-greatmuonline.pl
 Zapraszam również do polubienia profilu na fb https://www.facebook....greatmuonline/
 
BRAK WEB SHOPA!
 
 
MAX STATY WYNOSZĄ :32767
Dostępne  wcoiny za które możemy ułatwić sobię grę poprzez Seale na większy exp oraz „Pety”
 
config.png
 
Exp: 600
Drop: 35% 
Punkty za reset:  500pkt za każdy reset otrzymujemy dodatkowo 2wcoiny
Grand Reset: Wymagane 100rr Koszt 2 000 000 000 , otrzymujemy dodatkowo 100 pkt do rozdania wiecej co każdy reset czyli za 1rr 600 za drugi 1200 itd.
Otrzymujecie również 500 wcoinów na wydanie w cashshopie
Koszt resetu: 10,000,000zen
Itemy max: +15+28
 
Punkty za lvl:
BK/SM/ME/SUM: 5 (6*)
MG/DL RF:
(*) - po zrobieniu Marlon Quest'a.
 
Sklepy:
Leather/Pad/Vine/Mistery set +4+L
Bronze/Bone/Silk/Red Wing set +4+L
Scale/Sphinx/Wind/ set +4+L
Dragon/Legendary/Guardian +4+L
Potiony pakowane po 50.
Części zaproszeń BC i DS 1-4.
Zaproszenie CC.
 
Jewel Succes Rate:
Jewel of Bless - 100 %
Jewel of Soul - 50%
Jewel of Life - 65%
 
Pralka:
+10: 65%
+11: 65%
+12: 60%
+13: 60%
+14: 55%
+15: 55%
Luck: +5%
 
Inwazje:
Gold: 6 godzin.
White Wizzard: co 4 godziny.
Red Dragon: co 4 godziny.
Skeleton King: co 4 godziny.
 
Boki:
Bok+1: Pad i odpowiedniki + ringi i pedanty
Bok+2: Sphinx i odpowiedniki + ringi i pedanty
Bok+3: Legendary i odpowiedniki
Bok+4: Dark Phoenix i odpowiedniki
Bok+5: Great Dragon i odpowiedniki
 
eventy.png
 
Selupan: co 12h
Kundun: co 6h
Erohrim: co 24h
BC i DS: co 2h 
Nagrody od bc1-bc5: Kamienie , Od bc6-bc8: Paczki kamieni + exelent itemy.
CC: co 4h - Nagrody za ukończenie eventu to: cc1-cc5: Paczki kamieni , cc6-cc7: Paczki kamieni + Anc itemy
IT: Raz Dziennie - Nagrody dla zwyciężonego teamu to : Fenie , częsci fenków , exe itemy , anc itemy, paczki kamieni , piórka do wingów 3 lvlu.
Castle Siege: Raz w tygodniu w niedzielę
Castle Deep Event: Codziennie o 18:00
 
 
Party Bonus Exp:
1) Party Normalne(te same rasy postaci):
2 osoby: 120%
3 osoby:140%
4 osoby: 180%
5 osób: 200%
 
2) Party Rasowe(różne rasy postaci):
2 osoby: 150%
3 osoby: 170%
4 osoby: 190%
5 osób: 210%
 
Każda postać w Party otrzymuje taki sam bonus do Expa.
 
To, co nas wyróżnia:
1) Brak WebShopa
2) ReConnect + Party ReConnect
3) Rozbudowana strona www
4) Zbalansowane PvP
5) Własny laucher (napisany w c++)
6) Własny AntyHack
7) Pakowanie nowych jeweli
8) Jewel Bank , Item Bank , Zen Bank (WEBSITE WALUT)
9) Napisany od początku Market na stronie www
10) Automatyczne licytację na stronie serwera w zakladce Market
11) Delikatnie pozmieniane animację na serwerze.
 
admins.png
 
Admini:
Damian
Wojtek
Game Master:
Lena - GameMaster
Meteor - Junior Game Master
GoodFella - Junior GameMaster
Lucyfer - Junior GameMaster
 
 
 
Problem: "An error occurred while updating..."
b1e8ad5d11d34436b0a20d1d7be52ae4.png
Solution: Run Laucher "Run as administrator"
 
Gdyby występował problem z luncherem trzeba go wyłączyć i odpalic na nowo w następujacy sposób.
PPM na lunchera -----> Uruchom jako administrator. Wasz antyvirus przeskanuje pliki klienta i zostaniecie na niego wpuszczeni.
  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

szkoda,że lecicie na ilość edycji zamiast utrzymać jedną dłużej

Zapewniam Cię że nie lecimy na ilość i chcemy aby każda edycja trwała jak najdłużej.. Poprzednia przez nasze kłopoty w życiu a co za tym idzie zaniedbanie nie udało nam się utrzymać edycji zbyt długo.. W każdym bądź razie rozwijamy się - wprowadzamy nowości po stronie klienta, serwera i oczywiście strony. No i przede wszystkim naprawiamy błędy na bieżąco..

 

Małe objaśnienie.. w poprzedniej edycji padało mnóstwo oskarżeń że administracja sprzedaje przedmioty za wcoiny - po raz kolejny powtarzam że nic takiego miejsca nie miała dodam również że możliwość sprzedawania przedmiotów za wcoin to udogodnienie dla graczy którzy chcą kupować seala nie wydając pieniędzy. W przypadku jeżeli nadal takie oskarżenia będą padać możliwość ta zostanie zablokowana.

Bez nazwy-5.png

 

Opublikowano

No w końcu! 

Małe pytanie odnośnie spotów, jest ich wystarczająco na start? ;)

Na pewno wystarczy ;-)

 

A za GR dostaje się jakieś itemy?

Za gr dostaje się WCOIN(500) dodam również że za każdy reset dostaje się 2 wcoin.

Bez nazwy-5.png

 

Opublikowano

A za GR dostaje się jakieś itemy?

Nie , za grand reset otrzymujesz 500 wcoinów do wydania w CashShopie.

Co do exe itemów , socketów wszystko zależy od twoich staran w zbieraniu , szukaniu dobrego dropu. Są dostępne kamienie typu JewelOfExelent dzięki ktorym ze zwykłego itemu będziesz mógł zrobić item nawet FO.

Opublikowano

Oficjalny Klient (Setup +LuncherAutoUpdate) - Strona serwera dział Download

 

Tutaj małe objasnienie gdyby ktos mial problem z włączeniem gry.

Problem: "An error occurred while updating..."
b1e8ad5d11d34436b0a20d1d7be52ae4.png
Solution: Run Laucher "Run as administrator"
 
Dodam rowniez ze serwer jest online natomiast nie bedziecie mogli wejsc na serwer dopiero w piątek podczas startu
Opublikowano

Jak u was bd mozna zdobyc te nowe kamienie jakas specjalna inwazja

czy normalnie drop z mobow?

Żadna specjalna inwazja zwyczajny drop z mobków.

Opublikowano

 

Jak u was bd mozna zdobyc te nowe kamienie jakas specjalna inwazja

czy normalnie drop z mobow?

Żadna specjalna inwazja zwyczajny drop z mobków. Dodam , że owych jeweli nie pozbiera wam helper.

 

Nawet gdy zostanie wpisana pelna nazwa do listy itemow w helperze? ;> 

Snopi

Opublikowano

Czy bedzie mozliwosc kupna itemow od administracji za pieniadze?

 

Czy Wojtek bedzie znowu gral w jednej z @, probujac sprzedawac 3rd wingi po 100zl jak to mialo miejsce na poprzedniej edycji?

Opublikowano

Czy bedzie mozliwosc kupna itemow od administracji za pieniadze?

 

Czy Wojtek bedzie znowu gral w jednej z @, probujac sprzedawac 3rd wingi po 100zl jak to mialo miejsce na poprzedniej edycji?

 

Nie mam pojęcia z którego konkurencyjnego serwera jesteś ale musi wam naprawdę kiepsko iść.. Sytuacja którą opisujesz nigdy nie miała miejsca na GMO.

I nie życzę sobie tutaj takich pomówień.. Jeżeli masz jakieś dowody przedstaw je i wtedy będziemy wyciągać wnioski i konsekwencje.. Tymczasem wracaj na swój "serwerek". :-)

 

 

Jak u was bd mozna zdobyc te nowe kamienie jakas specjalna inwazja

czy normalnie drop z mobow?

Żadna specjalna inwazja zwyczajny drop z mobków. Dodam , że owych jeweli nie pozbiera wam helper.

 

Nawet gdy zostanie wpisana pelna nazwa do listy itemow w helperze? ;> 

 

Autor publikacji jest w błędzie.. Helper będzie podnosił nowe jewele ;-)

Bez nazwy-5.png

 

Opublikowano

Akurat nie jestem z zadnego innego serwera. Gralem na poprzedniej edycji i wiem co tam sie wyprawialo ;) . Sprzedawaliscie pewnemu graczowi sety za hajs. Do tego Wojtek byl w innej @ pod nickiem Ojciec, i sprzedawal z tego konta wingi 3rd po 100 .

 

Ale zycze powodzenia z nowa edycja. Poprostu zapytalem czy znowu tak bedzie. Pzdr 

Opublikowano

Akurat nie jestem z zadnego innego serwera. Gralem na poprzedniej edycji i wiem co tam sie wyprawialo ;) . Sprzedawaliscie pewnemu graczowi sety za hajs. Do tego Wojtek byl w innej @ pod nickiem Ojciec, i sprzedawal z tego konta wingi 3rd po 100 .

 

Ale zycze powodzenia z nowa edycja. Poprostu zapytalem czy znowu tak bedzie. Pzdr 

A więc odpowiem Ci na to pytanie ;-) Tak nie było i z pewnością nie będzie.. Mam kontrole nad każdym Adminem/GameMasterem dzięki obszernym logom.. Także nie wiem co takie insynuacje mają na celu..

Bez nazwy-5.png

 

Opublikowano

czy sprzedaja czy nie ja i tak wpadne bo naprawde nic ciekawego nie ma jak nie 10 online na serwie to 100+ z czego to 2/3 to dropajki i zero zycia czy handlu na servie ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...